Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2017 r.
19:02

Dostał nowe mieszkanie od miasta. Wyrwał instalację elektryczną z powodu „bólu głowy”

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 51 A A

Jeden z lokatorów mieszkania komunalnego na lubelskim Felinie korzystał z niego zaledwie od lipca. Już będzie musiał się z niego wyprowadzić – informuje Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W lipcu tego roku miasto oddało do użytkowania 120 mieszkań w nowych blokach wybudowanych przez ZNK na Felinie. Już z końcem października ZNK wypowiedział pierwszą umowę najmu lokalu ze względu na niewłaściwe jego użytkowanie.

– Najemca lokalu ujętego na załączonych zdjęciach usunął ze ścian całą instalację elektryczną oraz aluminiowe elementy stolarki drzwiowej i okiennej twierdząc, że wywołuje ona bóle głowy, przemalował też na kolor zielony część urządzeń należących do wyposażenia lokalu ponieważ jak twierdził kolor ten odwołuje się do preferowanego przez niego sposobu odżywiania – informuje Łukasz Bilik, rzecznik ZNK w Lublinie.

Umowa z lokatorem została wypowiedziana do końca listopada. Najemca został też wezwany do przywrócenia lokalu do stanu pierwotnego i wydania go do 4 grudnia.

W Lublinie jest ponad 9 tysięcy mieszkań komunalnych. Według danych z lipca tego roku ponad połowa z lokatorów jest zadłużona wobec miasta. Dług ten wynosił wówczas już 100 milionów złotych, drugie tyle wynosiły odsetki.

>>> Zobacz także: Wchodzą i wymieniają zamki. Coraz więcej miejskich mieszkań zajętych "na dziko"

Czytaj więcej o:

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:45
+1
Cześc gatunku ludzkiego nie zasługuje by mieszkac w domach. Karton pod mostem a po zimie zbiorowa mogiła wykopana koparką. Niestety lewacy wmówili motłochowi że coś się każdemu należy. Tylko dlatego że się urodził.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 13:34
+1
sprzedał na wode miedziaki
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:21
+1
Taki los czeka większość mieszkań 500+. Większość ludzi jak za coś nie zapłaci to tego nie poszanuje.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:10
+1
To dopiero trza mieć naje.ane w głowie żeby tak zrobić...psychiatra się kłania dla tej osoby.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 o 19:08
+1
Gdyby mieszkanie kupił za ciężko zapracowane środki a nie "dostał" jak w tym przypadku to i poszanowałby nabyte mienie.
Avatar
TomaszN / 20 listopada 2017 o 09:58
0
jeśli ma się problem z instalacjami, to wzywa się profesjonalistę np. ***solidneinstalacje.pl/ nie zaś próbuje naprawiać na własną rękę, zwyczajnie dewastując i niszcząc, to niedopuszczalne zachowanie i nie dziwię się, że rozwiązano z tym panem umowę.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:11
0
jako zespół w lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w lublinie. mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. ***oknadrzwi-lublin.pl
Avatar
polak i Patriota... / 13 listopada 2017 o 14:28
0
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dzilic się z potrzebującym i nakarmić głodnego to nasz obowiązek i żebyście w swoim chamskie i zbydlęconym świecie sczeźli to naród pomocną dłoń do człowieka wyciągnie! Wy stracicie nie tylko mój glos wyborcy ale i tego biedaka!
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 09:40
0
Dokąd będziemy robić na nierobów
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 07:27
0
I co? Dostał mieszkanie, ludzie mu poszli na rękę, a taki rozwala, niszczy, syfi.... bo ma jakiś "problem". Tacy zawsze mają jakiś "problem". I co się więc dziwić, że tacy mają długi.... bo oni k....a zawsze mają jakis problem. A to z instalacją, a to z kolorem ścian, a to z rurami..... wiecznie k....a jakis problem. A problemem jest ich.... chory łeb.
Avatar
TomaszN / 20 listopada 2017 o 09:58
0
jeśli ma się problem z instalacjami, to wzywa się profesjonalistę np. ***solidneinstalacje.pl/ nie zaś próbuje naprawiać na własną rękę, zwyczajnie dewastując i niszcząc, to niedopuszczalne zachowanie i nie dziwię się, że rozwiązano z tym panem umowę.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 11:11
0
jako zespół w lublinie, jesteśmy się odpowiedzialni za efekty naszej solidnej pracy w lublinie. mocno dbamy o jakość naszych okien pcv. zapraszamy do naszego punktu sprzedaży. ***oknadrzwi-lublin.pl
Avatar
polak i Patriota... / 13 listopada 2017 o 14:28
0
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dzilic się z potrzebującym i nakarmić głodnego to nasz obowiązek i żebyście w swoim chamskie i zbydlęconym świecie sczeźli to naród pomocną dłoń do człowieka wyciągnie! Wy stracicie nie tylko mój glos wyborcy ale i tego biedaka!
Czytam i się zasmucam patrząc że nie ma ludzi pozytywistycznie myślących o bliskim! Chyba cala lubelskie PO i ZSL się zebrało żeby człowieka opluć i znieważyć. 8 lat zejście opluwali i ponizali bez patrzenia na innego człowieka i na to że może ma jakieś inne problemy społeczno-osobiste! Pan bóg się pochylał nad tymi z potrzebami a rząd i tak dużo daje od siebie i nie może dojrzeć wszystkich biednych bez naszej wspólnej pomocy! Takimi ludźmi trzeba się opiekować i dac wystarczająco dużo żeby nie musiał rwać ze ścian na sprzedaż i na chleb! Dz... rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 09:40
0
Dokąd będziemy robić na nierobów
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 07:27
0
I co? Dostał mieszkanie, ludzie mu poszli na rękę, a taki rozwala, niszczy, syfi.... bo ma jakiś "problem". Tacy zawsze mają jakiś "problem". I co się więc dziwić, że tacy mają długi.... bo oni k....a zawsze mają jakis problem. A to z instalacją, a to z kolorem ścian, a to z rurami..... wiecznie k....a jakis problem. A problemem jest ich.... chory łeb.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 04:41
0
A ta kratka wentylacyjna nie jest metalowa? :P
Avatar
Astrokosmos999 / 12 listopada 2017 o 20:35
0
Dobrze ze nie sra do wiader i zostawia albo ze nie pierze i nie kapie sie.Dobrze tez ze nie zbiera smieci i nie ma robaków.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 19:09
0
Eksmisja na bruk, nie żyje w lesie, dlaczego podatnicy mają się skłądać na czyjeś fanaberie.
Avatar
Gość / 12 listopada 2017 o 18:35
0
Tak dyskretnie zapytam czy ktoś go pytał czy chce mieszkanie z instalacją elektryczną, czy uszczęśliwiono go na siłę. To tak jak z budowąnowych domów i oświadczeniami z energetyki że mnie podłączą. NIE uszczęśliwiajcie mnie na siłę !
Avatar
II sort / 12 listopada 2017 o 16:46
0
Czemu ja nie mogę dostać mieszkania od miasta ? Nie jestem menelem i nie głosuję na PO. Może dlatego ? Czemuś biedny boś głupi .Czemuś głupi boś biedny wyborco PIS-u.
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!