Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 grudnia 2015 r.
19:01

Kocia kawiarnia w Lublinie już otwarta (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora drs
0 39 A A

W poniedziałek przy Orlej otwarta została pierwsza w Lublinie kawiarnia, gdzie można posiedzieć przy kawie w towarzystwie mieszkających w lokalu kotów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ci, którzy przyszli na otwarcie Mrau Cafe musieli poczekać kwadrans, aż ekipa dopnie wszystko na ostatni guzik, ale kolejki nie opuścił żaden z klientów. Powitał ich Witkacy, najstarszy z 11 kotów, które trafiły tu z miejskiego schroniska. Głaskać można je do woli (trzeba wcześniej zdezynfekować dłonie), nie można za to brać kotów na ręce, chyba że same się wproszą.

Więcej o kawiarni: Mrau Cafe otwiera się w Lublinie. W nowej kawiarni mieszka 11 kotów (zdjęcia)

Czytaj więcej o:

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gościówa / 30 grudnia 2015 o 21:40
0

Jak masz zwierzę to musisz po nim sprzątać i dbac o czystość.
Ja mam cztery koty i sierści na ubraniach nie mam, ani w jedzeniu ani na stole ale jak się jest brudasem sprzatajacym od czasu do czasu to się ma syf i brud w domu obojętnie czy są w nim koty czy nie.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:31
0
Fajne :) wie ktoś gdzie można kupić te drzewa przerobione na drapaki dla kotów?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 18:53
0
Na szczęście już lokal jest zamknięty. Mógłby być otwarty, gdyby konsumenci podpisywali zgodę, że wchodzą dobrowolnie i nie będą wnosić w razie czego żadnych pretensji, a koszty ew. leczenia biorą na siebie. Lubię koty, ale to jakaś przesada.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:53
0

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:48
0

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Juz ci przecież  napisałam, ze twoje fantazje nas nie interesują. Poszukaj sobie innego forum.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:34
0
Bardzo dobrze, że w naszym mieście powstaje coś niekonwencjonalnego, może przestaniemy być kojarzeni z burakami, żytem i chamstwem. A kretyńskimi komentarzami właściciele lokalu niech się nie przejmują, mamy tu szczególną grupkę osobników plujących jadem.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:37
0
A po godzinach otwarcia lokalu? Koty na zapleczu w klatkach?
Avatar
kitykat / 29 grudnia 2015 o 14:28
0

"Haters gonna hate" jestem ciekawa czy któryś z negatywnie nastawionych komentujących był w kawiarni? Już właściciele i pracownicy wiedzą, co robią. I koty i goście wydają się zadowoleni. Świetnie, że i Lublin jest otwarty na kreatywne pomysły :)


Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierśc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:03
0
Czy pan sędzia międzynarodowy Jeremiasz P.G. ma udziały w tym przedsięwzięciu ? Wszak to znany podatnik Krusu- czyli rolnik, który niby ma ziemię i czerpie z tego korzyści, a tak naprawdę strzyże psy w swoim mieszkanku na Tumidajskiego i trzepie niezłą kasę na rolowaniu państwa.
Avatar
nie jestem ze Słupska / 29 grudnia 2015 o 13:43
0

Twoje fantazje nikogo tutaj nie interesują.

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Avatar
Gościówa / 30 grudnia 2015 o 21:40
0

Jak masz zwierzę to musisz po nim sprzątać i dbac o czystość.
Ja mam cztery koty i sierści na ubraniach nie mam, ani w jedzeniu ani na stole ale jak się jest brudasem sprzatajacym od czasu do czasu to się ma syf i brud w domu obojętnie czy są w nim koty czy nie.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

Mylisz się co do mojej osoby. Akurat mam wysprzątane w domu na błysk, wynajęłam sprzątaczkę i codziennie sprząta w mojej rezydencji. Zwierzęta powinno się trzymać na dworze, tam jest ich miejsce a nie w domu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 19:31
0
Fajne :) wie ktoś gdzie można kupić te drzewa przerobione na drapaki dla kotów?
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 18:53
0
Na szczęście już lokal jest zamknięty. Mógłby być otwarty, gdyby konsumenci podpisywali zgodę, że wchodzą dobrowolnie i nie będą wnosić w razie czego żadnych pretensji, a koszty ew. leczenia biorą na siebie. Lubię koty, ale to jakaś przesada.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:53
0

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

Czy to naprawdę twój problem kto i kiedy coś będzie zamykał?

Nikt ci nie każe tam chodzić a swoje "głębokie" przemyślenia zostaw dla siebie. Póki co nikt nikomu nie zabrania trzymania zwierząt zarówno w domu jak i w kawiarni a mordownia to twój drugi dom, więc rozumiemy, że kulturalne lokale nie są w twoim stylu.

rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:48
0

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Juz ci przecież  napisałam, ze twoje fantazje nas nie interesują. Poszukaj sobie innego forum.

Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 17:34
0
Bardzo dobrze, że w naszym mieście powstaje coś niekonwencjonalnego, może przestaniemy być kojarzeni z burakami, żytem i chamstwem. A kretyńskimi komentarzami właściciele lokalu niech się nie przejmują, mamy tu szczególną grupkę osobników plujących jadem.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:37
0
A po godzinach otwarcia lokalu? Koty na zapleczu w klatkach?
Avatar
kitykat / 29 grudnia 2015 o 14:28
0

"Haters gonna hate" jestem ciekawa czy któryś z negatywnie nastawionych komentujących był w kawiarni? Już właściciele i pracownicy wiedzą, co robią. I koty i goście wydają się zadowoleni. Świetnie, że i Lublin jest otwarty na kreatywne pomysły :)


Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierściuchowego przybytku nie wstąpi. Knajpa umrze śmiercią naturalną...


A ja wołam - Wolność Dla Kotów Z Tego Sierściuchowa !

Jakie pomysły ?!

Wam już się w d...ach pozajączkowało od tych pomysłów, kopiowanych z innych kultur, tym razem z Japonii !

Boszszsz... Jakiś debil zobaczył coś w temacie-restauracje, zapragnął być prekursorem na lubelskiej niwie i otworzył mordownię z sierściuchami. Wpuścił kilka biednych sierściuchów do ciasnego pomieszczenia, nazwał to knajpą i zapragnął trzepać kasę...

Jak widać, debili nie brakuje, więc jakiś ruch w interesie obserwujemy.

Zapewniam, że po połowie roku nikt do tego sierśc... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 14:03
0
Czy pan sędzia międzynarodowy Jeremiasz P.G. ma udziały w tym przedsięwzięciu ? Wszak to znany podatnik Krusu- czyli rolnik, który niby ma ziemię i czerpie z tego korzyści, a tak naprawdę strzyże psy w swoim mieszkanku na Tumidajskiego i trzepie niezłą kasę na rolowaniu państwa.
Avatar
nie jestem ze Słupska / 29 grudnia 2015 o 13:43
0

Twoje fantazje nikogo tutaj nie interesują.

Nie jestem pedałem w odróżnieniu od ciebie Gościu

Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pszczółki konta Widzew Łódź, czyli starcie z zespołem nieprzewidywalnym

Pszczółki konta Widzew Łódź, czyli starcie z zespołem nieprzewidywalnym 0 0

Dwa tygodnie przerwy na lepsze zgranie się z nową środkową i wyleczenie urazów. Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin pauzowały w ostatniej kolejce. W sobotę (godz. 19) powrócą na parkiet i zmierzą się z Widzewem Łódź

Kiełki jako antidotum na świąteczne przejedzenie

Kiełki jako antidotum na świąteczne przejedzenie 0 0

W związku z ogromem ciężkostrawnych potraw wigilijnych i świątecznych, na pewno warto poszukać czegoś zdrowego, lekkiego i włączyć do zimowego jadłospisu. Doskonałym pomysłem są kiełki, jako wartościowe źródło witamin i absolutną wolność od szkodliwej chemii. W porównaniu do hermetycznie pakowanych sałatek, pryskanych główek sałaty czy hydroponicznie uprawianego szpinaku, kiełki są w 100% bezpieczne.

Pociągi wracają do Dęblina [zdjęcia]
galeria

Pociągi wracają do Dęblina [zdjęcia] 7 0

Od najbliższej niedzieli będzie można dojechać pociągiem z Dęblina do Łukowa bez przesiadek w autobusy komunikacji zastępczej, którą wprowadzono rok temu ze względu na modernizację stacji Dęblin.

Światowa piłka w Lublinie. FIFA przyznała nam aż 9 meczów Mistrzostw Świata U-20
film

Światowa piłka w Lublinie. FIFA przyznała nam aż 9 meczów Mistrzostw Świata U-20 88 5

W Lublinie odbędzie się aż dziewięć meczów Mistrzostw Świata FIFA U-20 w 2019 roku. Dziś ogłoszony został harmonogram rozgrywek.

Sportowiec Roku 2018 - nominowani: Emilia Zdunek. Mózg i serce mistrzyń

Sportowiec Roku 2018 - nominowani: Emilia Zdunek. Mózg i serce mistrzyń 0 0

Emilia Zdunek to kolejna nominowana na „Sportowca 2018 r.”. Futbolistka Górnika Łęczna ma za sobą świetny czas – wywalczyła mistrzostwo Polski, zdobyła krajowy puchar i wróciła do kadry narodowej

Prezesi porzucają stołki w spółkach miejskich. Nowy prezydent musi szukać zastępców

Prezesi porzucają stołki w spółkach miejskich. Nowy prezydent musi szukać zastępców 5 8

Jakub Banaszek, nowo wybrany prezydent Chełma, jak dotąd nie zwolnił jeszcze żadnego z dyrektorów wydziałów. Rozstał się jedynie z dotychczasową skarbnik i wiceprezydentem Józefem Górnym. Są jednak tacy, którzy odeszli z miejskich stanowisk z własnej inicjatywy.

Wernisaż wystawy "Przezroczystość" Weroniki Markiewicz
15 grudnia 2018, 18:00

Wernisaż wystawy "Przezroczystość" Weroniki Markiewicz 1 0

Już 15 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Weroniki Markiewicz Przezroczystość.

Program TV na weekend 14-16 grudnia 2018. Jakie filmy warto zobaczyć?

Program TV na weekend 14-16 grudnia 2018. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższy weekend w telewizji znajdziemy przede wszystkim dużo filmowej rozrywki. Będą Godzilla, Niepamięć, Skarb Narodów i inne ciekawe produkcje.

Pijany kierowca rozbił się na znaku drogowym [zdjęcia]
galeria

Pijany kierowca rozbił się na znaku drogowym [zdjęcia] 0 3

37-latek z gm. Adamów mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierował audi.

Lublinianka późno zakończyła treningi i wcześnie wróci do zajęć

Lublinianka późno zakończyła treningi i wcześnie wróci do zajęć 2 0

W środę piłkarze Lublinianki spotkali się na ostatnim treningu w tym roku. Ponownie do zajęć mają jednak wrócić już... 3 stycznia

Malowanie Giga Bombek w Tarasach Zamkowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 12:00

Malowanie Giga Bombek w Tarasach Zamkowych w Lublinie 1 0

To będzie dzień pełen atrakcji. Tarasy Zamkowe zapraszają wszystkie dzieci w wieku szkolnym do udziału we wspólnej zabawie polegającej na malowaniu olbrzymich bombek. Happening odbędzie się 15 grudnia.

Opolska Cantata zaśpiewa na 25-lecie
15 grudnia 2018, 16:00

Opolska Cantata zaśpiewa na 25-lecie 0 0

Już w sobotę 15 grudnia, opolski Chór Cantata będzie świętował 25-lecie działalności. Z tej okazji zaprasza na koncert Szkole Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim.

MOSiR musi oszczędzać. W tym sezonie nie uruchomi stoku narciarskiego na Globusie?

MOSiR musi oszczędzać. W tym sezonie nie uruchomi stoku narciarskiego na Globusie? 34 55

MOSiR może całkowicie zrezygnować z otwierania stoku narciarskiego na Globusie, jeżeli uzna to za nieopłacalne. Na ten sezon nie wynajął nawet armatek śnieżnych. Czy to koniec marzeń o nartach w Lublinie? – Decyzję ogłosimy w przyszłym tygodniu – zapowiada spółka zarządzająca stokiem.

Wydarzenia Sportowe w Lubelskiem: 14-16 grudnia

Wydarzenia Sportowe w Lubelskiem: 14-16 grudnia 1 0

Przed nami weekend z koszykówką. W sobotę o godz. 19 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS zmierzy się w Lublinie z Widzewem Łódź. A w niedzielę o 18.30 rywalem TBV Startu będzie King Szczecin.

Konkurs bożonarodzeniowy. Wygraj naturalne produkty regionalne z Roztocza

Konkurs bożonarodzeniowy. Wygraj naturalne produkty regionalne z Roztocza 0

Konkurs trwa do 16 grudnia do godz. 10.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!