Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2016 r.
17:05

Fatalne warunki na drogach w Lublinie i regionie. Dużo kolizji

Autor: Zdjęcie autora pab drs łm
138 32 A A
Wypadek na ul. Nałęczowskiej (fot. KW)
Wypadek na ul. Nałęczowskiej (fot. KW)

Do wielu kolizji doszło we wtorek po południu na drogach Lublina. Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta.

Aktualizacja artykułu: 29 listopada 2016 r. 19:51
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zamknięta droga Łęczna - Sosnowica

Jak informują policjanci, na drodze wojewódzkiej nr 820 między Łęczną a Sosnowicą doszło do bardzo dużej ilości kolizji. Z tego powodu droga została całkowicie zamknięta. Zajmują się nią drogowcy, którzy starają się doprowadzić ją do takiego stanu, aby przejazd był bezpieczny.

Mnóstwo kolizji w Lublinie

Do jednego ze zdarzeń doszło na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Tam samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Są utrudnienia w ruchu. Policjanci przepuszczają kierowców wahadłowo.

Ale do niebezpiecznych sytuacji doszło też w innych częściach miasta. Na al. Sikorskiego zderzyły się volkswagen i volvo. Z kolei na al. Smorawińskiego samochód ciężarowy zderzył się z renault.

Kolejna kolizja wydarzyła się na ul. Ułanów. Tam zderzyły się mitsubishi i fiat.

Na ul. Juranda doszło do zderzenia samochodów hyundai i ford, a na ul. Lwowskiej citroen wjechał w zaparkowane samochody.

Na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza i Bohaterów Września zderzyły się honda i volvo.

Do kolizji doszło też na ul. Kosmowskiej. Tam zderzył się ciągnik siodłowy z osobowym seatem.

Jezdnia jak lodowisko

Fatalne warunki panują na ul. Zana, zwłaszcza na odcinku między Filaretów i Nadbystrzycką, gdzie jezdnia jest śliska jak lodowisko. Gęsiego, w korku jedzie się też ul. Zana od Wileńskiej w stronę ZUS. Ważne ulice nie są jednakowo zadbane, bo o ile na Zana jest szklanka, to np. Armii Krajowej jest utrzymana w dobrym stanie.

Przejazd al. Kraśnicką od ul. Orkana do Bohaterów Monte Cassino zajmuje nawet 25 minut - relacjonują kierowcy.

– Tragiczne, szczególnie, że wiele osób na letnich oponach jeszcze. Po Rowerowej zjeżdża się jak na sankach, po uliczkach osiedlowych podobnie, a Zana pomiędzy Nadbystrzycką a Filaretów pod górę jest dla wielu przeszkodą nie do pokonania – opisuje Anna na naszym profilu Lublin Alarm 24 na Facebooku.

Opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

Komunikacja miejska kursuje z dużymi opóźnieniami, wynoszącymi nawet 30 minut, choć zdarzają się i większe, np. jeden z trolejbusów linii 154 miał 45 minut "poślizgu".

>>>

Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Ogromne korki są na al. Kraśnickiej w obie strony, stoi także al. Warszawska pod górę i ul. Spadochroniarzy (fot. ŁM)
Al. Kraśnicka (fot. ŁM)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
w3ssty / 29 listopada 2016 r. o 18:59
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nic dziwnego brak piskarek !!!
nie cierpię piskarek!!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 13:39
0
kiedy w koncu magistrat zazada wysokich i niedwracalnych kar od tych cwanych firemek odpowiedzialnych za utrzymanie drog i ulic ??!! jak dlugo jeszcze debilne tlumaczenia, ze nie ma po co odsniezac dopoki snieg pada bedzie tolreowane ??!!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 10:39
0
no i co wina pogody a nie tych co mieli dbać o drogi? zawsze jest tak i debilne powiedzenie policji nie dostosował prędkości do warunków jazdy, sorry w takich warunkach to może kolce na kołach by pomogły, ponoć już poszło 600tyś na odśnieżanie a jak trzeba było to nie widziałem żadnej piaskarki przez cały dzień co zgarniali? chyba kasę za nic robienie bo to najlepszy biznes
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 06:36
0
Kretynizm mase teraz układać bedzie ciepła i drogi nie będą zamarzać. Drogowców wyslac do odladzania dróg a nie pod koniec listopada drogi budować!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 05:59
0
Przychodzi pierwszy śnieg, temperatura poniżej zera i natychmiast mit prężnie rozwijającej się aglomeracji, lidera całej Europy i stolicy kultury, przemysłu i usług, na której ma wzorować się cała Polska - pryska :) ojojoj. To pewnie pisowskie trolle wylewały wiadrami wodę na ulice miasta a źle politycznie sprofilowane wulkanizacje zamiast zimowych - nakładały ludziom letnie opony.
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 23:39
0
Będzie wakat za odśnieżanie/odlodzenie ulic Lublina w dniu 29 11 2016?
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 22:33
0
"za brak opon zimowych karać mandatami i zatrzymać dow. rejestracyjny. pewnie stanieje OC." OPONY ZIMOWE SĄ NA ŚNIEG . PO LODZIE TYLKO ODPOWIEDNIA PRĘDKOŚĆ I ROZUMEK W GŁÓWCE MATOŁKU.....................
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 22:13
0
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią salta na lodzie, policja wlepia mandaty kierowcom, bo to nie wina gminy, że utrzymują lodowiska na drodze. kto zyskuje gmina, kto traci kierowca. zawsze można stworzyć mit letnich opon lub że kierowca nie dostosował się do warunków jazdy. a jak ma się dostosować do lodowiska na drodze jak go nie widać? ps. nie przyjmujcie mandatu jak macie kolizję na lodzie. no, chyba że na trasie jest znak... uwaga lód. po przyjęciu mandatu już po was. ja uwierzyłem pachołkom gminy z radiowozu, że był taki znak przy trasie i spietrałem :(
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią s... rozwiń
Avatar
alf / 29 listopada 2016 r. o 21:51
0
spora część kierowców na letnich oponach
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 21:38
0
Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta. A ZA MIASTEM MASAKRA....................
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 13:39
0
kiedy w koncu magistrat zazada wysokich i niedwracalnych kar od tych cwanych firemek odpowiedzialnych za utrzymanie drog i ulic ??!! jak dlugo jeszcze debilne tlumaczenia, ze nie ma po co odsniezac dopoki snieg pada bedzie tolreowane ??!!
Avatar
Romek / 30 listopada 2016 r. o 10:47
-1
Do" studenta kulturoznawstwa " no widzisz słoiku jak nic nie wiesz w Lublinie rządzi żuk z POjebami i Wspólnym Lublinem (z ukrainą ) a nie pisuary
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 10:39
0
no i co wina pogody a nie tych co mieli dbać o drogi? zawsze jest tak i debilne powiedzenie policji nie dostosował prędkości do warunków jazdy, sorry w takich warunkach to może kolce na kołach by pomogły, ponoć już poszło 600tyś na odśnieżanie a jak trzeba było to nie widziałem żadnej piaskarki przez cały dzień co zgarniali? chyba kasę za nic robienie bo to najlepszy biznes
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 06:36
0
Kretynizm mase teraz układać bedzie ciepła i drogi nie będą zamarzać. Drogowców wyslac do odladzania dróg a nie pod koniec listopada drogi budować!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 r. o 05:59
0
Przychodzi pierwszy śnieg, temperatura poniżej zera i natychmiast mit prężnie rozwijającej się aglomeracji, lidera całej Europy i stolicy kultury, przemysłu i usług, na której ma wzorować się cała Polska - pryska :) ojojoj. To pewnie pisowskie trolle wylewały wiadrami wodę na ulice miasta a źle politycznie sprofilowane wulkanizacje zamiast zimowych - nakładały ludziom letnie opony.
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 23:39
0
Będzie wakat za odśnieżanie/odlodzenie ulic Lublina w dniu 29 11 2016?
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 22:33
0
"za brak opon zimowych karać mandatami i zatrzymać dow. rejestracyjny. pewnie stanieje OC." OPONY ZIMOWE SĄ NA ŚNIEG . PO LODZIE TYLKO ODPOWIEDNIA PRĘDKOŚĆ I ROZUMEK W GŁÓWCE MATOŁKU.....................
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 22:13
0
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią salta na lodzie, policja wlepia mandaty kierowcom, bo to nie wina gminy, że utrzymują lodowiska na drodze. kto zyskuje gmina, kto traci kierowca. zawsze można stworzyć mit letnich opon lub że kierowca nie dostosował się do warunków jazdy. a jak ma się dostosować do lodowiska na drodze jak go nie widać? ps. nie przyjmujcie mandatu jak macie kolizję na lodzie. no, chyba że na trasie jest znak... uwaga lód. po przyjęciu mandatu już po was. ja uwierzyłem pachołkom gminy z radiowozu, że był taki znak przy trasie i spietrałem :(
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią s... rozwiń
Avatar
alf / 29 listopada 2016 r. o 21:51
0
spora część kierowców na letnich oponach
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 r. o 21:38
0
Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta. A ZA MIASTEM MASAKRA....................
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warsztaty "Linoryt i vintage" w Fundacji Szpilka
12 czerwca 2020, 16:00

Warsztaty "Linoryt i vintage" w Fundacji Szpilka

Tylko do 9 czerwca można zgłaszać się na warsztaty linorytu w Fundacji Szpilka (ul. 3 Maja 22/4). Zajęcia odbędą się 12 czerwca o godz. 16 i 13 czerwca o godz. 10.

Robert Lewandowski z bramką i kolejnymi rekordami
film

Robert Lewandowski z bramką i kolejnymi rekordami

Bayern Monachium wygrał na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 4:2, a Robert Lewandowski zdobył jedną z bramek

Puławy: Jak tu się dostać do wydziału komunikacji
Alarm 24

Puławy: Jak tu się dostać do wydziału komunikacji

Zwracamy się z prośbą o podjęcie działań mających na celu usprawnienie i przyspieszenie obsługi mieszkańców w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Puławach – tak zaczyna się internetowa petycja, której inicjatorem jest puławianin Hubert Banaszek.

Hołownia w Puławach: PiS robi zło, ale PO nie robi dobra
galeria

Hołownia w Puławach: PiS robi zło, ale PO nie robi dobra

Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP, odwiedził dzisiaj Puławy. Podczas swojego spotkania z mieszkańcami starał się dystansować od najsilniejszych obozów politycznych, podkreślał konieczność zamykania kopalń i wzmacniania samorządów.

Jakie tajemnice kryją górki czechowskie?
Magazyn

Jakie tajemnice kryją górki czechowskie?

Rozmowa z Marcinem Krzysztofikiem, dyrektorem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.

Górnik – Stal Stalowa Wola 1:2. Zabrakło koncentracji w końcówce [zdjęcia]
galeria

Górnik – Stal Stalowa Wola 1:2. Zabrakło koncentracji w końcówce [zdjęcia]

Górnik Łęczna pozostaje wiosną wciąż bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Tym razem „zielono-czarni” przegrali na swoim stadionie ze Stalą Stalowa Wola tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Tym samym była to dla łęcznian czwarta porażka z rzędu

Kontrola w lubelskich sklepach: Zabawki z chemikaliami i zbyt głośne, łóżeczka groźne dla dzieci

Kontrola w lubelskich sklepach: Zabawki z chemikaliami i zbyt głośne, łóżeczka groźne dla dzieci

Fatalnie wypadła kontrola zabawek przeprowadzona w sklepach przez Inspekcję Handlową. Spośród badanych zabawek wydających dźwięk większość mogła uszkodzić słuch dziecka. Ponad połowa innych miała za dużo szkodliwych chemikaliów. Kontrolerzy sprawdzili też łóżka dziecięce i do nich też mieli zastrzeżenia.

Elektryczny autobus dla Nałęczowa za milion

Elektryczny autobus dla Nałęczowa za milion

Karsan Jest Electric – tak nazywa się model autobusu o napędzie elektrycznym, który już jesienią powinien zacząć wozić turystów oraz uczniów nałęczowskich szkół. Turecki pojazd z niemieckim silnikiem dostarczy firma MMI ze Zbyszewa. Koszt to ponad milion złotych.