Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 września 2009 r.
21:20
Edytuj ten wpis

Gwiazda boksu walczy ze szpitalem. Trener obwinia lekarzy

0 29 A A

Trener: Lekarze z Dziecięcego Szpitala Klinicznego zahamowali rozwój wschodzącej nadziei sportowej w regionie. Iwona Serewa mogła zostać kaleką. Po urazie trafiła do DSK. Lekarze – mimo że leżała w szpitalu dwa razy – nie wykryli u niej naderwania więzadeł w kolanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
15-letnia Iwona, bokserka o wielkim talencie, w marcu podczas gry w siatkówkę skręciła kolano. Trafiła do szpitala dziecięcego w Lublinie. Tam lekarze założyli gips i kazali zgłosić się za dwa dni. Dziewczyna wróciła, noga bardzo bolała i była spuchnięta. Została na oddziale ortopedii.

– Lekarze zrobili dwie punkcje, nawet nie zrobili USG – mówi mama Iwony. – Po kilku dniach wypisali ją do domu. Rozpoznanie: dystorsja stawu kolanowego (skręcenie – przyp. red.).

Noga miała być w usztywnieniu. Po miesiącu nie było poprawy. – Dlatego zgłosiłam się ponownie do szpitala i znowu zostałam na oddziale – mówi Iwona. – Kolejna punkcja i do domu.

Po kilku dniach dziewczyna trafiła do rehabilitanta. – Zdziwiłem się, że lekarze wypisali ją do domu bez kompleksowego leczenia – mówi Ryszard Majewski. – Uniosłem jej nogę, a kolano zaczęło dosłownie latać.

Dziewczyna trafiła do innego ortopedy. Przeszła operację. Okazało się, że miała naderwane więzadła. W każdej chwili mogła uszkodzić łąkotkę. Teraz rehabilitacja potrwa około pół roku, ale do treningów sportsmenka wróci jeszcze później.

– Gdybyśmy zostawili jej kolano tak, jak lekarze z DSK, dziewczyna mogłaby zostać kaleką. Rozpoczęła by trening i kolano mogłoby nie wytrzymać – mówi Ryszard Murat, trener boksu z Klubu Sportowego Paco, do którego należy Iwona.

Tymczasem prof. Tomasz Mazurkiewicz, wojewódzki konsultant w dziedzinie ortopedii jest zdania, że dziewczyna nie powinna mieć przeprowadzonej operacji kolana. Dlaczego?

– Jest zbyt młoda. Po operacji i bez odpowiedniej rehabilitacji może dojść do zatrzymania strefy wzrostu – mówi. – Ja bym takiej operacji nie wykonał. Nie wiadomo, co lepsze: czy operacja i ryzyko, czy jej brak i konieczność porzucenia sportu.

Jednak dziewczyna została wypisana ze szpitala "ze skręceniem” kolana. – Nie wiedzieliśmy nic o naderwaniu więzadeł – mówi mama Iwony.

Co na zarzuty szpital? – Odpowiedź przygotujemy dopiero na poniedziałek. Sprawa jest zbyt poważna, musimy sięgnąć do dokumentów w archiwum – odpowiedziała nam Agnieszka Osińska, rzecznik DSK.

Skontaktowaliśmy się z dr. Jarosławem Kałakuckim, który leczył Iwonę. – Nie będę komentował sprawy – odpowiedział nam.

Mama Iwony i trener szykują pozew przeciwko szpitalowi. – Dokumenty są już u prawnika. Nie zostawimy tak tej sprawy – mówi Murat.

– Gdyby lekarze od razu zajęli się Iwoną jak należy, mogłaby wrócić do treningów co najmniej pół roku wcześniej. Chciała wyjechać na mistrzostwa Polski i miała szanse na medal. Pocieszające jest tylko to, że jest młoda i wszystko przed nią – dodaje Murat.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~xyz~ / 24 września 2009 o 15:45
0
lewy prawy sierp i jeszcze mlotem dowalic i sprawiedliwosc bedzie wymierzona
Avatar
~Iwona~ / 22 września 2009 o 16:26
0
_ocalona_ napisał:
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wtym jest? Może jest to jedyny głos rozsądku w tej sprawie.


Jak już mówiłam pierw trzeba wiedzieć,ze ma się zerwane wiązadła.. Ja nie wiedząc o tym pogorszyłam sprawe i dlatego aby móc dalej trenować biegać itd. musiałam poddać się operacji w jak najszybszym terminie. Lekarz DSK nie odradzał mi operacji on stwerdził u mnie zaledwie : krwiak śródstawowy.


Jak już mówiłam pierw trzeba wiedzieć,ze ma się zerwane wiązadła.. Ja nie wiedząc o tym pogorszyłam sprawe i dlatego aby móc dalej trenować biegać itd. musiałam poddać się operacji w jak najszybszym terminie. Lekarz DSK nie odradzał mi operacji on stwerdził u mnie zaledwie : krwiak śródstawowy. rozwiń
Avatar
Valkiria / 22 września 2009 o 02:58
0
Zanim zaczniesz układać quiz,naucz się czytać.Wyraźnie napisano,że była to opinia jednego lekarza,który podkreślił,że rezygnując z operacji podejmuje się ryzyko kalectwa w zamian za pewnik prawidłowego wzrostu,który mógłby ale nie musiałby być zaburzony poprzez ingerencje chirurg w ob¶ebie stawu kolanowego.TYlko jaki miałaby koszt Iwonka z tych ew kilku dodatkowych cm a z niesprawną nogą?Chyba logika sama daje odpowiedź..
Avatar
_ocalona_ / 21 września 2009 o 23:06
0
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wtym jest? Może jest to jedyny głos rozsądku w tej sprawie.
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wt... rozwiń
Avatar
~Iwona~ / 21 września 2009 o 16:36
0
Aby rozwiązać prawidłowo quiz trzeba pierw wiedzieć,że dziecko ma uszkodzoną noge ! ! !
..moja mama o tym nie wiedziała Ja również. Ba, według szpitala na chodźki ja (przed oepracją) byłam zdrowa mam w domu zaświadczenie o tym,że jestem zdrowa i leczenie zostało zakończone ! ..tymczasem w czerwcu kiedy otrzymałam to zakończenie nie byłam w stanie o własnych siłach przebiec 2metrów długości. I kolejny podpunkt do quizu (d) aby wyleczyć zerwane wiązadła krzyżowe i oderwaną łękotkę niestety TRZEBA iść pod nóż.
Pozdrawiam Iwona Serewa 16lat.
Aby rozwiązać prawidłowo quiz trzeba pierw wiedzieć,że dziecko ma uszkodzoną noge ! ! !
..moja mama o tym nie wiedziała Ja również. Ba, według szpitala na chodźki ja (przed oepracją) byłam zdrowa mam w domu zaświadczenie o tym,że jestem zdrowa i leczenie zostało zakończone ! ..tymczasem w czerwcu kiedy otrzymałam to zakończenie nie byłam w stanie o własnych siłach przebiec 2metrów długości. I kolejny podpunkt do quizu (d) aby wyleczyć zerwane wiązadła krzyżowe i oderwaną łękotkę niestety TRZEBA iść pod nóż.
Pozdr... rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2009 o 16:30
0
No to życiowy quiz dla ludzisków - mam nieletnią córkę która uszkadza kolano i oto mam wybór:
1/ dać ją zoperować i liczyć że szybkow(???) wróci do sportu - tylko po co?
2/ nieoperować i poczekać aż się spokojnie wyleczy - tyle że z sportu nici...
No i co Wy na to?
bo ja mojego dziecka pod nóż bym nie dala ...
Avatar
~Monika~ / 21 września 2009 o 16:14
0
hmm znam Iwone .. bokserke,ale to chyba nie to nazwisko jeśli sie dobrze przyjrzeć to to jest chyba Iwona Serewa mistrzyni okręgu ? ..to co dzieje się w Lubelskich szpitalach gdzie indziej byłoby nie do pomyślenia. Zdrowia życzę : )
Avatar
Valkiria / 21 września 2009 o 15:50
0
I jeszcze jedno-przedmiotem art jest błąd lekarski a nie fachowość czy działalność klubu PACO.Sfrsutrowani goście,którzy próbują tutaj odwrócić kota ogonem niech się zastanowią jakie byłoby ich stanowisko gdyby chodziło o ich dziecko.BO takie komentarze są żałosne
Avatar
Valkiria / 21 września 2009 o 15:43
0
Czytam komentarze i słow mi brak.CO za różnica gwiazda czy zwykła dziewczyna??Przecież mamy tutaj ewidentny błąd lekarski,zanidabnie,które doprowadizło do tego,że pacjentka była narażona na poważne konsekwencje łącznie z trwałym kalectwem-to mało?TO,że przeszkodziło jej to w zdobywaniu dalszych sukcesów w sporcie to wątek dodatkowy ale główny.POmyślcie ile jest w takim razie takich dzieci źle zdiagnozowanych?Iwonka miała to szczęście,że ma możliwość publicznie pokazać tę sprawę i doprowadzić do sprawy sądowej-i b słusznie.
Avatar
znachor z dłuigim stażem / 21 września 2009 o 12:34
0
To jeszcze żadna gwiazda, ale może mogła nią zostać. Szkoda, że w "kobiecym" boksie. Obecne pokolenie lubelskich ortopedów to spadek po prof.Piątkowskim i nic na to nie poradzimy. Trzeba odczekać. Trenerzy PACO ?? Tam nie ma trenerów, są tylko instruktorzy. Między trenerem a instruktorem bez wyższego wykształcenia jest taka sama różnica jak między lekarzem a felczerem. Wszystko się skundliło nie tylko w medycynie.
Avatar
~xyz~ / 24 września 2009 o 15:45
0
lewy prawy sierp i jeszcze mlotem dowalic i sprawiedliwosc bedzie wymierzona
Avatar
~Iwona~ / 22 września 2009 o 16:26
0
_ocalona_ napisał:
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wtym jest? Może jest to jedyny głos rozsądku w tej sprawie.


Jak już mówiłam pierw trzeba wiedzieć,ze ma się zerwane wiązadła.. Ja nie wiedząc o tym pogorszyłam sprawe i dlatego aby móc dalej trenować biegać itd. musiałam poddać się operacji w jak najszybszym terminie. Lekarz DSK nie odradzał mi operacji on stwerdził u mnie zaledwie : krwiak śródstawowy.


Jak już mówiłam pierw trzeba wiedzieć,ze ma się zerwane wiązadła.. Ja nie wiedząc o tym pogorszyłam sprawe i dlatego aby móc dalej trenować biegać itd. musiałam poddać się operacji w jak najszybszym terminie. Lekarz DSK nie odradzał mi operacji on stwerdził u mnie zaledwie : krwiak śródstawowy. rozwiń
Avatar
Valkiria / 22 września 2009 o 02:58
0
Zanim zaczniesz układać quiz,naucz się czytać.Wyraźnie napisano,że była to opinia jednego lekarza,który podkreślił,że rezygnując z operacji podejmuje się ryzyko kalectwa w zamian za pewnik prawidłowego wzrostu,który mógłby ale nie musiałby być zaburzony poprzez ingerencje chirurg w ob¶ebie stawu kolanowego.TYlko jaki miałaby koszt Iwonka z tych ew kilku dodatkowych cm a z niesprawną nogą?Chyba logika sama daje odpowiedź..
Avatar
_ocalona_ / 21 września 2009 o 23:06
0
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wtym jest? Może jest to jedyny głos rozsądku w tej sprawie.
Czytam i oczom nie wierzę, ja też miałam do podjęcia szybką decyzję o operacji kolana - jeden spec rwał się do artroskopii, że wszystko załatwi i bdzie cacy (oczywiście prywatnie i pewno zgarnąłby dla siebie kilka stówek procentu), doswiaczony rehabilitant odradzał i pomimo straszeń, że bez zabiegu to nic już mi nie pomoże - to po 2 latach biegam i jeżdże nanartach. Teraz bardzo sceptycznie myśle o straszeniu kalectwem i namowach na zabiegi operacyjne zaś jeśli główny ortopeda lubelszczyzny nie widział potrzeby operacji to może jednak coś wt... rozwiń
Avatar
~Iwona~ / 21 września 2009 o 16:36
0
Aby rozwiązać prawidłowo quiz trzeba pierw wiedzieć,że dziecko ma uszkodzoną noge ! ! !
..moja mama o tym nie wiedziała Ja również. Ba, według szpitala na chodźki ja (przed oepracją) byłam zdrowa mam w domu zaświadczenie o tym,że jestem zdrowa i leczenie zostało zakończone ! ..tymczasem w czerwcu kiedy otrzymałam to zakończenie nie byłam w stanie o własnych siłach przebiec 2metrów długości. I kolejny podpunkt do quizu (d) aby wyleczyć zerwane wiązadła krzyżowe i oderwaną łękotkę niestety TRZEBA iść pod nóż.
Pozdrawiam Iwona Serewa 16lat.
Aby rozwiązać prawidłowo quiz trzeba pierw wiedzieć,że dziecko ma uszkodzoną noge ! ! !
..moja mama o tym nie wiedziała Ja również. Ba, według szpitala na chodźki ja (przed oepracją) byłam zdrowa mam w domu zaświadczenie o tym,że jestem zdrowa i leczenie zostało zakończone ! ..tymczasem w czerwcu kiedy otrzymałam to zakończenie nie byłam w stanie o własnych siłach przebiec 2metrów długości. I kolejny podpunkt do quizu (d) aby wyleczyć zerwane wiązadła krzyżowe i oderwaną łękotkę niestety TRZEBA iść pod nóż.
Pozdr... rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2009 o 16:30
0
No to życiowy quiz dla ludzisków - mam nieletnią córkę która uszkadza kolano i oto mam wybór:
1/ dać ją zoperować i liczyć że szybkow(???) wróci do sportu - tylko po co?
2/ nieoperować i poczekać aż się spokojnie wyleczy - tyle że z sportu nici...
No i co Wy na to?
bo ja mojego dziecka pod nóż bym nie dala ...
Avatar
~Monika~ / 21 września 2009 o 16:14
0
hmm znam Iwone .. bokserke,ale to chyba nie to nazwisko jeśli sie dobrze przyjrzeć to to jest chyba Iwona Serewa mistrzyni okręgu ? ..to co dzieje się w Lubelskich szpitalach gdzie indziej byłoby nie do pomyślenia. Zdrowia życzę : )
Avatar
Valkiria / 21 września 2009 o 15:50
0
I jeszcze jedno-przedmiotem art jest błąd lekarski a nie fachowość czy działalność klubu PACO.Sfrsutrowani goście,którzy próbują tutaj odwrócić kota ogonem niech się zastanowią jakie byłoby ich stanowisko gdyby chodziło o ich dziecko.BO takie komentarze są żałosne
Avatar
Valkiria / 21 września 2009 o 15:43
0
Czytam komentarze i słow mi brak.CO za różnica gwiazda czy zwykła dziewczyna??Przecież mamy tutaj ewidentny błąd lekarski,zanidabnie,które doprowadizło do tego,że pacjentka była narażona na poważne konsekwencje łącznie z trwałym kalectwem-to mało?TO,że przeszkodziło jej to w zdobywaniu dalszych sukcesów w sporcie to wątek dodatkowy ale główny.POmyślcie ile jest w takim razie takich dzieci źle zdiagnozowanych?Iwonka miała to szczęście,że ma możliwość publicznie pokazać tę sprawę i doprowadzić do sprawy sądowej-i b słusznie.
Avatar
znachor z dłuigim stażem / 21 września 2009 o 12:34
0
To jeszcze żadna gwiazda, ale może mogła nią zostać. Szkoda, że w "kobiecym" boksie. Obecne pokolenie lubelskich ortopedów to spadek po prof.Piątkowskim i nic na to nie poradzimy. Trzeba odczekać. Trenerzy PACO ?? Tam nie ma trenerów, są tylko instruktorzy. Między trenerem a instruktorem bez wyższego wykształcenia jest taka sama różnica jak między lekarzem a felczerem. Wszystko się skundliło nie tylko w medycynie.
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 2

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 43

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 9

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 13

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 1

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!