Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 stycznia 2012 r.
11:13
Edytuj ten wpis

Lotnisko w Świdniku: Terminal nabiera kształtów (zdjęcia)

0 13 A A

Stoi już część słupów, montowane są dźwigary i płatwie. W trakcie niecałych dwóch tygodni zamontowano 30 procent konstrukcji stalowej. Pracę trwają dzień i noc, siedem dni w tygodniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 13 stycznia 2012 r. o 19:38
0
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[/quote]
Oh, oh .. flustracje to raczej ty wylewasz i zle mnie odbierasz.Tak wiem ze niby krytykuje, a ty widzisz w tym terminalu okno na swiat.Dla mnie tez to dobra wiadomosc ze cos sie dzieje i ze bedzie mozna wyladowac u siebie.
Zastanawia mnie tylko czemy wy sie godzicie na te wszystkie rzeczy. ?!
Wrzuc sobie RSJ BEAMS na google i zobacz z jakich elementow stalowych sie tutaj buduje te domki i zastanow sie na co ida te drakonskie pieniadze wydawane na ten terminal a moze raczej KURNIK.
PS.
to ze za autostrady placisz w podatkach, benzynie i na bramce finalnie tez uwazasz OK ?
A zapomnialem, przeciez EU doplaca 50% do tych autostrad.
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ... rozwiń
Avatar
Roffle 123 / 13 stycznia 2012 r. o 17:11
0
A wywalaj edek burasie!Jak możesz pisać tu takie idiotyzmy? Jeszcze będzie CI łyso,kiedy otworzą to wspaniałe lotnisko. Brawa dla Budimex,Zeman HDF,Mota-Engil,Wakoz i wszystkich wykonawców naszego lotniska!Tak trzymać! Ja jestem dumny z tego,że już w tym roku odleci z tąd pierwszy samolot.
Avatar
edek / 13 stycznia 2012 r. o 11:17
0
szkoda tylko robotnikow tego lotniska nie bedzie powstanie tylko parking dla wipow limuzyny juz so
Avatar
ktosik / 13 stycznia 2012 r. o 08:59
0
Buduja dzień i noc, siedem dni w tygodniu, więc niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
Avatar
red / 13 stycznia 2012 r. o 02:44
0
Jest tylko 30 fotografii, pół Lubelszczyzny już się śmieje z tego cudowego rozmnożenia.
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 r. o 00:36
0
[quote name='max' timestamp='1326389317' post='582801']
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
[/quote]
Złóż tą ofertę do PL Lublin-Świdnik. A ja z brejdakiem postawiłbym w pół roku drugi Pałac Kultury i Nauki, a co? Ma się ten rozmach w ramach mikrofirm budowlano-montażowych ;-)
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 r. o 00:26
0
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z pe... rozwiń
Avatar
next / 13 stycznia 2012 r. o 00:11
0
Fotki się powtarzają: 2 x 30 tych samych ujęć.
Avatar
jasio / 12 stycznia 2012 r. o 19:40
0
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zobaczyliście kilka zdjęć i już leje się z Was polska żółć. Bo Wam to tak wygląda, Jezu Chryste, co za naród, wszystko na nic, wszystko źle, no Polacy, niestety, ale Polacy.
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zoba... rozwiń
Avatar
inż. / 12 stycznia 2012 r. o 18:33
0
Ale prowizorka Koszmarnie to wygląda. To już markety solidniej budują.
Avatar
lolo / 13 stycznia 2012 r. o 19:38
0
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[/quote]
Oh, oh .. flustracje to raczej ty wylewasz i zle mnie odbierasz.Tak wiem ze niby krytykuje, a ty widzisz w tym terminalu okno na swiat.Dla mnie tez to dobra wiadomosc ze cos sie dzieje i ze bedzie mozna wyladowac u siebie.
Zastanawia mnie tylko czemy wy sie godzicie na te wszystkie rzeczy. ?!
Wrzuc sobie RSJ BEAMS na google i zobacz z jakich elementow stalowych sie tutaj buduje te domki i zastanow sie na co ida te drakonskie pieniadze wydawane na ten terminal a moze raczej KURNIK.
PS.
to ze za autostrady placisz w podatkach, benzynie i na bramce finalnie tez uwazasz OK ?
A zapomnialem, przeciez EU doplaca 50% do tych autostrad.
[quote name='generation_next' timestamp='1326410779' post='582945']
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ... rozwiń
Avatar
Roffle 123 / 13 stycznia 2012 r. o 17:11
0
A wywalaj edek burasie!Jak możesz pisać tu takie idiotyzmy? Jeszcze będzie CI łyso,kiedy otworzą to wspaniałe lotnisko. Brawa dla Budimex,Zeman HDF,Mota-Engil,Wakoz i wszystkich wykonawców naszego lotniska!Tak trzymać! Ja jestem dumny z tego,że już w tym roku odleci z tąd pierwszy samolot.
Avatar
edek / 13 stycznia 2012 r. o 11:17
0
szkoda tylko robotnikow tego lotniska nie bedzie powstanie tylko parking dla wipow limuzyny juz so
Avatar
ktosik / 13 stycznia 2012 r. o 08:59
0
Buduja dzień i noc, siedem dni w tygodniu, więc niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
Avatar
red / 13 stycznia 2012 r. o 02:44
0
Jest tylko 30 fotografii, pół Lubelszczyzny już się śmieje z tego cudowego rozmnożenia.
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 r. o 00:36
0
[quote name='max' timestamp='1326389317' post='582801']
Taką "skomplikowaną" konstrukcję to ze szwagrem w trzy dni byśmy postawili. Nie za dobrze to wygląda. To już Lego wygląda solidniej.
[/quote]
Złóż tą ofertę do PL Lublin-Świdnik. A ja z brejdakiem postawiłbym w pół roku drugi Pałac Kultury i Nauki, a co? Ma się ten rozmach w ramach mikrofirm budowlano-montażowych ;-)
Avatar
generation_next / 13 stycznia 2012 r. o 00:26
0
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z perspektywy tego - jak to ująłeś [dziadowskiego i ...] Muszę przyznać, że rozumię Twoje flustracje. Nawet kilka zdań nie potrafisz napisać w ojczystym języku. Widać dobitnie, że państwowa bezpłatna edukacja skrzywdziła Cię bardzo mocno. PS. Kamerki i zdjęcia nie oddają rzeczywistych wymiarów konstrukcji terminalu. No ale jeśli wiesz lepiej bo jesteś w UK i tam domki budują z takich elementów (???), to uuuu....Angole chyba na wojnę się szykują ;-)
[quote name='lolo' timestamp='1326370002' post='582710']
z perspektywy emigracji i lokalnych doswiadczen, musze stwierdzic ze polska to jednak dziadowski i zlodziejski kraj.
Wybaczcie, ale jak porownac STALE urzywane w UK do rozbudowy tych smiesznych domkow, przy niewielkich rozpietosciach i to co widze na zdjeciach jako konstrukcje "terminalu" to smiech mnie ogarnia.
Setki milionow ..
Grunt ze nowe domki pod miastem powstana i kolejna grupa zadufanych gburow
[/quote]
Z pe... rozwiń
Avatar
next / 13 stycznia 2012 r. o 00:11
0
Fotki się powtarzają: 2 x 30 tych samych ujęć.
Avatar
jasio / 12 stycznia 2012 r. o 19:40
0
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zobaczyliście kilka zdjęć i już leje się z Was polska żółć. Bo Wam to tak wygląda, Jezu Chryste, co za naród, wszystko na nic, wszystko źle, no Polacy, niestety, ale Polacy.
Naród polski-co muszę stwierdzić jako polski emigrant-ma niebywałą zdolność, jeśli nie zdolność (bo do niewielu rzeczy jest zdolny, przecież nawet nie potrafi postawić zwykłej wiaty dla podróżnych)to przynajmniej skłonność do łatwych i śmiałych ocen. Z mlekiem matek, przez pokolenia wysysał geniusz budowniczych, inżynierów i innych pstrej maści konstruktorów, a nie potrafi położyć na tej ziemi autostrady, podróżuje żelaznym skansenem, wykrwawia się na asfalcie, który w tym kraju kosztuje krocie. O czym Wy panowie mówicie? Co Was uwiera? Zoba... rozwiń
Avatar
inż. / 12 stycznia 2012 r. o 18:33
0
Ale prowizorka Koszmarnie to wygląda. To już markety solidniej budują.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zamojscy restauratorzy liczą, że nie zapłacą za zajęcie miejsca na rynku. "Nie zwolniliśmy nikogo"
galeria

Zamojscy restauratorzy liczą, że nie zapłacą za zajęcie miejsca na rynku. "Nie zwolniliśmy nikogo"

Nie mamy pieniędzy na mandaty, czekamy na oficjalne otwarcie ogródków – mówią zamojscy restauratorzy, którzy przygotowują miejsca na stoliki. Właśnie wystosowali petycję do władz, by dostali zwrot koncesji za alkohol i nie płacili w tym roku za zajęcie miejsca na rynku

Keeza zamojska klasa okręgowa zaczyna nadrabiać zaległości

Keeza zamojska klasa okręgowa zaczyna nadrabiać zaległości

W środę odbędą się zaległe mecze 19 kolejki, która pierwotnie miała zostać rozegrana 20 i 21 marca

Lublin: Wytną kilkanaście drzew przy ul. Krasińskiego. Będzie tam parking

Lublin: Wytną kilkanaście drzew przy ul. Krasińskiego. Będzie tam parking

Zabudowana ma zostać część stadionu przy ul. Krasińskiego, a kilkanaście rosnących przy nim drzew czeka wycinka. Inwestor ma już pozwolenie na budowę, a miasto ma zgodę na cięcia w zieleni.

Ciemno na ul. Fabrycznej w Kurowie. Mieszkańcy napiszą petycję

Ciemno na ul. Fabrycznej w Kurowie. Mieszkańcy napiszą petycję

Intensywny ruch, brak chodnika i oświetlenia - to problemy, z którymi zmagają się mieszkańcy ul. Fabrycznej w Kurowie. Pieniędzy na szybkie spełnienie ich oczekiwań lokalne samorządy nie mają. Szansą na budowę latarni byłaby unijna dotacja, ale nowy nabór na wymianę oświetlenia nie został jeszcze ogłoszony.

Powtórka do matury z Teatrem Osterwy
24 kwietnia 2021, 19:00

Powtórka do matury z Teatrem Osterwy

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza młodzież na internetowy pokaz spektaklu "Nad Niemnem", który będzie można zobaczyć na platformie VOD instytucji w niedzielę, 25 kwietnia o godz. 12.

Restauratorzy chcą pracować. Apelują do rządu o otwarcie ogródków

Restauratorzy chcą pracować. Apelują do rządu o otwarcie ogródków

Restauratorzy liczą, że będą mogli rozpocząć przyjmować gości w ogródkach i apelują w tej sprawie do rządu. Na razie jednak deklaracje polityków nie mogą ich napawać optymizmem.

Dominik Kubera o sezonie 2021 w Motorze Lublin: Jestem gotowy do jazdy

Dominik Kubera o sezonie 2021 w Motorze Lublin: Jestem gotowy do jazdy

Dominik Kubera znalazł się w awizowanym składzie na piątkowy mecz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. – Jestem gotowy do jazdy w Motorze Lublin – deklaruje 22-latek

Łuków: Rusza remont oczyszczalni ścieków

Łuków: Rusza remont oczyszczalni ścieków

Łukowska spółka rozpoczyna modernizację oczyszczalni ścieków. Zarząd podpisał właśnie umowy z wykonawcami.

Lublin. Szczepienie z ulicy? Małe szanse

Lublin. Szczepienie z ulicy? Małe szanse

Część pacjentów rezygnuje ze szczepień przeciwko COVID-19, a inni „polują” na wcześniejsze terminy. Najbardziej zdeterminowani czekają przed punktami szczepień.

IPN odnalazł kolejne szczątki w Lublinie. „Metoda katyńska”
zdjęcia
galeria

IPN odnalazł kolejne szczątki w Lublinie. „Metoda katyńska”

To szczątki dziewięciu osób. Zostały odnalezione podczas kolejnych poszukiwań na ternie cmentarza przy ul. Unickiej w Lublinie.

Co wywąchał dron w Łukowie? Są wyniki kontroli

Co wywąchał dron w Łukowie? Są wyniki kontroli

Miasto ma już wyniki kontroli jakości powietrza. Kilka tygodni temu nad łukowskimi domami latał dron.

Lublin. Miasto utworzy punkt szczepień. Wiadomo gdzie będzie

Lublin. Miasto utworzy punkt szczepień. Wiadomo gdzie będzie

W hali lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich powstanie punkt szczepień uruchamiany przez miasto ze szpitalem wojskowym. Dzisiaj na jego utworzenie zgodził się wojewoda

Z pożaru koło Zamościa nie udało się uratować mężczyzny, ale strażacy zajęli się jego psem

Z pożaru koło Zamościa nie udało się uratować mężczyzny, ale strażacy zajęli się jego psem

Nie żyje 62-letni mężczyzna. Strażacy nie mieli szans na jego uratowanie. Pomogli jednak zwierzęciu, które zatruło się tlenkiem węgla.

Zamiast dzwonić do lekarza, wola zapytać panią magister w aptece

Zamiast dzwonić do lekarza, wola zapytać panią magister w aptece