Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 kwietnia 2013 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin: ILS zacznie działać najwcześniej w styczniu

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 24 A A
Lotnisko Lublin. Nowa i stara wieża
Lotnisko Lublin. Nowa i stara wieża

Nowa wieża kontroli lotów na lotnisku w Świdniku jest już gotowa i czeka na zasiedlenie. – Pracownicy wprowadzą się do niej w maju. W tej chwili trwa ich szkolenie. Czekamy na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – informuje Grzegorz Hlebowicz, rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Koszt budowy i wyposażenia nowej wieży to ponad 7 mln zł. Inwestycję finansuje w całości PAŻP. – Nowa wieża jest większa od swojej poprzedniczki, bardziej komfortowe są też w niej warunki pracy – dodaje Hlebowicz.

Dotychczas kontrolerzy lotów korzystali z tymczasowej wieży niemieckiej firmy Rohde&Schwarz. Nowy obiekt powstał nieopodal tej wieży. PAŻP zapewnia, że obydwie wieże spełniają wszystkie wymagania certyfikacyjne Urzędu Lotnictwa Cywilnego i posiadają wszystkie systemy potrzebne do pracy operacyjnej w tym bezpośrednią łączność z Centrum Zarządzania Ruchem Lotniczym w Warszawie.

ILS dopiero w styczniu

PAŻP prowadzi i finansuje także drugą inwestycję w lubelskim porcie. Chodzi o system ILS, który wspomaga bezpieczne lądowanie samolotu w warunkach ograniczonej widzialności i niskiego zachmurzenia.

Przetarg na budowę systemu agencja rozstrzygnęła już w ubiegłym roku, wykonawcą jest firma Telbud. Wartość inwestycji to ok. 3,2 mln zł.

System ma zostać zamontowany jesienią tego roku. Ale to nie oznacza, że zacznie on od razu działać. Wcześniej musi m.in. zostać zarejestrowany w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i uzyskać stosowny certyfikat ULC. – Wdrożenie operacyjne zaplanowane jest na styczeń 2014 roku – informuje Hlebowicz.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 25 kwietnia 2013 o 21:58
0
no dobrze a ile funkcjonuje nasze lotnisko ? będzie tak ze 4,5 miesiąca...to może teraz porównanie ile działają pozostałe i jakie mają osiągnięcia ? ile czekali na swoje urządzenia ILS ? itp. pytania .... wiele działań jest w trakcie realizacji, uzgodnień ....za miesiąc lub dwa okaże się że dzisiejsze negocjacje ( które są teraz objęte tajemnicą handlową) dadzą wymierny efekt ... a tak przy okazji ...mobilna wieża kontroli budziła sporo drwiących uśmiechów ... nowa już nie jest powodem do wstydu...mimo że tymczasowa...a przecież jeszcze dwa miesiące temu jej nie było .... więc może za kolejne dwa miesiące , znowu będzie jakieś pozytywne zaskoczenie....
no dobrze a ile funkcjonuje nasze lotnisko ? będzie tak ze 4,5 miesiąca...to może teraz porównanie ile działają pozostałe i jakie mają osiągnięcia ? ile czekali na swoje urządzenia ILS ? itp. pytania .... wiele działań jest w trakcie realizacji, uzgodnień ....za miesiąc lub dwa okaże się że dzisiejsze negocjacje ( które są teraz objęte tajemnicą handlową) dadzą wymierny efekt ... a tak przy okazji ...mobilna wieża kontroli budziła sporo drwiących uśmiechów ... nowa już nie jest powodem do wstydu...mimo że tymczasowa...a przecież jeszcze dwa ... rozwiń
Avatar
Jan Niezbędny / 25 kwietnia 2013 o 12:52
0
[quote name='piotrek' timestamp='1366387202' post='760286']
To może dodaj do tego jeszcze odwołane starty z lotniska i wyjdzie już ponad 10%.
Ale jak pracownik lotniska pisze takie głupoty to czego można się spodziewać.
[/quote]
Jak umiesz chłopczyku liczyć to jak dodasz owołane starry to równierz ilośc ogólna zwiekszy sie o 50% i nadal będzie 5%
Do szkoły malować kredkami o tej poprze a nie siedziec przed kompem
Avatar
Bodzio / 23 kwietnia 2013 o 22:35
0
Pażp, Pażp, to jakaś forma uzależnienia inicjatyw portu lotniczego? Taki PRL ćwierć wieku później?
Avatar
ARKADIO / 20 kwietnia 2013 o 23:19
0
JAK W KAŻDEJ FIRMIE SA LUDZIE DO ROBOTY I LUDZIE DO WYPŁATY...
CHCIELIŚMY LOTNISKO W ŚWIDNIKU A NIE W NIEDŹWIADZIE.
UDAŁO SIĘ. MAMY JE. I CO ?
CO DZIEŃ TYLKO NEGATYWNE KOMENTARZE.
ZYGAĆ SIĘ CHCE JAK JE CZYTAM.
NAJLEPIEJ KOMUŚ JEST COŚ WYPOMNIEĆ.
POMYŚL MIESZKAŃCU WOJ. LUBELSKIEGO ZANIM COŚ NAPISZESZ.
"NIE SRAJ W SWOJE GNIAZDO"
A JA SOBIE LUBIĘ POPATRZEĆ I POSŁUCHAĆ Z MOIMI CÓRKAMI JAK SAMOLOTY LATAJĄ NAD NASZYM DOMEM.
KOCIO ZE ŚWIDNIKA.
Avatar
slabyzmatmy / 20 kwietnia 2013 o 07:50
0
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczy, tylko w marcu, w uwielbianym i stawianym przez wszystkich za wzór Rzeszowie było ok. 35 przekierowań do Krakowa i Wawy.
A z tym ILS kat.II w RZE narazie nie podniecajcie się. PAZP jeszcze nie określił kiedy go zrobił, więc to jeszcze może potrwać parę lat (czego nie życzę, bo warunki pogodowe RZE ma gorsze niż LUZ).
[/quote]
te madry to plicz ile to bedzie procent dla Rzeszowa te 35 przekierwoań w marcu
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczyrozwiń
Avatar
jp9 / 20 kwietnia 2013 o 06:54
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1366383019' post='760266']
Nie gadaj głupot jak nie masz o czymś pojęcia. W Rzeszowie lotnisko przygotowywane jest na ILS kat.II
[/quote]




jak jesteś takim fachowcem to dlaczego nie widać cię na liście płac w rządzie takie banialuki byś mogła opowiadać
Avatar
Andy / 20 kwietnia 2013 o 00:01
0
"Przetarg na budowę systemu agencja rozstrzygnęła już w ubiegłym roku, wykonawcą jest firma Telbud."
Czy to nie jest ta firma o której gazety piały dwa lata temu, że nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom, a oni żeby otrzymać wynagrodzenie muszą skakać z dźwigu.
Avatar
Magda_23 / 19 kwietnia 2013 o 23:36
0
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczy, tylko w marcu, w uwielbianym i stawianym przez wszystkich za wzór Rzeszowie było ok. 35 przekierowań do Krakowa i Wawy.
A z tym ILS kat.II w RZE narazie nie podniecajcie się. PAZP jeszcze nie określił kiedy go zrobił, więc to jeszcze może potrwać parę lat (czego nie życzę, bo warunki pogodowe RZE ma gorsze niż LUZ).
[/quote]

Tylko zauważ że w Lublinie jest 1-3 starty i lądowania a w Rzeszowie jest ich od 8 do 13 dziennie.
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczyrozwiń
Avatar
Ania / 19 kwietnia 2013 o 21:21
0
To lotnisko to kpina. Ludzie to jest porażka na porażce, zarząd sobie kompletnie nie radzi z prowadzeniem tego portu...
Avatar
kazik / 19 kwietnia 2013 o 21:11
0
Oni na tym niesczesnym lotnisku zupelnie powariowali ... w styczniu ..??? To jakies kpiny... To lotnisko potrzebuje dobrego zarzadzania.
Avatar
obserwator / 25 kwietnia 2013 o 21:58
0
no dobrze a ile funkcjonuje nasze lotnisko ? będzie tak ze 4,5 miesiąca...to może teraz porównanie ile działają pozostałe i jakie mają osiągnięcia ? ile czekali na swoje urządzenia ILS ? itp. pytania .... wiele działań jest w trakcie realizacji, uzgodnień ....za miesiąc lub dwa okaże się że dzisiejsze negocjacje ( które są teraz objęte tajemnicą handlową) dadzą wymierny efekt ... a tak przy okazji ...mobilna wieża kontroli budziła sporo drwiących uśmiechów ... nowa już nie jest powodem do wstydu...mimo że tymczasowa...a przecież jeszcze dwa miesiące temu jej nie było .... więc może za kolejne dwa miesiące , znowu będzie jakieś pozytywne zaskoczenie....
no dobrze a ile funkcjonuje nasze lotnisko ? będzie tak ze 4,5 miesiąca...to może teraz porównanie ile działają pozostałe i jakie mają osiągnięcia ? ile czekali na swoje urządzenia ILS ? itp. pytania .... wiele działań jest w trakcie realizacji, uzgodnień ....za miesiąc lub dwa okaże się że dzisiejsze negocjacje ( które są teraz objęte tajemnicą handlową) dadzą wymierny efekt ... a tak przy okazji ...mobilna wieża kontroli budziła sporo drwiących uśmiechów ... nowa już nie jest powodem do wstydu...mimo że tymczasowa...a przecież jeszcze dwa ... rozwiń
Avatar
Jan Niezbędny / 25 kwietnia 2013 o 12:52
0
[quote name='piotrek' timestamp='1366387202' post='760286']
To może dodaj do tego jeszcze odwołane starty z lotniska i wyjdzie już ponad 10%.
Ale jak pracownik lotniska pisze takie głupoty to czego można się spodziewać.
[/quote]
Jak umiesz chłopczyku liczyć to jak dodasz owołane starry to równierz ilośc ogólna zwiekszy sie o 50% i nadal będzie 5%
Do szkoły malować kredkami o tej poprze a nie siedziec przed kompem
Avatar
Bodzio / 23 kwietnia 2013 o 22:35
0
Pażp, Pażp, to jakaś forma uzależnienia inicjatyw portu lotniczego? Taki PRL ćwierć wieku później?
Avatar
ARKADIO / 20 kwietnia 2013 o 23:19
0
JAK W KAŻDEJ FIRMIE SA LUDZIE DO ROBOTY I LUDZIE DO WYPŁATY...
CHCIELIŚMY LOTNISKO W ŚWIDNIKU A NIE W NIEDŹWIADZIE.
UDAŁO SIĘ. MAMY JE. I CO ?
CO DZIEŃ TYLKO NEGATYWNE KOMENTARZE.
ZYGAĆ SIĘ CHCE JAK JE CZYTAM.
NAJLEPIEJ KOMUŚ JEST COŚ WYPOMNIEĆ.
POMYŚL MIESZKAŃCU WOJ. LUBELSKIEGO ZANIM COŚ NAPISZESZ.
"NIE SRAJ W SWOJE GNIAZDO"
A JA SOBIE LUBIĘ POPATRZEĆ I POSŁUCHAĆ Z MOIMI CÓRKAMI JAK SAMOLOTY LATAJĄ NAD NASZYM DOMEM.
KOCIO ZE ŚWIDNIKA.
Avatar
slabyzmatmy / 20 kwietnia 2013 o 07:50
0
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczy, tylko w marcu, w uwielbianym i stawianym przez wszystkich za wzór Rzeszowie było ok. 35 przekierowań do Krakowa i Wawy.
A z tym ILS kat.II w RZE narazie nie podniecajcie się. PAZP jeszcze nie określił kiedy go zrobił, więc to jeszcze może potrwać parę lat (czego nie życzę, bo warunki pogodowe RZE ma gorsze niż LUZ).
[/quote]
te madry to plicz ile to bedzie procent dla Rzeszowa te 35 przekierwoań w marcu
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczyrozwiń
Avatar
jp9 / 20 kwietnia 2013 o 06:54
0
[quote name='Magda_23' timestamp='1366383019' post='760266']
Nie gadaj głupot jak nie masz o czymś pojęcia. W Rzeszowie lotnisko przygotowywane jest na ILS kat.II
[/quote]




jak jesteś takim fachowcem to dlaczego nie widać cię na liście płac w rządzie takie banialuki byś mogła opowiadać
Avatar
Andy / 20 kwietnia 2013 o 00:01
0
"Przetarg na budowę systemu agencja rozstrzygnęła już w ubiegłym roku, wykonawcą jest firma Telbud."
Czy to nie jest ta firma o której gazety piały dwa lata temu, że nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom, a oni żeby otrzymać wynagrodzenie muszą skakać z dźwigu.
Avatar
Magda_23 / 19 kwietnia 2013 o 23:36
0
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczy, tylko w marcu, w uwielbianym i stawianym przez wszystkich za wzór Rzeszowie było ok. 35 przekierowań do Krakowa i Wawy.
A z tym ILS kat.II w RZE narazie nie podniecajcie się. PAZP jeszcze nie określił kiedy go zrobił, więc to jeszcze może potrwać parę lat (czego nie życzę, bo warunki pogodowe RZE ma gorsze niż LUZ).
[/quote]

Tylko zauważ że w Lublinie jest 1-3 starty i lądowania a w Rzeszowie jest ich od 8 do 13 dziennie.
[quote name='adwweg' timestamp='1366398554' post='760328']
A z czego wnioskujesz, że pracownik. Ja tu nie widzę niczego co by o tym świadczyło.
Poprostu ktoś starał się rzetelnie wytłumaczyć wszystkim narzekaczom jak wyglądała sytuacja i o wiele się nie pomylił.
Przez 4 miesiące było 11 przekierowań (11 lądowań i 11 startów, dla uściślenia), co stanowiło ok.5-6% wszystkich połączeń.
Dla porównania dla wszystko wiedzących malkontentów i narzekaczyrozwiń
Avatar
Ania / 19 kwietnia 2013 o 21:21
0
To lotnisko to kpina. Ludzie to jest porażka na porażce, zarząd sobie kompletnie nie radzi z prowadzeniem tego portu...
Avatar
kazik / 19 kwietnia 2013 o 21:11
0
Oni na tym niesczesnym lotnisku zupelnie powariowali ... w styczniu ..??? To jakies kpiny... To lotnisko potrzebuje dobrego zarzadzania.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 2

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 42

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 9

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 38 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!