Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2015 r.
19:01

Kocia kawiarnia w Lublinie już otwarta (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 39 A A

W poniedziałek przy Orlej otwarta została pierwsza w Lublinie kawiarnia, gdzie można posiedzieć przy kawie w towarzystwie mieszkających w lokalu kotów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ci, którzy przyszli na otwarcie Mrau Cafe musieli poczekać kwadrans, aż ekipa dopnie wszystko na ostatni guzik, ale kolejki nie opuścił żaden z klientów. Powitał ich Witkacy, najstarszy z 11 kotów, które trafiły tu z miejskiego schroniska. Głaskać można je do woli (trzeba wcześniej zdezynfekować dłonie), nie można za to brać kotów na ręce, chyba że same się wproszą.

Więcej o kawiarni: Mrau Cafe otwiera się w Lublinie. W nowej kawiarni mieszka 11 kotów (zdjęcia)

Czytaj więcej o:

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gościówa / 30 grudnia 2015 o 21:40
0

Jak masz zwierzę to musisz po nim sprzątać i dbac o czystość.
Ja mam cztery koty i sierści na ubraniach nie mam, ani w jedzeniu ani na stole ale jak się jest brudasem sprzatajacym od czasu do czasu to się ma syf i brud w domu obojętnie czy są w nim koty czy nie.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:31
0
Fajne :) wie ktoś gdzie można kupić te drzewa przerobione na drapaki dla kotów?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 18:53
0
Na szczęście już lokal jest zamknięty. Mógłby być otwarty, gdyby konsumenci podpisywali zgodę, że wchodzą dobrowolnie i nie będą wnosić w razie czego żadnych pretensji, a koszty ew. leczenia biorą na siebie. Lubię koty, ale to jakaś przesada.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:53
0

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:48
0

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Juz ci przecież  napisałam, ze twoje fantazje nas nie interesują. Poszukaj sobie innego forum.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:34
0
Bardzo dobrze, że w naszym mieście powstaje coś niekonwencjonalnego, może przestaniemy być kojarzeni z burakami, żytem i chamstwem. A kretyńskimi komentarzami właściciele lokalu niech się nie przejmują, mamy tu szczególną grupkę osobników plujących jadem.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:37
0
A po godzinach otwarcia lokalu? Koty na zapleczu w klatkach?
Avatar
kitykat / 29 grudnia 2015 o 14:28
0

"Haters gonna hate" jestem ciekawa czy któryś z negatywnie nastawionych komentujących był w kawiarni? Już właściciele i pracownicy wiedzą, co robią. I koty i goście wydają się zadowoleni. Świetnie, że i Lublin jest otwarty na kreatywne pomysły :)


Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierśc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:03
0
Czy pan sędzia międzynarodowy Jeremiasz P.G. ma udziały w tym przedsięwzięciu ? Wszak to znany podatnik Krusu- czyli rolnik, który niby ma ziemię i czerpie z tego korzyści, a tak naprawdę strzyże psy w swoim mieszkanku na Tumidajskiego i trzepie niezłą kasę na rolowaniu państwa.
Avatar
nie jestem ze Słupska / 29 grudnia 2015 o 13:43
0

Twoje fantazje nikogo tutaj nie interesują.

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Avatar
Gościówa / 30 grudnia 2015 o 21:40
0

Jak masz zwierzę to musisz po nim sprzątać i dbac o czystość.
Ja mam cztery koty i sierści na ubraniach nie mam, ani w jedzeniu ani na stole ale jak się jest brudasem sprzatajacym od czasu do czasu to się ma syf i brud w domu obojętnie czy są w nim koty czy nie.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:31
0
Fajne :) wie ktoś gdzie można kupić te drzewa przerobione na drapaki dla kotów?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 18:53
0
Na szczęście już lokal jest zamknięty. Mógłby być otwarty, gdyby konsumenci podpisywali zgodę, że wchodzą dobrowolnie i nie będą wnosić w razie czego żadnych pretensji, a koszty ew. leczenia biorą na siebie. Lubię koty, ale to jakaś przesada.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:53
0

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:48
0

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Juz ci przecież  napisałam, ze twoje fantazje nas nie interesują. Poszukaj sobie innego forum.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:34
0
Bardzo dobrze, że w naszym mieście powstaje coś niekonwencjonalnego, może przestaniemy być kojarzeni z burakami, żytem i chamstwem. A kretyńskimi komentarzami właściciele lokalu niech się nie przejmują, mamy tu szczególną grupkę osobników plujących jadem.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:37
0
A po godzinach otwarcia lokalu? Koty na zapleczu w klatkach?
Avatar
kitykat / 29 grudnia 2015 o 14:28
0

"Haters gonna hate" jestem ciekawa czy któryś z negatywnie nastawionych komentujących był w kawiarni? Już właściciele i pracownicy wiedzą, co robią. I koty i goście wydają się zadowoleni. Świetnie, że i Lublin jest otwarty na kreatywne pomysły :)


Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierśc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:03
0
Czy pan sędzia międzynarodowy Jeremiasz P.G. ma udziały w tym przedsięwzięciu ? Wszak to znany podatnik Krusu- czyli rolnik, który niby ma ziemię i czerpie z tego korzyści, a tak naprawdę strzyże psy w swoim mieszkanku na Tumidajskiego i trzepie niezłą kasę na rolowaniu państwa.
Avatar
nie jestem ze Słupska / 29 grudnia 2015 o 13:43
0

Twoje fantazje nikogo tutaj nie interesują.

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 9

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 12 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 0 1

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 120 51

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 19 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 57 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 9

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 6 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!