Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 czerwca 2011 r.
8:49
Edytuj ten wpis

LSM: Bandyci zdewastowali auto i pobili właściciela

Autor: Zdjęcie autora łm
0 24 A A
Być może bandytom nie spodobało się to, że samochód był na obcych tablicach rejestracyjnych. (archiw
Być może bandytom nie spodobało się to, że samochód był na obcych tablicach rejestracyjnych. (archiw

Trzej bandyci z Lublina powybijali szyby w zaparkowanym samochodzie, a później dotkliwie pobili właściciela auta. Mężczyzna trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W poniedziałek policjanci dostali zgłoszenie, że grupa młodych mężczyzn dewastuje alfa romeo zaparkowane w dzielnicy LSM przy ul. Struga w Lublinie. Zauważył ich z balkonu szwagier właściciela auta. Wybiegli na zewnątrz i ruszyli w pogoń za wandalami, którzy uciekli w stronę ulicy Zana.

- Kiedy sprawcy zorientowali się, że ktoś za nimi podąża, nagle zaatakowali 21-latka bijąc i kopiąc go po całym ciele. Szwagier pobitego próbował odgonić napastników. To samo próbowała uczynić także jego żona, która pobiegła na ratunek. Kiedy małżonkowie usiłowali odciągnąć napastników od swojego kuzyna, w ich stronę padły groźby - relacjonuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

21-letni właściciel samochodu z wybitym zębem, wstrząśnieniem mózgu i złamaną ręką trafił do szpitala.

Policjanci zatrzymali bandytów tego samego dnia. - Okazali się nimi dwaj 22-latkowie i ich 19-letni kompan, wszyscy mieszkańcy Lublina. Młodzieńcy mieli po około dwa promile alkoholu w organizmie.
Trafili do policyjnego aresztu - dodaje Anna Smarzak.

Dlaczego zniszczyli auto? Tego nie wiadomo. Być może nie spodobało im się to, że samochód był na obcych tablicach rejestracyjnych.

Odpowiedzą za uszkodzenie mienia, pobicie i kierowanie gróźb karalnych. Grozi im do 5 lat wiezienia.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 19:32
0
[quote name='ja' timestamp='1306948582' post='484656']
Widać kolego że jak Cię robili Twoja lepsza część mózgu spłynęła po tyłku Twojej matki i zostawiła plamę na prześcieradle. Za Twój tok myślenia powinni Ci wybić zęby wprawić nowe i wybić je jeszcze raz....
[/quote]
Powiadasz:)
Avatar
ja / 1 czerwca 2011 o 19:16
0
[quote name='siomik' timestamp='1306946922' post='484644']
he no walczysz w imieniu jakiegos patafiana deb***u ale widac malo go znasz ..pieniazki za prochy wziete w debet trzeba oddac pajacu...
[/quote]
Widać kolego że jak Cię robili Twoja lepsza część mózgu spłynęła po tyłku Twojej matki i zostawiła plamę na prześcieradle. Za Twój tok myślenia powinni Ci wybić zęby wprawić nowe i wybić je jeszcze raz....
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 18:52
0
[quote name='Bambo' timestamp='1306918792' post='484478']
odrazy do wiezienia wsadzić. w Polsce jest jedno wielkie bezprawie, no chyba ze jest się ofiara, to trzeba uważać co sie robi i mówi. wsadzi do pierdla takich i nie wypuszczać. najlepiej do celi 2x2 w 10 chlopa co by zycia z innymi sie nauczyli. Dodatkowo niech płaca pokrzywdzonemu odszkodowanie do konca zycia za straty moralne, upokorzenie itd.
[/quote]
a to co wypisujesz o celi 2x2 i dziesieciu chlopa to mniemam ze to wspomnienia z dziecinstwa z udzialem twojego tatusia sasiada i braci..pajacu..
[quote name='Bambo' timestamp='1306918792' post='484478']
odrazy do wiezienia wsadzić. w Polsce jest jedno wielkie bezprawie, no chyba ze jest się ofiara, to trzeba uważać co sie robi i mówi. wsadzi do pierdla takich i nie wypuszczać. najlepiej do celi 2x2 w 10 chlopa co by zycia z innymi sie nauczyli. Dodatkowo niech płaca pokrzywdzonemu odszkodowanie do konca zycia za straty moralne, upokorzenie itd.
[/quote]
a to co wypisujesz o celi 2x2 i dziesieciu chlopa to mniemam ze to wspomnienia z dziecins... rozwiń
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 18:48
0
[quote name='ja' timestamp='1306940713' post='484598']
Ty frajerze juz stul dziub. Znam tą osobę bardzo dobrze. Nigdy nikomu nie zawadził. Nie znasz nie wypowiadaj się przynajmniej nie stwierdzaj nie znanych Tobie faktów.
[/quote]
he no walczysz w imieniu jakiegos patafiana deb***u ale widac malo go znasz ..pieniazki za prochy wziete w debet trzeba oddac pajacu...
Avatar
ja / 1 czerwca 2011 o 17:05
0
[quote name='ps' timestamp='1306914424' post='484429']
No faktycznie, hipoteza o obcych tablicach brzmi bardzo przekonująco... ale papier wszystko przyjmie. Myślę że ten pobity koleś jednak aż takim niewiniątkiem nie jest.
[/quote]
Ty frajerze juz stul dziub. Znam tą osobę bardzo dobrze. Nigdy nikomu nie zawadził. Nie znasz nie wypowiadaj się przynajmniej nie stwierdzaj nie znanych Tobie faktów.
Avatar
takie tam / 1 czerwca 2011 o 17:02
0
Panie redaktorze, proszę o dodanie, że napastnikami prawdopodobnie byli pseudokibice Motoru Lublin, gdyż to co z pobiciem, wandalizmem, kradzieżą w tym mieście musi utożsamiać się ze środowiskiem kibiców. Ta opowieść wydaje się mało przekonująca bez tej wzmianki. Lubelska wieś to uwielbia ...
Avatar
aa / 1 czerwca 2011 o 14:09
0
kara powinna być jedna: połamać im ręce i wybić po zębie.
Avatar
mosquito / 1 czerwca 2011 o 13:54
0
ESK !!!
Avatar
Franek / 1 czerwca 2011 o 13:13
0
Siomik, twoją gębę też powinni upublicznić jako kogoś kto broni to całe gówno chodzące po ulicach.
Avatar
Zniesmaczony / 1 czerwca 2011 o 12:57
0
Oby się tylko któryś z bandziorów nie pokaleczyl o zbitą szybę,bo może mieć zasądzone odszkodowanie.Treści wyroków bywają niezbadane.Przykładów jest dużo ,ot chociażby ten...
;prawnik tak kochał swoją kobietę,że aż ją udusił a teraz odpowiada z wolnej stopy...w zamojskim ,sąsiad zabił kołkiem sasiada i dostał 2 lata do odsiadki (tyle co za psa),inny prawnik nazwał policjanta na służbie "psem" też mu uszło na sucho,minister w rządzie RP
przyobiecywał publiczne "dorżnięcie watahy" no i ???? nic... itd. itp.
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 19:32
0
[quote name='ja' timestamp='1306948582' post='484656']
Widać kolego że jak Cię robili Twoja lepsza część mózgu spłynęła po tyłku Twojej matki i zostawiła plamę na prześcieradle. Za Twój tok myślenia powinni Ci wybić zęby wprawić nowe i wybić je jeszcze raz....
[/quote]
Powiadasz:)
Avatar
ja / 1 czerwca 2011 o 19:16
0
[quote name='siomik' timestamp='1306946922' post='484644']
he no walczysz w imieniu jakiegos patafiana deb***u ale widac malo go znasz ..pieniazki za prochy wziete w debet trzeba oddac pajacu...
[/quote]
Widać kolego że jak Cię robili Twoja lepsza część mózgu spłynęła po tyłku Twojej matki i zostawiła plamę na prześcieradle. Za Twój tok myślenia powinni Ci wybić zęby wprawić nowe i wybić je jeszcze raz....
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 18:52
0
[quote name='Bambo' timestamp='1306918792' post='484478']
odrazy do wiezienia wsadzić. w Polsce jest jedno wielkie bezprawie, no chyba ze jest się ofiara, to trzeba uważać co sie robi i mówi. wsadzi do pierdla takich i nie wypuszczać. najlepiej do celi 2x2 w 10 chlopa co by zycia z innymi sie nauczyli. Dodatkowo niech płaca pokrzywdzonemu odszkodowanie do konca zycia za straty moralne, upokorzenie itd.
[/quote]
a to co wypisujesz o celi 2x2 i dziesieciu chlopa to mniemam ze to wspomnienia z dziecinstwa z udzialem twojego tatusia sasiada i braci..pajacu..
[quote name='Bambo' timestamp='1306918792' post='484478']
odrazy do wiezienia wsadzić. w Polsce jest jedno wielkie bezprawie, no chyba ze jest się ofiara, to trzeba uważać co sie robi i mówi. wsadzi do pierdla takich i nie wypuszczać. najlepiej do celi 2x2 w 10 chlopa co by zycia z innymi sie nauczyli. Dodatkowo niech płaca pokrzywdzonemu odszkodowanie do konca zycia za straty moralne, upokorzenie itd.
[/quote]
a to co wypisujesz o celi 2x2 i dziesieciu chlopa to mniemam ze to wspomnienia z dziecins... rozwiń
Avatar
siomik / 1 czerwca 2011 o 18:48
0
[quote name='ja' timestamp='1306940713' post='484598']
Ty frajerze juz stul dziub. Znam tą osobę bardzo dobrze. Nigdy nikomu nie zawadził. Nie znasz nie wypowiadaj się przynajmniej nie stwierdzaj nie znanych Tobie faktów.
[/quote]
he no walczysz w imieniu jakiegos patafiana deb***u ale widac malo go znasz ..pieniazki za prochy wziete w debet trzeba oddac pajacu...
Avatar
ja / 1 czerwca 2011 o 17:05
0
[quote name='ps' timestamp='1306914424' post='484429']
No faktycznie, hipoteza o obcych tablicach brzmi bardzo przekonująco... ale papier wszystko przyjmie. Myślę że ten pobity koleś jednak aż takim niewiniątkiem nie jest.
[/quote]
Ty frajerze juz stul dziub. Znam tą osobę bardzo dobrze. Nigdy nikomu nie zawadził. Nie znasz nie wypowiadaj się przynajmniej nie stwierdzaj nie znanych Tobie faktów.
Avatar
takie tam / 1 czerwca 2011 o 17:02
0
Panie redaktorze, proszę o dodanie, że napastnikami prawdopodobnie byli pseudokibice Motoru Lublin, gdyż to co z pobiciem, wandalizmem, kradzieżą w tym mieście musi utożsamiać się ze środowiskiem kibiców. Ta opowieść wydaje się mało przekonująca bez tej wzmianki. Lubelska wieś to uwielbia ...
Avatar
aa / 1 czerwca 2011 o 14:09
0
kara powinna być jedna: połamać im ręce i wybić po zębie.
Avatar
mosquito / 1 czerwca 2011 o 13:54
0
ESK !!!
Avatar
Franek / 1 czerwca 2011 o 13:13
0
Siomik, twoją gębę też powinni upublicznić jako kogoś kto broni to całe gówno chodzące po ulicach.
Avatar
Zniesmaczony / 1 czerwca 2011 o 12:57
0
Oby się tylko któryś z bandziorów nie pokaleczyl o zbitą szybę,bo może mieć zasądzone odszkodowanie.Treści wyroków bywają niezbadane.Przykładów jest dużo ,ot chociażby ten...
;prawnik tak kochał swoją kobietę,że aż ją udusił a teraz odpowiada z wolnej stopy...w zamojskim ,sąsiad zabił kołkiem sasiada i dostał 2 lata do odsiadki (tyle co za psa),inny prawnik nazwał policjanta na służbie "psem" też mu uszło na sucho,minister w rządzie RP
przyobiecywał publiczne "dorżnięcie watahy" no i ???? nic... itd. itp.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 42 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 25 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 34 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 45 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce