Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 kwietnia 2014 r.
11:06
Edytuj ten wpis

Dzikie wysypiska koło Zalewu Zemborzyckiego. "Ilości niesamowite, koszmar"

5 11 A A

- Nie jest to może "alarmowa" sytuacja, natomiast wg mnie jednak warta uwagi. Na spacerze w okolicach zalewu i ścieżki rowerowej nad Bystrzycą napotkaliśmy bardzo niemiły widok - pisze nasza Czytelniczka Ewa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Cały list Czytelniczki: O ile sama ścieżka wygląda dobrze, o tyle gdy ze ścieżki przeszliśmy przez mostek (w stronę osiedla Fulmana, mniej więcej na wysokości przychodni Lubimed) i wyszliśmy na polną dróżkę prowadzącą do domków jednorodzinnych nagle otoczyły nas niesamowite ilości śmieci. Niby tam mieszkają ludzie, niby rzeka, wędkarze, tereny zielone i rekreacyjne dla całego Lublina, a tu taki koszmar :( Wiem, że nagle mieszkańcy ani służby nie wezmą się i nie posprzątają, ale po obejrzeniu tych zdjęć (lub odwiedzeniu tych miejsc osobiście i zobaczeniu tego na własne oczy) może choć część ludzi następnym razem zastanowi się zanim wyrzuci papierek czy butelkę (albo monitor....) za siebie, zamiast do kosza. Ludzie, dbajmy o swoje otoczenie!! Pozdrawiam serdecznie, Ewa Kwietniewska
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rychu / 7 kwietnia 2014 o 18:41
0

Gdzie są eko patrole straży miejskiej? Czyżby na tym polu formacja była tak samo bezużyteczna jak w każdej innej kwestii? Na co nam była ustawa śmieciowa i wyższe opłaty za wywóz śmieci, skoro Lublin to w dalszym ciągu jedno wielkie dzikie wysypisko?

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak wygląda nasze otoczenie i na pewne kwestie nie zwraca się już uwagi, ale proszę się przyjrzeć na miejskie trawniki - nie ma miejsc, gdzie nie leżałyby pety, opakowania po czymś, pazłotka i innej maści folie i papierki. Ilość tego syfu jest przytłączająca. Na szczęście zbliża się sezon, kiedy miasto trochę zarośnie i przysłoni cały ten bajzel, ale co z tego, skoro śmieci wciąż przybywa?

W centrum miasta z drzew zwisają foliowe worki roznoszone przez wiatr. Ekipy sprzątające nie robią NIC ze śmieciami wylewającymi się z rzadko opróżnianych śmietników.

Na osiedlu, gdzie mieszkam (Bazylianówka na Ponikwodzie) praktycznie każde krzaki to dzikie wysypisko - pełno tam butelek, opakowań po jogurtach, chipsach, batonikach, czasem nawet pojawia się zepsuty sprzęt elektroniczny. Na skrzyżowaniach uliczek osiedlowych, gdzie trafiają sie trawniki nie należące do nikogo notorycznie pojawiają się kupki worków ze śmieciami. Na samej Bazylianówce, gdzie rozstawione zostały automaty/szafy do zbiórki odzieży zamiast ubrań pojawiają się worki ze śmieciami oraz pełno śmieci poza nimi.

Wokół osiedlowej Biedronki też nikt nie sprząta (, mimo że - jak podejrzewam - za większość okolicznego brudu odpowiedzialni są jej klienci. Na jej tyłach (ul. Zagrobskiej) leży pełno butelek, po ulicy fruwają opakowania foliowe, natomiast przy wejściach w dół po schodkach prowadzących do zakonu też pojawiają się worki ze śmieciami. Jaki sklep - takie otoczenie. Jacy mieszkańcy - taka przestrzeń życiowa. Brawo Lublin.

Gdzie są eko patrole straży miejskiej? Czyżby na tym polu formacja była tak samo bezużyteczna jak w każdej innej kwestii? Na co nam była ustawa śmieciowa i wyższe opłaty za wywóz śmieci, skoro Lublin to w dalszym ciągu jedno wielkie dzikie wysypisko?

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak wygląda nasze otoczenie i na pewne kwestie nie zwraca się już uwagi, ale proszę się przyjrzeć na miejskie trawniki - nie ma miejsc, gdzie nie leżałyby pety, opakowania po czymś, pazłotka i innej maści folie i papierki. Ilość tego syfu jest przytłąc... rozwiń

Avatar
ela- / 7 kwietnia 2014 o 17:35
0

Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.


Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.

I pijak !
Avatar
lelek kozodój / 7 kwietnia 2014 o 17:27
0

Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.

Avatar
Jadwiga / 7 kwietnia 2014 o 16:48
0

Całe miasto to jeden śmietnik . Powiecie ,że to utopia - ale wyjściem z sytuacji jest odbió śmieci ZA DARMO ! Tak jest w niektórych krajach , sortownie śmieci żyją z segregacji i odsprzedaży surowców wtórnych. Mieszkańcy wsi  / przeważnie/ wywożą do lasu bo po co płacić, a gdyby postawiono duże kontenery na suchą frakcję / szkło, odzież, plastik, papier/ to by nie wyrzucali gdzie popadnie. Te pokazane wroki ze śmieciami w okolicy zalewu to właśnie  sucha frakcja. Miasto płaciłoby mniej za odbiór śmieci bo koszt przeszedłby na sortownie a im się opłaci zbiórka . Tylko  że u nas nie ma gospodarza co umie liczyć i dba o miasto... A swoją drogą  firmy za rzadko zbierają śmiecie z koszy, a co gorsze tylko z przepełnionego kosza bo to co się nie  zmieściło i wypadło zostaje na ziemi. 

Całe miasto to jeden śmietnik . Powiecie ,że to utopia - ale wyjściem z sytuacji jest odbió śmieci ZA DARMO ! Tak jest w niektórych krajach , sortownie śmieci żyją z segregacji i odsprzedaży surowców wtórnych. Mieszkańcy wsi  / przeważnie/ wywożą do lasu bo po co płacić, a gdyby postawiono duże kontenery na suchą frakcję / szkło, odzież, plastik, papier/ to by nie wyrzucali gdzie popadnie. Te pokazane wroki ze śmieciami w okolicy zalewu to właśnie  sucha frakcja. Miasto płaciłoby mniej za odbiór śmieci bo koszt przeszedłby na so... rozwiń

Avatar
niepatriota / 7 kwietnia 2014 o 16:13
0

@leoncio

To śmiecenie musi być jakaś indywidualną cechą rodzimych ateistów, bo w takiej ateistycznej Szwecji (60% niewierzących) jest "nieprzyzwoicie" czysto. 

Avatar
Piotr / 7 kwietnia 2014 o 15:30
0

Szanowni Państwo, Szanowna Redakcjo

Proponuje udać się na gruntowy odcinek ulicy Żeglarskiej i przejść się w stronę ulicy Powojowej. Tam jest jedno wielkie wysypisko śmieci. To co przedstawiacie w artykule to mały pikuś w porównaniu do tego co tam zobaczycie. Jeszcze parę lat temu było tam względnie czysto. Teraz z roku na rok góry śmieci przybywa i nikt nie może złapać tych przestępców odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Gdzie jest ustawa śmieciowa? Dlaczego nie działa? Tych śmieci przecież dalej przybywa. Jak to jest że rodzina 6 osobowa ma taki sam pojemnik jak rodzina 3 osobowa? Pojemnik kosztuje więc najlepiej zapakować śmieci do auta i pojechać na taką Żeglarską. Skandal! Gorzej jak zwierzęta.

Szanowni Państwo, Szanowna Redakcjo

Proponuje udać się na gruntowy odcinek ulicy Żeglarskiej i przejść się w stronę ulicy Powojowej. Tam jest jedno wielkie wysypisko śmieci. To co przedstawiacie w artykule to mały pikuś w porównaniu do tego co tam zobaczycie. Jeszcze parę lat temu było tam względnie czysto. Teraz z roku na rok góry śmieci przybywa i nikt nie może złapać tych przestępców odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Gdzie jest ustawa śmieciowa? Dlaczego nie działa? Tych śmieci przecież dalej przybywa. Jak to jest że rodzina... rozwiń

Avatar
leoncio / 7 kwietnia 2014 o 15:02
0

atejizm doprowadzil do zezwierzencenia calego spoleczenstwa. A niech tylko Palikot wezmie wladze. To zobaczycie co sie wtedy bedzie dzialo. Normalny prawdziwy Polak nie ma nawet tyle smieci, aby zapelnic worek, bo Go nie stac jest na to.

nie pierdziel głupot !

przeciez Polska stoi Wiarą !

Avatar
Eugeniusz / 7 kwietnia 2014 o 13:12
0

Ta Pani prezentuje typowo lubelską mentalność. Jak to nie jest sytuacja alarmowa ??? Syf , aż boli. Zapraszam także na górki czechowskie tam jest dopiero alarmowo. Tam gdzie miasto nie wydawało przez parę lat zgody na budowę galerii dzisiaj jest istne wysypisko śmieci. Na pustych butelkach i puszkach można zrobić majątek. A chodziło podobno o ochronę przyrody???? To może teraz ci co tak dzielnie walczyli z galerią i bronili tej przyrody niech ruszą dupska i zobaczą co uratowali.

Avatar
Gość / 7 kwietnia 2014 o 12:56
0

To jest ta demokracja na którą każdy Polak się powołuje, skoro jest to prawo do wszystkiego. Trzeba zlikwidować Straż Miejską i Policję bo przecież się czepiają, że ktoś źle zaparkuje, że wyrzuci butelkę czy peta, że nie posprząta po psie, że wyrzuci ciężarówkę śmieci. Ten kraj nie dorósł do demokracji!

Avatar
buzal... / 7 kwietnia 2014 o 12:14
0

atejizm doprowadzil do zezwierzencenia calego spoleczenstwa. A niech tylko Palikot wezmie wladze. To zobaczycie co sie wtedy bedzie dzialo. Normalny prawdziwy Polak nie ma nawet tyle smieci, aby zapelnic worek, bo Go nie stac jest na to.

Avatar
Rychu / 7 kwietnia 2014 o 18:41
0

Gdzie są eko patrole straży miejskiej? Czyżby na tym polu formacja była tak samo bezużyteczna jak w każdej innej kwestii? Na co nam była ustawa śmieciowa i wyższe opłaty za wywóz śmieci, skoro Lublin to w dalszym ciągu jedno wielkie dzikie wysypisko?

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak wygląda nasze otoczenie i na pewne kwestie nie zwraca się już uwagi, ale proszę się przyjrzeć na miejskie trawniki - nie ma miejsc, gdzie nie leżałyby pety, opakowania po czymś, pazłotka i innej maści folie i papierki. Ilość tego syfu jest przytłączająca. Na szczęście zbliża się sezon, kiedy miasto trochę zarośnie i przysłoni cały ten bajzel, ale co z tego, skoro śmieci wciąż przybywa?

W centrum miasta z drzew zwisają foliowe worki roznoszone przez wiatr. Ekipy sprzątające nie robią NIC ze śmieciami wylewającymi się z rzadko opróżnianych śmietników.

Na osiedlu, gdzie mieszkam (Bazylianówka na Ponikwodzie) praktycznie każde krzaki to dzikie wysypisko - pełno tam butelek, opakowań po jogurtach, chipsach, batonikach, czasem nawet pojawia się zepsuty sprzęt elektroniczny. Na skrzyżowaniach uliczek osiedlowych, gdzie trafiają sie trawniki nie należące do nikogo notorycznie pojawiają się kupki worków ze śmieciami. Na samej Bazylianówce, gdzie rozstawione zostały automaty/szafy do zbiórki odzieży zamiast ubrań pojawiają się worki ze śmieciami oraz pełno śmieci poza nimi.

Wokół osiedlowej Biedronki też nikt nie sprząta (, mimo że - jak podejrzewam - za większość okolicznego brudu odpowiedzialni są jej klienci. Na jej tyłach (ul. Zagrobskiej) leży pełno butelek, po ulicy fruwają opakowania foliowe, natomiast przy wejściach w dół po schodkach prowadzących do zakonu też pojawiają się worki ze śmieciami. Jaki sklep - takie otoczenie. Jacy mieszkańcy - taka przestrzeń życiowa. Brawo Lublin.

Gdzie są eko patrole straży miejskiej? Czyżby na tym polu formacja była tak samo bezużyteczna jak w każdej innej kwestii? Na co nam była ustawa śmieciowa i wyższe opłaty za wywóz śmieci, skoro Lublin to w dalszym ciągu jedno wielkie dzikie wysypisko?

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego jak wygląda nasze otoczenie i na pewne kwestie nie zwraca się już uwagi, ale proszę się przyjrzeć na miejskie trawniki - nie ma miejsc, gdzie nie leżałyby pety, opakowania po czymś, pazłotka i innej maści folie i papierki. Ilość tego syfu jest przytłąc... rozwiń

Avatar
ela- / 7 kwietnia 2014 o 17:35
0

Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.


Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.

I pijak !
Avatar
lelek kozodój / 7 kwietnia 2014 o 17:27
0

Oto efekt ustawy smieciowej. Tak jest w całym naszym kochanym kraju. Polak to kombinator,śmieciarz i złodziej.

Avatar
Jadwiga / 7 kwietnia 2014 o 16:48
0

Całe miasto to jeden śmietnik . Powiecie ,że to utopia - ale wyjściem z sytuacji jest odbió śmieci ZA DARMO ! Tak jest w niektórych krajach , sortownie śmieci żyją z segregacji i odsprzedaży surowców wtórnych. Mieszkańcy wsi  / przeważnie/ wywożą do lasu bo po co płacić, a gdyby postawiono duże kontenery na suchą frakcję / szkło, odzież, plastik, papier/ to by nie wyrzucali gdzie popadnie. Te pokazane wroki ze śmieciami w okolicy zalewu to właśnie  sucha frakcja. Miasto płaciłoby mniej za odbiór śmieci bo koszt przeszedłby na sortownie a im się opłaci zbiórka . Tylko  że u nas nie ma gospodarza co umie liczyć i dba o miasto... A swoją drogą  firmy za rzadko zbierają śmiecie z koszy, a co gorsze tylko z przepełnionego kosza bo to co się nie  zmieściło i wypadło zostaje na ziemi. 

Całe miasto to jeden śmietnik . Powiecie ,że to utopia - ale wyjściem z sytuacji jest odbió śmieci ZA DARMO ! Tak jest w niektórych krajach , sortownie śmieci żyją z segregacji i odsprzedaży surowców wtórnych. Mieszkańcy wsi  / przeważnie/ wywożą do lasu bo po co płacić, a gdyby postawiono duże kontenery na suchą frakcję / szkło, odzież, plastik, papier/ to by nie wyrzucali gdzie popadnie. Te pokazane wroki ze śmieciami w okolicy zalewu to właśnie  sucha frakcja. Miasto płaciłoby mniej za odbiór śmieci bo koszt przeszedłby na so... rozwiń

Avatar
niepatriota / 7 kwietnia 2014 o 16:13
0

@leoncio

To śmiecenie musi być jakaś indywidualną cechą rodzimych ateistów, bo w takiej ateistycznej Szwecji (60% niewierzących) jest "nieprzyzwoicie" czysto. 

Avatar
Piotr / 7 kwietnia 2014 o 15:30
0

Szanowni Państwo, Szanowna Redakcjo

Proponuje udać się na gruntowy odcinek ulicy Żeglarskiej i przejść się w stronę ulicy Powojowej. Tam jest jedno wielkie wysypisko śmieci. To co przedstawiacie w artykule to mały pikuś w porównaniu do tego co tam zobaczycie. Jeszcze parę lat temu było tam względnie czysto. Teraz z roku na rok góry śmieci przybywa i nikt nie może złapać tych przestępców odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Gdzie jest ustawa śmieciowa? Dlaczego nie działa? Tych śmieci przecież dalej przybywa. Jak to jest że rodzina 6 osobowa ma taki sam pojemnik jak rodzina 3 osobowa? Pojemnik kosztuje więc najlepiej zapakować śmieci do auta i pojechać na taką Żeglarską. Skandal! Gorzej jak zwierzęta.

Szanowni Państwo, Szanowna Redakcjo

Proponuje udać się na gruntowy odcinek ulicy Żeglarskiej i przejść się w stronę ulicy Powojowej. Tam jest jedno wielkie wysypisko śmieci. To co przedstawiacie w artykule to mały pikuś w porównaniu do tego co tam zobaczycie. Jeszcze parę lat temu było tam względnie czysto. Teraz z roku na rok góry śmieci przybywa i nikt nie może złapać tych przestępców odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Gdzie jest ustawa śmieciowa? Dlaczego nie działa? Tych śmieci przecież dalej przybywa. Jak to jest że rodzina... rozwiń

Avatar
leoncio / 7 kwietnia 2014 o 15:02
0

atejizm doprowadzil do zezwierzencenia calego spoleczenstwa. A niech tylko Palikot wezmie wladze. To zobaczycie co sie wtedy bedzie dzialo. Normalny prawdziwy Polak nie ma nawet tyle smieci, aby zapelnic worek, bo Go nie stac jest na to.

nie pierdziel głupot !

przeciez Polska stoi Wiarą !

Avatar
Eugeniusz / 7 kwietnia 2014 o 13:12
0

Ta Pani prezentuje typowo lubelską mentalność. Jak to nie jest sytuacja alarmowa ??? Syf , aż boli. Zapraszam także na górki czechowskie tam jest dopiero alarmowo. Tam gdzie miasto nie wydawało przez parę lat zgody na budowę galerii dzisiaj jest istne wysypisko śmieci. Na pustych butelkach i puszkach można zrobić majątek. A chodziło podobno o ochronę przyrody???? To może teraz ci co tak dzielnie walczyli z galerią i bronili tej przyrody niech ruszą dupska i zobaczą co uratowali.

Avatar
Gość / 7 kwietnia 2014 o 12:56
0

To jest ta demokracja na którą każdy Polak się powołuje, skoro jest to prawo do wszystkiego. Trzeba zlikwidować Straż Miejską i Policję bo przecież się czepiają, że ktoś źle zaparkuje, że wyrzuci butelkę czy peta, że nie posprząta po psie, że wyrzuci ciężarówkę śmieci. Ten kraj nie dorósł do demokracji!

Avatar
buzal... / 7 kwietnia 2014 o 12:14
0

atejizm doprowadzil do zezwierzencenia calego spoleczenstwa. A niech tylko Palikot wezmie wladze. To zobaczycie co sie wtedy bedzie dzialo. Normalny prawdziwy Polak nie ma nawet tyle smieci, aby zapelnic worek, bo Go nie stac jest na to.

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 11

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 29 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!