Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2014 r.
12:42
Edytuj ten wpis

Dwa lata więzienia dla Karoliny K. za brutalny napad w centrum Lublina (wideo)

212 20 A A

Karolina K., która w lipcu ub. r. wraz z koleżanką napadła na parę młodych ludzi w centrum Lublina, dziś usłyszała wyrok. Sąd skazał 19-latkę na dwa lata bezwzględnego więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Oskarżona została uznana za winną wszystkich zarzucanych czynów. Została skazana na dwa lata pozbawienia wolności, musi również zapłacić grzywnę w wysokości 800 zł. Dodatkowo ma obowiązek naprawienia szkody na rzecz jednego z poszkodowanych także w wysokości 800 zł. Na poczet kary zaliczono pobyt w areszcie - informuje Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. - Wyrok nie jest prawomocny. Zarzuty dotyczyły nie tylko brutalnego napadu w centrum Lublina, ale również wcześniejszych kradzieży w sklepach spożywczych, czy gróźb karalnych (Karolina K. groziła ekspedientce śmiercią). 19-latka do wszystkiego się przyznała. Sama zaproponowała dla siebie dwa lata więzienia. Cały przebieg zdarzenia na skrzyżowaniu ul. Lipowej i Al. Racławickich wyraźnie widać na nagraniu z miejskiego monitoringu. Dwójka młodych ludzi szła nocą chodnikiem, kiedy nagle od tyłu zostali zaatakowani przez dwie napastniczki. Obie skupiły się na dziewczynie. Karolina K. chwyciła ją za włosy, biła i przewróciła na ziemię. Ukradła jej torebkę, w której były karty do bankomatu, telefon i dokumenty.
Agresywne nastolatki próbowali uspokoić towarzyszący napadniętej chłopak i świadkowie zdarzenia, ale bez skutku. Po kilkudziesięciu sekundach szarpaniny obie dziewczyny rzuciły się do ucieczki. Schowały się w pobliskiej bramie. Kilka minut później wyprowadzili je stamtąd policjanci
Okazało się, że obie były nietrzeźwe (1,7 i 1,2 promila). 19-latka trafiła do policyjnego aresztu, a 14-latka do Policyjnej Izby Dziecka. Po tym jak Karolina K. wyszła na wolność po wpłaceniu 1000 zł kaucji o sprawie zrobiło się głośno w całej Polsce. Prokuratura odwołała się od decyzji sądu i w sierpniu nastolatka ponownie trafiła do aresztu. W sumie przesiedziała w nim dziewięć miesięcy. W ubiegłym tygodniu Karolina K. opuściła areszt. Ponownie trafi za kraty po uprawomocnieniu się wyroku. Za rozbój groził jej wyrok od 2 do 12 lat więzienia. Młodszą z napastniczek, która miała 14-lat, zajął się sąd rodzinny. (JSZ)
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wwwwwwwwwww / 26 kwietnia 2014 o 14:34
0

chłopak jaka pizda, zamiast dać jednej i drugiej po mordzie to uciekał przed ciosem !! powinien bronić dziewczynę za wszelką cenę.

Avatar
Borys / 26 kwietnia 2014 o 11:18
0

Nalezy takiej zdirze doładować wyrok z górnej pólki bo i tak z niej nic już nie będzie.

Avatar
kojot / 26 kwietnia 2014 o 09:38
0

Trzeba jej dać szczotkę i niech zamiata przez 1 rok 10 godzin dziennie  KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE a nie ja będę płacił za jej utrzymanie w więzieniu przez dwa lata a ona będzie siedziała i oglądała telewizję, to jest najlepsza resocjalizacja !!!!!

Avatar
Anna / 25 kwietnia 2014 o 09:25
0

Ciekawe, dlaczego zasłania się tak na zdjęciu? Już nie chce być bohaterką, skoro nie pokazuje twarzy? Spójrzcie na jej paznokcie - poobgryzane!!! Patologia! Zbiera się na wymioty, jak na to patrzeć!!!

Avatar
osiol / 25 kwietnia 2014 o 09:16
0

Jak dla mnie to patlogia i takie elementy trzeba izolowac od społeczeństwa, żeby nie robiły krzywdy. Jak dla mnie 10 powinna dostać i pusty łeb jej naprawić, bo widać, że prostaczka i degeneratka.

To nie łeb tylko, ale przede wszystkim serce puste... a w wiezniu nikt jej nie naprawi a nauczy jeszcze lepiej...

Avatar
Starykon / 25 kwietnia 2014 o 09:11
0

Szkoda mi tej dziewczyny. Jest ofiarą złego wychowania. Rodzice nie zajmowali sie dziecmi, ale moze piciem, albo czyms jeszcze innym. Skrzywiona i skrzywdzona psychika wynika z braku milosci i tyle. Trzeba ja odseparowac, ale w resocjalizacje nie wierze. Nie w polskim wiezieniu. Pomstujecie ze taka k**wa itp. ze 20 lat, ale badzcie pewni ze ona w zyciu musiala juz dostac niezle po tylku. Zal i wspolczucie... I nie piszcie mi ze mam ja sobie zabrac do domu itp. Trzeba chronic spoleczenstwo. Ale zastanowcie sie gdzie lezy przyczyna. Na Lubartowskiej widuje sie malych biegajacych chlopaczkow. Na razie maja po 5 lat i nie sa zbyt grozni ale za 10 -20 lat beda napadac i krasc, bo teraz tatus wali z mamą gaz, a potem napierdziela mame i dzieciaki... No ale na akcyzie z alku panstwo polskie stoi... Najlatwiej potepic i miec ich wszystkich w wielkiej pogardzie...

Szkoda mi tej dziewczyny. Jest ofiarą złego wychowania. Rodzice nie zajmowali sie dziecmi, ale moze piciem, albo czyms jeszcze innym. Skrzywiona i skrzywdzona psychika wynika z braku milosci i tyle. Trzeba ja odseparowac, ale w resocjalizacje nie wierze. Nie w polskim wiezieniu. Pomstujecie ze taka k**wa itp. ze 20 lat, ale badzcie pewni ze ona w zyciu musiala juz dostac niezle po tylku. Zal i wspolczucie... I nie piszcie mi ze mam ja sobie zabrac do domu itp. Trzeba chronic spoleczenstwo. Ale zastanowcie sie gdzie lezy przyczyna. Na Luba... rozwiń

Avatar
Braum / 24 kwietnia 2014 o 22:11
0

Takie rozbujnictwo powinno być karane o wiele bardziej srogo, a tych cweli, łysych, tępych kozaczków co tylko szukają i czekają na jakąś akcje co by się nie przyłączyć dla obicia mordy komuś (patrz video) to bym powybijał a co najmniej pozamykał w więzieniach, placówkach czy innych psychatrykach. Pzdr

Avatar
KOLNIEZ / 24 kwietnia 2014 o 20:44
0

Jak zwykle nagłośniona sprawa, jakby takich "incydentów" nie działo się więcej, już większość z czytleników zapomniała o tak do niedawna nagłośnionej śmierci 7 młodych osób spośród 9 wracających wieczorną porą z dyskoteki autem...Ludzie ogarnijcie się to jest życie, po prostu media muszą mieć o czym pisać i tyle. Jutro będzie "hitem", że Tusk jest pedałem a Kaczyński się potknął na schodkach w sejmie i jest alkoholikiem , 14-latka jest babcią, a prezydent USA nie jest tak naprawdę czarny. Nauczcie się patrzeć na wszystko przez pryzmat medii i wyciągać własne przemyślane wnioski a nie opowiadać głupoty w komentarzach tak krótkich i płytkich, że po prostu słabo się robi. To wo ogólnym opisie tyle, bo do większości to pewnie i tak nie dotrze.

Jak zwykle nagłośniona sprawa, jakby takich "incydentów" nie działo się więcej, już większość z czytleników zapomniała o tak do niedawna nagłośnionej śmierci 7 młodych osób spośród 9 wracających wieczorną porą z dyskoteki autem...Ludzie ogarnijcie się to jest życie, po prostu media muszą mieć o czym pisać i tyle. Jutro będzie "hitem", że Tusk jest pedałem a Kaczyński się potknął na schodkach w sejmie i jest alkoholikiem , 14-latka jest babcią, a prezydent USA nie jest tak naprawdę czarny. Nauczcie się patrzeć na wszystko przez pryzmat med... rozwiń

Avatar
element / 24 kwietnia 2014 o 18:34
0

a ja uważam że powinni publikwac wizerunki. Wiadomo do puki oskarżona to nie można ale jeśli dostanie prawomocny wyrok to dlaczego świat nie ma prawa poznać jej personaliów ? w koncu płace podatki na te zakłady penitencjarne mają stawkę miesięczną na łebka większą niż większość uczciwych Polaków. Dlaczego zatem nie mam prawa wiedziec kto jest na moim"garnuszku", a dwa to byłby kolejny straszak WSTYD za to co sie zrobiło. Skoro ktoś coś zrobił umyślnie to był świadomy konsekwencji .Ale większość uważa że A NÓŻ SIĘ NIE WYDA?! więc jeśli by istaniała powszechna informacja i każdy by miał do niej dostęp to może przed popełnieniem podobnego czynu ktoś sie zastanowi czy np rodzina się nie dowie i nie bedzie wstydziła przed sąsiadami? bo tak to przecież można wytłumaczyć ze do "pracy za granice wyjechał/a"

a ja uważam że powinni publikwac wizerunki. Wiadomo do puki oskarżona to nie można ale jeśli dostanie prawomocny wyrok to dlaczego świat nie ma prawa poznać jej personaliów ? w koncu płace podatki na te zakłady penitencjarne mają stawkę miesięczną na łebka większą niż większość uczciwych Polaków. Dlaczego zatem nie mam prawa wiedziec kto jest na moim"garnuszku", a dwa to byłby kolejny straszak WSTYD za to co sie zrobiło. Skoro ktoś coś zrobił umyślnie to był świadomy konsekwencji .Ale większość uważa że A NÓŻ SIĘ NIE WYDA?! więc jeśli by ... rozwiń

Avatar
Pawel ( pajak) / 24 kwietnia 2014 o 16:51
0
Ja takiej kurwie I innym lobuzom po 20 lat bym odrazu dawal. Za robote niech sie wezma a nie biednych I slabszych okradaja!!!
Avatar
wwwwwwwwwww / 26 kwietnia 2014 o 14:34
0

chłopak jaka pizda, zamiast dać jednej i drugiej po mordzie to uciekał przed ciosem !! powinien bronić dziewczynę za wszelką cenę.

Avatar
Borys / 26 kwietnia 2014 o 11:18
0

Nalezy takiej zdirze doładować wyrok z górnej pólki bo i tak z niej nic już nie będzie.

Avatar
kojot / 26 kwietnia 2014 o 09:38
0

Trzeba jej dać szczotkę i niech zamiata przez 1 rok 10 godzin dziennie  KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE a nie ja będę płacił za jej utrzymanie w więzieniu przez dwa lata a ona będzie siedziała i oglądała telewizję, to jest najlepsza resocjalizacja !!!!!

Avatar
Anna / 25 kwietnia 2014 o 09:25
0

Ciekawe, dlaczego zasłania się tak na zdjęciu? Już nie chce być bohaterką, skoro nie pokazuje twarzy? Spójrzcie na jej paznokcie - poobgryzane!!! Patologia! Zbiera się na wymioty, jak na to patrzeć!!!

Avatar
osiol / 25 kwietnia 2014 o 09:16
0

Jak dla mnie to patlogia i takie elementy trzeba izolowac od społeczeństwa, żeby nie robiły krzywdy. Jak dla mnie 10 powinna dostać i pusty łeb jej naprawić, bo widać, że prostaczka i degeneratka.

To nie łeb tylko, ale przede wszystkim serce puste... a w wiezniu nikt jej nie naprawi a nauczy jeszcze lepiej...

Avatar
Starykon / 25 kwietnia 2014 o 09:11
0

Szkoda mi tej dziewczyny. Jest ofiarą złego wychowania. Rodzice nie zajmowali sie dziecmi, ale moze piciem, albo czyms jeszcze innym. Skrzywiona i skrzywdzona psychika wynika z braku milosci i tyle. Trzeba ja odseparowac, ale w resocjalizacje nie wierze. Nie w polskim wiezieniu. Pomstujecie ze taka k**wa itp. ze 20 lat, ale badzcie pewni ze ona w zyciu musiala juz dostac niezle po tylku. Zal i wspolczucie... I nie piszcie mi ze mam ja sobie zabrac do domu itp. Trzeba chronic spoleczenstwo. Ale zastanowcie sie gdzie lezy przyczyna. Na Lubartowskiej widuje sie malych biegajacych chlopaczkow. Na razie maja po 5 lat i nie sa zbyt grozni ale za 10 -20 lat beda napadac i krasc, bo teraz tatus wali z mamą gaz, a potem napierdziela mame i dzieciaki... No ale na akcyzie z alku panstwo polskie stoi... Najlatwiej potepic i miec ich wszystkich w wielkiej pogardzie...

Szkoda mi tej dziewczyny. Jest ofiarą złego wychowania. Rodzice nie zajmowali sie dziecmi, ale moze piciem, albo czyms jeszcze innym. Skrzywiona i skrzywdzona psychika wynika z braku milosci i tyle. Trzeba ja odseparowac, ale w resocjalizacje nie wierze. Nie w polskim wiezieniu. Pomstujecie ze taka k**wa itp. ze 20 lat, ale badzcie pewni ze ona w zyciu musiala juz dostac niezle po tylku. Zal i wspolczucie... I nie piszcie mi ze mam ja sobie zabrac do domu itp. Trzeba chronic spoleczenstwo. Ale zastanowcie sie gdzie lezy przyczyna. Na Luba... rozwiń

Avatar
Braum / 24 kwietnia 2014 o 22:11
0

Takie rozbujnictwo powinno być karane o wiele bardziej srogo, a tych cweli, łysych, tępych kozaczków co tylko szukają i czekają na jakąś akcje co by się nie przyłączyć dla obicia mordy komuś (patrz video) to bym powybijał a co najmniej pozamykał w więzieniach, placówkach czy innych psychatrykach. Pzdr

Avatar
KOLNIEZ / 24 kwietnia 2014 o 20:44
0

Jak zwykle nagłośniona sprawa, jakby takich "incydentów" nie działo się więcej, już większość z czytleników zapomniała o tak do niedawna nagłośnionej śmierci 7 młodych osób spośród 9 wracających wieczorną porą z dyskoteki autem...Ludzie ogarnijcie się to jest życie, po prostu media muszą mieć o czym pisać i tyle. Jutro będzie "hitem", że Tusk jest pedałem a Kaczyński się potknął na schodkach w sejmie i jest alkoholikiem , 14-latka jest babcią, a prezydent USA nie jest tak naprawdę czarny. Nauczcie się patrzeć na wszystko przez pryzmat medii i wyciągać własne przemyślane wnioski a nie opowiadać głupoty w komentarzach tak krótkich i płytkich, że po prostu słabo się robi. To wo ogólnym opisie tyle, bo do większości to pewnie i tak nie dotrze.

Jak zwykle nagłośniona sprawa, jakby takich "incydentów" nie działo się więcej, już większość z czytleników zapomniała o tak do niedawna nagłośnionej śmierci 7 młodych osób spośród 9 wracających wieczorną porą z dyskoteki autem...Ludzie ogarnijcie się to jest życie, po prostu media muszą mieć o czym pisać i tyle. Jutro będzie "hitem", że Tusk jest pedałem a Kaczyński się potknął na schodkach w sejmie i jest alkoholikiem , 14-latka jest babcią, a prezydent USA nie jest tak naprawdę czarny. Nauczcie się patrzeć na wszystko przez pryzmat med... rozwiń

Avatar
element / 24 kwietnia 2014 o 18:34
0

a ja uważam że powinni publikwac wizerunki. Wiadomo do puki oskarżona to nie można ale jeśli dostanie prawomocny wyrok to dlaczego świat nie ma prawa poznać jej personaliów ? w koncu płace podatki na te zakłady penitencjarne mają stawkę miesięczną na łebka większą niż większość uczciwych Polaków. Dlaczego zatem nie mam prawa wiedziec kto jest na moim"garnuszku", a dwa to byłby kolejny straszak WSTYD za to co sie zrobiło. Skoro ktoś coś zrobił umyślnie to był świadomy konsekwencji .Ale większość uważa że A NÓŻ SIĘ NIE WYDA?! więc jeśli by istaniała powszechna informacja i każdy by miał do niej dostęp to może przed popełnieniem podobnego czynu ktoś sie zastanowi czy np rodzina się nie dowie i nie bedzie wstydziła przed sąsiadami? bo tak to przecież można wytłumaczyć ze do "pracy za granice wyjechał/a"

a ja uważam że powinni publikwac wizerunki. Wiadomo do puki oskarżona to nie można ale jeśli dostanie prawomocny wyrok to dlaczego świat nie ma prawa poznać jej personaliów ? w koncu płace podatki na te zakłady penitencjarne mają stawkę miesięczną na łebka większą niż większość uczciwych Polaków. Dlaczego zatem nie mam prawa wiedziec kto jest na moim"garnuszku", a dwa to byłby kolejny straszak WSTYD za to co sie zrobiło. Skoro ktoś coś zrobił umyślnie to był świadomy konsekwencji .Ale większość uważa że A NÓŻ SIĘ NIE WYDA?! więc jeśli by ... rozwiń

Avatar
Pawel ( pajak) / 24 kwietnia 2014 o 16:51
0
Ja takiej kurwie I innym lobuzom po 20 lat bym odrazu dawal. Za robote niech sie wezma a nie biednych I slabszych okradaja!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 35 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!