Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2013 r.
15:37
Edytuj ten wpis

Lotnisko Lublin. Wylot na inaugurację pontyfikatu papieża odwołany

Autor: Zdjęcie autora łm
0 12 A A
Lotnisko Lublin (Jacek Świerczyński)
Lotnisko Lublin (Jacek Świerczyński)

Za mało osób chciało lecieć z lubelskiego lotniska do Rzymu na inaugurację pontyfikatu papieża Franciszka. Wylot został odwołany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Aby wylot mógł dojść do skutku należało spełnić wymagania postawione przez dyrekcję Portu Lotniczego Lublin, zakładające zebranie ponad 180 osób. Do soboty 16 marca zgłosiło się około 30 osób. To zbyt mało - napisał na stronie internetowej archidiecezji lubelskiej ks. Krzysztof Podstawka.

Wierni mieli odlecieć do Rzymu we wtorek o godz. 4 rano. Bilet kosztował 1080 zł w obie strony.

- Chcemy jednakże serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wyrazili gotowość wspólnego pielgrzymowania. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo pozostać z nami w kontakcie i wziąć udział w innych pielgrzymkach i wyjazdach - dodał ks. Podstawka.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Josef / 18 marca 2013 o 08:27
0
A może by tak Sobczak Muszyńskiemu wyasygnował z kilkadziesiąt tysięcy nagrody,bo samoloty latają,aż huczy nad Lublinem.To niewątpliwy sukces godny odtrąbienia w trąbę marszałka !!! Ot banda niedorajdów się zebrała.Najpierw wybudowali lotnisko na miarę 19-wieku,a teraz nie potrafią tego niewypału zagospodarować.No ale nie ma co się dziwić,tam gdzie funkcjonuje Sobczak to tylko zakłady pogrzebowe się udają! Ciekawe jak studenci UMCS są zachwyceni wiedzą i błyskotliwością tego pana???
Avatar
gość / 18 marca 2013 o 07:53
0
[quote name='Buzal' timestamp='1363588165' post='746499']
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanale czlowiek jechal a nie na drodze bo sciany z lewa i z prawa. a to nie za darmo jest.
a tyle lat droga tam byla i nie wywalano takich pieniendzy na drogi co teraz a narodowi to tylko po kapelce na zatarcie oczu. oto o jaka ojczyzne walczylismy. do Rzymu kazdem powionien miec moznosc pojechac i w swiete miejsce wejsc. ale do Moskwy albo do Berlina to by zaras sie znalazlo i za darmo takie miejsce w samolocie. po co to lotnisko jak tylko bogacze beda latali a nie normalni? komusisci same sobie to wyrychtowali zeby miec blizej niz do Warszawy...
[/quote]

Radzę ci odstawić te różowe tabletki
[quote name='Buzal' timestamp='1363588165' post='746499']
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesno... rozwiń
Avatar
Buzal / 18 marca 2013 o 07:29
0
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanale czlowiek jechal a nie na drodze bo sciany z lewa i z prawa. a to nie za darmo jest.
a tyle lat droga tam byla i nie wywalano takich pieniendzy na drogi co teraz a narodowi to tylko po kapelce na zatarcie oczu. oto o jaka ojczyzne walczylismy. do Rzymu kazdem powionien miec moznosc pojechac i w swiete miejsce wejsc. ale do Moskwy albo do Berlina to by zaras sie znalazlo i za darmo takie miejsce w samolocie. po co to lotnisko jak tylko bogacze beda latali a nie normalni? komusisci same sobie to wyrychtowali zeby miec blizej niz do Warszawy...
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanal... rozwiń
Avatar
Daro7270 / 18 marca 2013 o 07:27
0
Witam,
Państwo Organizatorzy tego lotu, co jest odwołany - nie dziwcie się, że nie było chętnych. Ja jako stały czytelnik DzW nawet się nie otarłem o taką propozycję wyjazdu. Ale za to o odwołaniu, to już prasa się dość szeroko rozpisuje.
Pozdrawiam
Avatar
Malkom / 18 marca 2013 o 07:17
0
Zgodnie z wolą nowego Papieża który zalecał aby te pieniądze przeznaczyć dla ubogich, zastanawiam się ile osób z tych 30 to zrobi. Przypominam też sobie jak bp. Leszek Sławoj Głódź został biskupem polowym i jak organizowano wylot na dwa samoloty do Rzymu po odbiór jakieś pasa czy paska bez którego chyba nie mógł sprawować tej posługi.. W kraju była wtedy bida jak jasna ch..... ale nikomu a najbardziej naszym biskupom nie przyszło do głowy żeby podważać taki absurd.
Avatar
lubelak / 18 marca 2013 o 01:13
0
pomysł nawet dobry ale cena jest z kosmosu niech prezes Portu Lublin zajmie się nowymi połączeniami tanich linii lotniczych a nie będzie nam tu sprzedawać jakiś wybrakowany towar po cenach kosmicznych.
Ja rozumiem że się starają odprawić jak najwięcej pasażerów ale trzeba było panie Muszyński to zrobić ze 2 miesiące temu. Tylko stała siatka połączeń da impuls dla Lotniska - reszta to tylko wspania ly dodatek. Panowie z Portu Lotniczego Lublin - nic na siłę
Avatar
taka prawda / 17 marca 2013 o 23:45
0
I bardzo dobrze,niech dalej kwitnie pazerność czarnych.Papież Franciszek byłby zadowolony:)
Avatar
S Y L W E S T E R / 17 marca 2013 o 19:31
0
--------------------WSPANIAŁA WIZYTÓWKA DELEGACJI REŻIMU "PO" DO WATYKANU--------------------- Zdjęto artykuł z Komoruskim do Watykanu a teraz należy wysłać do Watykanu informacje DLA CZEGO REGON ŚRODKOWO-WSCHODNICH POLSKICH KATOLIKÓW NIE MOGŁO POLECIEĆ NA INAUGURACJE DO WATYKANU . Przepiękna reklama dla reżimu "PO" z Prezydentem i Premierem na czele . Dlaczego zdjęliście artykuł "reżim PO" w Delegacji do Watykanu ? WSTYD ! Kto zobaczy w Watykanie Komoruskiego lub Tusska to powinien Im W PYSK NAPLUĆ ! . TAK REŻIM RZĄDZI , ŻE POLACY NIE MAJĄ NAWET NA BILET DO WATYKANU !. WSTYD !
--------------------WSPANIAŁA WIZYTÓWKA DELEGACJI REŻIMU "PO" DO WATYKANU--------------------- Zdjęto artykuł z Komoruskim do Watykanu a teraz należy wysłać do Watykanu informacje DLA CZEGO REGON ŚRODKOWO-WSCHODNICH POLSKICH KATOLIKÓW NIE MOGŁO POLECIEĆ NA INAUGURACJE DO WATYKANU . Przepiękna reklama dla reżimu "PO" z Prezydentem i Premierem na czele . Dlaczego zdjęliście artykuł "reżim PO" w Delegacji do Watykanu ? WSTYD ! Kto zobaczy w Watykanie ... rozwiń
Avatar
Baltazar / 17 marca 2013 o 18:08
0
Koszt lotu = 1080 zł - KOGO stać na taką wycieczkę na lubelszczyźnie ?
Lotnisko Lublin - tyklko derekcja zarabia tam tyle by mieć na taki lot .
Avatar
prześmiewca moherów / 17 marca 2013 o 17:03
0
No to kicha, no to jajca.... Taki moherowy zakątek Polski a nie byo chętnych na wyjazd....
Aaaaaaaa.... Renty poszly na przelew rozglośnie wiecznie potrzebującą??
Avatar
Josef / 18 marca 2013 o 08:27
0
A może by tak Sobczak Muszyńskiemu wyasygnował z kilkadziesiąt tysięcy nagrody,bo samoloty latają,aż huczy nad Lublinem.To niewątpliwy sukces godny odtrąbienia w trąbę marszałka !!! Ot banda niedorajdów się zebrała.Najpierw wybudowali lotnisko na miarę 19-wieku,a teraz nie potrafią tego niewypału zagospodarować.No ale nie ma co się dziwić,tam gdzie funkcjonuje Sobczak to tylko zakłady pogrzebowe się udają! Ciekawe jak studenci UMCS są zachwyceni wiedzą i błyskotliwością tego pana???
Avatar
gość / 18 marca 2013 o 07:53
0
[quote name='Buzal' timestamp='1363588165' post='746499']
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanale czlowiek jechal a nie na drodze bo sciany z lewa i z prawa. a to nie za darmo jest.
a tyle lat droga tam byla i nie wywalano takich pieniendzy na drogi co teraz a narodowi to tylko po kapelce na zatarcie oczu. oto o jaka ojczyzne walczylismy. do Rzymu kazdem powionien miec moznosc pojechac i w swiete miejsce wejsc. ale do Moskwy albo do Berlina to by zaras sie znalazlo i za darmo takie miejsce w samolocie. po co to lotnisko jak tylko bogacze beda latali a nie normalni? komusisci same sobie to wyrychtowali zeby miec blizej niz do Warszawy...
[/quote]

Radzę ci odstawić te różowe tabletki
[quote name='Buzal' timestamp='1363588165' post='746499']
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesno... rozwiń
Avatar
Buzal / 18 marca 2013 o 07:29
0
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanale czlowiek jechal a nie na drodze bo sciany z lewa i z prawa. a to nie za darmo jest.
a tyle lat droga tam byla i nie wywalano takich pieniendzy na drogi co teraz a narodowi to tylko po kapelce na zatarcie oczu. oto o jaka ojczyzne walczylismy. do Rzymu kazdem powionien miec moznosc pojechac i w swiete miejsce wejsc. ale do Moskwy albo do Berlina to by zaras sie znalazlo i za darmo takie miejsce w samolocie. po co to lotnisko jak tylko bogacze beda latali a nie normalni? komusisci same sobie to wyrychtowali zeby miec blizej niz do Warszawy...
opluwacze prawdziwej wiary w napadzie na Polakow sa nie zastompioni. a czemu to nie doianansowala wladza takich biletow? sam bym polecial poklonic sie nawemu papierzowi, a nie siedzial przed telewizja. dla tych co to z komuna reka w reke to zawsze sie grosz znajdzie, ale dla normalnych i prawdziwych patriotow to juz napewno nie bedzie. oni wola cos tam sobie dolozyc, albo jakies niwe pomysly i zamiary na nasze glowy rzucic i sie cieszyc ze taka nowoczesnosc, tylko komu to potzrebne. jak sie jedzie do Lublina od Piask to jak by w jakims kanal... rozwiń
Avatar
Daro7270 / 18 marca 2013 o 07:27
0
Witam,
Państwo Organizatorzy tego lotu, co jest odwołany - nie dziwcie się, że nie było chętnych. Ja jako stały czytelnik DzW nawet się nie otarłem o taką propozycję wyjazdu. Ale za to o odwołaniu, to już prasa się dość szeroko rozpisuje.
Pozdrawiam
Avatar
Malkom / 18 marca 2013 o 07:17
0
Zgodnie z wolą nowego Papieża który zalecał aby te pieniądze przeznaczyć dla ubogich, zastanawiam się ile osób z tych 30 to zrobi. Przypominam też sobie jak bp. Leszek Sławoj Głódź został biskupem polowym i jak organizowano wylot na dwa samoloty do Rzymu po odbiór jakieś pasa czy paska bez którego chyba nie mógł sprawować tej posługi.. W kraju była wtedy bida jak jasna ch..... ale nikomu a najbardziej naszym biskupom nie przyszło do głowy żeby podważać taki absurd.
Avatar
lubelak / 18 marca 2013 o 01:13
0
pomysł nawet dobry ale cena jest z kosmosu niech prezes Portu Lublin zajmie się nowymi połączeniami tanich linii lotniczych a nie będzie nam tu sprzedawać jakiś wybrakowany towar po cenach kosmicznych.
Ja rozumiem że się starają odprawić jak najwięcej pasażerów ale trzeba było panie Muszyński to zrobić ze 2 miesiące temu. Tylko stała siatka połączeń da impuls dla Lotniska - reszta to tylko wspania ly dodatek. Panowie z Portu Lotniczego Lublin - nic na siłę
Avatar
taka prawda / 17 marca 2013 o 23:45
0
I bardzo dobrze,niech dalej kwitnie pazerność czarnych.Papież Franciszek byłby zadowolony:)
Avatar
S Y L W E S T E R / 17 marca 2013 o 19:31
0
--------------------WSPANIAŁA WIZYTÓWKA DELEGACJI REŻIMU "PO" DO WATYKANU--------------------- Zdjęto artykuł z Komoruskim do Watykanu a teraz należy wysłać do Watykanu informacje DLA CZEGO REGON ŚRODKOWO-WSCHODNICH POLSKICH KATOLIKÓW NIE MOGŁO POLECIEĆ NA INAUGURACJE DO WATYKANU . Przepiękna reklama dla reżimu "PO" z Prezydentem i Premierem na czele . Dlaczego zdjęliście artykuł "reżim PO" w Delegacji do Watykanu ? WSTYD ! Kto zobaczy w Watykanie Komoruskiego lub Tusska to powinien Im W PYSK NAPLUĆ ! . TAK REŻIM RZĄDZI , ŻE POLACY NIE MAJĄ NAWET NA BILET DO WATYKANU !. WSTYD !
--------------------WSPANIAŁA WIZYTÓWKA DELEGACJI REŻIMU "PO" DO WATYKANU--------------------- Zdjęto artykuł z Komoruskim do Watykanu a teraz należy wysłać do Watykanu informacje DLA CZEGO REGON ŚRODKOWO-WSCHODNICH POLSKICH KATOLIKÓW NIE MOGŁO POLECIEĆ NA INAUGURACJE DO WATYKANU . Przepiękna reklama dla reżimu "PO" z Prezydentem i Premierem na czele . Dlaczego zdjęliście artykuł "reżim PO" w Delegacji do Watykanu ? WSTYD ! Kto zobaczy w Watykanie ... rozwiń
Avatar
Baltazar / 17 marca 2013 o 18:08
0
Koszt lotu = 1080 zł - KOGO stać na taką wycieczkę na lubelszczyźnie ?
Lotnisko Lublin - tyklko derekcja zarabia tam tyle by mieć na taki lot .
Avatar
prześmiewca moherów / 17 marca 2013 o 17:03
0
No to kicha, no to jajca.... Taki moherowy zakątek Polski a nie byo chętnych na wyjazd....
Aaaaaaaa.... Renty poszly na przelew rozglośnie wiecznie potrzebującą??
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 24 7

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 5 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 21 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 126 13

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 360 15

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 4 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 21 9

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 7 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 17 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 3 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!