Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2012 r.
21:47
Edytuj ten wpis

Galeria Zamek: Budują i wytrwale walczą o więcej

0 20 A A
Tak ma wyglądać Galeria Zamek w tzw. mniejszej wersji (Biuro Architektoniczne Stelmach i Partnerzy)
Tak ma wyglądać Galeria Zamek w tzw. mniejszej wersji (Biuro Architektoniczne Stelmach i Partnerzy)

W maju rozpocznie się budowa Galerii Zamek. Kompleks powinien być gotowy w ciągu kilkunastu miesięcy. Nie wiadomo jednak dokładnie, co zaoferuje klientom. Inwestor zamierza nadal walczyć o zgodę na powiększenie projektu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Obecnie trwa przekładanie instalacji podziemnych. W połowie maja teren powinien być przygotowany do rozpoczęcia budowy – zapowiada Jacek Wesołowski, szef polskiego oddziału Grupy Immofinaz, która realizuje inwestycję u stóp Zamku Lubelskiego. – Budowa kompleksu w wersji przewidzianej w aktualnym pozwoleniu na budowę zajmie 14 miesięcy.

To zastrzeżenie to kluczowa kwestia. Immofinaz cały czas walczy bowiem o zgodę na powiększenie kompleksu. Zgodnie z wydanym w 2004 roku pozwoleniem na budowę, całkowita powierzchnia galerii sięgnie 40 tys. mkw. Z tego nieco ponad połowę zajmie część handlowa. Inwestor domaga się jednak korekty pozwolenia. Pozwoliłoby to na powiększenie Galerii Zamek do 100 tys. mkw. Powierzchnia handlowa sięgałaby 37 tys. mkw. Ratusz nie wydał na to zgody, argumentując, że zmiany idą za daleko. Inwestor powinien więc postarać się o nowe pozwolenie.

– Z pewnością będziemy odwoływać się od tej decyzji – dodaje Wesołowski. – Naszym zdaniem przepisy umożliwiają zmianę projektu w ramach wydanego wcześniej pozwolenia.
Jednocześnie spółka negocjuje z miastem przebudowę układu drogowego. Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie z Zarządem Dróg i Mostów w tej sprawie.

– Na razie wiemy, że kompleks będzie obsługiwany przez dwa wjazdy i wyjazdy – dodaje Wesołowski. – Obecnie trwają pomiary natężenia ruchu u zbiegu al. Unii Lubelskiej i Tysiąclecia. Przygotujemy również prognozę dotyczącą okolicznych skrzyżowań. Na tej podstawie projektanci przedstawią konkretne rozwiązania.

Mają być one dostosowane do większej wersji galerii. Z deklaracji inwestora wynika bowiem, że mimo sprzeciwu miasta, nie zrezygnuje z budowy kompleksu.

– Rozpoczniemy budowę mniejszej wersji i będziemy czekać na rozstrzygnięcie sporu z miastem – wyjaśnia Wesołowski. – Jeśli będzie dla nas pomyślne, to nawet po 3 miesiącach budowy będziemy w stanie dostosować obiekt do większego projektu. Jeśli się nie uda, to zrealizujemy obecny projekt jako pierwszą fazę inwestycji i wystąpimy do miasta o pozwolenie na rozbudowę.

Nie wiadomo, jak obie części będą się komponować. Z materiałów przedstawionych przez inwestora wynika, że galeria w mniejszej wersji, to jedna przeszklona bryła o obłych kształtach. Znacznie różni się od najnowszej, większej wersji. Autorem obu projektów jest lubelska pracownia Bolesława Stelmacha.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2012 o 16:11
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
MYŚLAŁEM ŻE JUŻ WSZYSTKIE PROSTAKI WYGINĘŁY, NO ALE NIESTETY JESZCZE NIE- SZKODA... I W JAKIM TY BURACZKU SKLEPIE ROBISZ ZAKUPY? I WIESZ REGUŁKA "DZIEŃ DOBRY...." NIE JEST TAKA TRUDNA DO ZAPAMIĘTANIA ABY JĄ ĆWICZYĆ, NO ALE DLA CIEBIE MOŻE TO BYĆ WYZNANIE
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
MYŚLAŁEM ŻE JUŻ WSZYSTKIE PROSTAKI WYGINĘŁY, NO ALE NIESTETY JESZCZE NIE- SZKODA... I W JAKIM TY BURACZKU SKLEPIE ROBISZ ZAKUPY? I WIESZ REGUŁKA "DZIEŃ DOBRY...." NIE JEST TAKA TRUDNA DO ZAPAMIĘTANIA ABY JĄ ĆWICZYĆ, NO ALE DLA C... rozwiń
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2012 o 14:56
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
ty pewnie jesteś wykształcony ha,ha,ha za mamusine pieniążki należysz pewnie do tych co to papierek muszą mieć aby ciociom mieć co pokazać w święta , a znając życie pewnie nawet nie wiesz co studiujesz . Twój podpis mówi sam za siebie DŁUGOPIS- jesteś tak samo prosty INTELIGENCIE:)
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
ty pewnie jesteś wykształcony ha,ha,ha za mamusine pieniążki należysz pewnie do tych co to papierek muszą mieć aby ciociom mieć co pokazać w święta , a znając życie pewnie nawet nie wiesz co studiujesz . Twój podpis mówi sam za siebie DŁ... rozwiń
Avatar
czasnaemigracje / 25 kwietnia 2012 o 14:11
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
w tym miescie i w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze, jelsi czesc społeczenstwa bedzie z taka pogardą i wyzszoscia odnoscic sie do innych.. co za robaki a nie ludzie .. wstyd
Avatar
x / 25 kwietnia 2012 o 13:58
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
Czy wyście powariowali? jakim trzeba być człowiekiem by innym życzyć jak najgorzej... tak cię to boli, że kasjer z biedronki znajdzie lepiej płatną pracę? masakra jakaś, zawiść niesamowita, aby tylko inni mieli gorzej...
Avatar
długopis / 25 kwietnia 2012 o 13:34
0
[quote name='diuk' timestamp='1335349152' post='624836']
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to tobie wychodzi słoma z butów
[/quote]

Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[quote name='diuk' timestamp='1335349152' post='624836']
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to t... rozwiń
Avatar
marianoitaliano / 25 kwietnia 2012 o 12:28
0
[quote name='come back' timestamp='1335347607' post='624825']
to wypier***aj do Rzeszowa wieśniaku z Jastkowa, Cycowa czy innej wioski.
[/quote]
po takim tekście chyba nikt nie ma wątpliwości kto tu jest wieśniakiem. Diuk - pełne poparcie
Avatar
diuk / 25 kwietnia 2012 o 12:19
0
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to tobie wychodzi słoma z butów
Avatar
plum-k / 25 kwietnia 2012 o 12:16
0
a za karę będziecie mieli nieotwierane okna,specjalność tej pracowni
Avatar
come back / 25 kwietnia 2012 o 11:53
0
[quote name='diuk' timestamp='1335347190' post='624824']
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, jaki mamy obok piękny targ, jakie malownicze bloki przy lubartowskiej i bocznych uliczkach!! paranoja...
idę w zakład, że uwalają wszelkie projekty bo komuś na tym mocno zależy... nawet przebudowę tego molocha pedetu uwalili. Pytanie kto może się tak starać i jakimi sposobami to robi? ktoś wcześniej wskazał na alch..ię, kiedyś słyszałem o właścicielach pl..y. A wszystko blokują urzędasy i konserwatorzy-pseudo-zabytków. Ludzie, jedźcie do innych miast, choćby Rzeszowa czy Kielc i zobacznie jak one się rozwijają. Nie dajcie sobie wmówić, że tutaj jest dobrze. Lublin = tragedia!
[/quote]


to wypier***aj do Rzeszowa wieśniaku z Jastkowa, Cycowa czy innej wioski.
[quote name='diuk' timestamp='1335347190' post='624824']
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy.... rozwiń
Avatar
diuk / 25 kwietnia 2012 o 11:46
0
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, jaki mamy obok piękny targ, jakie malownicze bloki przy lubartowskiej i bocznych uliczkach!! paranoja...
idę w zakład, że uwalają wszelkie projekty bo komuś na tym mocno zależy... nawet przebudowę tego molocha pedetu uwalili. Pytanie kto może się tak starać i jakimi sposobami to robi? ktoś wcześniej wskazał na alch..ię, kiedyś słyszałem o właścicielach pl..y. A wszystko blokują urzędasy i konserwatorzy-pseudo-zabytków. Ludzie, jedźcie do innych miast, choćby Rzeszowa czy Kielc i zobacznie jak one się rozwijają. Nie dajcie sobie wmówić, że tutaj jest dobrze. Lublin = tragedia!
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, ja... rozwiń
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2012 o 16:11
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
MYŚLAŁEM ŻE JUŻ WSZYSTKIE PROSTAKI WYGINĘŁY, NO ALE NIESTETY JESZCZE NIE- SZKODA... I W JAKIM TY BURACZKU SKLEPIE ROBISZ ZAKUPY? I WIESZ REGUŁKA "DZIEŃ DOBRY...." NIE JEST TAKA TRUDNA DO ZAPAMIĘTANIA ABY JĄ ĆWICZYĆ, NO ALE DLA CIEBIE MOŻE TO BYĆ WYZNANIE
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
MYŚLAŁEM ŻE JUŻ WSZYSTKIE PROSTAKI WYGINĘŁY, NO ALE NIESTETY JESZCZE NIE- SZKODA... I W JAKIM TY BURACZKU SKLEPIE ROBISZ ZAKUPY? I WIESZ REGUŁKA "DZIEŃ DOBRY...." NIE JEST TAKA TRUDNA DO ZAPAMIĘTANIA ABY JĄ ĆWICZYĆ, NO ALE DLA C... rozwiń
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2012 o 14:56
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
ty pewnie jesteś wykształcony ha,ha,ha za mamusine pieniążki należysz pewnie do tych co to papierek muszą mieć aby ciociom mieć co pokazać w święta , a znając życie pewnie nawet nie wiesz co studiujesz . Twój podpis mówi sam za siebie DŁUGOPIS- jesteś tak samo prosty INTELIGENCIE:)
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
ty pewnie jesteś wykształcony ha,ha,ha za mamusine pieniążki należysz pewnie do tych co to papierek muszą mieć aby ciociom mieć co pokazać w święta , a znając życie pewnie nawet nie wiesz co studiujesz . Twój podpis mówi sam za siebie DŁ... rozwiń
Avatar
czasnaemigracje / 25 kwietnia 2012 o 14:11
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
w tym miescie i w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze, jelsi czesc społeczenstwa bedzie z taka pogardą i wyzszoscia odnoscic sie do innych.. co za robaki a nie ludzie .. wstyd
Avatar
x / 25 kwietnia 2012 o 13:58
0
[quote name='długopis' timestamp='1335353698' post='624867']
Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[/quote]
Czy wyście powariowali? jakim trzeba być człowiekiem by innym życzyć jak najgorzej... tak cię to boli, że kasjer z biedronki znajdzie lepiej płatną pracę? masakra jakaś, zawiść niesamowita, aby tylko inni mieli gorzej...
Avatar
długopis / 25 kwietnia 2012 o 13:34
0
[quote name='diuk' timestamp='1335349152' post='624836']
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to tobie wychodzi słoma z butów
[/quote]

Kasjer z biedronki, tesco czy innego badziewia? Na 14:00 do pracy że tutaj wyjesz? Trzeba było się kształcić to byś na kasie nie musiał klepać. I ćwicz "Dzień dobry, siateczkę doliczyć?"
[quote name='diuk' timestamp='1335349152' post='624836']
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to t... rozwiń
Avatar
marianoitaliano / 25 kwietnia 2012 o 12:28
0
[quote name='come back' timestamp='1335347607' post='624825']
to wypier***aj do Rzeszowa wieśniaku z Jastkowa, Cycowa czy innej wioski.
[/quote]
po takim tekście chyba nikt nie ma wątpliwości kto tu jest wieśniakiem. Diuk - pełne poparcie
Avatar
diuk / 25 kwietnia 2012 o 12:19
0
@come back
jesteś pewnie jednym z tych szubrawców, pseudo-lubelskim biznesmenem, który płaci ludziom 1000zł na rękę- dlatego tak krzyczysz by nic nie budować, boisz się, że ludzie pójdą do roboty za normalne pieniądze- innego wytłumaczenia nie ma, twoim marzeniem jest 25% bezrobocia. Żałosne... ps. jestem z Lublina, moja rodzina mieszka tu od ponad 60 lat, dlatego zależy mi na jego rozwoju. I nie wyzywaj mieszkańców podlubelskich miejscowości bo to tobie wychodzi słoma z butów
Avatar
plum-k / 25 kwietnia 2012 o 12:16
0
a za karę będziecie mieli nieotwierane okna,specjalność tej pracowni
Avatar
come back / 25 kwietnia 2012 o 11:53
0
[quote name='diuk' timestamp='1335347190' post='624824']
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, jaki mamy obok piękny targ, jakie malownicze bloki przy lubartowskiej i bocznych uliczkach!! paranoja...
idę w zakład, że uwalają wszelkie projekty bo komuś na tym mocno zależy... nawet przebudowę tego molocha pedetu uwalili. Pytanie kto może się tak starać i jakimi sposobami to robi? ktoś wcześniej wskazał na alch..ię, kiedyś słyszałem o właścicielach pl..y. A wszystko blokują urzędasy i konserwatorzy-pseudo-zabytków. Ludzie, jedźcie do innych miast, choćby Rzeszowa czy Kielc i zobacznie jak one się rozwijają. Nie dajcie sobie wmówić, że tutaj jest dobrze. Lublin = tragedia!
[/quote]


to wypier***aj do Rzeszowa wieśniaku z Jastkowa, Cycowa czy innej wioski.
[quote name='diuk' timestamp='1335347190' post='624824']
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy.... rozwiń
Avatar
diuk / 25 kwietnia 2012 o 11:46
0
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, jaki mamy obok piękny targ, jakie malownicze bloki przy lubartowskiej i bocznych uliczkach!! paranoja...
idę w zakład, że uwalają wszelkie projekty bo komuś na tym mocno zależy... nawet przebudowę tego molocha pedetu uwalili. Pytanie kto może się tak starać i jakimi sposobami to robi? ktoś wcześniej wskazał na alch..ię, kiedyś słyszałem o właścicielach pl..y. A wszystko blokują urzędasy i konserwatorzy-pseudo-zabytków. Ludzie, jedźcie do innych miast, choćby Rzeszowa czy Kielc i zobacznie jak one się rozwijają. Nie dajcie sobie wmówić, że tutaj jest dobrze. Lublin = tragedia!
Wychodzi z niektórych typowy zaścianek... co wam przeszkadza nowa galeria? Każda taka daje setki miejsc pracy, spada bezrobocie, rosną więc płace ogółem. Przecież zawsze w Lublinie będziemy zarabiać minimum jeśli będzie tak duże bezrobocie. Nikt wam nie każe tam chodzić i kupować. Z resztą w takich galeriach są marki różnych sieciówek więc rodzimi handlarze nie tracą za wiele. No i przede wszystkim nie będzie już konieczności jeździć do Warszawy na zakupy. Ktoś mówi, że okolica straci walory estetyczne? To niech spojrzy co tam jest teraz, ja... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 7 1

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 0 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 15 3

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 6 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 5

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 81 21

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 10 14

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.