Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
11:46
Edytuj ten wpis

Kierowcy parkują gdzie popadnie, znów zablokowali pętlę na Chodźki

Autor: Zdjęcie autora drs
0 63 A A

Bezmyślni kierowcy na dwie godziny sparaliżowali kursowanie linii 156 i 160. Zapakowane na zakazie samochody skutecznie zablokowały trolejbusom wjazd na pętlę przy ul. Chodźki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 r. o 10:11
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
[/quote]
Popieram w 100%
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu... rozwiń
Avatar
zapatero / 7 grudnia 2010 r. o 21:56
CENTRUM WOLNE OD ZŁOMÓW! CENTRUM WOLNE OD ŚMIERDZIUCHÓW!
Avatar
Zaiko / 7 grudnia 2010 r. o 11:38
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 god... rozwiń
Avatar
Marek / 7 grudnia 2010 r. o 11:36
A kto tu sapie z okien autobusu? Mieszkam na Kalinie, pracuję na Jaczewskiego. Mam samochód i rower. W zimie do pracy chodzę na piechotę, jak jest ciepło to jeżdżę rowerem. Wystarczy trochę pomyśleć, i nie trzeba się męczyć szukaniem wolnego miejsca, odśnieżaniem samochodu po każdym śniegu itd. Odśnieżenie samochodu przed pracą, dojazd = czasowo jak dojście na piechotę.
Avatar
Tomasz / 7 grudnia 2010 r. o 11:33
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
[/quote]
Masz rację. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest niezwykle przenikliwe i pozbawione złudzeń.
Ja się np. dozipałem sraczyka ze spuszczaną wodą. Niech mnie ktoś tylko nazwie deb***em to nie będę spuszczać wody i mnóstwo ludzi z MPWiK pójdzie na bruk. No i oczywiście nie będę tolerować wyzywania z okien autobusu jeśli mnie siła sraki wzbierze i się zes..am gdzie popadnie na ulicy.
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, harac... rozwiń
Avatar
jAGA / 7 grudnia 2010 r. o 09:09
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:29
[quote name='zenek' timestamp='1291663299' post='400079']
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
[/quote]
Dobre!
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:28
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczony wianuszkiem innych znaków wskazujących na powód zakazu, to kierowca może łaskawie się zastosuje. Kierowca powinien mieć zakodowane zakaz postoju - nie parkuję, nakaz skrętu w prawo - nie jadę ani prosto, ani w lewo. Nawet jak nie widzi sensu ustawienia tego znaku, to nie znaczy, że jest on pomyłką, bo tak jak Ty w tym przypadku, nie zdaje sobie sprawy, że może stanowić utrudnienie czy zagrożenie dla inych uczestników ruchu.
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczo... rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:21
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min.
Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking.
Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce.
Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da.
I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać.
Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary.
Pozdrawiam
Grzegorz
[/quote]
Postaw samochód tam gdzie nie ma zakazu, a potem podjedź trolejbusem do szpitala.
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszaw... rozwiń
Avatar
mm / 7 grudnia 2010 r. o 07:05
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem.

Jest jeszcze parking pod halą sportową Uniwersytetu Medycznego (za akademikami).
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 r. o 10:11
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
[/quote]
Popieram w 100%
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu... rozwiń
Avatar
zapatero / 7 grudnia 2010 r. o 21:56
CENTRUM WOLNE OD ZŁOMÓW! CENTRUM WOLNE OD ŚMIERDZIUCHÓW!
Avatar
Zaiko / 7 grudnia 2010 r. o 11:38
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 god... rozwiń
Avatar
Marek / 7 grudnia 2010 r. o 11:36
A kto tu sapie z okien autobusu? Mieszkam na Kalinie, pracuję na Jaczewskiego. Mam samochód i rower. W zimie do pracy chodzę na piechotę, jak jest ciepło to jeżdżę rowerem. Wystarczy trochę pomyśleć, i nie trzeba się męczyć szukaniem wolnego miejsca, odśnieżaniem samochodu po każdym śniegu itd. Odśnieżenie samochodu przed pracą, dojazd = czasowo jak dojście na piechotę.
Avatar
Tomasz / 7 grudnia 2010 r. o 11:33
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
[/quote]
Masz rację. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest niezwykle przenikliwe i pozbawione złudzeń.
Ja się np. dozipałem sraczyka ze spuszczaną wodą. Niech mnie ktoś tylko nazwie deb***em to nie będę spuszczać wody i mnóstwo ludzi z MPWiK pójdzie na bruk. No i oczywiście nie będę tolerować wyzywania z okien autobusu jeśli mnie siła sraki wzbierze i się zes..am gdzie popadnie na ulicy.
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, harac... rozwiń
Avatar
jAGA / 7 grudnia 2010 r. o 09:09
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:29
[quote name='zenek' timestamp='1291663299' post='400079']
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
[/quote]
Dobre!
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:28
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczony wianuszkiem innych znaków wskazujących na powód zakazu, to kierowca może łaskawie się zastosuje. Kierowca powinien mieć zakodowane zakaz postoju - nie parkuję, nakaz skrętu w prawo - nie jadę ani prosto, ani w lewo. Nawet jak nie widzi sensu ustawienia tego znaku, to nie znaczy, że jest on pomyłką, bo tak jak Ty w tym przypadku, nie zdaje sobie sprawy, że może stanowić utrudnienie czy zagrożenie dla inych uczestników ruchu.
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczo... rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 r. o 07:21
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min.
Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking.
Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce.
Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da.
I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać.
Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary.
Pozdrawiam
Grzegorz
[/quote]
Postaw samochód tam gdzie nie ma zakazu, a potem podjedź trolejbusem do szpitala.
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszaw... rozwiń
Avatar
mm / 7 grudnia 2010 r. o 07:05
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem.

Jest jeszcze parking pod halą sportową Uniwersytetu Medycznego (za akademikami).
Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Puławski sanepid poinformował o zanieczyszczeniu wody z wodociągu w Wierzchoniowie. Pobrane próbki wykazały obecność bakterii z grupy coli. Woda nie nadaje się do spożycia.

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Rozmowa z Pawłem Brzuszkiewiczem, prezesem Lublinianki

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Sprzedawcy choinek mówią, że starają się trzymać ceny w ryzach, ale i tak jest drożej. A jeśli chodzi o trendy w choinkowej modzie, to świerki z plantacji mają przyćmić najpiękniejsze jodły.

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

W finałowej gali mogliśmy zobaczyć dwie zawodniczki z naszego regionu – Sandrę Bobowicz i Julię Szeremetę

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem
zdjęcia
galeria

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem

Wkrótce zostanie wskazana lokalizacja dla kolejnej elektrowni jądrowej. Na liście - ale nic nie jest przesądzone - jest miejscowość w Lubelskiem. Podczas Konwentu Marszałków Województw RP w Lublinie była też mowa o bezpieczeństwie żywnościowym.

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"
Ranking
galeria

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"

Najpopularniejsza wyszukiwarka świata przedstawia raport za 2022 roku. Prezentuje hasła, które były najczęściej wyszukiwane.

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Ważą się losy Adama Chodzińskiego. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego może stracić stanowisko, bo marszałek województwa lubelskiego stracił do niego zaufanie m.in. wskutek pogorszenia sytuacji finansowej placówki.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Nałęczowska straż miejska w przyszłym roku zostanie rozwiązana. Formację tworzą obecnie trzy osoby. Samorząd liczy na oszczędności, bo utrzymanie straży kosztuje nałęczowskich podatników ok. 300 tys. zł rocznie.

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

Tabeli przewodzą Symbit oraz Matematyka

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Z powodu oblodzonej nawierzchni dróg dzisiaj w wielu miejscach regionu było bardzo ślisko.

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej
10 grudnia 2022, 18:00

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu" to tytuł koncertu, który zostanie zorganizowany już w najbliższą sobotę o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Tego wieczora będzie można usłyszeć muzykę kompozytorów z Polski i Ukrainy.

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować
Alarm 24

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować

Nie ma ratunku dla kilkudziesięcioletniej lipy rosnącej przy ul. Chopina. Drzewo praktycznie pozbawiono korony, bo stwarzało zagrożenie dla ludzi. Miasto obiecuje nowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!