Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lutego 2014 r.
17:30
Edytuj ten wpis

Kobiety w ciąży zaparkują w Lublinie za darmo? Sonda

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
159 41 A A

Zwolnienie z opłat za parkowanie kobiet w ciąży i rodzin wielodzietnych proponuje grupa radnych PO. Nad taką zmianą zasad działania Strefy Płatnego Parkowania radni mogą głosować w marcu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Autorzy pomysłu chcą rozszerzenia listy kierowców objętych zerową stawką opłaty za parkowanie w strefie. Mieliby do niej dołączyć posiadacze karty "Rodzina Trzy Plus” wydawanej wszystkim członkom rodziny mającej trójkę lub więcej dzieci. W tym roku Ratusz wydał już 4960 takich kart. Na ich podstawie prezydent miałby wydawać Kartę Parkingową wystawianą na konkretne imię, nazwisko i numer rejestracyjny pojazdu. Podobnie miałoby to wyglądać w przypadku ciężarnych kobiet zamieszkałych na terenie Lublina. Karta Parkingowa byłaby wydawana na podstawie zaświadczenia od ginekologa wydanego nie wcześniej, niż przed rozpoczęciem 10. tygodnia ciąży. Imienne uprawnienie do bezpłatnego postoju byłoby przyznawane do końca ważności zaświadczenia lekarskiego. Projekt uchwały wprowadzającej takie zmiany przygotowała grupa radnych PO: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Elżbieta Mroczkowska, Jacek Bednarczyk, Zbigniew Ławniczak i Stanisław Podgórski. W uzasadnieniu projektu piszą: "Liczba mieszkańców Lublina spada systematycznie od 14 lat. Niezbędnym staje się podjęcie wszelkich kroków, by ten niekorzystny trend odwrócić”. Radni nie policzyli jeszcze, o ile te ulgi uszczupliłyby miejską kasę. - Celem takiego rozwiązania jest wspieranie polityki prorodzinnej miasta i niezasadnym jest rozpatrywanie go z punktu widzenia kosztów - stwierdza współautorka projektu, Beata Stepaniuk-Kuśmierzak. I dodaje, że na podobne rozwiązanie zdecydował się Wieluń. Rzeczywiście, w niespełna 24-tysięcznym Wieluniu radni uchwalili w zeszłym tygodniu, że kobiety w ciąży nie zapłacą za parkowanie, a zasada ta ma obowiązywać od lipca. W Lublinie głosowanie odbędzie się prawdopodobnie 13 marca, ale już teraz Ratusz mówi, że to ryzykowne rozwiązanie. - Do końca czerwca 2016 r. obowiązuje umowa z operatorem strefy, który zgodnie z rozstrzygnięciami przetargowymi pobiera wynagrodzenie w postaci 43,6 proc. wpływów - mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta. - Wprowadzenie na tym etapie dodatkowych ulg mogłoby się wiązać z tym, że operator wystąpiłby do nas o rekompensatę z tytułu uszczuplenia wpływów.

Beata Stepaniuk-Kuśmierzak dla Dziennika

Strefa płatnego parkowania służy uporządkowaniu ruchu samochodowego w centrum miasta.Wielkość wpływów środków finansowych z tego tytułu jest drugoplanowa.Ułatwienie parkowania kobietom w ciąży i dużym rodzinom jest częścią polityki społecznej miasta i ukazuje determinację władz samorządowych w obszarze wsparcia dla instytucji rodziny. Polityka prorodzinna bardzo często jest związana z systemem ulg i zwolnień w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego. Celem takich rozwiązań jest pobudzenie określonych obszarów dlatego błędem jest rozpatrywanie ich z punktu widzenia kosztów.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
San / 1 marca 2014 o 15:50
0

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

To kiedy zaczniecie tępić chamskie i rozszczeniowe mamuski i ich rozwydrzone pasożyty?Ja nazywam rzeczy po imieniu.Skoro szczerość i dosadność jest chamstwem, to niech będzie że mam tutaj chamskie wypowiedzi.Dla byle kogo nie będę dobierać ładnych słówek, skoro i tak najprawdopodobniej nie zrozumie treści.Proste.

To kiedy zaczniecie tępić chamskie i rozszczeniowe mamuski i ich rozwydrzone pasożyty?Ja nazywam rzeczy po imieniu.Skoro szczerość i dosadność jest chamstwem, to niech będzie że mam tutaj chamskie wypowiedzi.Dla byle kogo nie będę dobierać ładnych słówek, skoro i tak najprawdopodobniej nie zrozumie treści.Proste.

rozwiń
Avatar
San / 1 marca 2014 o 15:46
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.

No jasne walnie się jeden błąd, który faktycznie w pośpiechu popełniłam i już się czepiacie, brak argumentów jak widać.Ja mam męża tak w ogóle.Głupi to są tacy jak ty.Kryzys w państwie, coraz większa dziura budżetowa, no ale trzeba bawić sie w państwo opiekuńcze, na co nas nie stać.Pomiotem to siebie i swoje ewentualne bachory możesz nazywać, nie mnie.

się jeden błąd, który faktycznie w pośpiechu popełniłam i już się czepiacie, brak argumentów jak widać.Ja mam męża tak w ogóle.Głupi to są tacy jak ty.Kryzys w państwie, coraz większa dziura budżetowa, no ale trzeba bawić sie w państwo opiekuńcze, na co nas nie stać.Pomiotem to siebie i swoje ewentualne bachory możesz nazywać, nie mnie.

rozwiń
Avatar
Anna / 22 lutego 2014 o 17:05
0

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2014 o 17:53
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:38
0

dokładnie.... ja jestem "suką" , ktora "dała dupy " i będę miała dziecko i wiesz co @ San? na początku byłam przerażona, ale teraz z tego się cieszę . Nalezy współczuć twojej matce że wychowała takiego  wstrętnego gnoma który nie potrafi używać szarych komórek :) unikam jednak pelnej aktywności własnie dlatego że widzę te nienawistne i pogardliwe dla kobiet w ciąży spojrzenia. Mimo ze na niezbędne zakupy wybieram się w porach mniejszego ruchu to tak jak ktoś pisał- wszyscy łącznie z kasjerką udają że nie widzą:/:/ ja sie jeszcze nigdy nie odważyłam z przywilejów korzystać ani w sklepie , ani na poczcie,a darmowe miejsca parkingowe?? hmmm... i tak nawet jeśli to by było to w centrum nie ma nawet tych płatnych miejsc:) :)

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2014 o 17:33
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Troszeczkę to niegrzeczne delikatnie mówiąc co napisałeś.Nie chcę faworyzować nikogo,ale obrażać również nie można.Gdybyś użył mózgu nie napisałbyś tego.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:27
0

super podsumowales/as wlasną matkę - gratulacje

Moja matka nie wyciagała i nie wyciaga kasy od społeczeństwa więc do niej to nie pasuje, wystarczy czytać ze zrozumieniem.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:25
0

Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.

Nie zasługuje bo?Co ty możesz o mnie wiedzieć i moim życiu.Nic.Wszystkie twoje współczucia i gdybania sa chybione.Nie jestem np. sama, no ale to byś musiał coś wiedzieć na mój temat.Nic nie wiesz i oceniasz- tobie też gratuluje.

Nie zasługuje bo?Co ty możesz o mnie wiedzieć i moim życiu.Nic.Wszystkie twoje współczucia i gdybania sa chybione.Nie jestem np. sama, no ale to byś musiał coś wiedzieć na mój temat.Nic nie wiesz i oceniasz- tobie też gratuluje.

rozwiń
Avatar
to-to / 21 lutego 2014 o 15:57
0

Czyli kobiety nie mogące zajść w ciążę są... dyskryminowane! To się kwalifikuje pod "paragraf" i można z tym iść do sądu (za jawną dyskryminację osób niepłodnych) :unsure:

Avatar
mężatka / 21 lutego 2014 o 12:45
0

Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.

dokładnie ! aż żal patrzeć jak wypowiadają się ludzie, którzy nie mają za grosz kultury osobistej.. szok !

Avatar
San / 1 marca 2014 o 15:50
0

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

To kiedy zaczniecie tępić chamskie i rozszczeniowe mamuski i ich rozwydrzone pasożyty?Ja nazywam rzeczy po imieniu.Skoro szczerość i dosadność jest chamstwem, to niech będzie że mam tutaj chamskie wypowiedzi.Dla byle kogo nie będę dobierać ładnych słówek, skoro i tak najprawdopodobniej nie zrozumie treści.Proste.

To kiedy zaczniecie tępić chamskie i rozszczeniowe mamuski i ich rozwydrzone pasożyty?Ja nazywam rzeczy po imieniu.Skoro szczerość i dosadność jest chamstwem, to niech będzie że mam tutaj chamskie wypowiedzi.Dla byle kogo nie będę dobierać ładnych słówek, skoro i tak najprawdopodobniej nie zrozumie treści.Proste.

rozwiń
Avatar
San / 1 marca 2014 o 15:46
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.

No jasne walnie się jeden błąd, który faktycznie w pośpiechu popełniłam i już się czepiacie, brak argumentów jak widać.Ja mam męża tak w ogóle.Głupi to są tacy jak ty.Kryzys w państwie, coraz większa dziura budżetowa, no ale trzeba bawić sie w państwo opiekuńcze, na co nas nie stać.Pomiotem to siebie i swoje ewentualne bachory możesz nazywać, nie mnie.

się jeden błąd, który faktycznie w pośpiechu popełniłam i już się czepiacie, brak argumentów jak widać.Ja mam męża tak w ogóle.Głupi to są tacy jak ty.Kryzys w państwie, coraz większa dziura budżetowa, no ale trzeba bawić sie w państwo opiekuńcze, na co nas nie stać.Pomiotem to siebie i swoje ewentualne bachory możesz nazywać, nie mnie.

rozwiń
Avatar
Anna / 22 lutego 2014 o 17:05
0

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2014 o 17:53
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:38
0

dokładnie.... ja jestem "suką" , ktora "dała dupy " i będę miała dziecko i wiesz co @ San? na początku byłam przerażona, ale teraz z tego się cieszę . Nalezy współczuć twojej matce że wychowała takiego  wstrętnego gnoma który nie potrafi używać szarych komórek :) unikam jednak pelnej aktywności własnie dlatego że widzę te nienawistne i pogardliwe dla kobiet w ciąży spojrzenia. Mimo ze na niezbędne zakupy wybieram się w porach mniejszego ruchu to tak jak ktoś pisał- wszyscy łącznie z kasjerką udają że nie widzą:/:/ ja sie jeszcze nigdy nie odważyłam z przywilejów korzystać ani w sklepie , ani na poczcie,a darmowe miejsca parkingowe?? hmmm... i tak nawet jeśli to by było to w centrum nie ma nawet tych płatnych miejsc:) :)

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 lutego 2014 o 17:33
0

Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.


Troszeczkę to niegrzeczne delikatnie mówiąc co napisałeś.Nie chcę faworyzować nikogo,ale obrażać również nie można.Gdybyś użył mózgu nie napisałbyś tego.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:27
0

super podsumowales/as wlasną matkę - gratulacje

Moja matka nie wyciagała i nie wyciaga kasy od społeczeństwa więc do niej to nie pasuje, wystarczy czytać ze zrozumieniem.

Avatar
San / 21 lutego 2014 o 17:25
0

Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.

Nie zasługuje bo?Co ty możesz o mnie wiedzieć i moim życiu.Nic.Wszystkie twoje współczucia i gdybania sa chybione.Nie jestem np. sama, no ale to byś musiał coś wiedzieć na mój temat.Nic nie wiesz i oceniasz- tobie też gratuluje.

Nie zasługuje bo?Co ty możesz o mnie wiedzieć i moim życiu.Nic.Wszystkie twoje współczucia i gdybania sa chybione.Nie jestem np. sama, no ale to byś musiał coś wiedzieć na mój temat.Nic nie wiesz i oceniasz- tobie też gratuluje.

rozwiń
Avatar
to-to / 21 lutego 2014 o 15:57
0

Czyli kobiety nie mogące zajść w ciążę są... dyskryminowane! To się kwalifikuje pod "paragraf" i można z tym iść do sądu (za jawną dyskryminację osób niepłodnych) :unsure:

Avatar
mężatka / 21 lutego 2014 o 12:45
0

Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.

dokładnie ! aż żal patrzeć jak wypowiadają się ludzie, którzy nie mają za grosz kultury osobistej.. szok !

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 1 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 14 3

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 4

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 5

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 5

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 27 13

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 9 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek