Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 stycznia 2019 r.
10:06

Noc Kultury, Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów, Jarmark Jagielloński 2019. Znane są terminy

Autor: Zdjęcie autora drs
0 27 A A
Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie
Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie (fot. ŁM/archiwum)

Ogłoszone zostały już terminy czterech letnich festiwali: Nocy Kultury, Innych Brzmień, Carnavalu Sztukmistrzów oraz Jarmarku Jagiellońskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Noc Kultury odbędzie się w nocy z 1 na 2 czerwca, a jako jej lokalizację ponownie wskazano staromiejskie uliczki oraz śródmieście.

Inne Brzmienia na Błoniach i Starym Mieście potrwają w tym roku od 27 do 30 czerwca.

Niecały miesiąc później czeka nas Carnaval Sztukmistrzów (od 25 do 28 lipca), natomiast jarmark, jak ogłosiły organizujące go Warsztaty Kultury, ma potrwać od 16 do 18 sierpnia na Starym Mieście oraz na Błoniach pod Zamkiem.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
a / 22 stycznia 2019 r. o 13:12
+16
Wypalony prezydent, świecąca pustką kasa miejsca, rosnące potrzeby deweloperów i zaostrzone apetyty finansowe korporacji brukarskich - słowem w tym roku szykuje się jedna kulturowa wielka bida z nędzą w Mieście Desperacji. Tak kończą się sny o potędze.
No właśnie ciągle odgrzewane kotlety. Brak całkiem pomysły na rozwój.
 Oooo. Jak zwykle przenno-buraczane malkontenctwo musiało dać gos. Imprezy są cykliczne, i dobrze. Co roku sie odbywaja, i co roku jest co innego. Inne Brzmienia czy Karnawał maja juz wyrobiona markę w całym kraju, prezyjeżdza na nie bardzo dużo osób z całej Polski. Ale wam nic nie bedzie pasowac. Nawet jakby jacys Stonesi czy Floydzi przyjechali i zagrali darmowy koncert pod zamkiem - beieci
 Oooo. Jak zwykle przenno-buraczane malkontenctwo musiało dać gos. Imprezy są cykliczne, i dobrze. Co roku sie odbywaja, i co roku jest co innego. Inne Brzmienia czy Karnawał maja juz wyrobiona markę w całym kraju, prezyjeżdza na nie bardzo dużo osób z całej Polski. Ale wam nic nie bedzie pasowac. Nawet jakby jacys Stonesi czy Floydzi przyjechali i zagrali darmowy koncert pod zamkiem - beieci rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 14:15
+12
Biuro Propagandy PIS jak zawsze czujne. Wynajęte trolle atakują jak oszalałe.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 16:01
+10
Bardzo fajne zdjęcie, widać, jaki Lublin jest ładny kiedy nie widać tych cholernych bloków. I tego koszmaru Centrum Onkologii.
Avatar
bla bla trolle nadają / 22 stycznia 2019 r. o 14:19
+10
Wypalony prezydent, świecąca pustką kasa miejsca, rosnące potrzeby deweloperów i zaostrzone apetyty finansowe korporacji brukarskich - słowem w tym roku szykuje się jedna kulturowa wielka bida z nędzą w Mieście Desperacji. Tak kończą się sny o potędze.
 Tego typu bełkot to ja czytam chyba od 2010 roku. Trolle swoje a rzeczywistość swoje. Lublin jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce.
Avatar
ziew / 22 stycznia 2019 r. o 14:16
+9
Wypalony prezydent, świecąca pustką kasa miejsca, rosnące potrzeby deweloperów i zaostrzone apetyty finansowe korporacji brukarskich - słowem w tym roku szykuje się jedna kulturowa wielka bida z nędzą w Mieście Desperacji. Tak kończą się sny o potędze.
 a potem się obudziłeś i okazało się, że prześcieradło jest mokre
Avatar
taka prawda / 22 stycznia 2019 r. o 14:26
+7
Jeśli idzie o ofertę kulturalną to Lublin bije na łeb nawet takie miasta jak Kraków czy Wrocław
Avatar
Wrocławianin / 22 stycznia 2019 r. o 16:55
+4
Jak coś się udaje i miasto zaczyna się coraz bardziej dynamicznie rozwijać i pięknieje - to wtedy pisowskie opłacane i zmanipulowane propagandą trolle ruszają do ataku. Nie ma co z nimi dyskutować bo to żałośni i puści ludzie, którzy tylko powtarzają w kółko propagandowe frazesy i zawsze im się wszystko nie podoba. Ja z Wrocławia widzę jak Lublin się pięknie rozwija. Jak od czasu do czasu zaglądam do Lublina to naprawdę zmian na lepsze przybywa z dnia na dzień. A co do imprez kulturalnych to w Polsce się ich zazdrości. Szkoda, że nie wszyscy lublinianie z nich korzystają co widać z trollowskich komentarzy.
Jak coś się udaje i miasto zaczyna się coraz bardziej dynamicznie rozwijać i pięknieje - to wtedy pisowskie opłacane i zmanipulowane propagandą trolle ruszają do ataku. Nie ma co z nimi dyskutować bo to żałośni i puści ludzie, którzy tylko powtarzają w kółko propagandowe frazesy i zawsze im się wszystko nie podoba. Ja z Wrocławia widzę jak Lublin się pięknie rozwija. Jak od czasu do czasu zaglądam do Lublina to naprawdę zmian na lepsze przybywa z dnia na dzień. A co do imprez kulturalnych to w Polsce się ich zazdrości. Szkoda, że nie wszysc... rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 15:14
+3
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Ja ro0zumiem, ze PiS ci płaci od kazdego komentarza, ale mógłbyś/mogłabys przynajmiej zmienić treść ROTFL
  A tobie ile płaci żukowy trollu? Nie potrafisz sobie znaleźć normalnej pracy?
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 15:28
+1
Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno.
  Załośna propaganda.
Avatar
a / 22 stycznia 2019 r. o 15:19
+1
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Ja ro0zumiem, ze PiS ci płaci od kazdego komentarza, ale mógłbyś/mogłabys przynajmiej zmienić treść ROTFL
A tobie ile płaci żukowy trollu? Nie potrafisz sobie znaleźć normalnej pracy?
 Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno. 
 Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno.  rozwiń
Avatar
Wrocławianin / 22 stycznia 2019 r. o 16:55
+4
Jak coś się udaje i miasto zaczyna się coraz bardziej dynamicznie rozwijać i pięknieje - to wtedy pisowskie opłacane i zmanipulowane propagandą trolle ruszają do ataku. Nie ma co z nimi dyskutować bo to żałośni i puści ludzie, którzy tylko powtarzają w kółko propagandowe frazesy i zawsze im się wszystko nie podoba. Ja z Wrocławia widzę jak Lublin się pięknie rozwija. Jak od czasu do czasu zaglądam do Lublina to naprawdę zmian na lepsze przybywa z dnia na dzień. A co do imprez kulturalnych to w Polsce się ich zazdrości. Szkoda, że nie wszyscy lublinianie z nich korzystają co widać z trollowskich komentarzy.
Jak coś się udaje i miasto zaczyna się coraz bardziej dynamicznie rozwijać i pięknieje - to wtedy pisowskie opłacane i zmanipulowane propagandą trolle ruszają do ataku. Nie ma co z nimi dyskutować bo to żałośni i puści ludzie, którzy tylko powtarzają w kółko propagandowe frazesy i zawsze im się wszystko nie podoba. Ja z Wrocławia widzę jak Lublin się pięknie rozwija. Jak od czasu do czasu zaglądam do Lublina to naprawdę zmian na lepsze przybywa z dnia na dzień. A co do imprez kulturalnych to w Polsce się ich zazdrości. Szkoda, że nie wszysc... rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 16:01
+10
Bardzo fajne zdjęcie, widać, jaki Lublin jest ładny kiedy nie widać tych cholernych bloków. I tego koszmaru Centrum Onkologii.
Avatar
a / 22 stycznia 2019 r. o 15:38
-2
Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno.
Załośna propaganda.
 Będziemy się dalej przerzucać? Nie, nie wciągniesz mnie w to. Chcesz, to gnij dalej w tym sosie pełnym narzekania i zgorzknienia. Żal mi Ciebie. 
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 15:28
+1
Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno.
  Załośna propaganda.
Avatar
a / 22 stycznia 2019 r. o 15:19
+1
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Ja ro0zumiem, ze PiS ci płaci od kazdego komentarza, ale mógłbyś/mogłabys przynajmiej zmienić treść ROTFL
A tobie ile płaci żukowy trollu? Nie potrafisz sobie znaleźć normalnej pracy?
 Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno. 
 Nie, nikt mi nie płaci. Rozczaruje Cię. To jest taka moja prywatna wojenka z malkontentami,l którzy sa gotowi obsmarować kazda, nawet najlepszą rzecz, dziejaca sie w Lublnie. Dlaczego? Bo tak. Bo oni byliby najszczesliwsi, gdyby Lublin upadł na samo dno.  rozwiń
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 15:14
+3
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Ja ro0zumiem, ze PiS ci płaci od kazdego komentarza, ale mógłbyś/mogłabys przynajmiej zmienić treść ROTFL
  A tobie ile płaci żukowy trollu? Nie potrafisz sobie znaleźć normalnej pracy?
Avatar
a / 22 stycznia 2019 r. o 14:40
-3
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
 Ja ro0zumiem, ze PiS ci płaci od kazdego komentarza, ale mógłbyś/mogłabys przynajmiej zmienić treść ROTFL
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 14:32
-1
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 14:31
-2
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2019 r. o 14:31
0