Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 czerwca 2011 r.
9:19
Edytuj ten wpis

Limuzyna dla Portu Lotniczego? Nic się nie stało

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 20 A A
Volvo takie jak to, miało wozić VIP-ów z lotniska w Świdniku (Archiwum)
Volvo takie jak to, miało wozić VIP-ów z lotniska w Świdniku (Archiwum)

Podczas wczorajszego posiedzenia Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin wrócił temat leasingu luksusowej limuzyny dla lotniska w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rada zażądała wyjaśnień w tej sprawie od zarządu spółki. Przypomnijmy. Na początku czerwca ujawniliśmy, że spółka tak sformułowała warunki publicznego zamówienia na leasing samochodu, że wymagane parametry techniczne mogło spełnić wyłącznie volvo S80. Tylko taka oferta wpłynęła do spółki i wygrała przetarg.

Po naszych tekstach, które jednoznacznie wskazywały, że doszło do nieprawidłowości, wyjaśnień od zarządu PLL zażądał prezydent Lublina i marszałek województwa czyli akcjonariusze spółki. Wtedy port przeprowadził wewnętrzny audyt i rozwiązał umowę na leasing volvo S80. Zarząd spółki przyznał przy tym – również w pismach do prezydenta i marszałka – że zbyt wąsko określił warunki konkursu. – Nigdy więcej takich niejasnych sytuacji – ocenił kategorycznie prezydent Lublina Krzysztof Żuk.
Tymczasem wczoraj członkowie Rady Nadzorczej otrzymali inne wyjaśnienie. – Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa. Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Co na to rada? – Wiceprezydent Lublina Włodzimierz Wysocki wyraźnie zażądał dostępu do dokumentów z audytu – odpowiada Sobczak. – Zapoznamy się z nimi i wtedy zdecydujemy, czy i jakie podjąć dalsze kroki.

Tymczasem sprawę bada Urząd Zamówień Publicznych w Warszawie. A port konsekwentnie odmawia nam informacji w sprawie przetargu, mimo że wystąpiliśmy o nie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
detty / 7 lipca 2011 o 16:08
0
czy audytem w tej spółce zajmuje się P. Jankowska córka pana radnego ze świdnika Stanislawa Kubińca ?
wiem że ta młoda dziewczyna ma monopol na audyt w Urzedzie miasta świdnik oraz w Starostwie Powiatowym w świdniku.
jesli ona przeprowadzala tam audyt to wcale sie nie dziwie ze nie wykryla nieprawidlowosci.
Avatar
jon / 29 czerwca 2011 o 08:34
0
[quote name='ktosik' timestamp='1309284993' post='494730']
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
[/quote]
jak ma być odprawianych 400 tys. ( i więcej ! ) pasażerów - to jest to dopiero interes.
a nie na opłatach lotniskowych za 3 samoloty dziennie i kiełbaskach w bufecie.
od kupowania leasingu zaczynali giganci jak Emirates, któy w 1985 roku weleasingował 2 samoloty , B-737 i A-300. dziś przewozi coś ponad 20 mln pasażerów.
Ryanair podobnie , zaczynała przewozy 15 osobowym samolotem !!!
400 tys. pasażerów w Swidniku, policz sobie kasę licząć przeciętną cenę biletu 400 zł na przykład
[quote name='ktosik' timestamp='1309284993' post='494730']
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
[/quote]
jak ma być odprawianych 400 tys. ( i więcej ! ) pasażerów - to jest to dopiero interes.
a nie na opłatach lotniskowych za 3 samoloty dziennie i kiełbaskach w bufecie.
od kupowania leasingu zaczynali giganci jak Emirates, któy w 1985 roku weleasingował 2 samoloty , B-737 i A-300. dziś przewozi coś ponad 20 mln pasażerów.
Ryanair podobnie , zaczynała przewozy 15 osobowym sa... rozwiń
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:17
0
[quote name='Rodak' timestamp='1309252534' post='494514']
Dziwisz się ,to są ogólnie obowiązujące standardy w tej formacji POlitycznej. Z telewizora plują ci w twarz a ty masz ,chcesz czy nie płacić abonament, sondaże na zamówienie łżą jak przysłowiowy pies,ale spłętowane są stwierdzeniami :"tego oczekują Polacy", albo "w opinii Polaków".
Coraz bardziej się zastanawiam czy wtedy to był "okrągły stół" czy karuzela której głównym celem było stworzyć zamieszanie w naszych głowach .Połknęliśmy podstawione opium i dzisiaj
ci co się budzą nie mogą dać wiary,że wtedy byli tak nierozważni.Kiedy Wałęsa z ;Michnikiem
,Kiszczakiem pili w Magdalence wódę ,myśmy pili razem z nimi ......a to trzeba było wylewać za kołnierz i trzeźwo patrzeć na to ku czemu to zmierza...jeszcze Papa klaszczący temu wszystkiemu ze Stolicy Piotrowej a któremu tak zaufaliśmy.Czyżby wtedy miał na myśli właśnie tego ducha,który dzisiaj zstąpił i zdejmuje krzyże ze ścian ?. Tego który napisał
"Złote żniwa" i "Sąsiedzi",.Tego który każe dożynać watahy ?. Tego który zaopatrzył się w kneble i knebluje każdego kto odważy się go krytykować.Pomyślmy i ci biedni i ci z wypchanymi portwelami,co nam zostanie kiedy się okaże ,że te banknoty to tylko nic nie warty papier a to co ma wartość oddaliśmy pod zastaw? Mówisz "dziennikarze"....którzy ?
[/quote]

Oby jak najwięcej w ten sposób myślących. Pozdrawiam
[quote name='Rodak' timestamp='1309252534' post='494514']
Dziwisz się ,to są ogólnie obowiązujące standardy w tej formacji POlitycznej. Z telewizora plują ci w twarz a ty masz ,chcesz czy nie płacić abonament, sondaże na zamówienie łżą jak przysłowiowy pies,ale spłętowane są stwierdzeniami :"tego oczekują Polacy", albo "w opinii Polaków".
Coraz bardziej się zastanawiam czy wtedy to był "okrągły stół" czy karuzela której głównym celem było stworzyć zamieszanie w naszych głowach... rozwiń
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:16
0
[quote name='jon' timestamp='1309262071' post='494579']
kiedy będą kupowane samoloty ?
[/quote]
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:15
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!!!!
Nikt nie zastanowil sie nad faktem, iz dyrektorzy, prezesi i inni decydenci pracuja nie osiem, ale duzo duzo wiecej godzin dziennie. Dobre auto pozwala im na dobre wykonywanie swoich obowiazkow, bo jest wygodne i dajace odrobine relaksu podczas jazdy ze spotkania na spotkanie!
Nie dziwie sie pismakom wciaz goniacym za "sensacjami", ale gdzies granica rozsadku i dobrego smaklu dawno juz zostala przez nich zapomniana!
[/quote]
Prezes PLL to ma wyjatkowo 48 godzinną dobę. Byc prezesem czy wiceprezesem w kilku spółkach, to 24 godziny nie wystarczy to taz. Dwa pistoletu do glowy nikt mu nie przystawiał by został prezesem, za to dostaje niezła kase z naszych podatków. Lotnisko w Swidniku jedeno wielkie nieporozumienie, a ostatnia rzecza jaka jest potrzebna to volvo. Firma działa i generuje straty za nasze pieniądze. Jezeli prezesunio chce się lansować niech sobie kupi volvo za własną kasę. Jeżeli kiedyś uda się unikną tak myślących jak Ty, to może jeszcze coś z tego kraju da się uratować.
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!&#... rozwiń
Avatar
PodatNIK / 28 czerwca 2011 o 15:01
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!!!!
Nikt nie zastanowil sie nad faktem, iz dyrektorzy, prezesi i inni decydenci pracuja nie osiem, ale duzo duzo wiecej godzin dziennie. Dobre auto pozwala im na dobre wykonywanie swoich obowiazkow, bo jest wygodne i dajace odrobine relaksu podczas jazdy ze spotkania na spotkanie!
Nie dziwie sie pismakom wciaz goniacym za "sensacjami", ale gdzies granica rozsadku i dobrego smaklu dawno juz zostala przez nich zapomniana!
[/quote]

Nikt ci nie broni zebys z wlasnych pieniedzy kupil dla PLL S.A nawet Ferrari, ale roprzadzac pieniedzmi innych podatnikow nie masz tak moralnego jak i instytucjonalnego prawa. Jezeli zas jestes instytucjonalnie umocowany do rozporzadzania pieniedzmi publicznymi to czym predzej powinienes stracic stanowisko. Jak chcesz zeby kominek grzal wczesniej niz mu drewna podrzucisz, to czyn tak we wlasnym, a nie naszym wspolnym domu.
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!&#... rozwiń
Avatar
ale jaja / 28 czerwca 2011 o 14:52
0
Prezydent Lublina i marszałek województwa czyli akcjonariusze spółki - i wszystko jasne... nie udał się przekręt, więc co prezydentowi pozostało - zatuszować sprawę i stwierdzić, jak to określił "Nigdy więcej takich niejasnych sytuacji". Trochę za późno!!
Avatar
Gość / 28 czerwca 2011 o 14:17
0
[size="3"]"Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa.
Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Port konsekwentnie odmawia informacji w sprawie przetargu, mimo że wystąpiliśmy o nie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej"[/size]

Dlaczego ci fachmani nie zostali jeszcze wylani na zbity pysk ze swoich stołków, skoro nie stosują się do Ustawy o zamówieniach publicznych (uchwalonej przez Sejm RP i podpisanej przez Prezydenta RP) ?
[size="3"]"Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa.
Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Port konsekwentnie odmawia informacji w sprawie przetargu, mimo że wystąpiliśmy o nie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej"[/size]

Dlaczego ci fachmani nie zostali jeszcze wylani na zbity pysk ze swoich st... rozwiń
Avatar
crx / 28 czerwca 2011 o 14:06
0
[quote name='jon' timestamp='1309262071' post='494579']
kiedy będą kupowane samoloty ?
[/quote]
A po chorobcię samoloty?Aby latały i był huk?Samo lotnisko wystarczy i limuzyna do tego............!!!!!!!!
Avatar
jon / 28 czerwca 2011 o 13:54
0
kiedy będą kupowane samoloty ?
Avatar
detty / 7 lipca 2011 o 16:08
0
czy audytem w tej spółce zajmuje się P. Jankowska córka pana radnego ze świdnika Stanislawa Kubińca ?
wiem że ta młoda dziewczyna ma monopol na audyt w Urzedzie miasta świdnik oraz w Starostwie Powiatowym w świdniku.
jesli ona przeprowadzala tam audyt to wcale sie nie dziwie ze nie wykryla nieprawidlowosci.
Avatar
jon / 29 czerwca 2011 o 08:34
0
[quote name='ktosik' timestamp='1309284993' post='494730']
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
[/quote]
jak ma być odprawianych 400 tys. ( i więcej ! ) pasażerów - to jest to dopiero interes.
a nie na opłatach lotniskowych za 3 samoloty dziennie i kiełbaskach w bufecie.
od kupowania leasingu zaczynali giganci jak Emirates, któy w 1985 roku weleasingował 2 samoloty , B-737 i A-300. dziś przewozi coś ponad 20 mln pasażerów.
Ryanair podobnie , zaczynała przewozy 15 osobowym samolotem !!!
400 tys. pasażerów w Swidniku, policz sobie kasę licząć przeciętną cenę biletu 400 zł na przykład
[quote name='ktosik' timestamp='1309284993' post='494730']
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
[/quote]
jak ma być odprawianych 400 tys. ( i więcej ! ) pasażerów - to jest to dopiero interes.
a nie na opłatach lotniskowych za 3 samoloty dziennie i kiełbaskach w bufecie.
od kupowania leasingu zaczynali giganci jak Emirates, któy w 1985 roku weleasingował 2 samoloty , B-737 i A-300. dziś przewozi coś ponad 20 mln pasażerów.
Ryanair podobnie , zaczynała przewozy 15 osobowym sa... rozwiń
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:17
0
[quote name='Rodak' timestamp='1309252534' post='494514']
Dziwisz się ,to są ogólnie obowiązujące standardy w tej formacji POlitycznej. Z telewizora plują ci w twarz a ty masz ,chcesz czy nie płacić abonament, sondaże na zamówienie łżą jak przysłowiowy pies,ale spłętowane są stwierdzeniami :"tego oczekują Polacy", albo "w opinii Polaków".
Coraz bardziej się zastanawiam czy wtedy to był "okrągły stół" czy karuzela której głównym celem było stworzyć zamieszanie w naszych głowach .Połknęliśmy podstawione opium i dzisiaj
ci co się budzą nie mogą dać wiary,że wtedy byli tak nierozważni.Kiedy Wałęsa z ;Michnikiem
,Kiszczakiem pili w Magdalence wódę ,myśmy pili razem z nimi ......a to trzeba było wylewać za kołnierz i trzeźwo patrzeć na to ku czemu to zmierza...jeszcze Papa klaszczący temu wszystkiemu ze Stolicy Piotrowej a któremu tak zaufaliśmy.Czyżby wtedy miał na myśli właśnie tego ducha,który dzisiaj zstąpił i zdejmuje krzyże ze ścian ?. Tego który napisał
"Złote żniwa" i "Sąsiedzi",.Tego który każe dożynać watahy ?. Tego który zaopatrzył się w kneble i knebluje każdego kto odważy się go krytykować.Pomyślmy i ci biedni i ci z wypchanymi portwelami,co nam zostanie kiedy się okaże ,że te banknoty to tylko nic nie warty papier a to co ma wartość oddaliśmy pod zastaw? Mówisz "dziennikarze"....którzy ?
[/quote]

Oby jak najwięcej w ten sposób myślących. Pozdrawiam
[quote name='Rodak' timestamp='1309252534' post='494514']
Dziwisz się ,to są ogólnie obowiązujące standardy w tej formacji POlitycznej. Z telewizora plują ci w twarz a ty masz ,chcesz czy nie płacić abonament, sondaże na zamówienie łżą jak przysłowiowy pies,ale spłętowane są stwierdzeniami :"tego oczekują Polacy", albo "w opinii Polaków".
Coraz bardziej się zastanawiam czy wtedy to był "okrągły stół" czy karuzela której głównym celem było stworzyć zamieszanie w naszych głowach... rozwiń
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:16
0
[quote name='jon' timestamp='1309262071' post='494579']
kiedy będą kupowane samoloty ?
[/quote]
Od kiedy PLL Lublin jest przewoźnikiem?
Avatar
ktosik / 28 czerwca 2011 o 20:15
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!!!!
Nikt nie zastanowil sie nad faktem, iz dyrektorzy, prezesi i inni decydenci pracuja nie osiem, ale duzo duzo wiecej godzin dziennie. Dobre auto pozwala im na dobre wykonywanie swoich obowiazkow, bo jest wygodne i dajace odrobine relaksu podczas jazdy ze spotkania na spotkanie!
Nie dziwie sie pismakom wciaz goniacym za "sensacjami", ale gdzies granica rozsadku i dobrego smaklu dawno juz zostala przez nich zapomniana!
[/quote]
Prezes PLL to ma wyjatkowo 48 godzinną dobę. Byc prezesem czy wiceprezesem w kilku spółkach, to 24 godziny nie wystarczy to taz. Dwa pistoletu do glowy nikt mu nie przystawiał by został prezesem, za to dostaje niezła kase z naszych podatków. Lotnisko w Swidniku jedeno wielkie nieporozumienie, a ostatnia rzecza jaka jest potrzebna to volvo. Firma działa i generuje straty za nasze pieniądze. Jezeli prezesunio chce się lansować niech sobie kupi volvo za własną kasę. Jeżeli kiedyś uda się unikną tak myślących jak Ty, to może jeszcze coś z tego kraju da się uratować.
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!&#... rozwiń
Avatar
PodatNIK / 28 czerwca 2011 o 15:01
0
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!!!!
Nikt nie zastanowil sie nad faktem, iz dyrektorzy, prezesi i inni decydenci pracuja nie osiem, ale duzo duzo wiecej godzin dziennie. Dobre auto pozwala im na dobre wykonywanie swoich obowiazkow, bo jest wygodne i dajace odrobine relaksu podczas jazdy ze spotkania na spotkanie!
Nie dziwie sie pismakom wciaz goniacym za "sensacjami", ale gdzies granica rozsadku i dobrego smaklu dawno juz zostala przez nich zapomniana!
[/quote]

Nikt ci nie broni zebys z wlasnych pieniedzy kupil dla PLL S.A nawet Ferrari, ale roprzadzac pieniedzmi innych podatnikow nie masz tak moralnego jak i instytucjonalnego prawa. Jezeli zas jestes instytucjonalnie umocowany do rozporzadzania pieniedzmi publicznymi to czym predzej powinienes stracic stanowisko. Jak chcesz zeby kominek grzal wczesniej niz mu drewna podrzucisz, to czyn tak we wlasnym, a nie naszym wspolnym domu.
[quote name='Slawek "Kajo" W.' timestamp='1309259508' post='494560']
Bardzo zaluje i ubolewam nad faktem, ze w Polsce nie produkuje sie juz Fiata 125, lub chiciazby Syreny!
Wtedy zakup takiej "limuzyny" nie wywolywalby wsrod frustratow emocji!!!!
Volovo, czy nawet Mercedes nie jest jakims wyjatkowym luksusem w obecnych czasach, a nie chcielibyscie (chuba ze..?)
widziec przedstawicieli powaznej firmy spieszacych sie na spotkanie pomykajacych rowerem!&#... rozwiń
Avatar
ale jaja / 28 czerwca 2011 o 14:52
0
Prezydent Lublina i marszałek województwa czyli akcjonariusze spółki - i wszystko jasne... nie udał się przekręt, więc co prezydentowi pozostało - zatuszować sprawę i stwierdzić, jak to określił "Nigdy więcej takich niejasnych sytuacji". Trochę za późno!!
Avatar
Gość / 28 czerwca 2011 o 14:17
0
[size="3"]"Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa.
Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Port konsekwentnie odmawia informacji w sprawie przetargu, mimo że wystąpiliśmy o nie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej"[/size]

Dlaczego ci fachmani nie zostali jeszcze wylani na zbity pysk ze swoich stołków, skoro nie stosują się do Ustawy o zamówieniach publicznych (uchwalonej przez Sejm RP i podpisanej przez Prezydenta RP) ?
[size="3"]"Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa.
Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Port konsekwentnie odmawia informacji w sprawie przetargu, mimo że wystąpiliśmy o nie w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej"[/size]

Dlaczego ci fachmani nie zostali jeszcze wylani na zbity pysk ze swoich st... rozwiń
Avatar
crx / 28 czerwca 2011 o 14:06
0
[quote name='jon' timestamp='1309262071' post='494579']
kiedy będą kupowane samoloty ?
[/quote]
A po chorobcię samoloty?Aby latały i był huk?Samo lotnisko wystarczy i limuzyna do tego............!!!!!!!!
Avatar
jon / 28 czerwca 2011 o 13:54
0
kiedy będą kupowane samoloty ?
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 3

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 4 2

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 0 3

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 15 10

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 29 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 29 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 184 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 450 18

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!