Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2011 r.
20:52
Edytuj ten wpis

Górki czechowskie: Dziś porozumienie ws. hipermarketu?

0 11 A A
Górki czechowskie
Górki czechowskie

Dziś ma dojść do kolejnego spotkania władz miasta z kielecką spółką Echo Investment w sprawie budowy hipermarketu na górkach czechowskich. Zdaniem Ratusza, będzie to już ostatnie spotkanie. Obie strony mają już ostatecznie uzgodnić warunki porozumienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Magistrat i Echo mają ustalić warunki, na których samorząd zmieni plan zagospodarowania górek tak, by spółka mogła zbudować tu wielkie centrum handlowe. W zamian Echo ma dołożyć do przebudowy skrzyżowania al. Solidarności z al. Sikorskiego, ul. Ducha i Północną. Koszt przebudowy oszacowano wstępnie na 60 mln złotych.

– Spotkamy się po raz ostatni, później prawnicy przygotują tekst porozumienia, które będzie poddane ocenie radnych – zapowiada Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. – Projekt uchwały poświęcony temu porozumieniu chcemy przedstawić radnym przed sesją zaplanowaną na 24 marca.

Porozumienie dokładnie określać ma zobowiązania spółki w zamian za zmianę planu, która potrwałaby mniej więcej rok.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gelo / 23 lutego 2011 o 18:28
0
[quote name='AWWER' timestamp='1298456380' post='441429']
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
[/quote]

Ty młotku spod lubelskiej wsi. Widać, że jesteś stałym bywalcem Plazy i teraz cieszysz się, że z Jakubowic na Czechów do kolejnego spędu bydła będziesz miał bliżej niż na Lipową. Jesteś zwykłą galerianką w męskim/chłopięcym/dziecięcym wydaniu. Nad zalew sam sobie jeździj, przyzwyczajony pewnie jesteś do wiejskich stawów pełnych mułu więc dlatego masz takie propozycje. Dla Twojej wiadomości w parku ludowym jestem co jakiś czas na Międzynarodowych Targach Lubelskich reklamując swoją firmę.
Bez odbioru
[quote name='AWWER' timestamp='1298456380' post='441429']
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
[/quote]

Ty młotku spod lubelskiej wsi. Widać, że jesteś stałym bywalcem Plazy i teraz cieszysz się, że z Jakubowic na Czechów do kolejnego spędu bydła będziesz miał bliżej niż na Lipową. Jesteś zwykłą galerianką w męskim/chłopięcym/dziecięcym wydaniu. Nad zalew sam sobie jeździj, przyzwyczajony pewnie jest... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2011 o 12:10
0
Zostawcie Górki Czechowskie w spokoju.

Firma kielecka ECHO INVESTMENT kupiła ten teren w 2000 roku (11 lat temu) żeby zachować dla lubelaków piękne krzaczki na spacerki z psami. Od 11 lat tam nic się nie dzieje i niech tak zostanie.
Avatar
kika / 23 lutego 2011 o 12:05
0
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

a powiedz z kim maja sie układać, niestety rozwoj miasta wszedzie na swiecie idzie z rozwojem biznesu i w spolce z biznesem, widze ze tylko w Lublinie, na Kubie, i na Białorusi maja z tym problem. Nawet Białystok i Rzeszów się z tym pogodził i zostawił dawno w tyle Lublin
Avatar
strażnik texasu / 23 lutego 2011 o 12:01
0
od... walcie się od poligonu.już nastawiali domków teraz hipermarket.won. już wiem że będzie tam wał.
Avatar
lubelak / 23 lutego 2011 o 11:24
0
lepsze miejsca pracy w markecie niż wysypisko śmieci na górkach !!!
Avatar
AWWER / 23 lutego 2011 o 11:19
0
[quote name='gelo' timestamp='1298455791' post='441417']
Zostawcie nam "Górki" w spokoju? Komu potrzebny kolejny betonowy cyrk? ZIELEŃ DLA LUBLINA !!!
[/quote]
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
Avatar
llubellak@op.pl / 23 lutego 2011 o 11:16
0
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

Echo Invesment akurat inwestuje w całej Polsce. wszędzie może budować, rozwijać się i inwestować dalej. jedynie Lublin jakoś nie może się z nimi dogadać. to chyba świadczy że to nie problem natury biznesowych cwaniaczków ale problem naszych władz!
a co do zieleni na górkach, rzeczywiście jest tam sporo drzewek ale jeszcze więcej śmieci wyrzucanych przez okolicznych mieszkańców, jeszcze więcej pustych butelek po zabawach cało nocnych i w ogóle wygląda to jak jesień średniowiecza!
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

Echo Invesment akurat inwestuje w całej Polsce. wszędzie może budować, rozwijać się i inwestować dalej. jedynie Lublin jakoś nie może się z nimi dogadać. to chyba świadczy że to nie problem natury biznesowych cwaniaczków ale problem naszych władz!
a co do zieleni na górkach, rzeczywiście jest tam spo... rozwiń
Avatar
gelo / 23 lutego 2011 o 11:09
0
Zostawcie nam "Górki" w spokoju? Komu potrzebny kolejny betonowy cyrk? ZIELEŃ DLA LUBLINA !!!
Avatar
sep plowy / 23 lutego 2011 o 11:00
0
[quote name='AQWWW' timestamp='1298453174' post='441386']
NIE OKAŻE SIĘ ZARAZ,ŻE PiSdzielce Z RADY TFU MIASTA ODDAŁY SUKIENKOWEJ WŁDZY TE HEKTARY ZA DRAMOCHĘ???ALE BYŁA BY AFERA!!!NIE WIERZĘ,ŻE MIASTO ODDA ECHO TEREN I W KOŃĆU UPORZĄDKUJE GO TAK,JAK CHCE!!A PIETRASZKIEWICZ NIE POJAWI SIE JAK WENUS Z MILO I OŚWIADCZY,ŻE TE "STEPY" TO TERENY SĘPÓW PŁOWYCH,ALBO CZAPLI BIAŁEJ,CHA,CHA!!
[/quote]

chcialbym zebys umieral dlugo i w meczarniach.
Avatar
wyborca / 23 lutego 2011 o 10:59
0
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
Avatar
gelo / 23 lutego 2011 o 18:28
0
[quote name='AWWER' timestamp='1298456380' post='441429']
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
[/quote]

Ty młotku spod lubelskiej wsi. Widać, że jesteś stałym bywalcem Plazy i teraz cieszysz się, że z Jakubowic na Czechów do kolejnego spędu bydła będziesz miał bliżej niż na Lipową. Jesteś zwykłą galerianką w męskim/chłopięcym/dziecięcym wydaniu. Nad zalew sam sobie jeździj, przyzwyczajony pewnie jesteś do wiejskich stawów pełnych mułu więc dlatego masz takie propozycje. Dla Twojej wiadomości w parku ludowym jestem co jakiś czas na Międzynarodowych Targach Lubelskich reklamując swoją firmę.
Bez odbioru
[quote name='AWWER' timestamp='1298456380' post='441429']
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
[/quote]

Ty młotku spod lubelskiej wsi. Widać, że jesteś stałym bywalcem Plazy i teraz cieszysz się, że z Jakubowic na Czechów do kolejnego spędu bydła będziesz miał bliżej niż na Lipową. Jesteś zwykłą galerianką w męskim/chłopięcym/dziecięcym wydaniu. Nad zalew sam sobie jeździj, przyzwyczajony pewnie jest... rozwiń
Avatar
Gość / 23 lutego 2011 o 12:10
0
Zostawcie Górki Czechowskie w spokoju.

Firma kielecka ECHO INVESTMENT kupiła ten teren w 2000 roku (11 lat temu) żeby zachować dla lubelaków piękne krzaczki na spacerki z psami. Od 11 lat tam nic się nie dzieje i niech tak zostanie.
Avatar
kika / 23 lutego 2011 o 12:05
0
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

a powiedz z kim maja sie układać, niestety rozwoj miasta wszedzie na swiecie idzie z rozwojem biznesu i w spolce z biznesem, widze ze tylko w Lublinie, na Kubie, i na Białorusi maja z tym problem. Nawet Białystok i Rzeszów się z tym pogodził i zostawił dawno w tyle Lublin
Avatar
strażnik texasu / 23 lutego 2011 o 12:01
0
od... walcie się od poligonu.już nastawiali domków teraz hipermarket.won. już wiem że będzie tam wał.
Avatar
lubelak / 23 lutego 2011 o 11:24
0
lepsze miejsca pracy w markecie niż wysypisko śmieci na górkach !!!
Avatar
AWWER / 23 lutego 2011 o 11:19
0
[quote name='gelo' timestamp='1298455791' post='441417']
Zostawcie nam "Górki" w spokoju? Komu potrzebny kolejny betonowy cyrk? ZIELEŃ DLA LUBLINA !!!
[/quote]
JEDŹ NAD ZALEW ALBO DO TFU PARKU LUDOWEGO,JAK CHCESZ DZIKICH CHASZCZY,PRZEPRASZAM ZIELENI,CHA,CHA!!!TY MŁOTKU!!
Avatar
llubellak@op.pl / 23 lutego 2011 o 11:16
0
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

Echo Invesment akurat inwestuje w całej Polsce. wszędzie może budować, rozwijać się i inwestować dalej. jedynie Lublin jakoś nie może się z nimi dogadać. to chyba świadczy że to nie problem natury biznesowych cwaniaczków ale problem naszych władz!
a co do zieleni na górkach, rzeczywiście jest tam sporo drzewek ale jeszcze więcej śmieci wyrzucanych przez okolicznych mieszkańców, jeszcze więcej pustych butelek po zabawach cało nocnych i w ogóle wygląda to jak jesień średniowiecza!
[quote name='wyborca' timestamp='1298455174' post='441404']
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
[/quote]

Echo Invesment akurat inwestuje w całej Polsce. wszędzie może budować, rozwijać się i inwestować dalej. jedynie Lublin jakoś nie może się z nimi dogadać. to chyba świadczy że to nie problem natury biznesowych cwaniaczków ale problem naszych władz!
a co do zieleni na górkach, rzeczywiście jest tam spo... rozwiń
Avatar
gelo / 23 lutego 2011 o 11:09
0
Zostawcie nam "Górki" w spokoju? Komu potrzebny kolejny betonowy cyrk? ZIELEŃ DLA LUBLINA !!!
Avatar
sep plowy / 23 lutego 2011 o 11:00
0
[quote name='AQWWW' timestamp='1298453174' post='441386']
NIE OKAŻE SIĘ ZARAZ,ŻE PiSdzielce Z RADY TFU MIASTA ODDAŁY SUKIENKOWEJ WŁDZY TE HEKTARY ZA DRAMOCHĘ???ALE BYŁA BY AFERA!!!NIE WIERZĘ,ŻE MIASTO ODDA ECHO TEREN I W KOŃĆU UPORZĄDKUJE GO TAK,JAK CHCE!!A PIETRASZKIEWICZ NIE POJAWI SIE JAK WENUS Z MILO I OŚWIADCZY,ŻE TE "STEPY" TO TERENY SĘPÓW PŁOWYCH,ALBO CZAPLI BIAŁEJ,CHA,CHA!!
[/quote]

chcialbym zebys umieral dlugo i w meczarniach.
Avatar
wyborca / 23 lutego 2011 o 10:59
0
Zuk i reszta POwcow - za ukladanie sie z biznesowymi cwaniaczkami w nastepnych wyborach nie dostaniecie mojego glosu.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia]
galeria
film

Kierowcy jeszcze nie nauczyli się tędy jeździć. Wjechał w naukę jazdy [zdjęcia] 1 0

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Zamościu na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie]
film

Ulewny deszcz, burze, grad. Kiedy zmieni się pogoda? [nowe ostrzeżenie] 4 0

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego wydało IMGW.

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 4 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 1

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 1 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 15 4

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 21 15

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 1

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!