Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2013 r.
14:24
Edytuj ten wpis

Jacek Sobczak: Błędy zarządu lotniska to "incydenty”

0 31 A A
Grzegorz Muszyński i Jacek Sobczak (Maciej Kaczanowski)
Grzegorz Muszyński i Jacek Sobczak (Maciej Kaczanowski)

Rozmowa z Jackiem Sobczakiem, przewodniczącym Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W przyszłym tygodniu odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej portu. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiedział, że poprosi radę o wyjaśnienie "nagannych praktyk” związanych z polityką personalną prowadzoną przez prezesa portu.

• Piątkowa Gazeta Wyborcza Lublin ujawniła, ze prezes Grzegorz Muszyński zatrudnił w spółce córkę i żonę swoich byłych partnerów biznesowych. Czy ta sprawa, negatywnie oceniona przez prezydenta Żuka, będzie przedmiotem obrad Rady Nadzorczej?

– Nie znam tej sprawy. Ale jeśli rzeczywiście tak jest, będę o to pytał zarząd.

• Uważa pan, że pytanie wystarczy? Rada pytała już zarząd o zatrudnienie Andrzeja G. (od red. były komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie oskarżony o nadużycia). Z takim skutkiem, że dwukrotnie zwalniany Andrzej G. wciąż pracuje w porcie i pełni w niej odpowiedzialną funkcję.

– Rzeczywiście, otrzymaliśmy informację w tej sprawie na ostatnim posiedzeniu rady 10 grudnia 2012 roku. Przyjęliśmy ją krytycznie i z dużym zdziwieniem. Ale argumentacja była taka, że trwa proces certyfikacji, zaawansowane są procedury, w których uczestniczy Andrzej G. Nie mogliśmy więc rujnować tego procesu, choć – powtarzam – tę informację oceniliśmy krytycznie.

• Czy poza pytaniem skierowanym do zarządu przewiduje pan inne działania, które pozwoliłyby rzetelnie wyjaśnić sprawę zatrudniania pracowników w spółce?

– Wnioski sformułujemy na podstawie przebiegu dyskusji. Ale jakie uchwały podejmiemy w tej sprawie, tego nie mogę przewidzieć.
• Nie ma pan wrażenia, że prezes Muszyński traktuje port jak prywatną firmę, a nie publiczną spółkę?

– Błędy, które popełnia zarząd, mają charakter incydentalny. Prezes Muszyński wprowadził do spółki prywatne standardy przedsiębiorczości, ale w mojej ocenie to pomogło w procesie inwestycyjnym.

• A nie za dużo tych prywatnych standardów w publicznej spółce?

– To kwestia optyki. Ja uważam, że to w niczym dotąd nie przeszkadzało, a pomagało w szybkiej i skutecznej budowie lotniska.

• Rozumiem więc, że nie należy się spodziewać zmian w zarządzie spółki?

– Kwestie personalne związane z obsadą zarządu nie są w mojej gestii, ale akcjonariuszy i ich przedstawicieli w Radzie.

• Pan jest właśnie takim przedstawicielem akcjonariusza. Reprezentuje pan samorząd województwa.

– I nie mam żadnych wytycznych od akcjonariusza w sprawie zmian w zarządzie.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bez plecaka / 2 czerwca 2013 o 17:08
0

jak zwykle kolesiostwo ale co można sie spodziwać na lubelszczyżnie od wieków  psl-promujemy swoich ludzi i tak w każdej gminie i każdym lepszym państwowym korytku.......

Avatar
senator niezależny / 27 stycznia 2013 o 18:34
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359307632' post='726160']
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
[/quote]Głową muru nie przebijesz,POstkomuna teraz ma wszystko i wszystkich w kieszeni,całe CBA które wręcz dba o to aby ich przekręty nie wychodziły nigdy na jaw i inne sprawki.Prokuratura i sądy na telefon,całe media, wszystko to [ NIEZAWISŁE bu.ha.ha ] się kręci wokół nich.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359307632' post='726160']
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDA... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 stycznia 2013 o 18:28
0
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"--... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 stycznia 2013 o 18:27
0
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"--... rozwiń
Avatar
miro / 27 stycznia 2013 o 17:17
0
Przepraszam ale tłumaczenie tu nic nie pomoże bo jak były strajki to te burasy pochowali się po kanałach a teraz są wielcy i mają kasę na taczki ich załadować trzeba i wywieżć do obory tam niech odpracują swoje pozycje społeczne bo tam jest ich miejsce,A Sobczak dodatkowo za wykształcenie które ma za krwawicę robotników o tobie mówię pasożycie...
Avatar
Josef / 19 stycznia 2013 o 13:36
0
Jak można pytać o cokolwiek największego kłamcy Sobczaka????Przecież te przekkręty są za jego sprawą ,albo wiedzą!!!Sobczak powinien zaszczycić celę aresztu śledczego ,a nie być członkiem zarządu województwa.Jego obecność w tych władzach zapewnia porzekręty!!! Nawet zatrudnienie nowego strażaka,to jest układ PSL-oski ,człowiek podsunięty Lubartowa przez Starownika przy udziale Sobczaka!!!
Avatar
m / 19 stycznia 2013 o 07:52
0
Są tacy Z_Ł_O-D_Z_I_E_J_E, że szkoda buta, aby kopnąć ich w d_u_-p_ę!!!
Avatar
aaaaaaaaaaaa / 18 stycznia 2013 o 21:41
0
czy Grzegorz Muszyński przezs Portu ..... może wypelniać dobrze prace w kilku zarzadach jednoczśnie np w prywatnej spolce zo o Karya też jest w zarządzie ...i ....... i....
Avatar
mosquito / 18 stycznia 2013 o 21:38
0
dlaczego w postach o tym ciulu Sobczaku piszecie "pan" ?
Avatar
ss / 18 stycznia 2013 o 20:46
0
100/100
tylko człnkowie bogatych rodzin
Avatar
bez plecaka / 2 czerwca 2013 o 17:08
0

jak zwykle kolesiostwo ale co można sie spodziwać na lubelszczyżnie od wieków  psl-promujemy swoich ludzi i tak w każdej gminie i każdym lepszym państwowym korytku.......

Avatar
senator niezależny / 27 stycznia 2013 o 18:34
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359307632' post='726160']
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
[/quote]Głową muru nie przebijesz,POstkomuna teraz ma wszystko i wszystkich w kieszeni,całe CBA które wręcz dba o to aby ich przekręty nie wychodziły nigdy na jaw i inne sprawki.Prokuratura i sądy na telefon,całe media, wszystko to [ NIEZAWISŁE bu.ha.ha ] się kręci wokół nich.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1359307632' post='726160']
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDA... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 stycznia 2013 o 18:28
0
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"--... rozwiń
Avatar
S Y L W E S T E R / 27 stycznia 2013 o 18:27
0
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"-- JAKĄ SUMĘ PIENIĘDZY POBRANO Z NASZYCH PODATKÓW A JAKA FAKTYCZNIE SU MA ZOSTAŁA WYDANA NA BUDOWE---- I GDZIE SĄ PIENIĄDZE Z TZW. "OSZCZĘDNOŚCI" BU DOWY ? . Ta publikacja ROZWIĄŻE WSZELKIE OBECNE PROBLEMY LOTNISKA !!! . Jako Podatnicy-Fundatorzy lotniska nie możemy dać przyzwolenia na MAFIJNE SZANTAŻE LUDZI KTÓRZY DZISIAJ ZASTRASZAJĄ PRAWDĘ I UCZCIWĄ DZIAŁALNOŚĆ LOTNISKA !. Jeżeli Zarz ąd lotniska nie opublikuje RZECZYWISTYCH KOSZTÓW "LOTNISKA" to złożymy doniesienie do Prokuratury I "CBA" o prawdopodobnym dokonaniu przestępstwa KORUPCJI BUDOWY "LOTNISKA". Wojna "Platformy Oszustów" (PO) niech się odbywa pod "okiem" Prokuratury i "CBA" !. A najlepiej i be zpieczniej ZA KRATAMI WIĘZIENNYMI !. Oczekujemy na publikacje kosztów budowy i wysokość sumy pobranej z podatków Lublina i Lubelszczyzny !. Z góry Zarządowi DZIĘKUJEMY !.
--------------WOJNA "PLATFORMY OSZUSTOW" (PO) A MY ŻĄDAMY PRAWDY !--------------------------- Ani "szmata" G.wno Prawda nas nie interesuje, ani tym bardziej problemy Wydziału Kadr Zarządu lot niska Świdnik . Jesteśmy podatnikami Lublina i województwa lubelskiego z których to Naszych pieniędzy postawiono ten BUBEL zwany lotniskiem Świdnik . Jako fundatorzy tego lotniska bardziej nas interesuje Nasze ŻĄDANIE do Zarządu Lotniska o PUBLIKACJE FAKTYCZNYCH KOSZTÓW BUDOWY TEGO "LO TNISKA"--... rozwiń
Avatar
miro / 27 stycznia 2013 o 17:17
0
Przepraszam ale tłumaczenie tu nic nie pomoże bo jak były strajki to te burasy pochowali się po kanałach a teraz są wielcy i mają kasę na taczki ich załadować trzeba i wywieżć do obory tam niech odpracują swoje pozycje społeczne bo tam jest ich miejsce,A Sobczak dodatkowo za wykształcenie które ma za krwawicę robotników o tobie mówię pasożycie...
Avatar
Josef / 19 stycznia 2013 o 13:36
0
Jak można pytać o cokolwiek największego kłamcy Sobczaka????Przecież te przekkręty są za jego sprawą ,albo wiedzą!!!Sobczak powinien zaszczycić celę aresztu śledczego ,a nie być członkiem zarządu województwa.Jego obecność w tych władzach zapewnia porzekręty!!! Nawet zatrudnienie nowego strażaka,to jest układ PSL-oski ,człowiek podsunięty Lubartowa przez Starownika przy udziale Sobczaka!!!
Avatar
m / 19 stycznia 2013 o 07:52
0
Są tacy Z_Ł_O-D_Z_I_E_J_E, że szkoda buta, aby kopnąć ich w d_u_-p_ę!!!
Avatar
aaaaaaaaaaaa / 18 stycznia 2013 o 21:41
0
czy Grzegorz Muszyński przezs Portu ..... może wypelniać dobrze prace w kilku zarzadach jednoczśnie np w prywatnej spolce zo o Karya też jest w zarządzie ...i ....... i....
Avatar
mosquito / 18 stycznia 2013 o 21:38
0
dlaczego w postach o tym ciulu Sobczaku piszecie "pan" ?
Avatar
ss / 18 stycznia 2013 o 20:46
0
100/100
tylko człnkowie bogatych rodzin
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 462 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!