Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2012 r.
21:32
Edytuj ten wpis

Dyrektor od dróg na dywaniku za Filaretów

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 25 A A

Szef Zarządu Dróg i Mostów będzie tłumaczyć się z nadzoru nad robotami przy budowie dodatkowego pasa do skrętu w prawo z ul. Filaretów w Głęboką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To efekt naszej wczorajszej publikacji o opóźnieniach w poszerzaniu jezdni. Miejskie służby przekazywały informacje o toczących się na miejscu robotach, opierając się na tym, co przekazał im wybrany w przetargu wykonawca prac. Tyle że w tym czasie na budowie nie było ani jednego robotnika. To, co naprawdę dzieje się w terenie, mieli sprawdzać inspektorzy nadzoru. Ratusz zapewniał, że to robią.

Dopiero po tym, jak zwróciliśmy Ratuszowi uwagę na to, że wbrew jego zapewnieniom na budowie nic się nie dzieje, inspektorzy wysłani na miejsce potwierdzili, że tak jest. I dopiero wtedy urzędnik Ratusza stwierdził, że wcześniejsza informacja o toczących się robotach była nieprawdziwa.

– Bazując na informacjach przekazanych w Dzienniku Wschodnim poleciłem dyrektorowi Zarządu Dróg i Mostów złożyć wyjaśnienia i to spotkanie jest przede mną – oznajmił nam Krzysztof Żuk, prezydent miasta.
Przypomnijmy, że w umowie zawartej przez miasto z wykonawcą robót termin ukończenia prac został wyznaczony na 20 grudnia, czyli na jutro.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krzysiek / 19 grudnia 2012 r. o 17:50
Odnośnie budowy dróg itd. Czy zarząd mógłby naprawić swiatła pod Olimpem na Spółdzielczości bo jakieś 2 tyg temu zrobiono nowy sygnalizator z kamerkami, na bajerze... Tylko że on nie działa - piesi nie mogą właczyć "przejścia" a zielone włącza się chyba z raz na 10 minut!!!!!!
Avatar
,,,anna,,, / 19 grudnia 2012 r. o 16:52
,,,,prez.,,,zuk,,,,nie ma pojecia o sprawach technicznych,,,,,,bo jesli by mial to m-c temu nie plutl by takich rzeczy ze w ciagu m-ca zimowego zrobiony zostanie prawoskret z filaretow w gleboka,,,,,,przeciez jest to niedorzecznosc,,,,,,,powinien zwolnic swojego podpowiadacza ktory mu podpowiedzial ze to bedzie zrobione,,,,,,,,prez.zuk ,,,wypadl niepowaznie,,,,,,zreszta dobry znajacy sie na rzeczy szef sam powinien pewne sprawy oceniac ,,,,
Avatar
Cancer / 19 grudnia 2012 r. o 16:21
Wszystkim sfrustrowanym, czynnym i biernym uczestnikom budowy prawoskrętu z ul. Filaretow:
- prezydentowi miasta
-dyrektorowi ZDM
-niezwykle dociekliwemu dziennikarzowi "DW"
- niezadowolonym z postępu robot
polecam instrukcje budowlanych robót zimowych: :"Jeden dzień Iwana Denisowicza" A. Sołżenicyna
Avatar
Bronio / 19 grudnia 2012 r. o 15:46
przecież zakończenie robót zaplanowano dopiero na JUTRO, dlaczego się pieklicie dzisiaj, przez noc można budowę zakończyć! Polak potrafi!
Avatar
rupert / 19 grudnia 2012 r. o 13:51
[quote name='kama' timestamp='1355917994' post='711447']
Ludzie!!!!! Gdzie logika (...)[/quote]

Tu nie ma żadnej logiki. W tym mieście większość rzeczy robi się od d*upy strony.
Ten dyrektor od dróg za taki numer powinien polecieć ze stołka. Pan Kieliszek zresztą również za gadanie głupot.
Avatar
kama / 19 grudnia 2012 r. o 12:53
Ludzie!!!!! Gdzie logika takie prace drogowe robić w zimie ?????!!!!!!!!!!!!!! A kiedy był przetarg?
Avatar
szofer / 19 grudnia 2012 r. o 12:32
Nie straszcie Pana Dyrektora,bo zawału dostanie.
Avatar
wwww / 19 grudnia 2012 r. o 12:17
[quote name='Mateusz' timestamp='1355911846' post='711392']
Głupiś...
Za wiadukt owszem PKP, ale za jezdnię pod spodem zwaną Kunickiego już NIE !!!!!!
[/quote]

No właśnie za jezdnię pod wiaduktem odpowiada PKP PLK, miasto ma tylko dostosować jezdnię przed i za wiaduktem do nowej niwelety a to mogą robić tylko w tym samym czasie co firma wybrana przez PLK.
Avatar
Zbych / 19 grudnia 2012 r. o 12:08
Zwoliń kutafona z pracy skoro sobie nie radzi! Na jego miejsce będa następni.
Avatar
żuczek / 19 grudnia 2012 r. o 11:19
ku***, był czas na przebudowę tego pasa kiedy nie padał śnieg i było dosyć ciepło, ale mówiło się że zdąża, z góry wiadomo że olali temat jak zawsze w tym Lublinie. Można było to zacząć robić w pażdzierniku a nie tydzien przed terminem
Avatar
Krzysiek / 19 grudnia 2012 r. o 17:50
Odnośnie budowy dróg itd. Czy zarząd mógłby naprawić swiatła pod Olimpem na Spółdzielczości bo jakieś 2 tyg temu zrobiono nowy sygnalizator z kamerkami, na bajerze... Tylko że on nie działa - piesi nie mogą właczyć "przejścia" a zielone włącza się chyba z raz na 10 minut!!!!!!
Avatar
,,,anna,,, / 19 grudnia 2012 r. o 16:52
,,,,prez.,,,zuk,,,,nie ma pojecia o sprawach technicznych,,,,,,bo jesli by mial to m-c temu nie plutl by takich rzeczy ze w ciagu m-ca zimowego zrobiony zostanie prawoskret z filaretow w gleboka,,,,,,przeciez jest to niedorzecznosc,,,,,,,powinien zwolnic swojego podpowiadacza ktory mu podpowiedzial ze to bedzie zrobione,,,,,,,,prez.zuk ,,,wypadl niepowaznie,,,,,,zreszta dobry znajacy sie na rzeczy szef sam powinien pewne sprawy oceniac ,,,,
Avatar
Cancer / 19 grudnia 2012 r. o 16:21
Wszystkim sfrustrowanym, czynnym i biernym uczestnikom budowy prawoskrętu z ul. Filaretow:
- prezydentowi miasta
-dyrektorowi ZDM
-niezwykle dociekliwemu dziennikarzowi "DW"
- niezadowolonym z postępu robot
polecam instrukcje budowlanych robót zimowych: :"Jeden dzień Iwana Denisowicza" A. Sołżenicyna
Avatar
Bronio / 19 grudnia 2012 r. o 15:46
przecież zakończenie robót zaplanowano dopiero na JUTRO, dlaczego się pieklicie dzisiaj, przez noc można budowę zakończyć! Polak potrafi!
Avatar
rupert / 19 grudnia 2012 r. o 13:51
[quote name='kama' timestamp='1355917994' post='711447']
Ludzie!!!!! Gdzie logika (...)[/quote]

Tu nie ma żadnej logiki. W tym mieście większość rzeczy robi się od d*upy strony.
Ten dyrektor od dróg za taki numer powinien polecieć ze stołka. Pan Kieliszek zresztą również za gadanie głupot.
Avatar
kama / 19 grudnia 2012 r. o 12:53
Ludzie!!!!! Gdzie logika takie prace drogowe robić w zimie ?????!!!!!!!!!!!!!! A kiedy był przetarg?
Avatar
szofer / 19 grudnia 2012 r. o 12:32
Nie straszcie Pana Dyrektora,bo zawału dostanie.
Avatar
wwww / 19 grudnia 2012 r. o 12:17
[quote name='Mateusz' timestamp='1355911846' post='711392']
Głupiś...
Za wiadukt owszem PKP, ale za jezdnię pod spodem zwaną Kunickiego już NIE !!!!!!
[/quote]

No właśnie za jezdnię pod wiaduktem odpowiada PKP PLK, miasto ma tylko dostosować jezdnię przed i za wiaduktem do nowej niwelety a to mogą robić tylko w tym samym czasie co firma wybrana przez PLK.
Avatar
Zbych / 19 grudnia 2012 r. o 12:08
Zwoliń kutafona z pracy skoro sobie nie radzi! Na jego miejsce będa następni.
Avatar
żuczek / 19 grudnia 2012 r. o 11:19
ku***, był czas na przebudowę tego pasa kiedy nie padał śnieg i było dosyć ciepło, ale mówiło się że zdąża, z góry wiadomo że olali temat jak zawsze w tym Lublinie. Można było to zacząć robić w pażdzierniku a nie tydzien przed terminem
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagram na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Ceny gazu w 2023 roku. Nie będzie limitu dochodowego

Rząd wycofuje się z pomysłu, żeby to dochody decydowały o tym, jakie będą rachunki za gaz. Teraz na stole jest nowe rozwiązanie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!