Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2012 r.
21:11
Edytuj ten wpis

Ile kosztowała ich kampania? Palikot wydał grosze, SLD przepłacił

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 9 A A
Zbigniew Matuszczak - ok. 76 tys. zł (SLD), Elżbieta Kruk - ok. 110 tys. zł (PiS), Joanna Mucha - ok
Zbigniew Matuszczak - ok. 76 tys. zł (SLD), Elżbieta Kruk - ok. 110 tys. zł (PiS), Joanna Mucha - ok

Najwięcej w kampanię zainwestowało PiS. Jeden głos najdrożej kosztował SLD. A Ruch Palikota stał się trzecią siłą polityczną w państwie najmniejszym kosztem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Państwowa Komisja Wyborcza ujawniła właśnie, ile na ubiegłoroczne wybory do parlamentu wydały komitety wyborcze. Z ich sprawozdań wynika, że najwięcej za kampanię zapłaciło PiS – ponad 30 mln zł. Ale wybory wygrała PO, choć na kuszenie elektoratu wydała trochę mniej – ok. 29 mln zł.

Z wyników najmniej był zadowolony Sojusz. Lewica nie oszczędzała na kampanii, wydała 24 mln zł, a i tak dała się pokonać Ruchowi Palikota, który za swój sukces wyborczy zapłacił zaledwie 1,74 mln zł. Zresztą z ugrupowaniem Palikota przegrało również PSL, które wydało niemal 13 mln zł.

Nie ma możliwości podliczenia kosztów wyborów w poszczególnych województwach. – Nie mamy rozbicia wydatków na regiony czy poszczególnych kandydatów – przyznaje Tomasz Gąsior z Państwowej Komisji Wyborczej. – Komitety wyborcze wyszczególniały natomiast wydatki na ulotki, billboardy czy hotele.

Jednak znając kwotę wydaną przez partię na kampanię i porównując ją z liczbą oddanych na jej kandydatów głosów, możemy policzyć, ile taki głos średnio kosztował. A – uwzględniając poparcie poszczególnych kandydatów – ile "kosztował” każdy z nich. I tak np. głosy wszystkich wyborców, którzy poparli Zofię Popiołek z Lublina kosztowały Ruch Palikota 23 tys. zł.

– Z własnej kieszeni wydałam na kampanię 3 tys. zł – mówi Popiołek. Tłumaczy, że wydrukowała ulotki, przygotowała gazetkę, ale przede wszystkim często spotykała się z wyborcami. Zaprocentowała również jej ponad 20-letnia działalność społeczna. Zaznacza, że sukces odniosła też dzięki charyzmatycznemu liderowi, bo to on zachęcił ludzi do głosowania na kandydatów Ruchu Palikota.

Elżbieta Kruk z PiS zauważa, że Ruch Palikota wydał mało na samą kampanię wyborczą, ale wcześniej przez wiele miesięcy trwała akcja wizerunkowa lidera Ruchu, m.in. billboardowa. – W kampanii trzeba mieć pomysł, ale ważniejsza jest wiarygodność kandydata – mówi posłanka Kruk. – I to, czy jego kampania nie odstaje od wizerunku partii. Osobiście uważam, że billboardy, plakaty i spoty nie są konieczne. Choć miałam billboardy, bo żyjemy w cywilizacji obrazkowej i nie można tego ignorować – dodaje Kruk.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kajo... / 23 lutego 2012 o 15:37
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
Czlowieku.....zastanow sie nad samym soba!
Szkoda watroby, a wszystko wskazuje na to, ze juz przed poludniem musiales byc ostro umorusanym osobnikiem!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Adrian / 23 lutego 2012 o 15:33
0
Pomimo wieku (40+?) Pani Mucha wydaje mi sie byc
bardzo atrakcyjna kobieta!
Avatar
Oliwka / 23 lutego 2012 o 14:27
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
STEFAN BRYMUCHY POKOSZTOWAŁ, W POŚCIE!!!!!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
ja / 23 lutego 2012 o 13:35
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
hm jeszcze południa nie ma a Stefan pijany. Bój sie Boga!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Wojtek / 23 lutego 2012 o 10:42
0
Niech jeszcze napiszą, że Mucha wydała najmniej na kampanię.
Avatar
Gość / 23 lutego 2012 o 10:33
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
KRADNĄ,KRADNĄ,KRADNĄ,z moich i twoich podatków.Czy jest więc sens płacić podatki w tej bananowej republice ???? Ci co mają naprawdę duże pieniądze to tutaj nie płacą podatków,tak to wszystko VINSSENT po układał.Wszystko dla SWOICH.
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Stefan R. / 23 lutego 2012 o 10:25
0
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow ... rozwiń
Avatar
Posejdon / 23 lutego 2012 o 10:23
0
KIEDY W POLSCE BĘDZIE GRECJA ???
Dlaczego z moich pieniążków (co państwo zabiera mi w podatkach) politycy zarabiają tyle co ja w życiu nie zarobię ?
Ja kombinuje jak dotrwać do 1-szego każdego miesiąca a oni ... jeszcze żeby taki polityk był osobą godna zaufania społęcznego ... a tak ??? Kiedy w Polsce będzie GRECJA ! Przecież oni nas okradają i w du...ie mają !!!
Avatar
Janek / 23 lutego 2012 o 10:10
0
i to wszystko z naszych podatków...
Avatar
Kajo... / 23 lutego 2012 o 15:37
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
Czlowieku.....zastanow sie nad samym soba!
Szkoda watroby, a wszystko wskazuje na to, ze juz przed poludniem musiales byc ostro umorusanym osobnikiem!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Adrian / 23 lutego 2012 o 15:33
0
Pomimo wieku (40+?) Pani Mucha wydaje mi sie byc
bardzo atrakcyjna kobieta!
Avatar
Oliwka / 23 lutego 2012 o 14:27
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
STEFAN BRYMUCHY POKOSZTOWAŁ, W POŚCIE!!!!!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
ja / 23 lutego 2012 o 13:35
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
hm jeszcze południa nie ma a Stefan pijany. Bój sie Boga!
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Wojtek / 23 lutego 2012 o 10:42
0
Niech jeszcze napiszą, że Mucha wydała najmniej na kampanię.
Avatar
Gość / 23 lutego 2012 o 10:33
0
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
[/quote]
KRADNĄ,KRADNĄ,KRADNĄ,z moich i twoich podatków.Czy jest więc sens płacić podatki w tej bananowej republice ???? Ci co mają naprawdę duże pieniądze to tutaj nie płacą podatków,tak to wszystko VINSSENT po układał.Wszystko dla SWOICH.
[quote name='Stefan R.' timestamp='1329989145' post='601119']
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym ... rozwiń
Avatar
Stefan R. / 23 lutego 2012 o 10:25
0
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow zapewniajacych im mozliwosc kupienia wystarczajacej ilosci glosow, bo pelowska zydokomuna ma poparcie i pieniadze - no wlasnie skad oni maja tyle srodkow finansowych i tyle glosow.... przeciez to nie jest mozliwe, aby moc w demokratyczny sposob wygrac z patriotyzmem, ze religia, z oddaniem zycia za ojczyzne i prawoscia charakterystyczna dla Pana Kaczynskiego!!!!
te wybory to jakies misterium
palikot wykazal co wykazac chcial, ale nikt nie policzyl, ile to oni narobili zamieszania na temat na ten przyklad pani Kruk pomawiajac kobiete o sklonnosci do alkoholowych libacji i innych nieskromnych zachowan
klamstwem i podstepem zaklucili normalna kampanie ludzi prawych i szlachetnych
a tak na marginesie to sprawdzilbym takze skad polikotowcy mieli te wszystkie dziesiatki milionow na zaklucanie powagi wyborow parlamentarnych w naszym kraju
jesli taka partia, jak PiS nie moze pozwolic sobie na odpowiednia ilosc srodkow ... rozwiń
Avatar
Posejdon / 23 lutego 2012 o 10:23
0
KIEDY W POLSCE BĘDZIE GRECJA ???
Dlaczego z moich pieniążków (co państwo zabiera mi w podatkach) politycy zarabiają tyle co ja w życiu nie zarobię ?
Ja kombinuje jak dotrwać do 1-szego każdego miesiąca a oni ... jeszcze żeby taki polityk był osobą godna zaufania społęcznego ... a tak ??? Kiedy w Polsce będzie GRECJA ! Przecież oni nas okradają i w du...ie mają !!!
Avatar
Janek / 23 lutego 2012 o 10:10
0
i to wszystko z naszych podatków...
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!