Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 września 2019 r.
13:48

Działkowcy palą ogniska, zamiast kompostować zieleń. Straż Miejska ostrzega

Autor: Zdjęcie autora drs
12 39 A A

Na dym z chwastów spalanych przez działkowiczów poskarżyła nam się jedna z Czytelniczek z rejonu Starego Gaju. Straż Miejska przyznaje, że palenie chwastów jest zabronione i przekonuje, że często bywa na działkach, ale ostatnio nie złapała nikogo za rękę

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nad ogrodami działkowymi snuje się bury dym. Jeśli ktoś ma problemy z oddychaniem, to w promieniu kilometra nie ma czym oddychać – alarmuje nasza Czytelniczka. – Nie powinno się przecież palić żadnych śmieci, a niektórzy działkowcy urządzają sobie w biały dzień wielkie ogniska ze zgniłych łętów po pomidorach. Od trzech lat dzwonię w tej sprawie do Straży Miejskiej. Ostatnio mi powiedzieli, że przekazali sprawę swojemu dzielnicowemu i na tym się skończyło.

– W tym roku mieliśmy już siedem zgłoszeń z tego rejonu, przy czym tylko w jednym przypadku stwierdziliśmy spalanie małej ilości gałązek, sprawa skończyła się pouczeniem – mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. – Regularne kontrole na tym terenie prowadzi nasz dzielnicowy, który jest tu średnio dwa do trzech razy w tygodniu. Kontaktował się z prezesami siedmiu ogrodów działkowych w tym rejonie i prosił o przekazanie działkowcom, że nie wolno spalać odpadów, nawet tych zielonych. Czy to gałęzie, czy to liście powinny być wrzucane do kompostownika.

Straż Miejska przekonuje, że problem ze spalaniem chwastów wcale nie pojawia się tu często. – Podczas żadnej z wizyt dzielnicowy nie stwierdził takiego spalania – informuje Gogola. – W ubiegłym roku nałożyliśmy tu jeden mandat, stuzłotowy, na osobę, która spalała mokre gałęzie powodując duże zadymienie.
Od początku roku na terenie Lublina strażnicy miejscy ukarali za spalanie odpadów już 41 osób. Łączna wartość wystawionych za to mandatów to 8,4 tys. zł.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 września 2019 r. o 15:34
+28
Niektóre odpadki nie nadaja się na kompostowanie. Zawierają szkodniki choroby i grzyby. Trzeba je palić zeby się nie rozpowszechniały...
Avatar
Gość / 22 września 2019 r. o 23:27
+20
Nie miała czym oddychać kilometr od ogródków działkowych i zadzwoniła do strażników miejskich. Tyle że sa tacy ludzie że jak kogoś nie podpieprzą to też nie mogą ODDYCHAĆ. Pamiętam swoje młode lata kiedy szedłem wioską do szkoły jakieś 1,5 km . Mijałem jakieś 30 zagród i dymił chociaż jeden komin z każdej zagrody - przeżyłem. Tuż po wykopkach ziemniaków palone były wszystkie łęty ,dym snuł się kilometrami i powiem że nawet go lubiłem - przeżyłem . Dzisiaj panuje jakaś psychoza począwszy od nieopierzonych dzieciaków aż po zdziwaczałych jemerytów . Ludzie zanim coś glupiego zrobicie przyjrzyjcie się w lusterku bo dajecie się nakręcać jak stary nadpsuty zegarek ,który wprawdzie tyka tylko wskazówki obracają się w przeciwną stronę
Nie miała czym oddychać kilometr od ogródków działkowych i zadzwoniła do strażników miejskich. Tyle że sa tacy ludzie że jak kogoś nie podpieprzą to też nie mogą ODDYCHAĆ. Pamiętam swoje młode lata kiedy szedłem wioską do szkoły jakieś 1,5 km . Mijałem jakieś 30 zagród i dymił chociaż jeden komin z każdej zagrody - przeżyłem. Tuż po wykopkach ziemniaków palone były wszystkie łęty ,dym snuł się kilometrami i powiem że nawet go lubiłem - przeżyłem . Dzisiaj panuje jakaś psychoza począwszy od nieopierzonych dzieciaków aż po zdziwaczałych jemer... rozwiń
Avatar
rb / 22 września 2019 r. o 17:01
+20
Kiedys śpiewalismy- płonie ognisko i szumią knieje.Dzisiaj to zakazane.Młodzi ludzie nie znają nawet zapachu ogniska i tej atmosfery przy nim.Smutne mamy czasy.
Avatar
WE / 22 września 2019 r. o 19:50
+17
Przesada że nie ma czym oddychać.Ja mieszkam niedaleko tych działek i jest ok.To nie są toksyczne dymy.To jakaś baba bezrobotna robi dym z takich rzeczy.Kiedys  na kartoflisku po zbiorach palono suche odpady fajny zapach jesieni.To ogniska teź nie można i pieczonych kiełbasek i ziemniakoe z ogniska pycha.Niech ten ktoś weźmie się do roboty a nie tylko luka gdzie by kogo zakablowac
Avatar
Gość / 22 września 2019 r. o 17:26
+17
Ale przestępstwo-babcie i dziadki palą gałązki!Zajmijcie się lepiej zakładami przemysłowymi co nas trują na potęgę!!
Avatar
Gość / 22 września 2019 r. o 13:51
+13
Ognisko z gałęzi palić wolno.
Avatar
Gucio / 22 września 2019 r. o 20:13
+11
durna babo !!! nie wszystko co urośnie da sie kompostować
Avatar
Olo / 23 września 2019 r. o 08:59
+10
jedna z Czytelniczek z rejonu Starego Gaju poskarżyła się nam, że sąsiedzi uprawiają seks dla przyjemności. Straż Miejska przyznaje, że uprawianie seksu dla przyjemności jest zabronione i przekonuje, że często bywa na działkach, ale ostatnio nie złapała nikogo za rękę
 Bo w tym przypadku, to nie za rękę trzeba złapać ;)
Avatar
Gość / 22 września 2019 r. o 19:55
+10
jedna wstretna baba nie lubi ognisk,a te już wyją straszą ,a w d.. sie niech pocałują, całymi latami się chwasty paliło i było dobrze, zanim te pseudoekodurnie sobie reklamy nie zaczęły robić
Avatar
Zbigniew hujdys / 22 września 2019 r. o 17:17
+8
Straz wiejska za reke to moze zlapac 96 letnią babcie co sprzedaje kwiatki na krakowskim i tyle,albo zeżrec kebaba w krzakach podczas sluzby
Avatar
wcale nie eko maniak / 23 października 2019 r. o 09:46
0
jak chcesz mieć wieś to się wyprowdź z miasta. wie że do ciebie nie trafi argument że w zabudowie jest mały przewiew i dym po prostu zalega dłużej nie wspominając ilu ludzi na małym obszarze to truje. zapraszam wieczorem na Jana Pawła II w okolice Lidla to zobaczysz jak fajnie się oddycha. Oczywiście SM jak zwykle ślepa, to za dużo roboty u zysk mały, lepeij zrobić akcję parkowanie, oczywiście tam gdzie wygodnie to znaczy gdzie na pewniaka znajdzie się co najmniej kilka pojazdów.
Avatar
podobno zdziwaczały .. do normalnego??. / 22 października 2019 r. o 16:00
0
Nie miała czym oddychać kilometr od ogródków działkowych i zadzwoniła do strażników miejskich. Tyle że sa tacy ludzie że jak kogoś nie podpieprzą to też nie mogą ODDYCHAĆ. Pamiętam swoje młode lata kiedy szedłem wioską do szkoły jakieś 1,5 km .  Mijałem jakieś 30 zagród i dymił chociaż jeden komin z każdej zagrody - przeżyłem. Tuż po wykopkach ziemniaków palone były wszystkie łęty ,dym snuł się kilometrami i powiem że nawet go lubiłem - przeżyłem . Dzisiaj panuje jakaś psychoza począwszy od nieopierzonych dzieciaków aż po zdziwaczałych jemerytów . Ludzie zanim coś glupiego zrobicie przyjrzyjcie się w lusterku bo dajecie się nakręcać jak stary nadpsuty zegarek ,który wprawdzie tyka tylko wskazówki obracają się w przeciwną stronę
 Mało przeżyłeś chłopcze. Będąc kierowcą zawodowym często w jesieni musiałem jechać nieraz przez pół Polski wdychając ten śmierdzący dym, właśnie po wykopkach. Często na drodze była ograniczona widoczność. Mało brakowało by mnie wzięła ta twoja ""psychoza"". Zyczę wszystkim podobnym do ciebie aby powdychali ten "zdrowotny dymek" przez co najmiej przez godzinę bez przerwy. Wy za nim podpalicie te śmierdząco-dymiące odpady przyjrzyjcie się w lusterku bo dajecie...... w przeciwną stronę.
 Mało przeżyłeś chłopcze. Będąc kierowcą zawodowym często w jesieni musiałem jechać nieraz przez pół Polski wdychając ten śmierdzący dym, właśnie po wykopkach. Często na drodze była ograniczona widoczność. Mało brakowało by mnie wzięła ta twoja ""psychoza"". Zyczę wszystkim podobnym do ciebie aby powdychali ten "zdrowotny dymek" przez co najmiej przez godzinę bez przerwy. Wy za nim podpalicie te śmierdząco-dymiące odpady przyjrzyjcie się w lusterku bo dajecie...... w przeciwną stronę. rozwiń
Avatar
tojestmyśl / 22 października 2019 r. o 15:46
0
Niektóre odpadki nie nadaja się na kompostowanie. Zawierają szkodniki choroby i grzyby. Trzeba je palić zeby się nie rozpowszechniały...
Proponuję wszystkim spalającym na pół przegniłe łęty umówienie się by wciągu jednego lub dwóch dni wszyscy naraz o jednej godzinie palili swoje śmierdzące odpady. Wszystko nadaje sie do kompostowania - zawartość kompostownika polewam wodą z rozcieńczonym wapnem. Nie cierpię śmierdzących dymów na działce. Popieram karanie za łatwe pozbywanie się odpadów.
 Ja też tak robię, a nie które odpay zielone po pocięciu na drobniejsze części i przesuszeniu zakopuję głębiej. No ale cóż są równi i równiejsi.
 Ja też tak robię, a nie które odpay zielone po pocięciu na drobniejsze części i przesuszeniu zakopuję głębiej. No ale cóż są równi i równiejsi. rozwiń
Avatar
co na to SM? / 23 września 2019 r. o 12:21
-4
To i ja w tym samym tonie coś napiszę - Nad lubelskim os. Świt snuje się bury dym. Jeśli ktoś ma problemy z oddychaniem, to w promieniu kilometra nie ma czym oddychać – alarmuje wasz Czytelnik.
Avatar
Henio / 23 września 2019 r. o 12:18
-1
wszystko dosłownie co urośnie da się kompostować bo to rośliny i one przetwarzają się w kompostowniku. Wystarczy je drobno pociąć, przysypać warstwą ziemi i polewać wodą by przegniły. Z tego będzie naturalny nawóz ekologiczny, po co kupować drogie i szkodliwe nawozy sztuczne? Mam kompostownik na działce a do niego kupiłem dżdżownice kalifornijskie które wiedzą jak to się robi.  Gałęzie da się pociąć i posłużą do rozpalania grilla. Bo działka jest po to by wypoczywać pracując na świeżym powietrzu, planować prace i przede wszystkim myśleć. Więc nie pochwalam spalania resztek roślinnych, można zapytać sąsiada-pewnie chętnie przyjmie je-wiem.
 Do "zalet" naturalnego nawozu ekologicznego niektórzy zaliczają sprzyjanie rozsiewaniu chwastów i roznoszeniu chorób.
 Do "zalet" naturalnego nawozu ekologicznego niektórzy zaliczają sprzyjanie rozsiewaniu chwastów i roznoszeniu chorób. rozwiń
Avatar
Japolan / 23 września 2019 r. o 10:13
-10
wszystko dosłownie co urośnie da się kompostować bo to rośliny i one przetwarzają się w kompostowniku. Wystarczy je drobno pociąć, przysypać warstwą ziemi i polewać wodą by przegniły. Z tego będzie naturalny nawóz ekologiczny, po co kupować drogie i szkodliwe nawozy sztuczne? Mam kompostownik na działce a do niego kupiłem dżdżownice kalifornijskie które wiedzą jak to się robi.  Gałęzie da się pociąć i posłużą do rozpalania grilla. Bo działka jest po to by wypoczywać pracując na świeżym powietrzu, planować prace i przede wszystkim myśleć. Więc nie pochwalam spalania resztek roślinnych, można zapytać sąsiada-pewnie chętnie przyjmie je-wiem.
Gałęzie są resztkami roślinnymi. Czy grill wytwarza mniej dymu od zwykłego ogniska - czy palenisko zmniejsza szkodliwość dymu? Dwutlenek węgla (podobno bardzo szkoldliwy) znajduje się w gazowanych wodach i napojach, którw są powszechnie sprzedawane i używane - bez żadnych alarmów ani ostrzeżeń.
Gałęzie są resztkami roślinnymi. Czy grill wytwarza mniej dymu od zwykłego ogniska - czy palenisko zmniejsza szkodliwość dymu? Dwutlenek węgla (podobno bardzo szkoldliwy) znajduje się w gazowanych wodach i napojach, którw są powszechnie sprzedawane i używane - bez żadnych alarmów ani ostrzeżeń. rozwiń
Avatar
zorro / 23 września 2019 r. o 09:50
+6
wszystko dosłownie co urośnie da się kompostować bo to rośliny i one przetwarzają się w kompostowniku. Wystarczy je drobno pociąć, przysypać warstwą ziemi i polewać wodą by przegniły. Z tego będzie naturalny nawóz ekologiczny, po co kupować drogie i szkodliwe nawozy sztuczne? Mam kompostownik na działce a do niego kupiłem dżdżownice kalifornijskie które wiedzą jak to się robi. Gałęzie da się pociąć i posłużą do rozpalania grilla. Bo działka jest po to by wypoczywać pracując na świeżym powietrzu, planować prace i przede wszystkim myśleć. Więc nie pochwalam spalania resztek roślinnych, można zapytać sąsiada-pewnie chętnie przyjmie je-wiem.
wszystko dosłownie co urośnie da się kompostować bo to rośliny i one przetwarzają się w kompostowniku. Wystarczy je drobno pociąć, przysypać warstwą ziemi i polewać wodą by przegniły. Z tego będzie naturalny nawóz ekologiczny, po co kupować drogie i szkodliwe nawozy sztuczne? Mam kompostownik na działce a do niego kupiłem dżdżownice kalifornijskie które wiedzą jak to się robi. Gałęzie da się pociąć i posłużą do rozpalania grilla. Bo działka jest po to by wypoczywać pracując na świeżym powietrzu, planować prace i przede wszystkim myśleć. Wię... rozwiń
Avatar
Japolan / 23 września 2019 r. o 09:29
-11
Ale się Chamy działkowe rozpisały. Do Biłgoraja, albo Parczewa na te swoje łączki ogniska palić. Typowa wschodnia rasa.
To jest przejaw prostactwa i chamstwa zarazem - także wobec (mieszkańców) miast powiatowych. W przypadku łodyg ziemniaczanych, spalanie jest bardzo wskazane. Przyczyną jest solanina - substancja szkodliwa, a nawet trująca, z powodu której zielonych części ziemniaka nie podaje się nawet zwierzętom. Kompostowanie skutkuje zatruciem gleby na miejscu, zaś oddawanie "na śmieci" rozwleczeniem solaniny na inne miejsca. Są (taże w sieci dostępne) opracowania na temat zawartości solaniny w różnych odmianach ziemniaka (także w bulwach) - chyba najwięcej zawierają jej ziemniaki szwedzkiej odmiany "Magnum. bonum" ("Wielkie dobro"). Tradycyjne sposoby (w tym spalanie łodyg i liści) mają sporo zalet, które trudno pojąć gimbusom oraz ludziom ulegającym propagandzie.
To jest przejaw prostactwa i chamstwa zarazem - także wobec (mieszkańców) miast powiatowych. W przypadku łodyg ziemniaczanych, spalanie jest bardzo wskazane. Przyczyną jest solanina - substancja szkodliwa, a nawet trująca, z powodu której zielonych części ziemniaka nie podaje się nawet zwierzętom. Kompostowanie skutkuje zatruciem gleby na miejscu, zaś oddawanie "na śmieci" rozwleczeniem solaniny na inne miejsca. Są (taże w sieci dostępne) opracowania na temat zawartości solaniny w różnych odmianach ziemniaka (tak... rozwiń
Avatar
Olo / 23 września 2019 r. o 08:59
+10
jedna z Czytelniczek z rejonu Starego Gaju poskarżyła się nam, że sąsiedzi uprawiają seks dla przyjemności. Straż Miejska przyznaje, że uprawianie seksu dla przyjemności jest zabronione i przekonuje, że często bywa na działkach, ale ostatnio nie złapała nikogo za rękę
 Bo w tym przypadku, to nie za rękę trzeba złapać ;)
Avatar
LEWACKA HIPOKRYZJA / 23 września 2019 r. o 08:33
-3
A CZY ZA OBS*ANIE WISŁY G&WNEM Z POŁOWY STOLICY NALEŻY SIĘ MANDAT ???????
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Za cztery lata w Lublinie ma być 3 tys. pojazdów elektrycznych

Za cztery lata w Lublinie ma być 3 tys. pojazdów elektrycznych

Za cztery lata w Lublinie ma być 3 tys. pojazdów elektrycznych – prognozują miejscy urzędnicy, którzy pochwalili się swoim projektem „Strategii rozwoju elektromobilności” na najbliższych 16 lat. Dokument zakłada też zakup elektrobusów i zbudowanie im zajezdni. Do 14 grudnia każdy może zgłosić uwagi do tych planów.

Urzędy Skarbowe w województwie lubelskim. Gdzie załatwić sprawę?

Urzędy Skarbowe w województwie lubelskim. Gdzie załatwić sprawę?

Położone na wschodzie Polski województwo lubelskie posiada 22 oddziały Urzędu Skarbowego, z czego aż 4 zlokalizowane są na terenie Lublina. Powodem tego, jest spora liczba mieszkańców, która musi zostać obsłużona. Kilka oddziałów na terenie całego miasta może skutecznie ograniczyć powstawanie kolejek, które nie są na rękę petentom, ale również Urzędowi Skarbowemu.

Tomografia komputerowa czy rezonans - które badanie wybrać?

Tomografia komputerowa czy rezonans - które badanie wybrać?

Tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny to dwa zupełnie różne badania, które często są mylone przez pacjentów. Przyczyną zapewne jest podobny sposób wykonywania oraz skomplikowane nazwy. Zobacz, kiedy lepszy będzie rezonans, a kiedy zrobić tomografię komputerową.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 lutego 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 1 lutego 2020 r.

Izolatorium w Wólce Cycowskiej już działa

Izolatorium w Wólce Cycowskiej już działa

W izolatorium w Wólce Cycowskiej przygotowano 36 miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych.

Konflikt w Biomed-Lublin. Zaskakująca rezygnacja prezesa

Konflikt w Biomed-Lublin. Zaskakująca rezygnacja prezesa

O rezygnacji prezesa „Biomed-Lublin” Marcina Piróga poinformowała dzisiaj spółka. Akcje lubelskiej spółki potaniały na giełdzie.

Wulgaryzmy na meblach, a w szafce odchody. To właścicielka mieszkania zastała po lokatorach

Wulgaryzmy na meblach, a w szafce odchody. To właścicielka mieszkania zastała po lokatorach

Wynajmowanie mieszkania bywa loterią, na której niestety można też wiele przegrać. Dobrze przekonała się o tym mieszkanka Chełma, której po lokatorce zostało zadłużone i zdewastowane mieszkanie.

Drogowcy zaskoczyli grudzień. Nowe utrudnienia w centrum Lublina

Drogowcy zaskoczyli grudzień. Nowe utrudnienia w centrum Lublina

W środę zmieni się organizacja ruchu na ul. Lipowej, gdzie nowe utrudnienia koło cmentarza mogą trwać do początku lutego. Natomiast w piątek drogowcy zajmą kolejny fragment Al. Racławickich, gdzie powinni się uwinąć z pracą do Wigilii.

Dziergają szaliki i czapki dla dzieci z dworca Brześć

Dziergają szaliki i czapki dla dzieci z dworca Brześć

Jedna babcia powiedziała drugiej i tak pocztą pantoflową rozpoczęła się akcja dziergania szalików, czapek i rękawiczek dla dzieci z dworca Brześć.

Siatkarki Tomasovii wygrały już dziewięć meczów z rzędu i są liderkami w swojej grupie

Siatkarki Tomasovii wygrały już dziewięć meczów z rzędu i są liderkami w swojej grupie

Najstarsi górale nie pamiętają tak udanego początku sezonu w wykonaniu Tomasovii. Drużyna Stanisława Kaniewskiego w weekend odniosła wygrane numer osiem i dziewięć w obecnych rozgrywkach. Trzeba dodać, że niebiesko-białe nadal są niepokonane.

Klientów nie ma, koty zostały. "Na naszych gości oraz miłośników zwierząt zawsze można liczyć"

Klientów nie ma, koty zostały. "Na naszych gości oraz miłośników zwierząt zawsze można liczyć"

Kocia kawiarnia Mrau Cafe z ul. Okopowej potrzebuje wsparcia. W związku z pandemią goście nie mogą jej odwiedzać, by cieszyć się smacznym deserem i towarzystwem zwierząt. Koty z ich potrzebami zostały.

Górnik Łęczna jedzie do Olsztyna po drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie

Górnik Łęczna jedzie do Olsztyna po drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie

Po domowym zwycięstwie nad ŁKS Łódź piłkarze Górnika Łęczna zmierzą się w Olsztynie z tamtejszym Stomilem i powalczą o drugą wygraną na wyjeździe w tym sezonie

Jak dorobić, żeby nie stracić? Ważne informacje dla pracujących emerytów i rencistów

Jak dorobić, żeby nie stracić? Ważne informacje dla pracujących emerytów i rencistów

Od grudnia będzie można więcej dorobić do świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wzrosną kwoty limitów, na jakie muszą uważać pracujący renciści oraz emeryci, którzy nie ukończyli jeszcze wieku emerytalnego.

"Bez kontaktu z pacjentem się nie da". Kolejni studenci wracają do zajęć stacjonarnych
galeria

"Bez kontaktu z pacjentem się nie da". Kolejni studenci wracają do zajęć stacjonarnych

Kolejna grupa studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wznowiła dzisiaj zajęcia w trybie stacjonarnym. Mimo trwającej pandemii, uczelnia tłumaczy, że jest to konieczne do skutecznego kształcenia.

Taneczne oblicza Lublina. "MY.WY.ARTYŚCI", czyli nowa inicjatywa Teatru Muzycznego
4 grudnia 2020, 10:00
galeria
film

Taneczne oblicza Lublina. "MY.WY.ARTYŚCI", czyli nowa inicjatywa Teatru Muzycznego

Teatr Muzyczny w Lublinie startuje z nowym nieszablonowym projektem tanecznym realizowanym w przestrzeni miasta, ukazującym różne oblicza Lublina. Inicjatywa "MY.WY.ARTYŚCI" zostanie zaprezentowana w grudniu w formie online na Facebooku Teatru.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!