Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 czerwca 2009 r.
19:42
Edytuj ten wpis

Lokatorzy LTBS boją się, że zostaną bez dachu nad głową (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

460 rodzin obawiają się utraty mieszkań. Choć płacą czynsz, to nie wiedzą co się dzieje z tymi pieniędzmi. Skarżą się, że władze LTBS nie chcą z nimi rozmawiać. Dlatego idą po pomoc do radnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZenekiPies / 15 listopada 2009 o 13:51
0
Ludzi co wy bredzicie ? z jakiej racji mam pożyczać własne pieniądze TBS-owi którego spłaciłem zgodnie z umową a do tej pory nie mam aktów notarialnych ! Poza tym blok nie jest skończony ! dookoła wyrobiska ziemi brak płotu ! co to jest !
[color="#FF0000"][size=5]Mieszkańcy maja pożyczać pieniądze z własnej kieszeni na długi firmy ? to jest jakaś paranoja !![/size][/color]
[size=6]Jestem w trakcie konsultacji prawniczych ze znaną w Polsce kancelarią i tego tak nie zostawię.
Umowa jest umową ! akty znajdą się szybciej niż niektórzy myślą. ![/size]
Ludzi co wy bredzicie ? z jakiej racji mam pożyczać własne pieniądze TBS-owi którego spłaciłem zgodnie z umową a do tej pory nie mam aktów notarialnych ! Poza tym blok nie jest skończony ! dookoła wyrobiska ziemi brak płotu ! co to jest !
[color="#FF0000"][size=5]Mieszkańcy maja pożyczać pieniądze z własnej kieszeni na długi firmy ? to jest jakaś paranoja !![/size][/color]
[size=6]Jestem w trakcie konsultacji prawniczych ze znaną w Polsce kancelarią i tego tak nie zostawię.
Umowa jest umową ! akt... rozwiń
Avatar
P.K / 10 października 2009 o 17:33
0
W pełni zgadzam się z przedmówcami. Odkąd z firmy LTBS zniknął pan B... , zmieniły się całkowicie relacje pomiędzy mami, mieszkańcami a kierownictwem firmy. Pani Prezes wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Trzeba jej dać czas i szansę.
P.K
Avatar
P.K / 10 października 2009 o 17:30
0
W pełni zgadzam się z przedmówcami. Odkąd z firmy LTBS zniknął pan B... , zmieniły się całkowicie relacje pomiędzy mami, mieszkańcami a kierownictwem firmy. Pani Prezes wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Trzeba jej dać czas i szansę.
Avatar
Karolina i Paweł / 3 października 2009 o 08:47
0
W 100% zgadzam się z przedmówcą. 1 października Pani Barbara Figiel jak obiecała tak zrobiła, na nasze konta wpłynęła gotówka.
Spłaciliśmy dług jaki ciążył na naszym bloku i dostaliśmy akty notarialne. Zobowiązała się oddać pieniądze w ratach i dotrzymuje słowa.
Uważam, że Pani Figiel to bardzo słowna osoba i zrobi wszystko, żeby firma odzyskała dobre imię oraz zaufanie. Nasze już ma!!!!
Właściciele budynku Pułaskiego 7 w Skarżysku cieszą się już własnymi mieszkaniami, tego życzymy wszystkim.

Do tej pory kłamał nas tylko Brzeziński i wyłudzał kase, chciał od nas dopłaty za mieszkania, gdyż jak twierdził koszty mu wzrosły.
Jak tylko odszedł z firmy, Pani Figiel od razu przysłała nam pisma, że dopłata jest niezgodna z umową wstępną, jaką podpisaliśmy i nie mamy żadnych dopłat. Już wtedy zaczęliśmy wierzyć, że w firmie nareszcie będą zmiany na lepsze. Brakowało tylko rozsądnej i sumiennej właścicielki jaką okazała się Pani Barbara Figiel.

Bardzo dziękujemy

Karolina i Paweł
Pułaskiego 7, Skarżysko-Kamienna
W 100% zgadzam się z przedmówcą. 1 października Pani Barbara Figiel jak obiecała tak zrobiła, na nasze konta wpłynęła gotówka.
Spłaciliśmy dług jaki ciążył na naszym bloku i dostaliśmy akty notarialne. Zobowiązała się oddać pieniądze w ratach i dotrzymuje słowa.
Uważam, że Pani Figiel to bardzo słowna osoba i zrobi wszystko, żeby firma odzyskała dobre imię oraz zaufanie. Nasze już ma!!!!
Właściciele budynku Pułaskiego 7 w Skarżysku cieszą się już własnymi mieszkaniami, tego życzymy wszystkim.

... rozwiń
Avatar
Aneta i Włodek L. / 1 października 2009 o 22:50
0
To nie jest już tak, jak piszecie bo skończyły się czasy złodziejskiego panowania pana Grzegorza B., a zaczęły uczciwej Pani prezes Barbary Figiel. Mieszkamy w nowo wybudowanym bloku w Skarżysku na ul. Pułaskiego 7. Pani prezes Figiel obiecała akty notarialne i dotrzymała słowa.Mamy już akty, wpisy do księgi wieczystej i śpimy spokojnie.Pomogliśmy spłacić hipotekę obciążającą blok.W dniu wczorajszym Pani Prezes Barbara Figiel przelała na nasze konta pierwszą ratę wraz z odsetkami jako zwrot wpłaconej hipoteki.Dotrzymała słowa kolejny raz. Uważam, że to kobieta bardzo uczciwa i konsekwentna, w przeciwieństwie do Pana Grzegorza B., który chce poprostu zrobić kawał świństwa Pani Prezes, a zwłaszcza wszystkim, których poprostu chciał okraść. Pani Prezes udowodniła, że da rade i dała Dziekujemy Pani Basiu i trzymamy kciuki aby pokazała Pani wszystkim oszustom gdzie ich miejsce i że uczciwość i prawda zawsze zwyciężą. Złodzieje poprostu powinni siedzieć w więzieniach na ciężkich robotach w kamieniołomach i dziwie sie wymiarowi sprawiedliwości, że człowiek, który ma tyle wyroków i tyle na sumieniu bezkarnie chodzi sobie na wolności i wyprawia wesele synusiowi w Grecji za pieniądze ludzi, którzy czekali na dach nad głową. Śmieje sie złodziej i śmie twierdzić, że cyt. : "zrobie wszystko, żeby tych z Pułaskiego wyrzucić na bruk.." Nie tak łatwo panie B.!!! Pani Basiu, prosze mu pokazac gdzie jego miejsce. Sprawiedliwosc kiedys go dosiegnie i odpłaci za łzy ludzkie!!
Pozdrowienia dla Pana Grzegorza Lipke. Myślę, że i Pan odzyska swoje pieniądze bo Pani prezes robi co może w przeciwieństwie do pana Grzegorza B. Firma popadła w tarapaty przez jego matactwo i oszustwa. Sąd kolejny raz odrzucił wniosek o upadłość, a to już chyba o czymś świadczy.Może, i na pewno mają zobowiązania ale Pani Figiel póki co w miarę możliwości spłaca zadłużenia LTBSu i do tego BGJ. Powoli wyciaga firmę z dołka, o czym świadczy jej zachowanie wobec mieszkańców Pułaskiego 7 w Skarżysku Kamiennej. My też sie baliśmy, ale jestesmy juz spokojniejsi bo wczoraj ponad 30 rodzin dostało zwrot pierwszej raty zadłużenia. Wierzymy, że spłaci też resztę bez większego problemu. Trzeba jej dać czas i szansę.
To nie jest już tak, jak piszecie bo skończyły się czasy złodziejskiego panowania pana Grzegorza B., a zaczęły uczciwej Pani prezes Barbary Figiel. Mieszkamy w nowo wybudowanym bloku w Skarżysku na ul. Pułaskiego 7. Pani prezes Figiel obiecała akty notarialne i dotrzymała słowa.Mamy już akty, wpisy do księgi wieczystej i śpimy spokojnie.Pomogliśmy spłacić hipotekę obciążającą blok.W dniu wczorajszym Pani Prezes Barbara Figiel przelała na nasze konta pierwszą ratę wraz z odsetkami jako zwrot wpłaconej hipoteki.Dotrzymała słowa kolejny raz. Uw... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:44
0
Beret napisał:
"- Czy Pan Lipka ma prawomocny nakaz zapłaty? LTBS jak każda firma ma opóźnienie w regulowaniu zobowiązań wynikające z opóźnień w opłatach czynszów przez najemców, ale nie mamy żadnych prawomocnych nakazów zapłaty, czy też zajęć komorniczych - twierdzi Figiel."

Czyli LTBS płaci swoim wierzycielom dopiero wtedy jak ci pójdą do sądu i uzyskają prawomocny nakaz zapłaty? Dziwne, że w ogóle ktokolwiek chce dla nich cokolwiek robić. Podejście typowego kanciarza.


WIDOCZNIE PŁACĄ TYLKO NIE KANCIARZOM


WIDOCZNIE PŁACĄ TYLKO NIE KANCIARZOM rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:41
0
kilio napisał:
LTBS na Willowej to taki dziwny twor, jedna klatka w bloku to TBS a druga Wspolnota mieszkaniowa z mieszkaniami na wlasnosc. Ktos tu kiedys zrobil ludzi w balona. Z zasady mieszkania w TBSie nie mozna zakupic na wlasnosc mozna jedynie wskazac najmence - corke, kochanke. Jak sie LTBS rozkrecal to pol urzedu miasta wykupowalo udzialy dla dzieci promionentow, nawet ex vice Prezydent tam ma mieszkanka - ale na wlasnosc a nie w LTBS. Ci mniej obrotni dali sie zwiesc i dzisiaj protestuja.... Ci bardziej rozgarnieci wiedzieli czym to sie skonczy i zrezygnowali a ci co liczyli na to ze sie ustawa o TBSach zmieni i bedzie mozna za pol darmo wykupic mieszkania dzis protestuja. Tajemnica poliszynela bylo ze si eustawa o TBS za jakis czas zmieni i bedzie mozna wykupic za grosze mieszkania, dlatego oprócz garstki ludzi biednych w TBSach mieszkaja ludzie w miare majetni - wystarczy popatrzec na autka: nowe accordy, mondea, crv, Q7 i inne


ALE TO SA BIEDNI UCISKANI LUDZIE! NALEZY IM WSPÓLCZUĆ BO NIE MAJA NA CHLEB


ALE TO SA BIEDNI UCISKANI LUDZIE! NALEZY IM WSPÓLCZUĆ BO NIE MAJA NA CHLEB rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:33
0
MASZ RACJĘ W 100%
Avatar
masz rację w 100% / 24 czerwca 2009 o 21:26
0
GoSciu napisał:
Najsmieszniejsze, ze wiekszosc spoldzielni tak podchodzi do regulowania zaleglosci. Trafilo na LTBS i ludzie sie nad nimi pastwia a dziennikarze musza miec pozywke
Avatar
GoSciu / 22 czerwca 2009 o 08:55
0
Najsmieszniejsze, ze wiekszosc spoldzielni tak podchodzi do regulowania zaleglosci. Trafilo na LTBS i ludzie sie nad nimi pastwia a dziennikarze musza miec pozywke
Avatar
ZenekiPies / 15 listopada 2009 o 13:51
0
Ludzi co wy bredzicie ? z jakiej racji mam pożyczać własne pieniądze TBS-owi którego spłaciłem zgodnie z umową a do tej pory nie mam aktów notarialnych ! Poza tym blok nie jest skończony ! dookoła wyrobiska ziemi brak płotu ! co to jest !
[color="#FF0000"][size=5]Mieszkańcy maja pożyczać pieniądze z własnej kieszeni na długi firmy ? to jest jakaś paranoja !![/size][/color]
[size=6]Jestem w trakcie konsultacji prawniczych ze znaną w Polsce kancelarią i tego tak nie zostawię.
Umowa jest umową ! akty znajdą się szybciej niż niektórzy myślą. ![/size]
Ludzi co wy bredzicie ? z jakiej racji mam pożyczać własne pieniądze TBS-owi którego spłaciłem zgodnie z umową a do tej pory nie mam aktów notarialnych ! Poza tym blok nie jest skończony ! dookoła wyrobiska ziemi brak płotu ! co to jest !
[color="#FF0000"][size=5]Mieszkańcy maja pożyczać pieniądze z własnej kieszeni na długi firmy ? to jest jakaś paranoja !![/size][/color]
[size=6]Jestem w trakcie konsultacji prawniczych ze znaną w Polsce kancelarią i tego tak nie zostawię.
Umowa jest umową ! akt... rozwiń
Avatar
P.K / 10 października 2009 o 17:33
0
W pełni zgadzam się z przedmówcami. Odkąd z firmy LTBS zniknął pan B... , zmieniły się całkowicie relacje pomiędzy mami, mieszkańcami a kierownictwem firmy. Pani Prezes wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Trzeba jej dać czas i szansę.
P.K
Avatar
P.K / 10 października 2009 o 17:30
0
W pełni zgadzam się z przedmówcami. Odkąd z firmy LTBS zniknął pan B... , zmieniły się całkowicie relacje pomiędzy mami, mieszkańcami a kierownictwem firmy. Pani Prezes wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Trzeba jej dać czas i szansę.
Avatar
Karolina i Paweł / 3 października 2009 o 08:47
0
W 100% zgadzam się z przedmówcą. 1 października Pani Barbara Figiel jak obiecała tak zrobiła, na nasze konta wpłynęła gotówka.
Spłaciliśmy dług jaki ciążył na naszym bloku i dostaliśmy akty notarialne. Zobowiązała się oddać pieniądze w ratach i dotrzymuje słowa.
Uważam, że Pani Figiel to bardzo słowna osoba i zrobi wszystko, żeby firma odzyskała dobre imię oraz zaufanie. Nasze już ma!!!!
Właściciele budynku Pułaskiego 7 w Skarżysku cieszą się już własnymi mieszkaniami, tego życzymy wszystkim.

Do tej pory kłamał nas tylko Brzeziński i wyłudzał kase, chciał od nas dopłaty za mieszkania, gdyż jak twierdził koszty mu wzrosły.
Jak tylko odszedł z firmy, Pani Figiel od razu przysłała nam pisma, że dopłata jest niezgodna z umową wstępną, jaką podpisaliśmy i nie mamy żadnych dopłat. Już wtedy zaczęliśmy wierzyć, że w firmie nareszcie będą zmiany na lepsze. Brakowało tylko rozsądnej i sumiennej właścicielki jaką okazała się Pani Barbara Figiel.

Bardzo dziękujemy

Karolina i Paweł
Pułaskiego 7, Skarżysko-Kamienna
W 100% zgadzam się z przedmówcą. 1 października Pani Barbara Figiel jak obiecała tak zrobiła, na nasze konta wpłynęła gotówka.
Spłaciliśmy dług jaki ciążył na naszym bloku i dostaliśmy akty notarialne. Zobowiązała się oddać pieniądze w ratach i dotrzymuje słowa.
Uważam, że Pani Figiel to bardzo słowna osoba i zrobi wszystko, żeby firma odzyskała dobre imię oraz zaufanie. Nasze już ma!!!!
Właściciele budynku Pułaskiego 7 w Skarżysku cieszą się już własnymi mieszkaniami, tego życzymy wszystkim.

... rozwiń
Avatar
Aneta i Włodek L. / 1 października 2009 o 22:50
0
To nie jest już tak, jak piszecie bo skończyły się czasy złodziejskiego panowania pana Grzegorza B., a zaczęły uczciwej Pani prezes Barbary Figiel. Mieszkamy w nowo wybudowanym bloku w Skarżysku na ul. Pułaskiego 7. Pani prezes Figiel obiecała akty notarialne i dotrzymała słowa.Mamy już akty, wpisy do księgi wieczystej i śpimy spokojnie.Pomogliśmy spłacić hipotekę obciążającą blok.W dniu wczorajszym Pani Prezes Barbara Figiel przelała na nasze konta pierwszą ratę wraz z odsetkami jako zwrot wpłaconej hipoteki.Dotrzymała słowa kolejny raz. Uważam, że to kobieta bardzo uczciwa i konsekwentna, w przeciwieństwie do Pana Grzegorza B., który chce poprostu zrobić kawał świństwa Pani Prezes, a zwłaszcza wszystkim, których poprostu chciał okraść. Pani Prezes udowodniła, że da rade i dała Dziekujemy Pani Basiu i trzymamy kciuki aby pokazała Pani wszystkim oszustom gdzie ich miejsce i że uczciwość i prawda zawsze zwyciężą. Złodzieje poprostu powinni siedzieć w więzieniach na ciężkich robotach w kamieniołomach i dziwie sie wymiarowi sprawiedliwości, że człowiek, który ma tyle wyroków i tyle na sumieniu bezkarnie chodzi sobie na wolności i wyprawia wesele synusiowi w Grecji za pieniądze ludzi, którzy czekali na dach nad głową. Śmieje sie złodziej i śmie twierdzić, że cyt. : "zrobie wszystko, żeby tych z Pułaskiego wyrzucić na bruk.." Nie tak łatwo panie B.!!! Pani Basiu, prosze mu pokazac gdzie jego miejsce. Sprawiedliwosc kiedys go dosiegnie i odpłaci za łzy ludzkie!!
Pozdrowienia dla Pana Grzegorza Lipke. Myślę, że i Pan odzyska swoje pieniądze bo Pani prezes robi co może w przeciwieństwie do pana Grzegorza B. Firma popadła w tarapaty przez jego matactwo i oszustwa. Sąd kolejny raz odrzucił wniosek o upadłość, a to już chyba o czymś świadczy.Może, i na pewno mają zobowiązania ale Pani Figiel póki co w miarę możliwości spłaca zadłużenia LTBSu i do tego BGJ. Powoli wyciaga firmę z dołka, o czym świadczy jej zachowanie wobec mieszkańców Pułaskiego 7 w Skarżysku Kamiennej. My też sie baliśmy, ale jestesmy juz spokojniejsi bo wczoraj ponad 30 rodzin dostało zwrot pierwszej raty zadłużenia. Wierzymy, że spłaci też resztę bez większego problemu. Trzeba jej dać czas i szansę.
To nie jest już tak, jak piszecie bo skończyły się czasy złodziejskiego panowania pana Grzegorza B., a zaczęły uczciwej Pani prezes Barbary Figiel. Mieszkamy w nowo wybudowanym bloku w Skarżysku na ul. Pułaskiego 7. Pani prezes Figiel obiecała akty notarialne i dotrzymała słowa.Mamy już akty, wpisy do księgi wieczystej i śpimy spokojnie.Pomogliśmy spłacić hipotekę obciążającą blok.W dniu wczorajszym Pani Prezes Barbara Figiel przelała na nasze konta pierwszą ratę wraz z odsetkami jako zwrot wpłaconej hipoteki.Dotrzymała słowa kolejny raz. Uw... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:44
0
Beret napisał:
"- Czy Pan Lipka ma prawomocny nakaz zapłaty? LTBS jak każda firma ma opóźnienie w regulowaniu zobowiązań wynikające z opóźnień w opłatach czynszów przez najemców, ale nie mamy żadnych prawomocnych nakazów zapłaty, czy też zajęć komorniczych - twierdzi Figiel."

Czyli LTBS płaci swoim wierzycielom dopiero wtedy jak ci pójdą do sądu i uzyskają prawomocny nakaz zapłaty? Dziwne, że w ogóle ktokolwiek chce dla nich cokolwiek robić. Podejście typowego kanciarza.


WIDOCZNIE PŁACĄ TYLKO NIE KANCIARZOM


WIDOCZNIE PŁACĄ TYLKO NIE KANCIARZOM rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:41
0
kilio napisał:
LTBS na Willowej to taki dziwny twor, jedna klatka w bloku to TBS a druga Wspolnota mieszkaniowa z mieszkaniami na wlasnosc. Ktos tu kiedys zrobil ludzi w balona. Z zasady mieszkania w TBSie nie mozna zakupic na wlasnosc mozna jedynie wskazac najmence - corke, kochanke. Jak sie LTBS rozkrecal to pol urzedu miasta wykupowalo udzialy dla dzieci promionentow, nawet ex vice Prezydent tam ma mieszkanka - ale na wlasnosc a nie w LTBS. Ci mniej obrotni dali sie zwiesc i dzisiaj protestuja.... Ci bardziej rozgarnieci wiedzieli czym to sie skonczy i zrezygnowali a ci co liczyli na to ze sie ustawa o TBSach zmieni i bedzie mozna za pol darmo wykupic mieszkania dzis protestuja. Tajemnica poliszynela bylo ze si eustawa o TBS za jakis czas zmieni i bedzie mozna wykupic za grosze mieszkania, dlatego oprócz garstki ludzi biednych w TBSach mieszkaja ludzie w miare majetni - wystarczy popatrzec na autka: nowe accordy, mondea, crv, Q7 i inne


ALE TO SA BIEDNI UCISKANI LUDZIE! NALEZY IM WSPÓLCZUĆ BO NIE MAJA NA CHLEB


ALE TO SA BIEDNI UCISKANI LUDZIE! NALEZY IM WSPÓLCZUĆ BO NIE MAJA NA CHLEB rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2009 o 21:33
0
MASZ RACJĘ W 100%
Avatar
masz rację w 100% / 24 czerwca 2009 o 21:26
0
GoSciu napisał:
Najsmieszniejsze, ze wiekszosc spoldzielni tak podchodzi do regulowania zaleglosci. Trafilo na LTBS i ludzie sie nad nimi pastwia a dziennikarze musza miec pozywke
Avatar
GoSciu / 22 czerwca 2009 o 08:55
0
Najsmieszniejsze, ze wiekszosc spoldzielni tak podchodzi do regulowania zaleglosci. Trafilo na LTBS i ludzie sie nad nimi pastwia a dziennikarze musza miec pozywke
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 30 24

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 53 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!