Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 sierpnia 2014 r.
6:30
Edytuj ten wpis

Gdzie będzie nowa siedziba Urzędu Miasta Lublin? Jest lokalizacja biurowca

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
8 17 A A

W tym tygodniu Urząd Miasta ma ogłosić adres swojej przyszłej nowej siedziby. Samorząd dogrywa już ostatnie szczegóły umowy z deweloperem, który ma zbudować nowy gmach i udostępnić miastu pomieszczenia biurowe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ogłoszenie w sprawie nowej siedziby dla Urzędu Miasta ukazało się pod koniec lutego. Ratusz poszukiwał do wynajęcia ponad 14 tys. mkw. powierzchni biurowej. Mają tu trafić wydziały rozproszone po całym mieście, planowane jest też duże Biuro Obsługi Mieszkańców. Urzędnicy zastrzegli, że biurowiec musi znajdować się w obrębie al. Solidarności, al. Unii Lubelskiej, Al. Zygmuntowskich, al. Piłsudskiego, ul. Narutowicza, Głębokiej, Sowińskiego i Poniatowskiego. Nie wymagali za to budynku istniejącego, zgadzając się na taki, który dopiero powstanie.

Do Ratusza trafiły trzy oferty. Ale teraz na placu boju jest już jedna. - Negocjujemy ostatnie szczegóły umowy - mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta. - Umówiliśmy się, że do czasu zakończenia tych rozmów nie będziemy ujawniać lokalizacji.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że wybór padł na działkę przy Wieniawskiej, na której kilka miesięcy temu zakończył swoją działalność niezależny klub Tektura. Miejska działka została kupiona w listopadzie za blisko 12 milionów złotych przez lubelskiego dewelopera, firmę Orion. Mając już teren pod budowę biurowca Orion zaoferował miastu prawie 23 tys. mkw. powierzchni i 230 miejsc parkingowych, a termin zakończenia inwestycji określił na koniec 2016 r.

Drugą ofertę złożyła spółka Meblohurt, proponując przy Czechowskiej 19 i 19 a biura o powierzchni 14 tys. mkw. oraz 500 miejsc parkingowych. Termin dostępności biur był taki sam, jak w przypadku Oriona. Trzecia oferta została przez Ratusz odrzucona, bo nie spełniała wymogów formalnych. Jej autor nie był w stanie udowodnić, że ma działkę pod taki budynek. Mowa o spółce Centrum Zana, która proponowała budowę na działce u zbiegu ul. Leszczyńskiego i al. Długosza. Oferowała 15 tys. mkw. powierzchni biurowej. Sęk w tym, że w czasie składania oferty działka ta była własnością miasta, później kupił ją prywatny przedsiębiorca.

5 miejsc UM

• Po przeprowadzce Urząd Miasta zajmowałby tylko pięć budynków. Wszystkie, nie licząc tego od dewelopera, byłyby własnością miasta. Mowa o Ratuszu, Trybunale Koronnym, biurowcu przy Wieniawskiej 14 i kamienicy przy Lipowej 27.

• Teraz urząd jest mocno rozproszony, poza wspomnianymi adresami działa również przy Leszczyńskiego 14, 20 i 23, Grodzkiej 3, Złotej 2, Karłowicza 4, Dolnej 3 Maja 5, pl. Litewskim 1, Okopowej 11, Podwalu 3, Narutowicza 37, Zana 38, Filaretów 44, Magnoliowej 2.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 sierpnia 2014 o 22:43
0

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

A gdzie jest powiedziane ze zawierajac umowe kupna-sprzedazy musi wydac  nieruchomosc kupujacemu.Moze to zrobic w terminie pozniejszym.Miasto juz propo9nowalo takie rozwiaaanie przy sprzedazy innych swoich nieruchomosci.I po co obrazac jak sie ma mala wiedze.To bardzo nieeleganckie,ale u nas juz tak jest ze czym ktos mniej wie to tym czesciej zabiera glos.Czas skonczyc z ta praktyka.

A gdzie jest powiedziane ze zawierajac umowe kupna-sprzedazy musi wydac  nieruchomosc kupujacemu.Moze to zrobic w terminie pozniejszym.Miasto juz propo9nowalo takie rozwiaaanie przy sprzedazy innych swoich nieruchomosci.I po co obrazac jak sie ma mala wiedze.To bardzo nieeleganckie,ale u nas juz tak jest ze czym ktos mniej wie to tym czesciej zabiera glos.Czas skonczyc z ta praktyka.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 19:55
0

A. Filipowicz to schorowany schizofrenik dajcie mu już spokój

jego całe życie to artykuły w gazetach choć nie wykluczam że faktycznie bierze kasę od PIS za pisanie tych wszystkich bzdetów

Osobistą sprawą wymienionego przez ciebie obywatela są jego opinie, a przede wszystkim stan zdrowia. Naruszasz swoim wpisem nie tylko netykietę czyli sieciowe dobre maniery ale przede wszystkim zasady współżycia społecznego oraz prawo.

Wiedz, że nadarzy się jeszcze okazja do upublicznienia twoich danych personalnych, a wtedy sam będziesz zabiegał o ubezwłasnowolnienie poprzez orzeczenie swojej niepoczytalności.

Mnie to, że tak powiem "lotto", bo sam(i) stworzycie ku temu odpowiednią sposobność, że konstytucyjne organy zarządzą stosowne ujawnienie danych osobowych.

Wasz problem polega na tym partyjni towarzysze, że za każdym moim wpisem "stoi" albo fotokopia akt z KRS albo informacje wytworzone przez stosowny urząd bądź instytucję.

To, że kultury wam brak zrozumieć można, bo nigdy nie nie grzeszyliście ale żeby zabrakło wam zdrowego rozsądku w sytuacji kiedy poza własną konsekwencją mam do dyspozycji najlepszych analityków, to już niestety świadczy fatalnie nie o mnie, a o was.

Dawaj jeszcze, bo ten wpis może być za słabym argumentem żebyś ubiegał się o uznanie za ubezwłasnowolnionego ze względu na "pomroczność jasną".

Osobistą sprawą wymienionego przez ciebie obywatela są jego opinie, a przede wszystkim stan zdrowia. Naruszasz swoim wpisem nie tylko netykietę czyli sieciowe dobre maniery ale przede wszystkim zasady współżycia społecznego oraz prawo.

Wiedz, że nadarzy się jeszcze okazja do upublicznienia twoich danych personalnych, a wtedy sam będziesz zabiegał o ubezwłasnowolnienie poprzez orzeczenie swojej niepoczytalności.

Mnie to, że tak powiem "lotto", bo sam(i) stworzycie ku temu odpowiednią sposobność, że konstytucyj... rozwiń

Avatar
ja / 4 sierpnia 2014 o 17:29
0

A. Filipowicz to schorowany schizofrenik dajcie mu już spokój

jego całe życie to artykuły w gazetach choć nie wykluczam że faktycznie bierze kasę od PIS za pisanie tych wszystkich bzdetów

Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 15:46
0

Przestań mydlić ludziom oczy i kreować się na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

No, za chwilę przypiszesz mi jeszcze nick, pod którym sam piszesz.

Wyobraź sobie, że na tym świecie żyją ludzie wolni. Wolni od zależności służbowych, partyjnych, kredytowych i wszelkich innych oznak wewnętrznego i zewnętrznego zniewolenia.

Nie możesz sobie tego wyobrazić? To przyjmij na wiarę, że są ludzie wolni i to z własnego wyboru, a nie aktu łaski od pana czy plebana.

Żebyś ty wiedział(a) co to znaczy wyrażać swoją opinię w własnego wyboru i zgodnie z sumieniem oraz prawdą i to w sytuacji kiedy przytłacza nas wszechogarniające kłamstwo.

Przypomnieć ci może jak na publicznym forum prostowałem publiczną pomyłkę prezydenta miasta w/s wysokości straty MPK po 10 miesiącach ubiegłego roku - i co wtedy pisałeś(aś)?

Mam dla ciebie dobrą wiadomość - można być człowiekiem wolnym tylko trzeba tego chcieć. Odwaga do bycia niezależnym spłynie  do ciebie z natury jak po upałach deszcz.

No, za chwilę przypiszesz mi jeszcze nick, pod którym sam piszesz.

Wyobraź sobie, że na tym świecie żyją ludzie wolni. Wolni od zależności służbowych, partyjnych, kredytowych i wszelkich innych oznak wewnętrznego i zewnętrznego zniewolenia.

Nie możesz sobie tego wyobrazić? To przyjmij na wiarę, że są ludzie wolni i to z własnego wyboru, a nie aktu łaski od pana czy plebana.

Żebyś ty wiedział(a) co to znaczy wyrażać swoją opinię w własnego wyboru i zgodnie z sumieniem oraz prawdą i to w sytuacji kiedy ... rozwiń

Avatar
dw / 4 sierpnia 2014 o 14:08
0

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieniły, tylko chamstwo jakby się jeszcze bardziej uwypukliło.

Tak, dobrze przeczytałeś, bo tylko cham potrafi  komuś zarzucać ad persona korupcję polityczną ukrywając jednocześnie swoje personalne dane.

Ps. Z dwojga złego wolałbym być opłacany przez PiS niż PO, PSL czy inną polityczną hydrę.

Przestań mydlić ludziom oczy i kreować się na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 13:37
0

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieniły, tylko chamstwo jakby się jeszcze bardziej uwypukliło.

Tak, dobrze przeczytałeś, bo tylko cham potrafi  komuś zarzucać ad persona korupcję polityczną ukrywając jednocześnie swoje personalne dane.

Ps. Z dwojga złego wolałbym być opłacany przez PiS niż PO, PSL czy inną polityczną hydrę.

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieni... rozwiń

Avatar
Marek / 4 sierpnia 2014 o 13:28
0

Czemu Miasto nie sprzeda nieruchomosci w ktorych mieszcza sie jego wydzialy i nie wybuduje wlasnej siedziby.Placac za wynajem takierj duzewj powierzchni z czasem wyniesie to wiecej niz nowa inwestycja.A moze wynajem z opcja kupna.Ustalic cene kupona i zalczac placony czynsz na jewj poczet. Mozna takze wymyslec jeszcze cos innego.Nie ma to jak na swoim.

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

rozwiń
Avatar
Radny / 4 sierpnia 2014 o 13:26
0

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

Dobrze CYCU piszesz,dlatego te wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejść. Era komunizmu i konfidencji w Polsce musi się raz na zawsze skończyć !!!!    Dość już mamy tych pachołków Moskwy.

Dobrze CYCU piszesz,dlatego te wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejść. Era komunizmu i konfidencji w Polsce musi się raz na zawsze skończyć !!!!    Dość już mamy tych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
dw / 4 sierpnia 2014 o 13:15
0

Polityka miasta jest taka, że aktualnie mamy już ponad 1 miliard 104 miliony długu publicznego.

Jako bezpartyjny podatnik uważam, że przy takim długu publicznym i skumulowanym niedoborze finansowym naszego miasta, który przekroczył już 900 milionów złotych - pora najwyższa zracjonalizować wykorzystanie istniejącej przestrzeni biurowej poprzez wprowadzenie pracy na dwie zmiany.

Najpierw mnożyli etaty i dywersyfikowali siedzibę, a teraz będą centralizowali to co zostało namnożone do granic absurdu nie czyniąc nic z przerostem zatrudnienia.

Jak Wam ciasno i za daleko, to sami sobie płaćcie za wynajem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

o zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

rozwiń
Avatar
Katarzyna / 4 sierpnia 2014 o 12:59
0

Czemu Miasto nie sprzeda nieruchomosci w ktorych mieszcza sie jego wydzialy i nie wybuduje wlasnej siedziby.Placac za wynajem takierj duzewj powierzchni z czasem wyniesie to wiecej niz nowa inwestycja.A moze wynajem z opcja kupna.Ustalic cene kupona i zalczac placony czynsz na jewj poczet. Mozna takze wymyslec jeszcze cos innego.Nie ma to jak na swoim.

Avatar
Gość / 4 sierpnia 2014 o 22:43
0

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

A gdzie jest powiedziane ze zawierajac umowe kupna-sprzedazy musi wydac  nieruchomosc kupujacemu.Moze to zrobic w terminie pozniejszym.Miasto juz propo9nowalo takie rozwiaaanie przy sprzedazy innych swoich nieruchomosci.I po co obrazac jak sie ma mala wiedze.To bardzo nieeleganckie,ale u nas juz tak jest ze czym ktos mniej wie to tym czesciej zabiera glos.Czas skonczyc z ta praktyka.

A gdzie jest powiedziane ze zawierajac umowe kupna-sprzedazy musi wydac  nieruchomosc kupujacemu.Moze to zrobic w terminie pozniejszym.Miasto juz propo9nowalo takie rozwiaaanie przy sprzedazy innych swoich nieruchomosci.I po co obrazac jak sie ma mala wiedze.To bardzo nieeleganckie,ale u nas juz tak jest ze czym ktos mniej wie to tym czesciej zabiera glos.Czas skonczyc z ta praktyka.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 19:55
0

A. Filipowicz to schorowany schizofrenik dajcie mu już spokój

jego całe życie to artykuły w gazetach choć nie wykluczam że faktycznie bierze kasę od PIS za pisanie tych wszystkich bzdetów

Osobistą sprawą wymienionego przez ciebie obywatela są jego opinie, a przede wszystkim stan zdrowia. Naruszasz swoim wpisem nie tylko netykietę czyli sieciowe dobre maniery ale przede wszystkim zasady współżycia społecznego oraz prawo.

Wiedz, że nadarzy się jeszcze okazja do upublicznienia twoich danych personalnych, a wtedy sam będziesz zabiegał o ubezwłasnowolnienie poprzez orzeczenie swojej niepoczytalności.

Mnie to, że tak powiem "lotto", bo sam(i) stworzycie ku temu odpowiednią sposobność, że konstytucyjne organy zarządzą stosowne ujawnienie danych osobowych.

Wasz problem polega na tym partyjni towarzysze, że za każdym moim wpisem "stoi" albo fotokopia akt z KRS albo informacje wytworzone przez stosowny urząd bądź instytucję.

To, że kultury wam brak zrozumieć można, bo nigdy nie nie grzeszyliście ale żeby zabrakło wam zdrowego rozsądku w sytuacji kiedy poza własną konsekwencją mam do dyspozycji najlepszych analityków, to już niestety świadczy fatalnie nie o mnie, a o was.

Dawaj jeszcze, bo ten wpis może być za słabym argumentem żebyś ubiegał się o uznanie za ubezwłasnowolnionego ze względu na "pomroczność jasną".

Osobistą sprawą wymienionego przez ciebie obywatela są jego opinie, a przede wszystkim stan zdrowia. Naruszasz swoim wpisem nie tylko netykietę czyli sieciowe dobre maniery ale przede wszystkim zasady współżycia społecznego oraz prawo.

Wiedz, że nadarzy się jeszcze okazja do upublicznienia twoich danych personalnych, a wtedy sam będziesz zabiegał o ubezwłasnowolnienie poprzez orzeczenie swojej niepoczytalności.

Mnie to, że tak powiem "lotto", bo sam(i) stworzycie ku temu odpowiednią sposobność, że konstytucyj... rozwiń

Avatar
ja / 4 sierpnia 2014 o 17:29
0

A. Filipowicz to schorowany schizofrenik dajcie mu już spokój

jego całe życie to artykuły w gazetach choć nie wykluczam że faktycznie bierze kasę od PIS za pisanie tych wszystkich bzdetów

Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 15:46
0

Przestań mydlić ludziom oczy i kreować się na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

No, za chwilę przypiszesz mi jeszcze nick, pod którym sam piszesz.

Wyobraź sobie, że na tym świecie żyją ludzie wolni. Wolni od zależności służbowych, partyjnych, kredytowych i wszelkich innych oznak wewnętrznego i zewnętrznego zniewolenia.

Nie możesz sobie tego wyobrazić? To przyjmij na wiarę, że są ludzie wolni i to z własnego wyboru, a nie aktu łaski od pana czy plebana.

Żebyś ty wiedział(a) co to znaczy wyrażać swoją opinię w własnego wyboru i zgodnie z sumieniem oraz prawdą i to w sytuacji kiedy przytłacza nas wszechogarniające kłamstwo.

Przypomnieć ci może jak na publicznym forum prostowałem publiczną pomyłkę prezydenta miasta w/s wysokości straty MPK po 10 miesiącach ubiegłego roku - i co wtedy pisałeś(aś)?

Mam dla ciebie dobrą wiadomość - można być człowiekiem wolnym tylko trzeba tego chcieć. Odwaga do bycia niezależnym spłynie  do ciebie z natury jak po upałach deszcz.

No, za chwilę przypiszesz mi jeszcze nick, pod którym sam piszesz.

Wyobraź sobie, że na tym świecie żyją ludzie wolni. Wolni od zależności służbowych, partyjnych, kredytowych i wszelkich innych oznak wewnętrznego i zewnętrznego zniewolenia.

Nie możesz sobie tego wyobrazić? To przyjmij na wiarę, że są ludzie wolni i to z własnego wyboru, a nie aktu łaski od pana czy plebana.

Żebyś ty wiedział(a) co to znaczy wyrażać swoją opinię w własnego wyboru i zgodnie z sumieniem oraz prawdą i to w sytuacji kiedy ... rozwiń

Avatar
dw / 4 sierpnia 2014 o 14:08
0

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieniły, tylko chamstwo jakby się jeszcze bardziej uwypukliło.

Tak, dobrze przeczytałeś, bo tylko cham potrafi  komuś zarzucać ad persona korupcję polityczną ukrywając jednocześnie swoje personalne dane.

Ps. Z dwojga złego wolałbym być opłacany przez PiS niż PO, PSL czy inną polityczną hydrę.

Przestań mydlić ludziom oczy i kreować się na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

na zatroskanego obywatela. Czemu służy ciągła zmiana nicków? Wstydzisz się? A może masz za zadanie podszywać się pod jak największą liczbę przypadkowych osób? Warujesz całą dobę jak grzeczny piesek pod artykułami KL, DW i GwL i to wszystko za pieniądze mieszkańców bo opłaca cię dotowany z budżetu państwa PiS. Wstydź się nikczemna kreaturo.

rozwiń
Avatar
BudŻet / 4 sierpnia 2014 o 13:37
0

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieniły, tylko chamstwo jakby się jeszcze bardziej uwypukliło.

Tak, dobrze przeczytałeś, bo tylko cham potrafi  komuś zarzucać ad persona korupcję polityczną ukrywając jednocześnie swoje personalne dane.

Ps. Z dwojga złego wolałbym być opłacany przez PiS niż PO, PSL czy inną polityczną hydrę.

Nie wiesz, że inwigilacja obywateli i ujawnianie danych osobowych są zastrzeżone dla wybranych organów?

Szczerze, to nawet funkcjonariusze SB byli bardziej wyważeni w tym, co służbowo czynili z polecenia władzy komunistycznej...

Tak na marginesie, to ja podałem tylko fakty, a ty niczym nie poparte insynuacje i to takiego kalibru, że aż strach się bać.

Kierując się analogią, to nawet sekretarzy POP PZPR stać było na dużo więcej niż zwracanie się przez nazwisko.

Wicie rozumicie - czasy się zmieni... rozwiń

Avatar
Marek / 4 sierpnia 2014 o 13:28
0

Czemu Miasto nie sprzeda nieruchomosci w ktorych mieszcza sie jego wydzialy i nie wybuduje wlasnej siedziby.Placac za wynajem takierj duzewj powierzchni z czasem wyniesie to wiecej niz nowa inwestycja.A moze wynajem z opcja kupna.Ustalic cene kupona i zalczac placony czynsz na jewj poczet. Mozna takze wymyslec jeszcze cos innego.Nie ma to jak na swoim.

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

Kasiu blondynko a jak sprzeda wydziały to gdzie się przeniesie może na targ przy ruskiej ????? Pomyśl zanim coś napiszesz....

rozwiń
Avatar
Radny / 4 sierpnia 2014 o 13:26
0

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

Dobrze CYCU piszesz,dlatego te wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejść. Era komunizmu i konfidencji w Polsce musi się raz na zawsze skończyć !!!!    Dość już mamy tych pachołków Moskwy.

Dobrze CYCU piszesz,dlatego te wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejść. Era komunizmu i konfidencji w Polsce musi się raz na zawsze skończyć !!!!    Dość już mamy tych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
dw / 4 sierpnia 2014 o 13:15
0

Polityka miasta jest taka, że aktualnie mamy już ponad 1 miliard 104 miliony długu publicznego.

Jako bezpartyjny podatnik uważam, że przy takim długu publicznym i skumulowanym niedoborze finansowym naszego miasta, który przekroczył już 900 milionów złotych - pora najwyższa zracjonalizować wykorzystanie istniejącej przestrzeni biurowej poprzez wprowadzenie pracy na dwie zmiany.

Najpierw mnożyli etaty i dywersyfikowali siedzibę, a teraz będą centralizowali to co zostało namnożone do granic absurdu nie czyniąc nic z przerostem zatrudnienia.

Jak Wam ciasno i za daleko, to sami sobie płaćcie za wynajem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

o zabraknąć wpisu Filipowicza - klakiera opłacanego przez jednego z radnych PiS. Ty jesteś równie bezpartyjny co prezes Kaczyński. Zaprogramowany przez Tułajewa klepiesz w kółko tę samą śpiewkę pod każdym artykułem, strasząc ludzi długiem i opowiadając ile to złego dla Lublina zrobiła aktualna władza.

rozwiń
Avatar
Katarzyna / 4 sierpnia 2014 o 12:59
0

Czemu Miasto nie sprzeda nieruchomosci w ktorych mieszcza sie jego wydzialy i nie wybuduje wlasnej siedziby.Placac za wynajem takierj duzewj powierzchni z czasem wyniesie to wiecej niz nowa inwestycja.A moze wynajem z opcja kupna.Ustalic cene kupona i zalczac placony czynsz na jewj poczet. Mozna takze wymyslec jeszcze cos innego.Nie ma to jak na swoim.

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 25 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 27 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!