Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 maja 2017 r.
14:19

Festiwal disco polo na Arenie Lublin. Ruszyła sprzedaż biletów

0 18 A A

Dziś rozpoczyna się sprzedaż biletów na lubelskie święto muzyki disco polo: Polo TV Hit Festival Arena Lublin 2017.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na scenie pojawią się m.in.: Weekend, MIG, Power Play, Czadoman, Mirami, Marcus P, Fanatic, Kordian, Camasutra, B-QLL, Eratox, Jagoda, Megustar, Stereo, Faster, Fisher & Rutkowski, Zajefajni, Lili oraz Shazza.

Ośmiogodzinny festiwal został podzielony na cztery części. Na początku wystąpią finaliści i laureaci 5. edycji talent show „Disco Star”. Druga część imprezy to emitowany na żywo w Polo TV koncert 20 premier muzycznych ostatniego roku.

Potem odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia scenicznego Shazzy. Wydarzenie to poprowadzi Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. W czwartej części festiwalu, odbywającej się pod hasłem „Najlepsi z najlepszych”, usłyszymy największe hity disco polo.

Bilety są do kupienia w internecie na: www.ebilet.pl, www.twojbilet24.pl oraz w kasach stadionu w dniu koncertu. Ceny wejściówek na trybuny zaczynają się od 24,90 zł, bilety na płytę Areny można nabyć już od 29,90 zł.

Organizatorzy przygotowaliu też specjalną ofertę dla studentów. W czasie Lubelskich Dni Kultury Studenckiej studenci (po okazaniu legitymacji) będą mogli kupić bilety po 19,90 zł. Bilety studenckie będzie można nabyć tylko w miejscach odbywania się majowych koncertów w Lublinie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 23:21
0
Świdnik krasnik Lubartów partaczew psyjechal bumkami i z pustakami haha
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 10:14
0
Tak ..tak nikt nie słucha ....nikt tego nie lubi..nikt tego nie zna bo to wiocha...dziwne...byłam kiedyś na takim koncercie na Globusie...była sama młodzież..tak wszystko przyjechało z wiochy...jasne..to tylko kwestia gustu...a co na weselach wszyscy bawią sie najlepiej przy tej muzyce....A koncert w Warszawie z okazji 25 lecia disco polo...jakie były tłumy....też najazd wiochy...jasne..nie ważne jaki rodzaj muzyki ważne żeby była fajna zabawa/:0) Nie uważam żeby ludzie którzy lubia słuchać tego rodzaju muzyki byli gorsi...i wcale nie znaczy ze wszyscy ze wsi słuchaja...na wsi często większy poziom życia niż w blokowisku....i nie znaczy że mieszka tam ciemnota...
Tak ..tak nikt nie słucha ....nikt tego nie lubi..nikt tego nie zna bo to wiocha...dziwne...byłam kiedyś na takim koncercie na Globusie...była sama młodzież..tak wszystko przyjechało z wiochy...jasne..to tylko kwestia gustu...a co na weselach wszyscy bawią sie najlepiej przy tej muzyce....A koncert w Warszawie z okazji 25 lecia disco polo...jakie były tłumy....też najazd wiochy...jasne..nie ważne jaki rodzaj muzyki ważne żeby była fajna zabawa/:0) Nie uważam żeby ludzie którzy lubia słuchać tego rodzaju muzyki byli gorsi...i wcale nie znacz... rozwiń
Avatar
7777 / 21 maja 2017 o 10:25
0
A czego ty sluchasz frajerze
Avatar
eryk / 5 maja 2017 o 17:00
0
nie jestem fanem disco polo, ale też nie jestem przeciwnikiem. każdy słucha to co lubi i tak niech zostanie. często zaglądam electronic beats ******electronicbeats.pl/sluchaj gdzie jest sporo nowości muzyki każdego gatunku.
Avatar
8888 / 3 maja 2017 o 12:11
0
co ty piepszysz niedojdo... nikt nie słucha a każdy zna? chyba u ciebie na wsi ! takie spędy to sobie w remizji organizuj, NIKT NIE CHCE TEGO SZAJSU W LUBLINIE A BILECIKI TO 99% MIESZKAŃCY OŚCIEMMYCH GMIN WYKUPILI... A TEM 1% TO LUDZIE tzw. MAŁO SPRYTNI KTÓRYM TEN BAJZEL WYSTARCZA... ŻAL.PL
Avatar
Gość / 3 maja 2017 o 10:01
0
cukrownia arena hahahahah znów pełna buraków , jak teraz ładnie widać to miasto inspiracji hahahahahaha nareszcie żuk się będzie czuł jak w domu, zostaną jeszcez tylko spotkania religijne na stadionie pseudo uzdrowicieli i w końcu giełda
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 23:38
0
Zenek i Boys reszta to cieniasy
Avatar
DAREK / 2 maja 2017 o 23:08
0
undefined napisał:
po to była destrukcja cukrowni lublin aby teraz robić tam taką degrengoladę...
 No fajnie było jak buraki przwozii furmankami, tratorami i ul. Krochmalna była zakorkowana.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 17:46
0
Bez Zenka to żaden festiwal.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 16:35
0
Takie imprezki z playbacku to powinny być za 10 zł (w tym 1 piwo i kiełbaska gratis). No ale przynajmniej jest jakaś szansa, że ARENA LUBLIN choć raz będzie wypełniona po brzegi.
Avatar
Gość / 1 lipca 2017 o 23:21
0
Świdnik krasnik Lubartów partaczew psyjechal bumkami i z pustakami haha
Avatar
Gość / 27 czerwca 2017 o 10:14
0
Tak ..tak nikt nie słucha ....nikt tego nie lubi..nikt tego nie zna bo to wiocha...dziwne...byłam kiedyś na takim koncercie na Globusie...była sama młodzież..tak wszystko przyjechało z wiochy...jasne..to tylko kwestia gustu...a co na weselach wszyscy bawią sie najlepiej przy tej muzyce....A koncert w Warszawie z okazji 25 lecia disco polo...jakie były tłumy....też najazd wiochy...jasne..nie ważne jaki rodzaj muzyki ważne żeby była fajna zabawa/:0) Nie uważam żeby ludzie którzy lubia słuchać tego rodzaju muzyki byli gorsi...i wcale nie znaczy ze wszyscy ze wsi słuchaja...na wsi często większy poziom życia niż w blokowisku....i nie znaczy że mieszka tam ciemnota...
Tak ..tak nikt nie słucha ....nikt tego nie lubi..nikt tego nie zna bo to wiocha...dziwne...byłam kiedyś na takim koncercie na Globusie...była sama młodzież..tak wszystko przyjechało z wiochy...jasne..to tylko kwestia gustu...a co na weselach wszyscy bawią sie najlepiej przy tej muzyce....A koncert w Warszawie z okazji 25 lecia disco polo...jakie były tłumy....też najazd wiochy...jasne..nie ważne jaki rodzaj muzyki ważne żeby była fajna zabawa/:0) Nie uważam żeby ludzie którzy lubia słuchać tego rodzaju muzyki byli gorsi...i wcale nie znacz... rozwiń
Avatar
7777 / 21 maja 2017 o 10:25
0
A czego ty sluchasz frajerze
Avatar
eryk / 5 maja 2017 o 17:00
0
nie jestem fanem disco polo, ale też nie jestem przeciwnikiem. każdy słucha to co lubi i tak niech zostanie. często zaglądam electronic beats ******electronicbeats.pl/sluchaj gdzie jest sporo nowości muzyki każdego gatunku.
Avatar
8888 / 3 maja 2017 o 12:11
0
co ty piepszysz niedojdo... nikt nie słucha a każdy zna? chyba u ciebie na wsi ! takie spędy to sobie w remizji organizuj, NIKT NIE CHCE TEGO SZAJSU W LUBLINIE A BILECIKI TO 99% MIESZKAŃCY OŚCIEMMYCH GMIN WYKUPILI... A TEM 1% TO LUDZIE tzw. MAŁO SPRYTNI KTÓRYM TEN BAJZEL WYSTARCZA... ŻAL.PL
Avatar
Gość / 3 maja 2017 o 10:01
0
cukrownia arena hahahahah znów pełna buraków , jak teraz ładnie widać to miasto inspiracji hahahahahaha nareszcie żuk się będzie czuł jak w domu, zostaną jeszcez tylko spotkania religijne na stadionie pseudo uzdrowicieli i w końcu giełda
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 23:38
0
Zenek i Boys reszta to cieniasy
Avatar
DAREK / 2 maja 2017 o 23:08
0
undefined napisał:
po to była destrukcja cukrowni lublin aby teraz robić tam taką degrengoladę...
 No fajnie było jak buraki przwozii furmankami, tratorami i ul. Krochmalna była zakorkowana.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 17:46
0
Bez Zenka to żaden festiwal.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 16:35
0
Takie imprezki z playbacku to powinny być za 10 zł (w tym 1 piwo i kiełbaska gratis). No ale przynajmniej jest jakaś szansa, że ARENA LUBLIN choć raz będzie wypełniona po brzegi.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 1 0

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 6 1

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 1 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 0

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 81 38

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 14 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 31 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 7

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!