Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 grudnia 2010 r.
11:46
Edytuj ten wpis

Kierowcy parkują gdzie popadnie, znów zablokowali pętlę na Chodźki

Autor: Zdjęcie autora drs
0 63 A A

Bezmyślni kierowcy na dwie godziny sparaliżowali kursowanie linii 156 i 160. Zapakowane na zakazie samochody skutecznie zablokowały trolejbusom wjazd na pętlę przy ul. Chodźki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 10:11
0
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
[/quote]
Popieram w 100%
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu... rozwiń
Avatar
zapatero / 7 grudnia 2010 o 21:56
0
CENTRUM WOLNE OD ZŁOMÓW! CENTRUM WOLNE OD ŚMIERDZIUCHÓW!
Avatar
Zaiko / 7 grudnia 2010 o 11:38
0
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 god... rozwiń
Avatar
Marek / 7 grudnia 2010 o 11:36
0
A kto tu sapie z okien autobusu? Mieszkam na Kalinie, pracuję na Jaczewskiego. Mam samochód i rower. W zimie do pracy chodzę na piechotę, jak jest ciepło to jeżdżę rowerem. Wystarczy trochę pomyśleć, i nie trzeba się męczyć szukaniem wolnego miejsca, odśnieżaniem samochodu po każdym śniegu itd. Odśnieżenie samochodu przed pracą, dojazd = czasowo jak dojście na piechotę.
Avatar
Tomasz / 7 grudnia 2010 o 11:33
0
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
[/quote]
Masz rację. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest niezwykle przenikliwe i pozbawione złudzeń.
Ja się np. dozipałem sraczyka ze spuszczaną wodą. Niech mnie ktoś tylko nazwie deb***em to nie będę spuszczać wody i mnóstwo ludzi z MPWiK pójdzie na bruk. No i oczywiście nie będę tolerować wyzywania z okien autobusu jeśli mnie siła sraki wzbierze i się zes..am gdzie popadnie na ulicy.
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, harac... rozwiń
Avatar
jAGA / 7 grudnia 2010 o 09:09
0
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:29
0
[quote name='zenek' timestamp='1291663299' post='400079']
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
[/quote]
Dobre!
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:28
0
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczony wianuszkiem innych znaków wskazujących na powód zakazu, to kierowca może łaskawie się zastosuje. Kierowca powinien mieć zakodowane zakaz postoju - nie parkuję, nakaz skrętu w prawo - nie jadę ani prosto, ani w lewo. Nawet jak nie widzi sensu ustawienia tego znaku, to nie znaczy, że jest on pomyłką, bo tak jak Ty w tym przypadku, nie zdaje sobie sprawy, że może stanowić utrudnienie czy zagrożenie dla inych uczestników ruchu.
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczo... rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:21
0
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min.
Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking.
Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce.
Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da.
I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać.
Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary.
Pozdrawiam
Grzegorz
[/quote]
Postaw samochód tam gdzie nie ma zakazu, a potem podjedź trolejbusem do szpitala.
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszaw... rozwiń
Avatar
mm / 7 grudnia 2010 o 07:05
0
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem.

Jest jeszcze parking pod halą sportową Uniwersytetu Medycznego (za akademikami).
Avatar
Anna / 9 grudnia 2010 o 10:11
0
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
[/quote]
Popieram w 100%
[quote name='Zaiko' timestamp='1291718292' post='400543']
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu... rozwiń
Avatar
zapatero / 7 grudnia 2010 o 21:56
0
CENTRUM WOLNE OD ZŁOMÓW! CENTRUM WOLNE OD ŚMIERDZIUCHÓW!
Avatar
Zaiko / 7 grudnia 2010 o 11:38
0
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 godzin z cenami rosnącymi (choćby 1 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za drugą i 2 zł za trzecią), powyżej tego czasu stała cena 1,5zł za każdą kolejną godzinę. A jeśli nawet ktoś oburzyłby się, że nie warto inwestować w parkomaty to początkowo można spróbować sposobu z kartami parkingowymi do nabycia w każdym kiosku w śródmieściu ze stałą cenę (powiedzmy 1,5 z godzinę). I problem z miejscami parkingowymi w centrum w pewnym stopniu zostałby rozwiązany.

Inna sprawa dotyczy ogólnej organizacji ruchu w centrum. Wzorem innych miast Lublin jak najszybciej powinien zamknąć całe Krakowskie Przedmieście dla ruchu samochodowego, na innych uliczkach wprowadzić strefy ruchu uspokojonego. Tak robi się na całym świecie, no chyba, że na Wschodzie jest inaczej i każdy burak musi podjechać pod samą klatkę każdej instytucji.
Tragedia Lublina polega na braku strefy płatnego parkowania, która jak najszybciej powinna objąć całe śródmieście. Lublin jest chyba JEDYNĄ stolicą województwa, w której strefa płatnego parkowania nie istnieje. I to powoduje cały szereg patologii - jak coś jest całkiem za darmo, to każdy (czy musi czy nie musi) korzysta. To z kolei powoduje ciągły deficyt miejsc parkingowych w centrum. A wystarczy wprowadzić parkomaty. Nie trzeba od razu brać cen z Sopotu (średnio 3 złote za godzinę), wystarczy "zaaplikować" system pierwszych 3 god... rozwiń
Avatar
Marek / 7 grudnia 2010 o 11:36
0
A kto tu sapie z okien autobusu? Mieszkam na Kalinie, pracuję na Jaczewskiego. Mam samochód i rower. W zimie do pracy chodzę na piechotę, jak jest ciepło to jeżdżę rowerem. Wystarczy trochę pomyśleć, i nie trzeba się męczyć szukaniem wolnego miejsca, odśnieżaniem samochodu po każdym śniegu itd. Odśnieżenie samochodu przed pracą, dojazd = czasowo jak dojście na piechotę.
Avatar
Tomasz / 7 grudnia 2010 o 11:33
0
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
[/quote]
Masz rację. Twoje postrzeganie rzeczywistości jest niezwykle przenikliwe i pozbawione złudzeń.
Ja się np. dozipałem sraczyka ze spuszczaną wodą. Niech mnie ktoś tylko nazwie deb***em to nie będę spuszczać wody i mnóstwo ludzi z MPWiK pójdzie na bruk. No i oczywiście nie będę tolerować wyzywania z okien autobusu jeśli mnie siła sraki wzbierze i się zes..am gdzie popadnie na ulicy.
[quote name='jAGA' timestamp='1291709348' post='400431']
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, harac... rozwiń
Avatar
jAGA / 7 grudnia 2010 o 09:09
0
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC
SZKODA MI was ludziska, ktorzy z okien autobusow wyzywacie ludzi ktorzy cos tam maja i dozipali sie nawet nie nowych ale samochodow, kompleksy i wyzwiska - tym leczycie swoje samopoczucie. tylko niech ci wszyscy kierowcy, buraki deb***e i tak dalej przestana jeździć- ilu z was straci prace, skad rzad bedzie mial na latanie dziur budzetowych- bo nie w drogach,ani nie na odsniezanie tych drog na co powinny byc przeznaczone akcyzy i inne opaty paliwowe, haracz za przeglady itp.ile osob straci prace np w urzedach kominukacji KONIEC rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:29
0
[quote name='zenek' timestamp='1291663299' post='400079']
Yyyy, łoj bo zrobiły jakeś pentle tamój dzie parkuje moje tetetke
[/quote]
Dobre!
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:28
0
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczony wianuszkiem innych znaków wskazujących na powód zakazu, to kierowca może łaskawie się zastosuje. Kierowca powinien mieć zakodowane zakaz postoju - nie parkuję, nakaz skrętu w prawo - nie jadę ani prosto, ani w lewo. Nawet jak nie widzi sensu ustawienia tego znaku, to nie znaczy, że jest on pomyłką, bo tak jak Ty w tym przypadku, nie zdaje sobie sprawy, że może stanowić utrudnienie czy zagrożenie dla inych uczestników ruchu.
[quote name='edek' timestamp='1291665783' post='400129']
2 lata temu chciałem zaparkować w tym samym miejscu swój samochód, nie widziałem że te parkowanie może utrudnić wyjazd autobusu, ale na szczęście bardzo miły kierowca trolejbusu powiedział mi o co chodzi powinien być tam ustawiony dodatkowy znak np taki rysunkowy żeby było wiadomo o co kaman a nie jak 100 innych znaków stojących bez sensu
[/quote]
No tak, bo znak zakazu zatrzymywania i postoju można sobie lekceważyć. Dopiero jak będzie otoczo... rozwiń
Avatar
re-do-mu / 7 grudnia 2010 o 07:21
0
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszawie) , wjazd chwilowy na Jaczewskiego bezpłatnie może trwać 7 min.
Uważam, że jako klient szpitala mam prawo przyjechać samochodem i znaleźć bezpłatny parking.
Nie musi być metr od szpitala, ale na pewno parking Reala to nie jest właściwe miejsce.
Więc się nie dziwie że ludzie parkują gdzie się da.
I niech mi nikt nie mówi, że jak TT to go stać.
Najpierw rozsądne parkingi a później dotkliwe kary.
Pozdrawiam
Grzegorz
[/quote]
Postaw samochód tam gdzie nie ma zakazu, a potem podjedź trolejbusem do szpitala.
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Witam,
Jestem przeciwnikiem parkowania w tamtym miejscu, ale nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z jednej rzeczy.
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem. Przez 2 tygodnie miałem dziecko w DSK, zostawianie auta na parkingu strzeżonym kosztuje jeśli dobrze pamiętam 3,5pln/h (zostawianie auta na noc to bankructwo, ceny są podobne jak na Okęciu w Warszaw... rozwiń
Avatar
mm / 7 grudnia 2010 o 07:05
0
[quote name='Grzegorz' timestamp='1291666023' post='400135']
Na moje pytanie do panów strażników gdzie jest bezpłatny parking, powiedzieli że nie wiedzą i skierowali mnie na parking pod Realem.

Jest jeszcze parking pod halą sportową Uniwersytetu Medycznego (za akademikami).
Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 0

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 11 1

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 5

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 21 8

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 36 15

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 5

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 26

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 4 22

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!