Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 listopada 2016 r.
17:05

Fatalne warunki na drogach w Lublinie i regionie. Dużo kolizji

Autor: Zdjęcie autora pab drs łm
138 32 A A
Wypadek na ul. Nałęczowskiej (fot. KW)
Wypadek na ul. Nałęczowskiej (fot. KW)

Do wielu kolizji doszło we wtorek po południu na drogach Lublina. Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta.

Aktualizacja artykułu: 29 listopada 2016 r. 19:51
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zamknięta droga Łęczna - Sosnowica

Jak informują policjanci, na drodze wojewódzkiej nr 820 między Łęczną a Sosnowicą doszło do bardzo dużej ilości kolizji. Z tego powodu droga została całkowicie zamknięta. Zajmują się nią drogowcy, którzy starają się doprowadzić ją do takiego stanu, aby przejazd był bezpieczny.

Mnóstwo kolizji w Lublinie

Do jednego ze zdarzeń doszło na ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Tam samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Są utrudnienia w ruchu. Policjanci przepuszczają kierowców wahadłowo.

Ale do niebezpiecznych sytuacji doszło też w innych częściach miasta. Na al. Sikorskiego zderzyły się volkswagen i volvo. Z kolei na al. Smorawińskiego samochód ciężarowy zderzył się z renault.

Kolejna kolizja wydarzyła się na ul. Ułanów. Tam zderzyły się mitsubishi i fiat.

Na ul. Juranda doszło do zderzenia samochodów hyundai i ford, a na ul. Lwowskiej citroen wjechał w zaparkowane samochody.

Na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza i Bohaterów Września zderzyły się honda i volvo.

Do kolizji doszło też na ul. Kosmowskiej. Tam zderzył się ciągnik siodłowy z osobowym seatem.

Jezdnia jak lodowisko

Fatalne warunki panują na ul. Zana, zwłaszcza na odcinku między Filaretów i Nadbystrzycką, gdzie jezdnia jest śliska jak lodowisko. Gęsiego, w korku jedzie się też ul. Zana od Wileńskiej w stronę ZUS. Ważne ulice nie są jednakowo zadbane, bo o ile na Zana jest szklanka, to np. Armii Krajowej jest utrzymana w dobrym stanie.

Przejazd al. Kraśnicką od ul. Orkana do Bohaterów Monte Cassino zajmuje nawet 25 minut - relacjonują kierowcy.

– Tragiczne, szczególnie, że wiele osób na letnich oponach jeszcze. Po Rowerowej zjeżdża się jak na sankach, po uliczkach osiedlowych podobnie, a Zana pomiędzy Nadbystrzycką a Filaretów pod górę jest dla wielu przeszkodą nie do pokonania – opisuje Anna na naszym profilu Lublin Alarm 24 na Facebooku.

Opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

Komunikacja miejska kursuje z dużymi opóźnieniami, wynoszącymi nawet 30 minut, choć zdarzają się i większe, np. jeden z trolejbusów linii 154 miał 45 minut "poślizgu".

>>>

Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Ogromne korki są na al. Kraśnickiej w obie strony, stoi także al. Warszawska pod górę i ul. Spadochroniarzy (fot. ŁM)
Ogromne korki są na al. Kraśnickiej w obie strony, stoi także al. Warszawska pod górę i ul. Spadochroniarzy (fot. ŁM)
Al. Kraśnicka (fot. ŁM)
Al. Kraśnicka (fot. ŁM)
Czytaj więcej o:

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
w3ssty / 29 listopada 2016 o 18:59
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nic dziwnego brak piskarek !!!
nie cierpię piskarek!!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 13:39
0
kiedy w koncu magistrat zazada wysokich i niedwracalnych kar od tych cwanych firemek odpowiedzialnych za utrzymanie drog i ulic ??!! jak dlugo jeszcze debilne tlumaczenia, ze nie ma po co odsniezac dopoki snieg pada bedzie tolreowane ??!!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 10:39
0
no i co wina pogody a nie tych co mieli dbać o drogi? zawsze jest tak i debilne powiedzenie policji nie dostosował prędkości do warunków jazdy, sorry w takich warunkach to może kolce na kołach by pomogły, ponoć już poszło 600tyś na odśnieżanie a jak trzeba było to nie widziałem żadnej piaskarki przez cały dzień co zgarniali? chyba kasę za nic robienie bo to najlepszy biznes
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 06:36
0
Kretynizm mase teraz układać bedzie ciepła i drogi nie będą zamarzać. Drogowców wyslac do odladzania dróg a nie pod koniec listopada drogi budować!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 05:59
0
Przychodzi pierwszy śnieg, temperatura poniżej zera i natychmiast mit prężnie rozwijającej się aglomeracji, lidera całej Europy i stolicy kultury, przemysłu i usług, na której ma wzorować się cała Polska - pryska :) ojojoj. To pewnie pisowskie trolle wylewały wiadrami wodę na ulice miasta a źle politycznie sprofilowane wulkanizacje zamiast zimowych - nakładały ludziom letnie opony.
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 23:39
0
Będzie wakat za odśnieżanie/odlodzenie ulic Lublina w dniu 29 11 2016?
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 22:33
0
"za brak opon zimowych karać mandatami i zatrzymać dow. rejestracyjny. pewnie stanieje OC." OPONY ZIMOWE SĄ NA ŚNIEG . PO LODZIE TYLKO ODPOWIEDNIA PRĘDKOŚĆ I ROZUMEK W GŁÓWCE MATOŁKU.....................
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 22:13
0
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią salta na lodzie, policja wlepia mandaty kierowcom, bo to nie wina gminy, że utrzymują lodowiska na drodze. kto zyskuje gmina, kto traci kierowca. zawsze można stworzyć mit letnich opon lub że kierowca nie dostosował się do warunków jazdy. a jak ma się dostosować do lodowiska na drodze jak go nie widać? ps. nie przyjmujcie mandatu jak macie kolizję na lodzie. no, chyba że na trasie jest znak... uwaga lód. po przyjęciu mandatu już po was. ja uwierzyłem pachołkom gminy z radiowozu, że był taki znak przy trasie i spietrałem :(
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią s... rozwiń
Avatar
alf / 29 listopada 2016 o 21:51
0
spora część kierowców na letnich oponach
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 21:38
0
Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta. A ZA MIASTEM MASAKRA....................
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 13:39
0
kiedy w koncu magistrat zazada wysokich i niedwracalnych kar od tych cwanych firemek odpowiedzialnych za utrzymanie drog i ulic ??!! jak dlugo jeszcze debilne tlumaczenia, ze nie ma po co odsniezac dopoki snieg pada bedzie tolreowane ??!!
Avatar
Romek / 30 listopada 2016 o 10:47
-1
Do" studenta kulturoznawstwa " no widzisz słoiku jak nic nie wiesz w Lublinie rządzi żuk z POjebami i Wspólnym Lublinem (z ukrainą ) a nie pisuary
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 10:39
0
no i co wina pogody a nie tych co mieli dbać o drogi? zawsze jest tak i debilne powiedzenie policji nie dostosował prędkości do warunków jazdy, sorry w takich warunkach to może kolce na kołach by pomogły, ponoć już poszło 600tyś na odśnieżanie a jak trzeba było to nie widziałem żadnej piaskarki przez cały dzień co zgarniali? chyba kasę za nic robienie bo to najlepszy biznes
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 06:36
0
Kretynizm mase teraz układać bedzie ciepła i drogi nie będą zamarzać. Drogowców wyslac do odladzania dróg a nie pod koniec listopada drogi budować!
Avatar
Gość / 30 listopada 2016 o 05:59
0
Przychodzi pierwszy śnieg, temperatura poniżej zera i natychmiast mit prężnie rozwijającej się aglomeracji, lidera całej Europy i stolicy kultury, przemysłu i usług, na której ma wzorować się cała Polska - pryska :) ojojoj. To pewnie pisowskie trolle wylewały wiadrami wodę na ulice miasta a źle politycznie sprofilowane wulkanizacje zamiast zimowych - nakładały ludziom letnie opony.
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 23:39
0
Będzie wakat za odśnieżanie/odlodzenie ulic Lublina w dniu 29 11 2016?
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 22:33
0
"za brak opon zimowych karać mandatami i zatrzymać dow. rejestracyjny. pewnie stanieje OC." OPONY ZIMOWE SĄ NA ŚNIEG . PO LODZIE TYLKO ODPOWIEDNIA PRĘDKOŚĆ I ROZUMEK W GŁÓWCE MATOŁKU.....................
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 22:13
0
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią salta na lodzie, policja wlepia mandaty kierowcom, bo to nie wina gminy, że utrzymują lodowiska na drodze. kto zyskuje gmina, kto traci kierowca. zawsze można stworzyć mit letnich opon lub że kierowca nie dostosował się do warunków jazdy. a jak ma się dostosować do lodowiska na drodze jak go nie widać? ps. nie przyjmujcie mandatu jak macie kolizję na lodzie. no, chyba że na trasie jest znak... uwaga lód. po przyjęciu mandatu już po was. ja uwierzyłem pachołkom gminy z radiowozu, że był taki znak przy trasie i spietrałem :(
jak zwykle drogówka za***ona, obywatel płaci podatki, a jak przejedzie się po lodzie to jego wina, że wybrał się samochodem. a mit letnich opon, to chyba by wku... kierowców?! jakie opony letnie? na nowiutkich zimówkach kiedyś przejechałem się i to przy 40km/h. za 15 minut kolejny "szczęściarz" wpakował się pod tira, bo musiał zwolnić do 20km/h, by nas ominąć. na zakręcie ściągneło go do środka. lód, że łyżwy zakładać, a policmajsterzy mandat mu wlepili??? oto recepta na sukces... gmina nie sypie, oszczędza na pracy, ludzie robią s... rozwiń
Avatar
alf / 29 listopada 2016 o 21:51
0
spora część kierowców na letnich oponach
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 21:38
0
Z powodu warunków atmosferycznych bardzo ciężko jeździ się po wszystkich głównych ulicach miasta. A ZA MIASTEM MASAKRA....................
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 16 10

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 19 0

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 69 13

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 24 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 57 87

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 20

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 9

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!