Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 marca 2012 r.
21:10
Edytuj ten wpis

Euro 2012 w Parku Ludowym: Tak będzie wyglądać Strefa Kibica

0 15 A A
Dookoła hali Targów Lublin znajdą się ogródki piwne i miejsca zabaw dla dzieci (Materiały Targów Lub
Dookoła hali Targów Lublin znajdą się ogródki piwne i miejsca zabaw dla dzieci (Materiały Targów Lub

Dwa wielkie ekrany, kilkanaście telewizorów, ogródki z piwem i jedzeniem, stoiska z pamiątkami. To wszystko będzie czekało na kibiców w wielkiej Strefie Kibica – Fanzone Lublin, która powstanie w hali Targów Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strefę otworzą wspólnie targi i lubelska firma Led Inwazja, specjalizująca się w dostarczaniu wielkich mobilnych ekranów. W czerwcu lubelscy kibice z Lublina obejrzą na nich mecze Euro 2012.

– Mamy nową halę i świetny, ogrodzony teren obok – mówi Beata Gorajek, prezes Targów Lublin S.A. – Ludzie chcą oglądać mecze piłkarskie w grupach, razem przeżywać emocje. Oprócz meczów będą różne atrakcje umilające czas pomiędzy rozgrywkami i po ich zakończeniu.

Strefa będzie działała przez cały turniej (19 dni meczowych i dni wolne od meczów). – Do dyspozycji gości oddajemy dwa ekrany LED, kilkanaście telewizorów LCD, zaplecze gastronomiczne z piwem oraz jedzeniem – zapowiada Rafał Górny z Led Inwazji. – W środku hali znajdą się stoiska handlowe, na których będzie można kupić piłkarskie gadżety.

Główna część strefy kibica będzie się mieścić w hali targowej przy ul. Dworcowej. Ale do dyspozycji kibiców będą też tereny przyległe. Dookoła hali znajdą się ogródki piwne i miejsca zabaw dla dzieci.
Możliwość obejrzenia wszystkich meczów Euro 2012 to główna, ale nie jedyna atrakcja. Będą też konkursy, m.in. z wiedzy o piłce nożnej z atrakcyjnymi nagrodami. A także dyskoteki w różnych klimatach muzycznych (rodzaj muzyki czasami będzie dyktował kalendarz rozgrywek).

W planach są także koncerty i występy taneczne. Organizatorzy planują także zaprosić do strefy znanych i cenionych ludzi ze świata sportu. Nazwisk na razie nie chcą zdradzić.

– To ogromne wyzwanie organizacyjne. To 19-dniowa impreza, która wymaga codziennej obecności ochrony, karetki pogotowia, ekip technicznych do obsługi sceny i urządzeń elektronicznych – podkreślają organizatorzy. – Dlatego wkrótce zaczniemy szukać do pomocy wolontariuszy.

Mistrzostwa Europy Euro 2012 potrwają od 8 czerwca do 1 lipca.

Ile to kosztuje

• Karnety w cenie 125 zł uprawniające do wstępu do Fanzone Lublin we wszystkie 19 dni można już kupić w Internecie (www.fanzonelublin.pl). Ilość karnetów jest ograniczona do 5 tys. sztuk. Do hali wejdzie właśnie tyle osób, dlatego w niektóre dni (mecze polskiej reprezentacji, półfinały, finał) nie będzie prowadzona sprzedaż biletów jednorazowych.

• Bilety jednorazowe (cennik jeszcze nie został ogłoszony) będą sprzedawane przed turniejem i w jego trakcie.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adaś / 12 marca 2012 o 09:46
0
Ja rozumiem FANZONE przy stadionie, np. w Warszawie, na którym właśnie jest rozgrywany mecz... alternatywna dla osób, które się nie załapały. Możliwość liźnięcia choć trochę atmosfery....

Nie wiem na co liczą organizatorzy w Lublinie?!?

PLUSY
- Eeeeeee?
- Hmmmm.....
- Tojtoje będą czyste - nikt nie przyjdzie
- Duży ekran, możliwość oglądania zza ogrodzenia!!!

MINUSY
- Droga wejściówka (125zł)
- Drogi bilet jednorazowy (15-25zł)
- Drogie piwo (8-10zł)
- Drogie jedzenie (15-25zł)
- Drogie gadżety
- Brak atmosfery - nikt nie przyjdzie
- Festyniarski klimacik
- Miejsce - blaszak w zgniłym zapomnianym parku
- Atmosfera wyzysku
Ja rozumiem FANZONE przy stadionie, np. w Warszawie, na którym właśnie jest rozgrywany mecz... alternatywna dla osób, które się nie załapały. Możliwość liźnięcia choć trochę atmosfery....

Nie wiem na co liczą organizatorzy w Lublinie?!?

PLUSY
- Eeeeeee?
- Hmmmm.....
- Tojtoje będą czyste - nikt nie przyjdzie
- Duży ekran, możliwość oglądania zza ogrodzenia!!!

MINUSY
- Droga wejściówka (125zł)
- Drogi bilet jednorazowy (15-25zł)
- Drogie piwo (8... rozwiń
Avatar
Kibic / 12 marca 2012 o 09:27
0
Brawa dla marketingowca całej jet LEDinwazji i MTL.... Trzeba mieć łeb na karku i tupet żeby wymyślić coś takiego

Zbierzmy po 125zł za oglądanie czegoś co i tak jest za darmo. Skasujmy po 8-10zł za festyniarskiego carlsberga w festyniarskim plastikowym kubeczku i po 15-20zł za kiełbasę, grochówkę czy co tam jeszcze. A na koniec niech tą całą imprezę ogarną nam jeszcze wolontariusze. Słowem - wyzysk, wyzysk, WYZYSK!!!

Ja rozumiem, że kredycik na ekrany trzeba spłacać, a nowego blaszaka w mieście pokazać jednak bardzo proszę.... ODPITOLIĆ SIĘ OD ŚWIĘTA KIBICÓW!!!
Brawa dla marketingowca całej jet LEDinwazji i MTL.... Trzeba mieć łeb na karku i tupet żeby wymyślić coś takiego

Zbierzmy po 125zł za oglądanie czegoś co i tak jest za darmo. Skasujmy po 8-10zł za festyniarskiego carlsberga w festyniarskim plastikowym kubeczku i po 15-20zł za kiełbasę, grochówkę czy co tam jeszcze. A na koniec niech tą całą imprezę ogarną nam jeszcze wolontariusze. Słowem - wyzysk, wyzysk, WYZYSK!!!

Ja rozumiem, że kredycik na ekrany trzeba spłacać, a nowego blaszaka w mieście p... rozwiń
Avatar
Agata / 11 marca 2012 o 22:59
0
[quote name='Paraguay' timestamp='1331483782' post='608219']
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
[/quote]
A Ty idioto potrafisz odroznic robienie czegos "dla ludzi, kibiców" od "zarobić na ludziach, kibicach" ? Jakis wolontariusz, pożal się Boże, będzie zapie przał żeby ktoś mógł zapłacić 125zł (?!) za wstęp do budy i napić się rozwodnionego piwa za 8zł? I tu już nie chodzi tylko o pieniądze ale o zwyczajną pazerność i chęć zarobienia na frajerach... O wiele wiele lepsza atmosfera panuje w takim wypadku w jakimś sportpubie albo na placu zamkowym pod telebimem...
[quote name='Paraguay' timestamp='1331483782' post='608219']
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
[/quote]
A Ty idioto potrafisz odroznic robienie czeg... rozwiń
Avatar
Paraguay / 11 marca 2012 o 17:36
0
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
Avatar
m / 11 marca 2012 o 13:23
0
masa ludzi z lublina ma znajomych czy rodzine w wawie i ci których interesuje piłka pojada tam...ten kto wezmie sobie urlop na euro kupią sobie plazmę i będa oglądac u siebie. Oglądanie powinno byc darmo...zarobek na konsumcpji tak jak jest w barach. Tylko jeleń zapłaci takie pieniądze jeszcze w lecie gdy jest gorąco by siedzieć w blaszaku
Avatar
obserwator / 11 marca 2012 o 13:13
0
Widzę tutaj dwa rozwiązania dla organizatorów [a tanie wejscie drozsza konsumcja wówczs konsument -daje procemnt z zysku dla organizatorów MTL ]jezeli karnet na 19 dni kosztuje 125 zł to dla tych osób powinna być konsumcja tansza czyli kiełbaski, piwo,flaczki ,golonki ,grochówka ,fasolka .Pomyście o tym coś za coś .Telebim i atmosfery nie kupisz w tak dużym skupisku ludzi .
Avatar
YETi / 10 marca 2012 o 18:43
0
A co ZA DARMO BY SIĘ CHCIAŁO OGLądać

A PRZY TYM NAJEŚĆ I NAPIĆ (PIWKA)

też za darmochę ???

To IMPREZA dla "SZLACHTY" nie plebsu
Avatar
szym / 10 marca 2012 o 11:18
0
ludzie to jakas paranoja wstęp na coś co jest bezpłatne 125 zł, życze powodzenia organizatorom
wszystkie knajpki beda pełne i to za darmo....
Avatar
jrq / 10 marca 2012 o 11:07
0
Na pierwszy rzut oka, rewelacja! Po przeczytaniu artykułu - żenada. 125 złotych za oglądanie mistrzostw w parku haha normalnie bomba;) a bilety jednorazowe na wejście do parku to po ile? 10? może 20? I oczywiście, jak ktoś wspomniał, piwko po 6 albo 8 wymyślą Nic tylko walić do ludowego, kto pierwszy ten lepszy! A z tymi darmowymi pracownikami to już mistrzostwo świata, znaczy Europy
Na pierwszy rzut oka, rewelacja! Po przeczytaniu artykułu - żenada. 125 złotych za oglądanie mistrzostw w parku haha normalnie bomba;) a bilety jednorazowe na wejście do parku to po ile? 10? może 20? I oczywiście, jak ktoś wspomniał, piwko po 6 albo 8 wymyślą Nic tylko walić do ludowego, kto pierwszy ten lepszy! A z tymi darmowymi pracownikami to już mistrzostwo świata, znaczy Europy rozwiń
Avatar
jan / 10 marca 2012 o 10:46
0
Na pewno... nie przyjdę!
Avatar
adaś / 12 marca 2012 o 09:46
0
Ja rozumiem FANZONE przy stadionie, np. w Warszawie, na którym właśnie jest rozgrywany mecz... alternatywna dla osób, które się nie załapały. Możliwość liźnięcia choć trochę atmosfery....

Nie wiem na co liczą organizatorzy w Lublinie?!?

PLUSY
- Eeeeeee?
- Hmmmm.....
- Tojtoje będą czyste - nikt nie przyjdzie
- Duży ekran, możliwość oglądania zza ogrodzenia!!!

MINUSY
- Droga wejściówka (125zł)
- Drogi bilet jednorazowy (15-25zł)
- Drogie piwo (8-10zł)
- Drogie jedzenie (15-25zł)
- Drogie gadżety
- Brak atmosfery - nikt nie przyjdzie
- Festyniarski klimacik
- Miejsce - blaszak w zgniłym zapomnianym parku
- Atmosfera wyzysku
Ja rozumiem FANZONE przy stadionie, np. w Warszawie, na którym właśnie jest rozgrywany mecz... alternatywna dla osób, które się nie załapały. Możliwość liźnięcia choć trochę atmosfery....

Nie wiem na co liczą organizatorzy w Lublinie?!?

PLUSY
- Eeeeeee?
- Hmmmm.....
- Tojtoje będą czyste - nikt nie przyjdzie
- Duży ekran, możliwość oglądania zza ogrodzenia!!!

MINUSY
- Droga wejściówka (125zł)
- Drogi bilet jednorazowy (15-25zł)
- Drogie piwo (8... rozwiń
Avatar
Kibic / 12 marca 2012 o 09:27
0
Brawa dla marketingowca całej jet LEDinwazji i MTL.... Trzeba mieć łeb na karku i tupet żeby wymyślić coś takiego

Zbierzmy po 125zł za oglądanie czegoś co i tak jest za darmo. Skasujmy po 8-10zł za festyniarskiego carlsberga w festyniarskim plastikowym kubeczku i po 15-20zł za kiełbasę, grochówkę czy co tam jeszcze. A na koniec niech tą całą imprezę ogarną nam jeszcze wolontariusze. Słowem - wyzysk, wyzysk, WYZYSK!!!

Ja rozumiem, że kredycik na ekrany trzeba spłacać, a nowego blaszaka w mieście pokazać jednak bardzo proszę.... ODPITOLIĆ SIĘ OD ŚWIĘTA KIBICÓW!!!
Brawa dla marketingowca całej jet LEDinwazji i MTL.... Trzeba mieć łeb na karku i tupet żeby wymyślić coś takiego

Zbierzmy po 125zł za oglądanie czegoś co i tak jest za darmo. Skasujmy po 8-10zł za festyniarskiego carlsberga w festyniarskim plastikowym kubeczku i po 15-20zł za kiełbasę, grochówkę czy co tam jeszcze. A na koniec niech tą całą imprezę ogarną nam jeszcze wolontariusze. Słowem - wyzysk, wyzysk, WYZYSK!!!

Ja rozumiem, że kredycik na ekrany trzeba spłacać, a nowego blaszaka w mieście p... rozwiń
Avatar
Agata / 11 marca 2012 o 22:59
0
[quote name='Paraguay' timestamp='1331483782' post='608219']
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
[/quote]
A Ty idioto potrafisz odroznic robienie czegos "dla ludzi, kibiców" od "zarobić na ludziach, kibicach" ? Jakis wolontariusz, pożal się Boże, będzie zapie przał żeby ktoś mógł zapłacić 125zł (?!) za wstęp do budy i napić się rozwodnionego piwa za 8zł? I tu już nie chodzi tylko o pieniądze ale o zwyczajną pazerność i chęć zarobienia na frajerach... O wiele wiele lepsza atmosfera panuje w takim wypadku w jakimś sportpubie albo na placu zamkowym pod telebimem...
[quote name='Paraguay' timestamp='1331483782' post='608219']
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
[/quote]
A Ty idioto potrafisz odroznic robienie czeg... rozwiń
Avatar
Paraguay / 11 marca 2012 o 17:36
0
deb***e pojadą za darmo do Warszawy tam za darmo obejrzą mecz albo za darmo kupią plazmę i za darmo piwo kupią a pod pałacem kultury za darmo kupią golonkę flaki i inne przysmaki potem za darmo poszukają tojtoja a na koniec dostaną za darmo wpier***. Ludzie z Lublina - "BRAMY WSCHODU" - to Was 5 zł na wstęp dziennie nie stac? aż się prosi zacytować klasyka SPIEPRZAJ DZIADU!
Avatar
m / 11 marca 2012 o 13:23
0
masa ludzi z lublina ma znajomych czy rodzine w wawie i ci których interesuje piłka pojada tam...ten kto wezmie sobie urlop na euro kupią sobie plazmę i będa oglądac u siebie. Oglądanie powinno byc darmo...zarobek na konsumcpji tak jak jest w barach. Tylko jeleń zapłaci takie pieniądze jeszcze w lecie gdy jest gorąco by siedzieć w blaszaku
Avatar
obserwator / 11 marca 2012 o 13:13
0
Widzę tutaj dwa rozwiązania dla organizatorów [a tanie wejscie drozsza konsumcja wówczs konsument -daje procemnt z zysku dla organizatorów MTL ]jezeli karnet na 19 dni kosztuje 125 zł to dla tych osób powinna być konsumcja tansza czyli kiełbaski, piwo,flaczki ,golonki ,grochówka ,fasolka .Pomyście o tym coś za coś .Telebim i atmosfery nie kupisz w tak dużym skupisku ludzi .
Avatar
YETi / 10 marca 2012 o 18:43
0
A co ZA DARMO BY SIĘ CHCIAŁO OGLądać

A PRZY TYM NAJEŚĆ I NAPIĆ (PIWKA)

też za darmochę ???

To IMPREZA dla "SZLACHTY" nie plebsu
Avatar
szym / 10 marca 2012 o 11:18
0
ludzie to jakas paranoja wstęp na coś co jest bezpłatne 125 zł, życze powodzenia organizatorom
wszystkie knajpki beda pełne i to za darmo....
Avatar
jrq / 10 marca 2012 o 11:07
0
Na pierwszy rzut oka, rewelacja! Po przeczytaniu artykułu - żenada. 125 złotych za oglądanie mistrzostw w parku haha normalnie bomba;) a bilety jednorazowe na wejście do parku to po ile? 10? może 20? I oczywiście, jak ktoś wspomniał, piwko po 6 albo 8 wymyślą Nic tylko walić do ludowego, kto pierwszy ten lepszy! A z tymi darmowymi pracownikami to już mistrzostwo świata, znaczy Europy
Na pierwszy rzut oka, rewelacja! Po przeczytaniu artykułu - żenada. 125 złotych za oglądanie mistrzostw w parku haha normalnie bomba;) a bilety jednorazowe na wejście do parku to po ile? 10? może 20? I oczywiście, jak ktoś wspomniał, piwko po 6 albo 8 wymyślą Nic tylko walić do ludowego, kto pierwszy ten lepszy! A z tymi darmowymi pracownikami to już mistrzostwo świata, znaczy Europy rozwiń
Avatar
jan / 10 marca 2012 o 10:46
0
Na pewno... nie przyjdę!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 4 1

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 0 3

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 10 5

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 3 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 7 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 1 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 2 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 12 1

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 10 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 15 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 10 2

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 4 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!