Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2009 r.
17:57
Edytuj ten wpis

DSK odpiera zarzuty rodziny i trenera Iwony Serewy

Autor: Zdjęcie autora (TOM)
0 9 A A

Dziecięcy Szpital Kliniczny w odpowiedzi na nasz artykuł oświadczył, że 16-letnia Iwona Serewa nie kwalifikowała się do operacji kolana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj napisaliśmy, że dziewczyna, obiecująca bokserka z Lublina, mogła zostać kaleką. Po urazie trafiła do DSK. Lekarze – mimo, że leżała w szpitalu dwa razy – nie wykryli u niej naderwania więzadeł w kolanie. Rodzina dziewczyny zapowiada proces sądowy.

– Zarówno w trakcie pobytów w Klinice (…), jak i w Poradni Ortopedycznej została przeprowadzona kompleksowa diagnostyka – rtg, usg, badania laboratoryjne i badania fizykalne – odpowiedziała nam Agnieszka Osińska, rzecznik prasowy DSK.

– W wyniku tej diagnostyki ustalono, iż pacjentka kwalifikuje się do leczenia bezoperacyjnego. Została zaopatrzona w niezbędny stabilizator stawu kolanowego i zostały zlecone ćwiczenia mięśnia czworogłowego uda. Pacjentka została poinformowana, że nie może uprawiać sportów wyczynowych do czasu zakończenia leczenia.

Osińska dodaje, że w maju 2009 roku Iwona została skierowana do sanatorium rehabilitacyjnego. Miała to być kontynuacja leczenia szpitalnego. – Leczenie to nie zostało podjęte. Pacjentka nie zgłosiła się na dalsze zalecone kontrole w Poradni Ortopedycznej – kończy rzecznik DSK.

Odpowiedź jednak nie satysfakcjonuje matki Iwony. – Nie zostaliśmy poinformowani o zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego i uszkodzeniu łękotki przyśrodkowej – mówi Anna Serewa. – Z sanatorium nie skorzystałyśmy, bo uważałam, że skoro leczenie nie jest zakończone, jest to bez sensu.

Po tym wszystkim Iwonie wykonano zabieg w szpitalu MSWiA w Lublinie. W karcie wypisowej można przeczytać, że miała uszkodzone więzadła i łękotkę.

Iwona jest wschodzącą gwiazdą lubelskiego i polskiego boksu. – Gdybyśmy nie zareagowali i zostawili jej kolano tak, jak zostawili to lekarze z DSK, to dziewczyna mogłaby zostać kaleką. Rozpoczęła by trening i kolano mogłoby nie wytrzymać – mówił nam Ryszard Murat, trener boksu z klubu sportowego Paco, do którego należy Iwona.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~Iwona~ / 22 września 2009 o 16:44
0
Jeśli chodzi o sanatorium lekarze nie zaproponowali mi go, to właśnie ta moja i według was' troskliwa" mamusia zapytała czy taka możliwość jest aby uzyskać skierowanie do sanatorium. I fakt otrzymaliśmy je,ale dopiero na wakacje kiedy już leczyłam się u innego specjalisty gdzie dowiedziałam się o tym całym zerwaniu, tak nie było sensu jechać do sanatorium gdzie miałam leczyć już wtedy 'zdrową' nogę po stwierdzonym przez DSK krwiaku ^^ ... patrząc z boku nie mając większej wiedzy i doświadczenia w ortopedii łatwo się domyślić,że sanatorium mogłoby tylko zaszkodzić mi w tym przypadku kiedy moja noga nie była zdrowa,a wiązadła zerwane. Co do badań.. o których wspomniał lekarz z Chodźki to niestety,ale nie miałam ich jedyne padanie jakie miałam przeprowadzone po (w sumie) 22dniach spędzonych w szpitalu to pobranie krwi aby sprawdzić jej krzepliwość. ...po kontroli dostałam kwitek z którym musiałam udać się na parter w szpitalu i oczekiwać na "USG" ... nie wiem po co skoro i tak na kartce zamiast prawidłowego wyniku dostałam w formacie A4 tekst zbliżony temu : badanie usg jest niemożliwe do wykonania ze względu na deficyt zgięcia kolana. A ostałam się tam od godziny 8:30 do ok. 16.. tylko po to aby otrzymać taki komunikat. Skro już tak wszyscy zadają pytania to i Ja zadam. Dlaczego szpital nie wypowiedział się i nie udostępnił mojej kartoteki z archiwum z wszystkim "badaniami" w dniu kiedy przyszedł reporter? ..kazano czekać 3dni an ich odpowiedź co dla mnie jest rzeczą bardzo interesującą jak sam fakt,że zostałam WYPOSAŻONA w stabilizator. Nie stabilizator kupiłam oddzielnie nie z tego zlecenia.

*.. w artykule jest tez wzmianka o tym,że lekarze z dsk zabronili mi uprawiać sport.. o nie ! było wręcz odwrotnie dobrze pamiętam słowa J.Kałakudziekigo kiedy wychodziłam ze szpitala "Mam nadzieję,że przy następnej kontroli dostanę bilety na walkę" ..naprawdę ja rozumiem można pewne rzeczy okrywać,ale nikt nie musi robić ze mnie i moich rodziców,a także lekarzy którzy faktycznie mi pomogli tyranów i imbecyli czekających na pieniądze zdobyte moim kosztem.. a sama ja opisana jako babo-chłop który uparł się,że będzie trenował boks choćby groziło to śmiercią.. na koniec zganiając winę na lekarzy.

Pozdrawiam Iwona Serewa
Jeśli chodzi o sanatorium lekarze nie zaproponowali mi go, to właśnie ta moja i według was' troskliwa" mamusia zapytała czy taka możliwość jest aby uzyskać skierowanie do sanatorium. I fakt otrzymaliśmy je,ale dopiero na wakacje kiedy już leczyłam się u innego specjalisty gdzie dowiedziałam się o tym całym zerwaniu, tak nie było sensu jechać do sanatorium gdzie miałam leczyć już wtedy 'zdrową' nogę po stwierdzonym przez DSK krwiaku ^^ ... patrząc z boku nie mając większej wiedzy i doświadczenia w ortopedii łatwo się domyślić... rozwiń
Avatar
greg / 22 września 2009 o 07:22
0
~darek~ napisał:
Jak dla mnie powinno się to nazywać Izba Przyjęć a nie Szpitalny Oddział Ratunkowy! Powinien być jakiś podział. W dsk na SORze wszystko mają ludzie od ręki, przychodząc z głupim katarkiem, ale to i tak źle.

Skąd wiesz, że ten katarek jest głupi? Jak kilka lat temu kuzyn złamał rękę w nadgarstku i pojechał do dsk, to czekał 18 godzin na diagnozę. Oczywiście wijąc sie z bólu. Po awanturze wkońcu zajęto się nim. Dalej złożenie stawu operacyjne, za dwa dni okazało się że źle złożono i następna operacja. Tacy to fachowcy.

Skąd wiesz, że ten katarek jest głupi? Jak kilka lat temu kuzyn złamał rękę w nadgarstku i pojechał do dsk, to czekał 18 godzin na diagnozę. Oczywiście wijąc sie z bólu. Po awanturze wkońcu zajęto się nim. Dalej złożenie stawu operacyjne, za dwa dni okazało się że źle złożono i następna operacja. Tacy to fachowcy. rozwiń
Avatar
greg / 22 września 2009 o 07:17
0
piotrrek napisał:
Ludzie, stworzyliście sobie mity, że lekarze, księża itp., to NadLudzie, by potem mieć podstawę do oczerniania. Ja tu nie staram się wyjawiać kto winien, ale jak w każdym zawodzie na świecie istnieją pomyłki i zawsze będą istnieć. Nie sugeruję, że tu akurat jest pomyłka.

Jakie pomyłki, ci ludzie są przemęczenia "pracą" w prywatnych gabinetach. Na pracę w szpitalu nie mają czasu i sił. Kilka lat temu byłem z dzieckiem w poradni u specjalisty, lekarz konsultant wojewódzki. Tak jak nas potraktował to był horror. Nic nie można zapytać, odpowiada opryskliwie. Następna wizyta-kontrola za miesiąc, ale w rejestracji mówią,że wolny termin jest za dwa miesiące. Więc lekarz proponuje wizytę w gabinecie prywatnym. I co? Tam to jest zupełnie inny człowiek. W poradni wizyta 5 minut, w gabinecie 30 i full informacji, nawet bez pytan. Moja konkluzja - zlikwidować gabinety prywatne. Znajdzie się czas dla pacjenta.

Jakie pomyłki, ci ludzie są przemęczenia "pracą" w prywatnych gabinetach. Na pracę w szpitalu nie mają czasu i sił. Kilka lat temu byłem z dzieckiem w poradni u specjalisty, lekarz konsultant wojewódzki. Tak jak nas potraktował to był horror. Nic nie można zapytać, odpowiada opryskliwie. Następna wizyta-kontrola za miesiąc, ale w rejestracji mówią,że wolny termin jest za dwa miesiące. Więc lekarz proponuje wizytę w gabinecie prywatnym. I co? Tam to jest zupełnie inny człowiek. W poradni wizyta 5 minut, w gabinec... rozwiń
Avatar
Valkiria / 22 września 2009 o 03:13
0
Czytając te bezczelne wypociny przedstawicieli DSK aż się chce krzyczeć.Sama jestem pracownikiem służby zdrowia,pracuję z najmniejszymi pacjentami i w głowie się nie mieści takie przekręcanie faktów...Jak można stwierdzić,że leczenie jest zakończone i wypisać dziewczynę z zerwanym więzadłem i uszkodzoną łękotką ?Prawda jest taka,że diagnostyka była niekompletna,zlekceważono fakt,że podejmowane działania nie dają żadnych rezultatów. Najwygodniej powiedzieć,żeby zrezygnować ze sportu,aktywności niż przyznać się do błędu.Badając pacjentkę tyle razy,wykonując usg,rtg jak można było przeoczyć zerwane więzadło?Kwestia tylko czy faktycznie diagnostyka była pełna. ale o tym zdecyduje już sąd.Oby uczciwie.
Czytając te bezczelne wypociny przedstawicieli DSK aż się chce krzyczeć.Sama jestem pracownikiem służby zdrowia,pracuję z najmniejszymi pacjentami i w głowie się nie mieści takie przekręcanie faktów...Jak można stwierdzić,że leczenie jest zakończone i wypisać dziewczynę z zerwanym więzadłem i uszkodzoną łękotką ?Prawda jest taka,że diagnostyka była niekompletna,zlekceważono fakt,że podejmowane działania nie dają żadnych rezultatów. Najwygodniej powiedzieć,żeby zrezygnować ze sportu,aktywności niż przyznać się do błędu.Badając pacjentkę tyle ... rozwiń
Avatar
goj / 21 września 2009 o 23:17
0
Zoperować można każde kolano, potem przyczyna operacji się znajdzie.
Avatar
Gość / 21 września 2009 o 22:43
0
Z sanatorium nie skorzystałyśmy, bo uważałam, że skoro leczenie nie jest zakończone, jest to bez sensu

Troskliwa mamusia.
Avatar
~darek~ / 21 września 2009 o 22:18
0
Jak dla mnie powinno się to nazywać Izba Przyjęć a nie Szpitalny Oddział Ratunkowy! Powinien być jakiś podział. W dsk na SORze wszystko mają ludzie od ręki, przychodząc z głupim katarkiem, ale to i tak źle.
Avatar
piotrrek / 21 września 2009 o 22:15
0
Ludzie, stworzyliście sobie mity, że lekarze, księża itp., to NadLudzie, by potem mieć podstawę do oczerniania. Ja tu nie staram się wyjawiać kto winien, ale jak w każdym zawodzie na świecie istnieją pomyłki i zawsze będą istnieć. Nie sugeruję, że tu akurat jest pomyłka.
Avatar
greg / 21 września 2009 o 21:55
0
"Pacjentka nie zgłosiła się na dalsze zalecone kontrole w Poradni Ortopedycznej – kończy rzecznik DSK." Wierutna bzdura konowałów z tego podrzędnego szpital, którego nikomu nie polecam. Ludziska omijajcie go szerokim łukiem, jeżeli nie chcecie aby wasze pociechy zostały kalekami. Niedawno moje dziecko miało kontuzję stawu. Standardowo wizyta na oddziale ratunkowym (godziny wieczorne) - czas od wejscia do wyjscia 2,5 godziny, ale to i tak krótko. Zalecenie lekarza wpisane w karte informacyjną - "wizyta w poradni za tydzień". Następnego dnia od rana próbuję zarejestrować sie na kontrolę. Po 4 godzinach ktoś w końcu odbiera i informuje, że pierwdszy wolny termindo poradni za dwa tygodnie. Zalecenie lekarza mają daleko w .... Jeżeli chcemy za tydzień to proszę przyjechać między 9 a 14 , to jak się lekarz zmiłuje to przyjmie. Niestety nie zmiłował się - nie przyjął. Oczywiście podwarzył zalecenie kolegi lekarza - wizyta powinna byc za dwa tygodnie, a nie za tydzień. Proszę się zarejestrować na pierwwszy wolny termin. Oczywiście na tak "wielki" szpital w poradnia na 6 gabinetów przyjmował aż jeden specjalista. Horror i zniewaga pacjentów, w końcu szczególnych bo małych. Straciłem jeden dzień urlopu bo pani doktór nie chciała się przepracować, pewnie śpieszyło się jej do gabinetu prywatnego.
"Pacjentka nie zgłosiła się na dalsze zalecone kontrole w Poradni Ortopedycznej – kończy rzecznik DSK." Wierutna bzdura konowałów z tego podrzędnego szpital, którego nikomu nie polecam. Ludziska omijajcie go szerokim łukiem, jeżeli nie chcecie aby wasze pociechy zostały kalekami. Niedawno moje dziecko miało kontuzję stawu. Standardowo wizyta na oddziale ratunkowym (godziny wieczorne) - czas od wejscia do wyjscia 2,5 godziny, ale to i tak krótko. Zalecenie lekarza wpisane w karte informacyjną - "wizyta w poradni za tydzie... rozwiń
Avatar
~Iwona~ / 22 września 2009 o 16:44
0
Jeśli chodzi o sanatorium lekarze nie zaproponowali mi go, to właśnie ta moja i według was' troskliwa" mamusia zapytała czy taka możliwość jest aby uzyskać skierowanie do sanatorium. I fakt otrzymaliśmy je,ale dopiero na wakacje kiedy już leczyłam się u innego specjalisty gdzie dowiedziałam się o tym całym zerwaniu, tak nie było sensu jechać do sanatorium gdzie miałam leczyć już wtedy 'zdrową' nogę po stwierdzonym przez DSK krwiaku ^^ ... patrząc z boku nie mając większej wiedzy i doświadczenia w ortopedii łatwo się domyślić,że sanatorium mogłoby tylko zaszkodzić mi w tym przypadku kiedy moja noga nie była zdrowa,a wiązadła zerwane. Co do badań.. o których wspomniał lekarz z Chodźki to niestety,ale nie miałam ich jedyne padanie jakie miałam przeprowadzone po (w sumie) 22dniach spędzonych w szpitalu to pobranie krwi aby sprawdzić jej krzepliwość. ...po kontroli dostałam kwitek z którym musiałam udać się na parter w szpitalu i oczekiwać na "USG" ... nie wiem po co skoro i tak na kartce zamiast prawidłowego wyniku dostałam w formacie A4 tekst zbliżony temu : badanie usg jest niemożliwe do wykonania ze względu na deficyt zgięcia kolana. A ostałam się tam od godziny 8:30 do ok. 16.. tylko po to aby otrzymać taki komunikat. Skro już tak wszyscy zadają pytania to i Ja zadam. Dlaczego szpital nie wypowiedział się i nie udostępnił mojej kartoteki z archiwum z wszystkim "badaniami" w dniu kiedy przyszedł reporter? ..kazano czekać 3dni an ich odpowiedź co dla mnie jest rzeczą bardzo interesującą jak sam fakt,że zostałam WYPOSAŻONA w stabilizator. Nie stabilizator kupiłam oddzielnie nie z tego zlecenia.

*.. w artykule jest tez wzmianka o tym,że lekarze z dsk zabronili mi uprawiać sport.. o nie ! było wręcz odwrotnie dobrze pamiętam słowa J.Kałakudziekigo kiedy wychodziłam ze szpitala "Mam nadzieję,że przy następnej kontroli dostanę bilety na walkę" ..naprawdę ja rozumiem można pewne rzeczy okrywać,ale nikt nie musi robić ze mnie i moich rodziców,a także lekarzy którzy faktycznie mi pomogli tyranów i imbecyli czekających na pieniądze zdobyte moim kosztem.. a sama ja opisana jako babo-chłop który uparł się,że będzie trenował boks choćby groziło to śmiercią.. na koniec zganiając winę na lekarzy.

Pozdrawiam Iwona Serewa
Jeśli chodzi o sanatorium lekarze nie zaproponowali mi go, to właśnie ta moja i według was' troskliwa" mamusia zapytała czy taka możliwość jest aby uzyskać skierowanie do sanatorium. I fakt otrzymaliśmy je,ale dopiero na wakacje kiedy już leczyłam się u innego specjalisty gdzie dowiedziałam się o tym całym zerwaniu, tak nie było sensu jechać do sanatorium gdzie miałam leczyć już wtedy 'zdrową' nogę po stwierdzonym przez DSK krwiaku ^^ ... patrząc z boku nie mając większej wiedzy i doświadczenia w ortopedii łatwo się domyślić... rozwiń
Avatar
greg / 22 września 2009 o 07:22
0
~darek~ napisał:
Jak dla mnie powinno się to nazywać Izba Przyjęć a nie Szpitalny Oddział Ratunkowy! Powinien być jakiś podział. W dsk na SORze wszystko mają ludzie od ręki, przychodząc z głupim katarkiem, ale to i tak źle.

Skąd wiesz, że ten katarek jest głupi? Jak kilka lat temu kuzyn złamał rękę w nadgarstku i pojechał do dsk, to czekał 18 godzin na diagnozę. Oczywiście wijąc sie z bólu. Po awanturze wkońcu zajęto się nim. Dalej złożenie stawu operacyjne, za dwa dni okazało się że źle złożono i następna operacja. Tacy to fachowcy.

Skąd wiesz, że ten katarek jest głupi? Jak kilka lat temu kuzyn złamał rękę w nadgarstku i pojechał do dsk, to czekał 18 godzin na diagnozę. Oczywiście wijąc sie z bólu. Po awanturze wkońcu zajęto się nim. Dalej złożenie stawu operacyjne, za dwa dni okazało się że źle złożono i następna operacja. Tacy to fachowcy. rozwiń
Avatar
greg / 22 września 2009 o 07:17
0
piotrrek napisał:
Ludzie, stworzyliście sobie mity, że lekarze, księża itp., to NadLudzie, by potem mieć podstawę do oczerniania. Ja tu nie staram się wyjawiać kto winien, ale jak w każdym zawodzie na świecie istnieją pomyłki i zawsze będą istnieć. Nie sugeruję, że tu akurat jest pomyłka.

Jakie pomyłki, ci ludzie są przemęczenia "pracą" w prywatnych gabinetach. Na pracę w szpitalu nie mają czasu i sił. Kilka lat temu byłem z dzieckiem w poradni u specjalisty, lekarz konsultant wojewódzki. Tak jak nas potraktował to był horror. Nic nie można zapytać, odpowiada opryskliwie. Następna wizyta-kontrola za miesiąc, ale w rejestracji mówią,że wolny termin jest za dwa miesiące. Więc lekarz proponuje wizytę w gabinecie prywatnym. I co? Tam to jest zupełnie inny człowiek. W poradni wizyta 5 minut, w gabinecie 30 i full informacji, nawet bez pytan. Moja konkluzja - zlikwidować gabinety prywatne. Znajdzie się czas dla pacjenta.

Jakie pomyłki, ci ludzie są przemęczenia "pracą" w prywatnych gabinetach. Na pracę w szpitalu nie mają czasu i sił. Kilka lat temu byłem z dzieckiem w poradni u specjalisty, lekarz konsultant wojewódzki. Tak jak nas potraktował to był horror. Nic nie można zapytać, odpowiada opryskliwie. Następna wizyta-kontrola za miesiąc, ale w rejestracji mówią,że wolny termin jest za dwa miesiące. Więc lekarz proponuje wizytę w gabinecie prywatnym. I co? Tam to jest zupełnie inny człowiek. W poradni wizyta 5 minut, w gabinec... rozwiń
Avatar
Valkiria / 22 września 2009 o 03:13
0
Czytając te bezczelne wypociny przedstawicieli DSK aż się chce krzyczeć.Sama jestem pracownikiem służby zdrowia,pracuję z najmniejszymi pacjentami i w głowie się nie mieści takie przekręcanie faktów...Jak można stwierdzić,że leczenie jest zakończone i wypisać dziewczynę z zerwanym więzadłem i uszkodzoną łękotką ?Prawda jest taka,że diagnostyka była niekompletna,zlekceważono fakt,że podejmowane działania nie dają żadnych rezultatów. Najwygodniej powiedzieć,żeby zrezygnować ze sportu,aktywności niż przyznać się do błędu.Badając pacjentkę tyle razy,wykonując usg,rtg jak można było przeoczyć zerwane więzadło?Kwestia tylko czy faktycznie diagnostyka była pełna. ale o tym zdecyduje już sąd.Oby uczciwie.
Czytając te bezczelne wypociny przedstawicieli DSK aż się chce krzyczeć.Sama jestem pracownikiem służby zdrowia,pracuję z najmniejszymi pacjentami i w głowie się nie mieści takie przekręcanie faktów...Jak można stwierdzić,że leczenie jest zakończone i wypisać dziewczynę z zerwanym więzadłem i uszkodzoną łękotką ?Prawda jest taka,że diagnostyka była niekompletna,zlekceważono fakt,że podejmowane działania nie dają żadnych rezultatów. Najwygodniej powiedzieć,żeby zrezygnować ze sportu,aktywności niż przyznać się do błędu.Badając pacjentkę tyle ... rozwiń
Avatar
goj / 21 września 2009 o 23:17
0
Zoperować można każde kolano, potem przyczyna operacji się znajdzie.
Avatar
Gość / 21 września 2009 o 22:43
0
Z sanatorium nie skorzystałyśmy, bo uważałam, że skoro leczenie nie jest zakończone, jest to bez sensu

Troskliwa mamusia.
Avatar
~darek~ / 21 września 2009 o 22:18
0
Jak dla mnie powinno się to nazywać Izba Przyjęć a nie Szpitalny Oddział Ratunkowy! Powinien być jakiś podział. W dsk na SORze wszystko mają ludzie od ręki, przychodząc z głupim katarkiem, ale to i tak źle.
Avatar
piotrrek / 21 września 2009 o 22:15
0
Ludzie, stworzyliście sobie mity, że lekarze, księża itp., to NadLudzie, by potem mieć podstawę do oczerniania. Ja tu nie staram się wyjawiać kto winien, ale jak w każdym zawodzie na świecie istnieją pomyłki i zawsze będą istnieć. Nie sugeruję, że tu akurat jest pomyłka.
Avatar
greg / 21 września 2009 o 21:55
0
"Pacjentka nie zgłosiła się na dalsze zalecone kontrole w Poradni Ortopedycznej – kończy rzecznik DSK." Wierutna bzdura konowałów z tego podrzędnego szpital, którego nikomu nie polecam. Ludziska omijajcie go szerokim łukiem, jeżeli nie chcecie aby wasze pociechy zostały kalekami. Niedawno moje dziecko miało kontuzję stawu. Standardowo wizyta na oddziale ratunkowym (godziny wieczorne) - czas od wejscia do wyjscia 2,5 godziny, ale to i tak krótko. Zalecenie lekarza wpisane w karte informacyjną - "wizyta w poradni za tydzień". Następnego dnia od rana próbuję zarejestrować sie na kontrolę. Po 4 godzinach ktoś w końcu odbiera i informuje, że pierwdszy wolny termindo poradni za dwa tygodnie. Zalecenie lekarza mają daleko w .... Jeżeli chcemy za tydzień to proszę przyjechać między 9 a 14 , to jak się lekarz zmiłuje to przyjmie. Niestety nie zmiłował się - nie przyjął. Oczywiście podwarzył zalecenie kolegi lekarza - wizyta powinna byc za dwa tygodnie, a nie za tydzień. Proszę się zarejestrować na pierwwszy wolny termin. Oczywiście na tak "wielki" szpital w poradnia na 6 gabinetów przyjmował aż jeden specjalista. Horror i zniewaga pacjentów, w końcu szczególnych bo małych. Straciłem jeden dzień urlopu bo pani doktór nie chciała się przepracować, pewnie śpieszyło się jej do gabinetu prywatnego.
"Pacjentka nie zgłosiła się na dalsze zalecone kontrole w Poradni Ortopedycznej – kończy rzecznik DSK." Wierutna bzdura konowałów z tego podrzędnego szpital, którego nikomu nie polecam. Ludziska omijajcie go szerokim łukiem, jeżeli nie chcecie aby wasze pociechy zostały kalekami. Niedawno moje dziecko miało kontuzję stawu. Standardowo wizyta na oddziale ratunkowym (godziny wieczorne) - czas od wejscia do wyjscia 2,5 godziny, ale to i tak krótko. Zalecenie lekarza wpisane w karte informacyjną - "wizyta w poradni za tydzie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 52 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 102 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 41 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 69 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!