Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lutego 2013 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Handlowali pigułkami "na ciążę”. Kupowali za 50 zł, sprzedawali za 2 tys. zł

0 10 A A
Śledczy zabezpieczyli pieniądze, konta bankowe i samochody należące do zatrzymanych na łączną kwotę
Śledczy zabezpieczyli pieniądze, konta bankowe i samochody należące do zatrzymanych na łączną kwotę

Lubelscy policjanci zatrzymali siedem osób zajmujących się sprzedażą środków wczesnoporonnych. Przestępcy działali w pięciu województwach

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do pierwszych zatrzymań doszło w niedzielę we Włodawie. Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 3 osoby na gorącym uczynku – podczas sprzedaży tabletek. Sprawcy sprzedawali je jako środki wczesnoporonne.

Wśród zatrzymanych była 32-letnia Helena C., mieszkanka Łukowa. – Jak ustalili policjanci, ona jako pierwsza rozpoczęła nielegalną działalność jeszcze w 2009 r. – informuje mł. asp. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Na przestrzeni kilku lat wciągnęła w ten proceder kolejne osoby. Po pewnym czasie, część z nich rozpoczynała działalność na tzw. "własną rękę”, dzieląc się na kilka grup i działając na wybranym terenie. Znaczna cześć tej grupy poznała się za pomocą portali randkowych.

Szukali klientów dając ogłoszenia w prasie o "farmakologicznym przywracaniu cyklu”, podając się za lekarzy ginekologów. Sprawcy sami przyjeżdżali do klientów umawiając się w miejscach publicznych. Tam tłumaczyli sposób dawkowania i skutki zażycia leku.

Działali na terenie pięciu województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i podlaskiego. Wszyscy wpadli podczas przeprowadzania transakcji. Czynności policjantów nadzorowała Prokuratura Okręgowa w Lublinie.

– Jak ustalili śledczy, sprawcy nabywali w aptece lek, który jest przeznaczony do zupełnie innych celów – relacjonuje Fijołek. – Opakowanie sprzedawanego przez nich leku kosztuje w aptece około 50 złotych, natomiast sprawcy sprzedawali je za kwotę 2 tysięcy złotych. Aby ich klienci nie wiedzieli, co to za leki, ścierali specjalną substancją nazwę z opakowania lub sprzedawali pigułki luzem.

Łącznie policjanci zatrzymali 7 osób w wieku 29-43-lat. Sprawcy pochodzą z Lublina i powiatu łukowskiego. Śledczy zabezpieczyli pieniądze, konta bankowe i samochody należące do zatrzymanych na łączną kwotę około 100 tysięcy złotych oraz około 1300 tabletek, które sprzedawali jako środki wczesnoporonne.

Prokuratura Okręgowa zastosowała wobec zatrzymanych dozór policji oraz poręczenie majątkowe w wysokości prawie 45 tys. zł. Sprawcy usłyszeli zarzuty udzielania kobietom ciężarnym pomocy w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 18:49
0
[quote name='Iwonka (po aborcji)' timestamp='1360949193' post='734641']
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[/quote]

W cywilizowanym kraju takie rzeczy nie byłyby do przyjęcia bo w trakcie przyjmowania w nadmiarze preparatów służących do leczenia innych chorób mogą pojawić się powikłania zagrażające zdrowiu i życiu.
Niestety, w Polsce katolickiej nie ma mowy o nowoczesnych metodach aborcji farmakologicznej i nie ma też rzetelnej edukacji jak zapobiegać niechcianej ciąży a to zdecydowanie lepsze wyjście niż aborcja która jednak powinna być legalna bo lepiej usunąć niż zamordować, maltretować czy porzucić.
[quote name='Iwonka (po aborcji)' timestamp='1360949193' post='734641']
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[/quote]

W cywilizowanym kraju takie rzeczy nie byłyby do przyjęcia bo w trakcie przyjmowania w nadmiarze preparatów służących do leczenia innych chorób mogą pojawić się powikłania zagrażające zdrowiu i życiu.<... rozwiń
Avatar
Iwonka (po aborcji) / 15 lutego 2013 o 18:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1360933985' post='734520']
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych tragedii jak w Sosnowcu czy Będzinie.
[/quote]
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[quote name='Gość' timestamp='1360933985' post='734520']
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobie... rozwiń
Avatar
do catolic / 15 lutego 2013 o 17:51
0
Zeby dostac taki lek musisz miec recept a dwa to nie byla typowa tabletka na poronienie tylko po duzym przedawkowaniu daje efekt poronienia takze ryzyko utraty zdrowia i zycia wystepuje
Avatar
ssss / 15 lutego 2013 o 17:37
0
Hmmmm sprawa ucichnie i dalej bedzie gonic tabletki od reumatyzmu
Avatar
Adamek / 15 lutego 2013 o 16:12
0
Baby to ku***,trza jak w indiah suki ujezdac bo puzniej ku*** dzieci w beczkah kiszo palą albo wyrzucaja do smietnika,o facetah nieslyhac ze zabija tyko te ku*** mamusie
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 14:13
0
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych tragedii jak w Sosnowcu czy Będzinie.
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych... rozwiń
Avatar
Iwonka (po aborcji) / 15 lutego 2013 o 13:51
0
Niezyciowe (idiotyczne) przepisy zawsze byly wykorzystywane przez osoby zaradne!
Ponoc "okazja czyni zlodzieja" i tutaj mamy taki encyklppedyczny przyklad. Gdyby kobiety w potrzebie wiedzialy, ze zwykly srodek na bole stawowo moga wywolac poronienienie, to nie potrzeba byloby wydawac duzych pieniedzy na zakup w osob znajacych takowe preparaty i ich dzialanie.
Wiem takze, ze srodki wczesnoporonne, mozna kupic poprez Internet w Szwecji i czekac na poczte...
Szkoda mi kraju i obywateli zdanych na laske i nielaske starych cymbalow decydujacych o macicy kobiety. Na tym wlasnie polega roznica cywilizacyjna pomiedzy krajami zachodniej Europy a Polska.
Niezyciowe (idiotyczne) przepisy zawsze byly wykorzystywane przez osoby zaradne!
Ponoc "okazja czyni zlodzieja" i tutaj mamy taki encyklppedyczny przyklad. Gdyby kobiety w potrzebie wiedzialy, ze zwykly srodek na bole stawowo moga wywolac poronienienie, to nie potrzeba byloby wydawac duzych pieniedzy na zakup w osob znajacych takowe preparaty i ich dzialanie.
Wiem takze, ze srodki wczesnoporonne, mozna kupic poprez Internet w Szwecji i czekac na poczte...
Szkoda mi kraju i obywateli zdanych na laske i nielaske... rozwiń
Avatar
catholic / 15 lutego 2013 o 10:55
0
" Sprawcy usłyszeli zarzuty udzielania [url=""]kobietom[/url] ciężarnym pomocy w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy." Czyli "sprawcy" sprzedając owe pigułki, legalnie kupione w polskich aptekach nie narazili tych kobiet na utratę zdrowia lub życia!!!!! Idąc dalej tym tokiem rozumowania w aptekach naszych można kupic legalnie środki wczesnoporonne tylko należy wiedzieć jak się one nazywają. No chyba, że trafi sie na moherową Babę Jagę co to jej poąbane przekonania chrześcijańskie nie pozwalają przedać nawet prezerwatywy(tak ludzie mają zryte łby!!!). Brawo "sprawcy" oby więcej takich w tym naszym PO*je***ym kraju!!! Kiedy będzie normalnie? Normalnie to juz było dopóty dopóki SOLIDARNOŚĆ z geniuszem po zawodówce nie zaczęła rządzić i czarnym w du*pę włazić!!!
" Sprawcy usłyszeli zarzuty udzielania [url=""]kobietom[/url] ciężarnym pomocy w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy." Czyli "sprawcy" sprzedając owe pigułki, legalnie kupione w polskich aptekach nie narazili tych kobiet na utratę zdrowia lub życia!!!!! Idąc dalej tym tokiem rozumowania w aptekach naszych można kupic legalnie środki wczesnoporonne tylko należy wiedzieć jak się one nazywają. No chyba, że trafi sie na moherową Babę Jagę co to jej poąbane przekonania chrześcijańsk... rozwiń
Avatar
Gregor / 15 lutego 2013 o 10:31
0
Swego czasu takie tabletki z pod lady sprzedawał farmaceuta właśnie we Włodawie na rondzie. Nie dość że miał niepokolei w głowie to jeszcze takich rzeczy się imał.
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 10:28
0
Poręczenie majątkowe.... zarobili na sprzedaży to 45 tysięcy się znajdzie. Ot wielka kara.
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 18:49
0
[quote name='Iwonka (po aborcji)' timestamp='1360949193' post='734641']
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[/quote]

W cywilizowanym kraju takie rzeczy nie byłyby do przyjęcia bo w trakcie przyjmowania w nadmiarze preparatów służących do leczenia innych chorób mogą pojawić się powikłania zagrażające zdrowiu i życiu.
Niestety, w Polsce katolickiej nie ma mowy o nowoczesnych metodach aborcji farmakologicznej i nie ma też rzetelnej edukacji jak zapobiegać niechcianej ciąży a to zdecydowanie lepsze wyjście niż aborcja która jednak powinna być legalna bo lepiej usunąć niż zamordować, maltretować czy porzucić.
[quote name='Iwonka (po aborcji)' timestamp='1360949193' post='734641']
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[/quote]

W cywilizowanym kraju takie rzeczy nie byłyby do przyjęcia bo w trakcie przyjmowania w nadmiarze preparatów służących do leczenia innych chorób mogą pojawić się powikłania zagrażające zdrowiu i życiu.<... rozwiń
Avatar
Iwonka (po aborcji) / 15 lutego 2013 o 18:26
0
[quote name='Gość' timestamp='1360933985' post='734520']
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych tragedii jak w Sosnowcu czy Będzinie.
[/quote]
dzialaja i to bardzo dobrze. Przyjmujesz dwanascie sztuk i za szesc godzin masz problem rozwiazany.... Czujesz sie dosyc wyczerpana i mdlosci nie sa zbyt przyjemne. Jednak po dobrym snie jestes niczym skowronek...
[quote name='Gość' timestamp='1360933985' post='734520']
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobie... rozwiń
Avatar
do catolic / 15 lutego 2013 o 17:51
0
Zeby dostac taki lek musisz miec recept a dwa to nie byla typowa tabletka na poronienie tylko po duzym przedawkowaniu daje efekt poronienia takze ryzyko utraty zdrowia i zycia wystepuje
Avatar
ssss / 15 lutego 2013 o 17:37
0
Hmmmm sprawa ucichnie i dalej bedzie gonic tabletki od reumatyzmu
Avatar
Adamek / 15 lutego 2013 o 16:12
0
Baby to ku***,trza jak w indiah suki ujezdac bo puzniej ku*** dzieci w beczkah kiszo palą albo wyrzucaja do smietnika,o facetah nieslyhac ze zabija tyko te ku*** mamusie
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 14:13
0
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych tragedii jak w Sosnowcu czy Będzinie.
Nie napisano czy środki z apteki rzeczywiście działały. Swoją drogą za taki proceder odpowiedzialne jest polskie chore prawo zakazujące aborcji i brak edukacji z zakresu antykoncepcji. Kobiety trują się nie wiadomo jakim paskudztwem a i jeszcze płacą oszustom ogromne kwoty po to aby pozbyć się niechcianej ciązy. I nie piszcie tutaj głupot, że po urodzeniu kobieta moze oddac dziecko, własnie, ze nie moze bo rodzina zazwyczaj jest temu przeciwna i taką kobietę czeka społeczny ostracyzm więc decyduje się zostawić a później dochodzi do podobnych... rozwiń
Avatar
Iwonka (po aborcji) / 15 lutego 2013 o 13:51
0
Niezyciowe (idiotyczne) przepisy zawsze byly wykorzystywane przez osoby zaradne!
Ponoc "okazja czyni zlodzieja" i tutaj mamy taki encyklppedyczny przyklad. Gdyby kobiety w potrzebie wiedzialy, ze zwykly srodek na bole stawowo moga wywolac poronienienie, to nie potrzeba byloby wydawac duzych pieniedzy na zakup w osob znajacych takowe preparaty i ich dzialanie.
Wiem takze, ze srodki wczesnoporonne, mozna kupic poprez Internet w Szwecji i czekac na poczte...
Szkoda mi kraju i obywateli zdanych na laske i nielaske starych cymbalow decydujacych o macicy kobiety. Na tym wlasnie polega roznica cywilizacyjna pomiedzy krajami zachodniej Europy a Polska.
Niezyciowe (idiotyczne) przepisy zawsze byly wykorzystywane przez osoby zaradne!
Ponoc "okazja czyni zlodzieja" i tutaj mamy taki encyklppedyczny przyklad. Gdyby kobiety w potrzebie wiedzialy, ze zwykly srodek na bole stawowo moga wywolac poronienienie, to nie potrzeba byloby wydawac duzych pieniedzy na zakup w osob znajacych takowe preparaty i ich dzialanie.
Wiem takze, ze srodki wczesnoporonne, mozna kupic poprez Internet w Szwecji i czekac na poczte...
Szkoda mi kraju i obywateli zdanych na laske i nielaske... rozwiń
Avatar
catholic / 15 lutego 2013 o 10:55
0
" Sprawcy usłyszeli zarzuty udzielania [url=""]kobietom[/url] ciężarnym pomocy w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy." Czyli "sprawcy" sprzedając owe pigułki, legalnie kupione w polskich aptekach nie narazili tych kobiet na utratę zdrowia lub życia!!!!! Idąc dalej tym tokiem rozumowania w aptekach naszych można kupic legalnie środki wczesnoporonne tylko należy wiedzieć jak się one nazywają. No chyba, że trafi sie na moherową Babę Jagę co to jej poąbane przekonania chrześcijańskie nie pozwalają przedać nawet prezerwatywy(tak ludzie mają zryte łby!!!). Brawo "sprawcy" oby więcej takich w tym naszym PO*je***ym kraju!!! Kiedy będzie normalnie? Normalnie to juz było dopóty dopóki SOLIDARNOŚĆ z geniuszem po zawodówce nie zaczęła rządzić i czarnym w du*pę włazić!!!
" Sprawcy usłyszeli zarzuty udzielania [url=""]kobietom[/url] ciężarnym pomocy w przerywaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy." Czyli "sprawcy" sprzedając owe pigułki, legalnie kupione w polskich aptekach nie narazili tych kobiet na utratę zdrowia lub życia!!!!! Idąc dalej tym tokiem rozumowania w aptekach naszych można kupic legalnie środki wczesnoporonne tylko należy wiedzieć jak się one nazywają. No chyba, że trafi sie na moherową Babę Jagę co to jej poąbane przekonania chrześcijańsk... rozwiń
Avatar
Gregor / 15 lutego 2013 o 10:31
0
Swego czasu takie tabletki z pod lady sprzedawał farmaceuta właśnie we Włodawie na rondzie. Nie dość że miał niepokolei w głowie to jeszcze takich rzeczy się imał.
Avatar
Gość / 15 lutego 2013 o 10:28
0
Poręczenie majątkowe.... zarobili na sprzedaży to 45 tysięcy się znajdzie. Ot wielka kara.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 0 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 0 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce