Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 września 2017 r.
19:08

Festa Italiana: Al Bano & Romina Power "Ci Sara" na Arenie Lublin [zdjęcia, wideo]

Autor: Zdjęcie autora pab
0 31 A A

Koncert Festa Italiana przyciągnął tłumy na Arenę Lublin. Podczas imprezy, która potrwa kilka godzin wystąpią gwiazdy: Stefano Terrazzino, Drupi, Sabrina oraz Al Bano i Romina Power z orkiestrą symfoniczną.

Aktualizacja artykułu: 9 września 2017 r. 23:52
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jako pierwszy wystąpił Stefano Terrazzino, który wykonał najbardziej znane klasyki włoskiej muzyki. Swój show przeplatał występami tanecznymi. Szybko porwał siedzące tłumy do zabawy na stojąco i do tańca.

Jako drugi na scenie na Arenie Lublin pojawił się Drupi. Artysta między utworami wspominał swój udział na festiwalach piosenki w San Remo, czy w Sopocie.

Trzecia na scenie była Sabrina. Włoska wokalistka zaprezentowała swoje największe hity znane z dyskotek z lat 80-tych. Podczas jej energetycznego, tanecznego występu publiczność dała porwać się do zabawy.

Gwiazdą wieczoru był zaś słynny duet Al Bano & Romina Power. Publiczność, która wcześniej jeszcze dawała się namówić przez obsługę do tego, żeby pozostać na swoich miejscach, tym razem licznie ruszyła pod samą scenę. Duet zaprezentował wszystkie swoje najbardziej znane piosenki.

Festa Italiana: Al Bano & Romina Power

Festa Italiana: Sabrina

Festa Italiana: Drupi

Festa Italiana: Stefano Terrazzino

Festa Italiana: Stefano Terrazzino

Sabrina przed koncertem na Arenie Lublin

Kilka godzin przed koncertem Sabrina, znana z przeboju "Boys" przechadzała się ulicami Lublina i zaglądała na stragany ze smakołykami, które przygotowano na Europejski Festiwal Smaku.

Także w sobotę z dziennikarzami spotkali się Al Bano i Romina Power. O tym, czego można spodziewać się podczas koncertu opowiedział Al Bano. Romina Power opowiedziała zaś o swoich odczuciach związanych z wizytą w Lublinie. Zobacz wideo

Al Bano i Romina Power. Konferencja prasowa i spotkanie z fanami

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 października 2017 r. o 09:30
0
Piękno jest w każdym wieku ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 20:25
0
Al Bano i Romina Power cudowni ! jacy młodzi byli piękni ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 19:37
0
SUPER SUPER KONCERT !!!!! CUDO ...BRAVO organizatorom ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 13:52
0
Ponadto jak się nie zna języka obcego to problem tego, który nie rozumie, co słucha, a słuchać można też muzyki, a muzyka była wspaniała.
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 13:50
0
Wspaniały koncert !!! Cudowna atmosfera !!! Tłumy ludzi:) Bzdury pisza ci, ktorzy twierdza, ze ludzi było mało - było ich naprawdę bardzo dużo (nie posadzą przecież ludzi za sceną na trybunach lub przy niewidocznym telebimie - myślcie). Poza tym tylko niewyrobiony KOŁEK !!! może pisać, że wystepujący artyści byli słabi -> to byli artyści przez duże "A". Piękne głosy, muzyka ponadczasowa, porwali ludzi od dzieci po starszych. WSPANIALE !!! Pozdrawiam organizatorów i pomysłodawców.
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 12:12
0
A Zenek ! Zenek był ? Wył ?
Avatar
gość / 10 września 2017 r. o 12:02
0
Puste miejsca widać bo pewne części stadionu wogole nie byly objete miejscami do sprzedazy to po pierwsze, a po drugie bardzo duza liczba ludzi w trakcie koncertu byla pod sceną jak rozniez w punktach piwnych i gastronomicznych. Kto byl to widzial, a jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja ci co nie byli, nie widzili ale wiedzą najlepiej. Jakie to typowo polskie, tylko narzekac i komentowac negatywnie... BRAWO LUBLIN - organizacja na najwyzszym poziomie!!! Mozemy byc dumni :)
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 11:24
0
Super koncert
Avatar
F / 10 września 2017 r. o 11:24
0
Byłam na koncercie. Było rewelacyjnie. Dobra organizacja, przyjazna atmosfera, żadnych pieniaczy.Widać, że ludzie przyszli się pobawić i miło spędzić sobotni wieczór. Żywo reagowali, śpiewali z artystami. Al Bano i Romino i Drupi - wspaniałe występy. Owacje na stojąco i bisy. Zapamiętam na długo.
Avatar
BK / 10 września 2017 r. o 10:19
0
Al Bano i Romina z orkiestrą REWELACJA byłam widziałam słyszałam Brawo Lublin Puste miejsca za sceną ,ludzi było bardzo dużo.Owacje na stojąco .Koncert zakończył się przed godz.1. SUPER
Avatar
Gość / 29 października 2017 r. o 09:30
0
Piękno jest w każdym wieku ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 20:25
0
Al Bano i Romina Power cudowni ! jacy młodzi byli piękni ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 19:37
0
SUPER SUPER KONCERT !!!!! CUDO ...BRAVO organizatorom ...
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 13:52
0
Ponadto jak się nie zna języka obcego to problem tego, który nie rozumie, co słucha, a słuchać można też muzyki, a muzyka była wspaniała.
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 13:50
0
Wspaniały koncert !!! Cudowna atmosfera !!! Tłumy ludzi:) Bzdury pisza ci, ktorzy twierdza, ze ludzi było mało - było ich naprawdę bardzo dużo (nie posadzą przecież ludzi za sceną na trybunach lub przy niewidocznym telebimie - myślcie). Poza tym tylko niewyrobiony KOŁEK !!! może pisać, że wystepujący artyści byli słabi -> to byli artyści przez duże "A". Piękne głosy, muzyka ponadczasowa, porwali ludzi od dzieci po starszych. WSPANIALE !!! Pozdrawiam organizatorów i pomysłodawców.
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 12:12
0
A Zenek ! Zenek był ? Wył ?
Avatar
gość / 10 września 2017 r. o 12:02
0
Puste miejsca widać bo pewne części stadionu wogole nie byly objete miejscami do sprzedazy to po pierwsze, a po drugie bardzo duza liczba ludzi w trakcie koncertu byla pod sceną jak rozniez w punktach piwnych i gastronomicznych. Kto byl to widzial, a jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja ci co nie byli, nie widzili ale wiedzą najlepiej. Jakie to typowo polskie, tylko narzekac i komentowac negatywnie... BRAWO LUBLIN - organizacja na najwyzszym poziomie!!! Mozemy byc dumni :)
Avatar
Gość / 10 września 2017 r. o 11:24
0
Super koncert
Avatar
F / 10 września 2017 r. o 11:24
0
Byłam na koncercie. Było rewelacyjnie. Dobra organizacja, przyjazna atmosfera, żadnych pieniaczy.Widać, że ludzie przyszli się pobawić i miło spędzić sobotni wieczór. Żywo reagowali, śpiewali z artystami. Al Bano i Romino i Drupi - wspaniałe występy. Owacje na stojąco i bisy. Zapamiętam na długo.
Avatar
BK / 10 września 2017 r. o 10:19
0
Al Bano i Romina z orkiestrą REWELACJA byłam widziałam słyszałam Brawo Lublin Puste miejsca za sceną ,ludzi było bardzo dużo.Owacje na stojąco .Koncert zakończył się przed godz.1. SUPER
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z parku w Lubartowie notorycznie znikały sadzonki krzewów

Z parku w Lubartowie notorycznie znikały sadzonki krzewów

Policjanci z Lubartowa zatrzymali mężczyznę, który kradł sadzonki krzewów z parku miejskiego. 47-latek wpadł na gorącym uczynku.

Lubelskie na 13. miejscu w Polsce. Aktualna sytuacja epidemiologiczna - stan na 3 czerwca

Lubelskie na 13. miejscu w Polsce. Aktualna sytuacja epidemiologiczna - stan na 3 czerwca

W naszym regionie zagrożenie dotyczące koronawirusa jest coraz mniejsze - wynika z informacji przedstawionych przez wojewodę lubelskiego. Mamy jeden z najniższych wskaźników zachorowalności w skali kraju.

Rowerzysta źle zaczął dzień. Wjechał pod samochód

Rowerzysta źle zaczął dzień. Wjechał pod samochód

Dzisiaj o 5.30 rano 29-letni rowerzysta zjechał z chodnika wprost pod koła samochodu. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala w Łęcznej.

Nowa stacja diagnostyczna w Lublinie. Dla uczniów

Nowa stacja diagnostyczna w Lublinie. Dla uczniów

Dobiega końca rozbudowa samochodówki o stację diagnostyczną przy ul. Popiełuszki. Zajęcia mają się tu zacząć po wakacjach. Budowa przedłużyła się o dwa lata z powodu kłopotów z wykonawcą.

GKS Katowice – Górnik Łęczna 1:1 [NA ŻYWO]

GKS Katowice – Górnik Łęczna 1:1 [NA ŻYWO]

O 20.05 piłkarze Górnika Łęczna rozegrają pierwszy mecz o ligowe punkty od ósmego marca. Leandro i spółka zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Katowice

Lublin: Czy na drzewach usuwanych z ul. Lipowej rzeczywiście nie było gniazd ptaków?

Lublin: Czy na drzewach usuwanych z ul. Lipowej rzeczywiście nie było gniazd ptaków?

Jest kolejna odsłona sporu o drzewa z poszerzanych Al. Racławickich i ul. Lipowej. Ekolodzy żądają informacji o tym, kto sprawdził, czy na usuwanych w okresie lęgowym drzewach nie było gniazd. Obawiają się, że taka ekspertyza, choć obowiązkowa, w ogóle nie powstała. Ratusz zapewnia, że wszystko to sprawdzono.

Wybory 2020. PO zbiera podpisy na Rafała Trzaskowskiego. Lista punktów w Lubelskiem

Wybory 2020. PO zbiera podpisy na Rafała Trzaskowskiego. Lista punktów w Lubelskiem

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała w środę, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Dla Rafała Trzaskowskiego, kandydata PO, oznacza to wyścig z czasem w zbieraniu podpisów poparcia. Termin mija 10 czerwca.

Najwięcej nowych przypadków zakażenia w woj. łódzkim. Najwięcej ofiar śmiertelnych we Wrocławiu

Najwięcej nowych przypadków zakażenia w woj. łódzkim. Najwięcej ofiar śmiertelnych we Wrocławiu

Wśród 142 nowych przypadków zakażenia koronawirusem 54 są z województwa łódzkiego. Wieczorny raport Ministerstwa Zdrowia z 3 czerwca.

W poprzek drogi S17 pod Lublinem stał samochód. Cudem nie doszło do tragedii

W poprzek drogi S17 pod Lublinem stał samochód. Cudem nie doszło do tragedii

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło dziś na drodze ekspresowej S17 w okolicach węzła Lublin Sławinek. Wszystko zarejestrowała kamera zamontowana w aucie jednego z kierowców.

Starosta świdnicki na kwarantannie. Zaskoczeni petenci zastali zamknięty urząd pracy
galeria

Starosta świdnicki na kwarantannie. Zaskoczeni petenci zastali zamknięty urząd pracy

Pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku jest zakażony koronawirusem. Mężczyzna miał kontakt zarówno z pracownikami świdnickiego sanepidu jak też Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta. Urząd pracy jest zamknięty do odwołania. Dziś na kwarantannie przebywało 69 osób, w tym starosta świdnicki.

Piłkarki Górnika Łęczna mistrzyniami Polski!

Piłkarki Górnika Łęczna mistrzyniami Polski!

Polski Związek Piłki Nożnej długo zwlekał z decyzją, ale w środę wreszcie zdecydował, co będzie z kobiecymi rozgrywkami. Sezon 2019/2020 został zakończony przedwcześnie. A to oznacza, że tytuł mistrzyń Polski ponownie wywalczyły piłkarki Górnika Łęczna!

Wycinają 102 drzewa, żeby zbudować 3 km ścieżki rowerowej

Wycinają 102 drzewa, żeby zbudować 3 km ścieżki rowerowej

Codziennie giną drzewa wzdłuż drogi z Chełma do Hrubieszowa. Do końca czerwca zniknie ponad sto sztuk i to tylko w granicach miasta. Kolejne drzewa zostaną ścięte na przestrzeni 7 kilometrów aż do miejscowości Kamień. Powstaje tu ścieżka rowerowa

Stabilne ceny i tanie kredyty mieszkaniowe

Stabilne ceny i tanie kredyty mieszkaniowe

Ceny ofertowe mieszkań przestały rosnąć – wynika z najnowszego reportu Expandera i Rentier.io. W Lublinie przeciętna cena wynosi obecnie ponad 6400 zł za mkw. Obecnie mamy również najtańsze w historii kredyty hipoteczne. Problemem jednak jest ich dostępność – zwracają uwagę eksperci.

Dlaczego wciąż nie leczą wszystkich pacjentów? W szpitalu przy al. Kraśnickiej mają za mało łóżek
Alarm 24

Dlaczego wciąż nie leczą wszystkich pacjentów? W szpitalu przy al. Kraśnickiej mają za mało łóżek

– Sytuacja, kiedy pacjentów z innymi dolegliwościami się nie leczy, za bardzo się przedłuża – denerwuje się nasz Czytelnik. Jego mama ma być operowana na oddziale chirurgii szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie, ale mimo zapowiedzi, zabiegi planowe nadal wciąż nie zostały tam wznowione

"Gorzkie żale". Performance w Kazimierzu Dolnym
5 czerwca 2020, 18:00

"Gorzkie żale". Performance w Kazimierzu Dolnym

To będzie pierwszy publiczny występ nowej artystycznej formacji w Kazimierzu Dolnym - TRUPA KZMRZ. 5 czerwca o godz. 18 na Rynku w Kazimierzu Dolnym zostanie zorganizowany performance "Gorzkie żale".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!