Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 lipca 2017 r.
21:58

Lublin: Manifestacja w obronie sądów. Protestowało tysiąc osób

Autor: Zdjęcie autora dudi toma
0 117 A A

Kolejny protest przeciwko zmianom w sądownictwie. Przed Sądem Okręgowym w Lublinie zebrało się ponad tysiąc osób ze zniczami. Potem tłum przeszedł pod Pomnik Konstytucji 3 Maja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wśród protestujących był 22-letni Marcin, student prawa. - Witam się dzisiaj z państwem jako komunista, gorszy sort i zdradziecka morda. Trzymam w ręku konstytucję, jestem studentem prawa. Wiem jak ważny jest ten dokument dla naszego państwa. Nie mogę znieść jak widzę posłów, którzy podeptali konstytucję na którą przysięgali jeszcze dwa lata temu - mówił. - Wczoraj jedna z pań mówiła, że ludzi młodych jest mało. To nie jest prawda. Coraz bardziej widzimy jak to państwo jest niszczone przez nową władzę - dodał.

W pewnym momencie obok grupy protestujących pojawił się człowiek w czerwonej kominiarce i zaczął krzyczeć na tłum przez megafon. Manifestanci zaczęli skandować "pokaż twarz!" Policjanci szybko wyprosili mężczyznę.

Po przemowach i okrzykach demonstrujący przeszli na plac Litewski pod Pomnik Konstytucji 3 Maja. - Teraz czas na prezydenta RP. Panie prezydencie, domagamy się pańskiego weta! To pana ostatnia szansa, żeby pokazać, że jest pan prezydentem wszystkich Polaków, czy słucha pan jednego suwerena i jednej partii – mówiła działaczka lubelskiego Komitetu Obrony Demokracji Wanda Misiewicz.

Czwartek był trzecim kolejnym dniem protestów w Lublinie. Z dnia na dzień na organizowane manifestacje przychodzi coraz więcej ludzi.

- Jestem tu po raz pierwszy. Wszystkie granice przyzwoitości zostały już przekroczone. Za każdym razem, kiedy obóz rządzący szedł krok dalej, miałem nadzieję, że się opamiętają. Teraz jest za późno na pobożne nadzieje, trzeba wyjść na ulice. Tysiące młodych ludzi takich jak ja, nie jest do tego przyzwyczajonych, wszystkie prawa i wolności wydają nam się być nabyte i oczywiste. Dlatego postanowiłem tu przyjść – mówi pan Bartek. - Przyszłam tu z całą rodziną, nawet z teściami. Nie zgadzam się na to, co robi Jarosław Kaczyński i tylko w ten sposób mogę wyrazić swój sprzeciw. Jesteśmy bezsilni, nie możemy fizycznie nic zrobić, zostały nam tylko protesty takie jak ten. Jutro też tu będę – zapewnia pani Agnieszka.

Na zakończenie uczestnicy manifestacji odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, a następnie ułożyli z przyniesionych zniczy napis „Veto”. Kolejny protest ma się odbyć w piątek, ponownie o godz. 21.

(fot. Fot. Czytelnik Tomasz)

Protest na placu Litewskim

Dlaczego protestują?

W czwartek po południu Sejm przegłosował ustawę o Sądzie Najwyższym.

Kontrowersyjna ustawa zakłada m.in. możliwość przeniesienia obecnych sędziów SN w stan spoczynku i umożliwia wybór nowych przez Sejm. Podczas głosowania za jej wprowadzeniem było 235 posłów, 192 opowiedziało się przeciw, a 23 wstrzymało się od głosu.

W nocy ze środy na czwartek sejmowa komisja sprawiedliwości odrzuciła ponad tysiąc poprawek zgłoszonych przez opozycję. Wcześniej – również w jednym głosowaniu – przyjęła wszystkie poprawki autorstwa parlamentarzystów PiS. Wśród nich znalazły się propozycje prezydenta Andrzeja Dudy, m.in. tę mówiącą, że Sejm będzie wybierał sędziów członków Krajowej Rady Sądownictwa większością 3/5 głosów, a nie zwykłą większością.

Czytaj więcej o:

Komentarze 117

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 lipca 2017 o 23:48
+1
Brawo Lublin! Jest nas coraz więcej, przyjdźcie jutro pod Sąd o 21.00!
Avatar
Nie jestem robotem / 20 lipca 2017 o 22:57
+1
Pozdrawiam wszystkich protestujących, im nas więcej tym lepiej, Kaczyzm nie przejdzie! 
Avatar
jj / 20 lipca 2017 o 22:29
+1
Wolne sądy !!!
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 23:53
0
Większa część osób uczestniczących we wczorajszej manifestacji przeciwko zmianom w sądownictwie to ludzie którzy tak jak Pan Petru nie wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi za to Pan Schetyna z swoimi ludźmi wykorzystał niewiedze manifestujących powstrzymując fałszywe uśmieszki do swoich koleżków.Wraz z Panią Katarzyną Lubnauer w której jest więcej kłamstwa niż sama waży. Dobrze że ten kabarecik za darmo bo inaczej wiele osób żądałoby zwrotu pieniędzy,bo kto by chciał słuchać w kółko "WETO". Złodzieje,oszuści itp.zaczynają mówić że kabarety Schetyny,które miały nam pomóc to bardziej szkodzą.A szczególnie naszemu DT który podobnież już w pampersach chodzi.
Większa część osób uczestniczących we wczorajszej manifestacji przeciwko zmianom w sądownictwie to ludzie którzy tak jak Pan Petru nie wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi za to Pan Schetyna z swoimi ludźmi wykorzystał niewiedze manifestujących powstrzymując fałszywe uśmieszki do swoich koleżków.Wraz z Panią Katarzyną Lubnauer w której jest więcej kłamstwa niż sama waży. Dobrze że ten kabarecik za darmo bo inaczej wiele osób żądałoby zwrotu pieniędzy,bo kto by chciał słuchać w kółko "WETO". Złodzieje,oszuści itp.zaczynają mówić ż... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 23:24
0
Wooooiw na ponad ,370 tysieczne miasto....to kupa siły luda! Buhahaha ... A jaki szum a jaki raban,!!!! Kpina . Do piachu z kolesiami i układami które od 27 lat pogrążają ten kraj w chaosie! Jak to możliwe że przez ostatnie 25 demokrancji tzw w tym kraiku nikt nie skazal żadnego sędziego....czyny byli aż tak uczciwi...hahaha
Avatar
a-b / 21 lipca 2017 o 19:55
0
undefined napisał:
Wszyscy ci, ktorzy mysla ze po nowych zmianach w sadzie, nowi, sprawiedliwi seziowie beda uniewiniac, przyznawac prawa i umarzac ich sprawy, bardzo sie myla. A jak cos burkna, nie bedzie sie nawet komu poskarzyc.
 Wszyscy ci protestujący myślą, że zaniechanie zmian w wymiarze sprawiedliwości pozostawi  stan "było tak jak było". Jak było zdecydowana większość wie. Nawet dzisiaj sąd wydał wyrok, że człowiek który zapłacił za mieszkanie musi być eksmitowany
 Wszyscy ci protestujący myślą, że zaniechanie zmian w wymiarze sprawiedliwości pozostawi  stan "było tak jak było". Jak było zdecydowana większość wie. Nawet dzisiaj sąd wydał wyrok, że człowiek który zapłacił za mieszkanie musi być eksmitowany rozwiń
Avatar
antypo / 21 lipca 2017 o 19:45
0
undefined napisał:
Ej,pisowiec.To dbanie o swoich obywateli przez PiS to wpychanie ludzi bez kompetencji do spółek skarbu państwa z pensją kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie,czy też zmienianie ustawy o spółkach skarbu państwa,żeby Misiewcz,gówniarz bez wykształcenia i doświadczenia mógł zasiadać w organa Polskiej Grupy Zbrojeniowej?
 Powiedz kto ustanowił jakieś spólki skarbu państwa z gigantycznymi apanażami?. Dla kogo to zostało zrobione?. 
Avatar
kapitan stopczyk / 21 lipca 2017 o 18:11
0
będziecie wszyscy siedzieć z pisu i ci co na nich głosowali
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 14:23
0
Majacy 3-4% poparcie ZSL w 2014 dzieki ksiazeczkom otrzymuje 25% !!!!!. Co wiecej 30% glosow oddanych jest NIEWAŻNYCH !!!! Kilka miesięcy później Jarubas z ZSL dostaje 1,7% głosów w wyborach prezydenckich. SAD: wszystko cacy, wybory ok, zero odmentów szalenstwa - jedziemy dalej... I DLATEGO PIS MUSIAL ZAORAC TO TOWARZYSTWO.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 14:20
0
SĄD: BOLEK nie był BOLKIEM, - KISZCZAK - moja szkoła, - zerkając na teczki BOLKA :)
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 23:53
0
Większa część osób uczestniczących we wczorajszej manifestacji przeciwko zmianom w sądownictwie to ludzie którzy tak jak Pan Petru nie wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi za to Pan Schetyna z swoimi ludźmi wykorzystał niewiedze manifestujących powstrzymując fałszywe uśmieszki do swoich koleżków.Wraz z Panią Katarzyną Lubnauer w której jest więcej kłamstwa niż sama waży. Dobrze że ten kabarecik za darmo bo inaczej wiele osób żądałoby zwrotu pieniędzy,bo kto by chciał słuchać w kółko "WETO". Złodzieje,oszuści itp.zaczynają mówić że kabarety Schetyny,które miały nam pomóc to bardziej szkodzą.A szczególnie naszemu DT który podobnież już w pampersach chodzi.
Większa część osób uczestniczących we wczorajszej manifestacji przeciwko zmianom w sądownictwie to ludzie którzy tak jak Pan Petru nie wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi za to Pan Schetyna z swoimi ludźmi wykorzystał niewiedze manifestujących powstrzymując fałszywe uśmieszki do swoich koleżków.Wraz z Panią Katarzyną Lubnauer w której jest więcej kłamstwa niż sama waży. Dobrze że ten kabarecik za darmo bo inaczej wiele osób żądałoby zwrotu pieniędzy,bo kto by chciał słuchać w kółko "WETO". Złodzieje,oszuści itp.zaczynają mówić ż... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 23:24
0
Wooooiw na ponad ,370 tysieczne miasto....to kupa siły luda! Buhahaha ... A jaki szum a jaki raban,!!!! Kpina . Do piachu z kolesiami i układami które od 27 lat pogrążają ten kraj w chaosie! Jak to możliwe że przez ostatnie 25 demokrancji tzw w tym kraiku nikt nie skazal żadnego sędziego....czyny byli aż tak uczciwi...hahaha
Avatar
a-b / 21 lipca 2017 o 19:55
0
undefined napisał:
Wszyscy ci, ktorzy mysla ze po nowych zmianach w sadzie, nowi, sprawiedliwi seziowie beda uniewiniac, przyznawac prawa i umarzac ich sprawy, bardzo sie myla. A jak cos burkna, nie bedzie sie nawet komu poskarzyc.
 Wszyscy ci protestujący myślą, że zaniechanie zmian w wymiarze sprawiedliwości pozostawi  stan "było tak jak było". Jak było zdecydowana większość wie. Nawet dzisiaj sąd wydał wyrok, że człowiek który zapłacił za mieszkanie musi być eksmitowany
 Wszyscy ci protestujący myślą, że zaniechanie zmian w wymiarze sprawiedliwości pozostawi  stan "było tak jak było". Jak było zdecydowana większość wie. Nawet dzisiaj sąd wydał wyrok, że człowiek który zapłacił za mieszkanie musi być eksmitowany rozwiń
Avatar
antypo / 21 lipca 2017 o 19:45
0
undefined napisał:
Ej,pisowiec.To dbanie o swoich obywateli przez PiS to wpychanie ludzi bez kompetencji do spółek skarbu państwa z pensją kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie,czy też zmienianie ustawy o spółkach skarbu państwa,żeby Misiewcz,gówniarz bez wykształcenia i doświadczenia mógł zasiadać w organa Polskiej Grupy Zbrojeniowej?
 Powiedz kto ustanowił jakieś spólki skarbu państwa z gigantycznymi apanażami?. Dla kogo to zostało zrobione?. 
Avatar
kapitan stopczyk / 21 lipca 2017 o 18:11
0
będziecie wszyscy siedzieć z pisu i ci co na nich głosowali
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 14:23
0
Majacy 3-4% poparcie ZSL w 2014 dzieki ksiazeczkom otrzymuje 25% !!!!!. Co wiecej 30% glosow oddanych jest NIEWAŻNYCH !!!! Kilka miesięcy później Jarubas z ZSL dostaje 1,7% głosów w wyborach prezydenckich. SAD: wszystko cacy, wybory ok, zero odmentów szalenstwa - jedziemy dalej... I DLATEGO PIS MUSIAL ZAORAC TO TOWARZYSTWO.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 14:20
0
SĄD: BOLEK nie był BOLKIEM, - KISZCZAK - moja szkoła, - zerkając na teczki BOLKA :)
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 13:56
0
Jak podaje portal prawniczy lex.pl, złożony marszałkowi Sejmu projekt ustawy Kodeks wyborczy przewiduje likwidację Państwowej Komisji Wyborczej w obecnym kształcie. Jeśli ustawa przejdzie, to członków PKW będą wybierali posłowie, a komisja stanie się kolejną instytucją zależną od PiS.
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 13:37
0
Gdyby we właściwym czasie została przeprowadzona lustracja i dekomunizacja zamiast grubej kreski do obecnych konfliktów by nie dochodziło… Dzisiejsi obrońcy demokracji pozwolili na spalenie ubeckich teczek i uwłaszczenie się starej i nowej władzy na polskim majątku. Kłopot w tym, że dzisiaj PiS chce ten pookrągłostołowy status quo rozwalić, więc protestują. Nie wiem czy pisowcy są uczciwi i myślą o Polsce, ale wiem na pewno, że partia Mira, Zbycha i tuskowej spółki myślała tylko o swoich ciemnych interesach. Czy Bury i inni peeselowcy działacze mogliby funkcjonować gdyby prokuratura i sądy była niezależna?
Gdyby we właściwym czasie została przeprowadzona lustracja i dekomunizacja zamiast grubej kreski do obecnych konfliktów by nie dochodziło… Dzisiejsi obrońcy demokracji pozwolili na spalenie ubeckich teczek i uwłaszczenie się starej i nowej władzy na polskim majątku. Kłopot w tym, że dzisiaj PiS chce ten pookrągłostołowy status quo rozwalić, więc protestują. Nie wiem czy pisowcy są uczciwi i myślą o Polsce, ale wiem na pewno, że partia Mira, Zbycha i tuskowej spółki myślała tylko o swoich ciemnych interesach. Czy Bury i inni peeselowcy działa... rozwiń
Avatar
Gość / 21 lipca 2017 o 13:37
0
Gdyby we właściwym czasie została przeprowadzona lustracja i dekomunizacja zamiast grubej kreski do obecnych konfliktów by nie dochodziło… Dzisiejsi obrońcy demokracji pozwolili na spalenie ubeckich teczek i uwłaszczenie się starej i nowej władzy na polskim majątku. Kłopot w tym, że dzisiaj PiS chce ten pookrągłostołowy status quo rozwalić, więc protestują. Nie wiem czy pisowcy są uczciwi i myślą o Polsce, ale wiem na pewno, że partia Mira, Zbycha i tuskowej spółki myślała tylko o swoich ciemnych interesach. Czy Bury i inni peeselowcy działacze mogliby funkcjonować gdyby prokuratura i sądy była niezależna?
Gdyby we właściwym czasie została przeprowadzona lustracja i dekomunizacja zamiast grubej kreski do obecnych konfliktów by nie dochodziło… Dzisiejsi obrońcy demokracji pozwolili na spalenie ubeckich teczek i uwłaszczenie się starej i nowej władzy na polskim majątku. Kłopot w tym, że dzisiaj PiS chce ten pookrągłostołowy status quo rozwalić, więc protestują. Nie wiem czy pisowcy są uczciwi i myślą o Polsce, ale wiem na pewno, że partia Mira, Zbycha i tuskowej spółki myślała tylko o swoich ciemnych interesach. Czy Bury i inni peeselowcy działa... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 117

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 2 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 5 14

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!