Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 listopada 2012 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Fotoradar Straży Miejskiej w Lublinie ma "zarobić" więcej pieniędzy

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 43 A A
Fotoradar Straży Miejskiej ma "wycisnąć” z kierowców znacznie więcej pieniędzy (Jacek Świerczyński)
Fotoradar Straży Miejskiej ma \"wycisnąć” z kierowców znacznie więcej pieniędzy (Jacek Świerczyński)

Nie będzie drugiego fotoradaru dla Straży Miejskiej, ale ma ona w 2013 r. zarobić dla miasta znacznie więcej, niż w 2012 r. Takie są założenia projektu przyszłorocznego budżetu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wpływy ze wszystkich mandatów nakładanych przez strażników (nie tylko na kierowców) mają zamknąć się w tym roku kwotą 2,3 miliona złotych. Właśnie tylu pieniędzy spodziewają się władze Lublina. Tymczasem we wstępnym planie na 2013 r. Ratusz zakłada kwotę 3,8 miliona zł. – To wynika z prostego przeliczenia tego, co dzieje się w bieżącym roku – wyjaśnia Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. Pieniądze będą stanowić dochód miasta.

Obecnie używany fotoradar ma trafiać tam, gdzie kierowcy nagminnie przekraczają prędkość. Rady dzielnic już zgłaszają swoje propozycje miejsc, gdzie ich zdaniem, powinny zostać przeniesione maszty pod fotoradar. Mowa m.in. o nowym odcinku ul. Jana Pawła II, a także o al. Kraśnickiej.

– Będziemy także ustawiać fotoradar na przenośnym statywie – mówi Jacek Kucharczyk, komendant Straży Miejskiej. Na razie nie wiadomo, kiedy konkretnie maszty pojawią się w nowych miejscach. – Lokalizacje muszą być uzgodnione z policją, wcześniej należy przeprowadzić analizę zagrożeni na danym odcinku – dodaje komendant.
Kucharczyk już wystąpił o usunięcie masztu stojącego przy ul. Hutniczej, który znajduje się na zakręcie, w miejscu gdzie nie bardzo jest jak się rozpędzić, a pożytek z fotoradaru jest znikomy.

Komendant zapowiada także, że po przeniesieniu masztów na stronie internetowej lubelskiej Straży Miejskiej (986.pl) na bieżąco będą zamieszczane informacje o miejscach, w których w danym tygodniu będzie umieszczany aparat robiący zdjęcie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość. Kucharczyk zastrzega jednocześnie, że na stronie nie będzie można sprawdzić, gdzie dokładnie fotoradar będzie pracować w konkretnym dniu.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kronikarz / 20 listopada 2012 o 20:05
0
Zdrajcy, hipokryci i złodzieje.
http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
Avatar
mecenas / 20 listopada 2012 o 11:18
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1353401361' post='696460']
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do przepisów. Miasto zbankrutuje.
Życzę poprawy bezpieczeństwa na drogach.
[/quote]Dobrze piszesz kolego,ale niestety do naszych IDIOTÓW to nie trafia. Odbywa się na naszych drogach istne polowanie na kierowców i to z nagonką. Przypomina to czasem polowanie na żyda podczas okupacji.Co będzie jak kretyni budżetu nie zamkną bo kierowcy zaczną poprawnie jeżdżić,cały misterny plan pójdzie w pizdu i rząd do dymisji,a szkoda bo takie ładne czerwone są.
[quote name='Tomasz' timestamp='1353401361' post='696460']
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy ... rozwiń
Avatar
azx / 20 listopada 2012 o 10:38
0
Żenada i chamstwo . Na żywca szukać w ludziach frajerstwa i tego nie kryć . Panie prezydencie , puknij się Pan w czaszkę !
Avatar
Tomasz / 20 listopada 2012 o 09:49
0
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do przepisów. Miasto zbankrutuje.
Życzę poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do prze... rozwiń
Avatar
abc / 19 listopada 2012 o 17:51
0
Szkoda, że poza ustawianiem przetargów na samochody i wspomnianym w artykule nabijaniem pieniążków nie wezmą się za poprawę bezpieczeństwa w mieście spychając je gdzieś na odległy plan. O ile jeszcze w przypadku rozbudowanej Policji zrozumiem, tak tu nie za bardzo jestem w stanie.
Avatar
square pertisi / 19 listopada 2012 o 17:31
0
[quote name='mag' timestamp='1353321280' post='695866']
Na ul Choiny są 4 (cztery) przejścia bez świateł (częste potrącenia bo jeden zatrzyma się a obok pasem pędzi deb*** który już zatrzymuje na przejściu z człowiekiem na masce), mało kto przechodzi nie na przejściu, chyba że żule do całodobowego monopolowego.


Jestem ZA fotoradarem na tej ulicy
[/quote]

a ja jestem za tym żeby Cię zamknąć w piwnicy, jajogłowy społeczniaku
każde dziecko wie, że przez ulicę przechodzi się jak nic nie jedzie
Avatar
zzzzzzz / 19 listopada 2012 o 16:09
0
Najpierw niech zapoznają się z wyrokiem Sądu na temat legalności radarów!!!!!!!!Sąd stwierdził, że działają nielegalnie!!!
Avatar
zzzzzzz / 19 listopada 2012 o 16:05
0
Najpierw niech zapoznają się z wyrokiem Sądu na temat legalności radarów!!!!!!!!Sąd stwierdził, że działają nielegalnie!!!
Avatar
Schaboszczak / 19 listopada 2012 o 14:24
0
[quote name='urzędnik' timestamp='1353328451' post='695908']
Budżet to zatwierdzają RADI MIEJSCY a nie strażnicy, to wasi wybrańcy zatwierdzając budżet NAKAZUJĄ strazinkom nakładać tyle mandatów. To nie strażnicy planują budżet, ludzie obudzćie się to WASI WYBRAŃCY chcą tyle mandatów
[/quote]

Panie stójkowy, przypomnieć od czego jesteście i co powinno Was interesować przede wszystkim? Przywołać odpowiednie przepisy? Gdzie w nich stoi, że jesteście od klajstrowania walącego się budżetu??? DO ROBOTY, NIEROBY - uczciwej i rzetelnej, nie odwalać po linii najmniejszego oporu tam, gdzie ktoś jeszcze z Wami się liczy!
[quote name='urzędnik' timestamp='1353328451' post='695908']
Budżet to zatwierdzają RADI MIEJSCY a nie strażnicy, to wasi wybrańcy zatwierdzając budżet NAKAZUJĄ strazinkom nakładać tyle mandatów. To nie strażnicy planują budżet, ludzie obudzćie się to WASI WYBRAŃCY chcą tyle mandatów
[/quote]

Panie stójkowy, przypomnieć od czego jesteście i co powinno Was interesować przede wszystkim? Przywołać odpowiednie przepisy? Gdzie w nich stoi, że jesteście od klajstrowania walącego się budżetu??? DO RO... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 19 listopada 2012 o 14:09
0
wokół PKSu widuję od lat te same twarze handlujące na zakazach i jakoś nigdy nie widziałem tam Strażnika wypisującego mandat! Nie wspomnę o profesjonalnych akcjach przeciwko handlarzom fajek: stoją, notatkę zrobią, raz na jakiś czas mandacik wypisą i idą dalej! Profesjonaliści!
Avatar
kronikarz / 20 listopada 2012 o 20:05
0
Zdrajcy, hipokryci i złodzieje.
http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
Avatar
mecenas / 20 listopada 2012 o 11:18
0
[quote name='Tomasz' timestamp='1353401361' post='696460']
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do przepisów. Miasto zbankrutuje.
Życzę poprawy bezpieczeństwa na drogach.
[/quote]Dobrze piszesz kolego,ale niestety do naszych IDIOTÓW to nie trafia. Odbywa się na naszych drogach istne polowanie na kierowców i to z nagonką. Przypomina to czasem polowanie na żyda podczas okupacji.Co będzie jak kretyni budżetu nie zamkną bo kierowcy zaczną poprawnie jeżdżić,cały misterny plan pójdzie w pizdu i rząd do dymisji,a szkoda bo takie ładne czerwone są.
[quote name='Tomasz' timestamp='1353401361' post='696460']
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy ... rozwiń
Avatar
azx / 20 listopada 2012 o 10:38
0
Żenada i chamstwo . Na żywca szukać w ludziach frajerstwa i tego nie kryć . Panie prezydencie , puknij się Pan w czaszkę !
Avatar
Tomasz / 20 listopada 2012 o 09:49
0
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do przepisów. Miasto zbankrutuje.
Życzę poprawy bezpieczeństwa na drogach.
Kiedy byłem w Austrii, widziałem wielkie tablice informujące, że na ulicy jest fotoradar. Spytałem znajomych dlaczego tak się ostrzega, przecież nie będzie wtedy mandatów, bo każdy będzie się pilnował. Odpowiedzieli, że własnie o to chodzi, by nie było wypadków. Nieważna jest kasa. Wszyscy są uprzedzeni i jeśli ktoś łamie przepisy, to na swój rachunek. Ale nie chodzi tu o pieniądze, tylko o bezpieczeństwo.
U nas postawione jest to na głowie. Liczy się zysk. A co się stanie, gdy wszyscy nauczeni już doświadczeniem zastosują się do prze... rozwiń
Avatar
abc / 19 listopada 2012 o 17:51
0
Szkoda, że poza ustawianiem przetargów na samochody i wspomnianym w artykule nabijaniem pieniążków nie wezmą się za poprawę bezpieczeństwa w mieście spychając je gdzieś na odległy plan. O ile jeszcze w przypadku rozbudowanej Policji zrozumiem, tak tu nie za bardzo jestem w stanie.
Avatar
square pertisi / 19 listopada 2012 o 17:31
0
[quote name='mag' timestamp='1353321280' post='695866']
Na ul Choiny są 4 (cztery) przejścia bez świateł (częste potrącenia bo jeden zatrzyma się a obok pasem pędzi deb*** który już zatrzymuje na przejściu z człowiekiem na masce), mało kto przechodzi nie na przejściu, chyba że żule do całodobowego monopolowego.


Jestem ZA fotoradarem na tej ulicy
[/quote]

a ja jestem za tym żeby Cię zamknąć w piwnicy, jajogłowy społeczniaku
każde dziecko wie, że przez ulicę przechodzi się jak nic nie jedzie
Avatar
zzzzzzz / 19 listopada 2012 o 16:09
0
Najpierw niech zapoznają się z wyrokiem Sądu na temat legalności radarów!!!!!!!!Sąd stwierdził, że działają nielegalnie!!!
Avatar
zzzzzzz / 19 listopada 2012 o 16:05
0
Najpierw niech zapoznają się z wyrokiem Sądu na temat legalności radarów!!!!!!!!Sąd stwierdził, że działają nielegalnie!!!
Avatar
Schaboszczak / 19 listopada 2012 o 14:24
0
[quote name='urzędnik' timestamp='1353328451' post='695908']
Budżet to zatwierdzają RADI MIEJSCY a nie strażnicy, to wasi wybrańcy zatwierdzając budżet NAKAZUJĄ strazinkom nakładać tyle mandatów. To nie strażnicy planują budżet, ludzie obudzćie się to WASI WYBRAŃCY chcą tyle mandatów
[/quote]

Panie stójkowy, przypomnieć od czego jesteście i co powinno Was interesować przede wszystkim? Przywołać odpowiednie przepisy? Gdzie w nich stoi, że jesteście od klajstrowania walącego się budżetu??? DO ROBOTY, NIEROBY - uczciwej i rzetelnej, nie odwalać po linii najmniejszego oporu tam, gdzie ktoś jeszcze z Wami się liczy!
[quote name='urzędnik' timestamp='1353328451' post='695908']
Budżet to zatwierdzają RADI MIEJSCY a nie strażnicy, to wasi wybrańcy zatwierdzając budżet NAKAZUJĄ strazinkom nakładać tyle mandatów. To nie strażnicy planują budżet, ludzie obudzćie się to WASI WYBRAŃCY chcą tyle mandatów
[/quote]

Panie stójkowy, przypomnieć od czego jesteście i co powinno Was interesować przede wszystkim? Przywołać odpowiednie przepisy? Gdzie w nich stoi, że jesteście od klajstrowania walącego się budżetu??? DO RO... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 19 listopada 2012 o 14:09
0
wokół PKSu widuję od lat te same twarze handlujące na zakazach i jakoś nigdy nie widziałem tam Strażnika wypisującego mandat! Nie wspomnę o profesjonalnych akcjach przeciwko handlarzom fajek: stoją, notatkę zrobią, raz na jakiś czas mandacik wypisą i idą dalej! Profesjonaliści!
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 26 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 2

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 42 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!