Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2012 r.
21:44
Edytuj ten wpis

LSM. Sklep do likwidacji, bo sprzedaje alkohol

Autor: Zdjęcie autora (IZI)
0 14 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Taką decyzję podjęła rada jednego z osiedli. Ale alkohol i tak nie zniknie: będzie można go kupić dosłownie za ścianą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Sklep Mięsny” działa w małym pawilonie przy ul. Bolesława Chrobrego 6 na LSM. Jest czynny do godziny 21, ale na drzwiach wisi kartka, że alkohol można kupić tylko do godziny 19. To efekt ubiegłorocznej decyzji Rady Osiedla Piastowskiego.

Teraz rada poszła o krok dalej i wypowiedziała "mięsnemu” umowę najmu lokalu. Powodem ma być sprzedawany tutaj alkohol. Ale za ścianą, w tym samym pawilonie, alkohol można kupić do godziny 19.30. I żadnych ograniczeń tu nie ma.

– Dziwię się likwidacji sprzedaży alkoholu w sklepie, bo na tym samym osiedlu, kilkadziesiąt metrów dalej, jest stacja paliw, gdzie alkohol sprzedaje się na okrągło – przyznaje Jan Gąbka, prezes LSM.

Nietrudno znaleźć zwolenników "mięsnego”. – Uważam, że sklep powinien być czynny. Ekspedientki są zawsze miłe, mówią dzień dobry, dziękuję, do widzenia – mówi Ireneusz Lalak z LSM.
Na osiedlu pojawiły się nawet osoby, które zaczęły zbierać podpisy w obronie sklepu. Prezes spółdzielni informuje jednak, że nikt jeszcze nie przyszedł do niego w tej sprawie. Nikt też nie przyniósł podpisów do siedziby administracji osiedla. Ale jeśli podpisy mieszkańców trafią do spółdzielni, to nikt ich nie zignoruje. – Przedłożę swoje uwagi i sprawa wróci do ponownego rozpatrzenia przez Radę Osiedla – mówi Gąbka.

– Właściciel lokalu może decydować, co, kiedy i w jakich ilościach będzie sprzedawał – ocenia Gąbka. – A rada osiedla podjęła decyzję, że zlikwiduje alkohol i wypowie umowę najmu. A ja muszę traktować radę osiedla jako poważny organ.

Z właścicielem sklepu nie udało nam się skontaktować.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sylwester / 27 lipca 2012 o 14:32
0
Jak zwykle chodzi o czyjeś prywatne interesy - prawdopodobnie o członków Rady Osiedla. Polacy zawsze potrafią komuś przeszkadać i nic nie robią, żeby doceniać tworzenie miejsc pracy. Jeśli członkowie Rady zaczną myśleć samodzielnie a nie słuchać demagogów lub DEMAGOGA!!! z Rady to zmienią Swoją decyzję. Oby nie byhło za późno!!!!!!
Avatar
lotus / 27 lipca 2012 o 08:12
0
Podpisów jest obecnie ponad siedemset , a będzie jeszcze więcej , gdy sezon urlopowy dobiegnie końca . Myślę , że ich 1000 zbierze się na pewno . Na temat Rady Osiedla , na którym mieszkam ponad 40 lat wypowiadać się nie chcę , bo jest to temat żałosny . Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich dla nich stanowiskach . Tam popularny ostatnio w kraju nepotyzm jest na porządku dziennym i doskonale wkomponowuje się w sytuację ze sklepem mięsnym . Na Osiedlu Piastowskim dzieje się wiele "ciekawych" rzeczy , którymi media powinny bliżej się przyjrzeć . Np. na zaniedbanym , bo niebezpieczym , asfaltowym boisku usunięto jedną z bramek , gdyż dzieciaki kopały piłkę na stojące za nią samochody . Pomysł z parkingiem na usytuowanym tam kiedyś i nieużywanym kortem tenisowym niby poprawny , ale czy nie można było oddzielić go od boiska wysoką siatką , a pieniądze , które podobno przygotowuje się na , o ironio , okamerowanie dużego placu przeznaczyć na choćby sztuczną nawierzchnię boiska . Przecież jest to najlepszy sposób na odseparowanie młodzieży od sklepu alkoholowego i narkotyków .
Na osiedlu karetkę pogotowia słychać ale długo nie widać . Dlaczego ? Ano dlatego , że "łebscy"
decydenci kazali poustawiać uliczne pachołki gdzie się da , nie zastanawiając się nad tym , że któregoś dnia jeden z nich może potrzebować nagłej pomocy medycznej czy też straży pożarnej lub policji i co wtedy ? Idąc za Onufrym Zagłobą powiem - " Boże , widzisz i nie grzmisz " . Pozdrawiam
Podpisów jest obecnie ponad siedemset , a będzie jeszcze więcej , gdy sezon urlopowy dobiegnie końca . Myślę , że ich 1000 zbierze się na pewno . Na temat Rady Osiedla , na którym mieszkam ponad 40 lat wypowiadać się nie chcę , bo jest to temat żałosny . Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich dla nich stanowiskach . Tam popularny ostatnio w kraju nepotyzm jest na porządku dziennym i doskonale wkomponowuje się w sytuację ze sklepem mięsnym . Na Osiedlu Piastowskim dziej... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec LSM / 25 lipca 2012 o 21:38
0
Śmieszne jak i żałosne... alkohol jest problemem dla tej całej rady wiec czegoś tu nie rozumię stoję w kolejce a tu pan W....k który tak szykanuje całym osedlem w niedziele jak sklep jest otwarty o 8.00 tak On 8.30 kupuje 07 hehe żenada na własne oczy widziałem,jak i inni klienci!!!! Tyle lat korzystam z tego sklepu i nigdy nie miałem zastrzezen Panie zawsze sympatyczne,uśmiechnięte,uprzejme... ...Boże czy to w czymś przeszkadza...Alkohol jest dla każdego,jezeli jest kilku alkoholikow nic na to sie nie poradzi oni beda zawsze na kazdym osiedlu,czy tu,czy w innym mieście ten problem istniał i bedzie istniał...Ludzie prosze troszke rozumu... A ten Wie..k niech spojrzy na swoje życie..hmm z tego co wiem nie należy do grzeczynych Panow..hmm chociaz jak to sie mowi na Pana trzeba miec ;;wyglad i pieniadze,,... wygladu brak..kasa z pewnoscia jest z młodości za EZBEK!!!! hehhe coz tu kryc...i kto tu sie wypowiada co za wladza WON!!! na jego miejscu nie wyszedlbym z pod ziemi ze wstydu!! tak..faktycznie z pod ziemi bo wyglada jak KRET i nawet tak wyglada!!!!! i kto ma prawo do żadzy kimkolwiek!!!!
Śmieszne jak i żałosne... alkohol jest problemem dla tej całej rady wiec czegoś tu nie rozumię stoję w kolejce a tu pan W....k który tak szykanuje całym osedlem w niedziele jak sklep jest otwarty o 8.00 tak On 8.30 kupuje 07 hehe żenada na własne oczy widziałem,jak i inni klienci!!!! Tyle lat korzystam z tego sklepu i nigdy nie miałem zastrzezen Panie zawsze sympatyczne,uśmiechnięte,uprzejme... ...Boże czy to w czymś przeszkadza...Alkohol jest dla każdego,jezeli jest kilku alkoholikow nic na to sie nie poradzi oni beda zawsze... rozwiń
Avatar
lola / 25 lipca 2012 o 18:02
0
ee ale lachony na focie, chetnie się z nimi umówię <love>
Avatar
TenOn / 25 lipca 2012 o 16:52
0
smoko z kolega pewnei po parówki w kolejce stali....
Avatar
ravajas@wp.pl / 25 lipca 2012 o 15:39
0
i kto mi udowodni, że Polska to nie jest socjalistyczny kraj?
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 14:19
0
[quote name='(za)radny)' timestamp='1343217756' post='656304']
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiego[/color].Dodać należy,że rada osiedla to nie to samo co rada dzielnicy.To są dwa odrębne organy samorządowe.
Rada dzielnicy podlega magistratowi natomiast rada osiedla podlega spółdzielni mieszkaniowej.
Obszerniejszej informacji wymaga również fakt,że to rada dzielnicy wydaje opinie (negatywne lub pozytywne o sprzedaży alkoholu) "zobowiązujące" magistrat.Natomiast rada osiedla nie ma takich kompetencji.Al
[/quote]Tak,prezes będzie budował.
[quote name='(za)radny)' timestamp='1343217756' post='656304']
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej ... rozwiń
Avatar
(za)radny) / 25 lipca 2012 o 14:02
0
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiego[/color].Dodać należy,że rada osiedla to nie to samo co rada dzielnicy.To są dwa odrębne organy samorządowe.
Rada dzielnicy podlega magistratowi natomiast rada osiedla podlega spółdzielni mieszkaniowej.
Obszerniejszej informacji wymaga również fakt,że to rada dzielnicy wydaje opinie (negatywne lub pozytywne o sprzedaży alkoholu) "zobowiązujące" magistrat.Natomiast rada osiedla nie ma takich kompetencji.Al
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiegorozwiń
Avatar
eva / 25 lipca 2012 o 13:09
0
Jakiś czas temu palant z rady osiedla zbierał podpisy aby skrócić czas sprzedaży alkoholu. No im się udało. Uchwała rady osiedla to przepisy niższej rangi niż Ustawa (nie pamiętam nazwy: chyba o wychowaniu w trzeźwości), czyli jest to działanie bezprawne. Teraz chcą likwidacji sklepu. Jak znam życie, wkrótce otworzy ktoś inny. Może nawet całodobowy. A Pan Prezes LSM-u twierdzi że nic nie może zrobić. Liczy się z radą osiedla a nie liczy się z mieszkańcami? A może to ma być sklep Pana Prezesa? Chociaż słysząc tyle o tym człeku, nie wydaje mi się to prawdopodobne.
Jakiś czas temu palant z rady osiedla zbierał podpisy aby skrócić czas sprzedaży alkoholu. No im się udało. Uchwała rady osiedla to przepisy niższej rangi niż Ustawa (nie pamiętam nazwy: chyba o wychowaniu w trzeźwości), czyli jest to działanie bezprawne. Teraz chcą likwidacji sklepu. Jak znam życie, wkrótce otworzy ktoś inny. Może nawet całodobowy. A Pan Prezes LSM-u twierdzi że nic nie może zrobić. Liczy się z radą osiedla a nie liczy się z mieszkańcami? A może to ma być sklep Pana Prezesa? Chociaż słysząc tyle o tym człeku, nie wydaje mi... rozwiń
Avatar
Bogu / 25 lipca 2012 o 12:35
0
A później płacz, że pracy nie ma... Jeśli właściciel ma wykupioną koncesję to legalnie może sprzedawać alkohol nawet jeśli to sklep "mięsny". Prawdopodobnie "konkurencja obok" we współpracy z radą kręci temat.
Avatar
sylwester / 27 lipca 2012 o 14:32
0
Jak zwykle chodzi o czyjeś prywatne interesy - prawdopodobnie o członków Rady Osiedla. Polacy zawsze potrafią komuś przeszkadać i nic nie robią, żeby doceniać tworzenie miejsc pracy. Jeśli członkowie Rady zaczną myśleć samodzielnie a nie słuchać demagogów lub DEMAGOGA!!! z Rady to zmienią Swoją decyzję. Oby nie byhło za późno!!!!!!
Avatar
lotus / 27 lipca 2012 o 08:12
0
Podpisów jest obecnie ponad siedemset , a będzie jeszcze więcej , gdy sezon urlopowy dobiegnie końca . Myślę , że ich 1000 zbierze się na pewno . Na temat Rady Osiedla , na którym mieszkam ponad 40 lat wypowiadać się nie chcę , bo jest to temat żałosny . Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich dla nich stanowiskach . Tam popularny ostatnio w kraju nepotyzm jest na porządku dziennym i doskonale wkomponowuje się w sytuację ze sklepem mięsnym . Na Osiedlu Piastowskim dzieje się wiele "ciekawych" rzeczy , którymi media powinny bliżej się przyjrzeć . Np. na zaniedbanym , bo niebezpieczym , asfaltowym boisku usunięto jedną z bramek , gdyż dzieciaki kopały piłkę na stojące za nią samochody . Pomysł z parkingiem na usytuowanym tam kiedyś i nieużywanym kortem tenisowym niby poprawny , ale czy nie można było oddzielić go od boiska wysoką siatką , a pieniądze , które podobno przygotowuje się na , o ironio , okamerowanie dużego placu przeznaczyć na choćby sztuczną nawierzchnię boiska . Przecież jest to najlepszy sposób na odseparowanie młodzieży od sklepu alkoholowego i narkotyków .
Na osiedlu karetkę pogotowia słychać ale długo nie widać . Dlaczego ? Ano dlatego , że "łebscy"
decydenci kazali poustawiać uliczne pachołki gdzie się da , nie zastanawiając się nad tym , że któregoś dnia jeden z nich może potrzebować nagłej pomocy medycznej czy też straży pożarnej lub policji i co wtedy ? Idąc za Onufrym Zagłobą powiem - " Boże , widzisz i nie grzmisz " . Pozdrawiam
Podpisów jest obecnie ponad siedemset , a będzie jeszcze więcej , gdy sezon urlopowy dobiegnie końca . Myślę , że ich 1000 zbierze się na pewno . Na temat Rady Osiedla , na którym mieszkam ponad 40 lat wypowiadać się nie chcę , bo jest to temat żałosny . Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich dla nich stanowiskach . Tam popularny ostatnio w kraju nepotyzm jest na porządku dziennym i doskonale wkomponowuje się w sytuację ze sklepem mięsnym . Na Osiedlu Piastowskim dziej... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec LSM / 25 lipca 2012 o 21:38
0
Śmieszne jak i żałosne... alkohol jest problemem dla tej całej rady wiec czegoś tu nie rozumię stoję w kolejce a tu pan W....k który tak szykanuje całym osedlem w niedziele jak sklep jest otwarty o 8.00 tak On 8.30 kupuje 07 hehe żenada na własne oczy widziałem,jak i inni klienci!!!! Tyle lat korzystam z tego sklepu i nigdy nie miałem zastrzezen Panie zawsze sympatyczne,uśmiechnięte,uprzejme... ...Boże czy to w czymś przeszkadza...Alkohol jest dla każdego,jezeli jest kilku alkoholikow nic na to sie nie poradzi oni beda zawsze na kazdym osiedlu,czy tu,czy w innym mieście ten problem istniał i bedzie istniał...Ludzie prosze troszke rozumu... A ten Wie..k niech spojrzy na swoje życie..hmm z tego co wiem nie należy do grzeczynych Panow..hmm chociaz jak to sie mowi na Pana trzeba miec ;;wyglad i pieniadze,,... wygladu brak..kasa z pewnoscia jest z młodości za EZBEK!!!! hehhe coz tu kryc...i kto tu sie wypowiada co za wladza WON!!! na jego miejscu nie wyszedlbym z pod ziemi ze wstydu!! tak..faktycznie z pod ziemi bo wyglada jak KRET i nawet tak wyglada!!!!! i kto ma prawo do żadzy kimkolwiek!!!!
Śmieszne jak i żałosne... alkohol jest problemem dla tej całej rady wiec czegoś tu nie rozumię stoję w kolejce a tu pan W....k który tak szykanuje całym osedlem w niedziele jak sklep jest otwarty o 8.00 tak On 8.30 kupuje 07 hehe żenada na własne oczy widziałem,jak i inni klienci!!!! Tyle lat korzystam z tego sklepu i nigdy nie miałem zastrzezen Panie zawsze sympatyczne,uśmiechnięte,uprzejme... ...Boże czy to w czymś przeszkadza...Alkohol jest dla każdego,jezeli jest kilku alkoholikow nic na to sie nie poradzi oni beda zawsze... rozwiń
Avatar
lola / 25 lipca 2012 o 18:02
0
ee ale lachony na focie, chetnie się z nimi umówię <love>
Avatar
TenOn / 25 lipca 2012 o 16:52
0
smoko z kolega pewnei po parówki w kolejce stali....
Avatar
ravajas@wp.pl / 25 lipca 2012 o 15:39
0
i kto mi udowodni, że Polska to nie jest socjalistyczny kraj?
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 14:19
0
[quote name='(za)radny)' timestamp='1343217756' post='656304']
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiego[/color].Dodać należy,że rada osiedla to nie to samo co rada dzielnicy.To są dwa odrębne organy samorządowe.
Rada dzielnicy podlega magistratowi natomiast rada osiedla podlega spółdzielni mieszkaniowej.
Obszerniejszej informacji wymaga również fakt,że to rada dzielnicy wydaje opinie (negatywne lub pozytywne o sprzedaży alkoholu) "zobowiązujące" magistrat.Natomiast rada osiedla nie ma takich kompetencji.Al
[/quote]Tak,prezes będzie budował.
[quote name='(za)radny)' timestamp='1343217756' post='656304']
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej ... rozwiń
Avatar
(za)radny) / 25 lipca 2012 o 14:02
0
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiego[/color].Dodać należy,że rada osiedla to nie to samo co rada dzielnicy.To są dwa odrębne organy samorządowe.
Rada dzielnicy podlega magistratowi natomiast rada osiedla podlega spółdzielni mieszkaniowej.
Obszerniejszej informacji wymaga również fakt,że to rada dzielnicy wydaje opinie (negatywne lub pozytywne o sprzedaży alkoholu) "zobowiązujące" magistrat.Natomiast rada osiedla nie ma takich kompetencji.Al
Czyżby w pobliżu mieli zamiar stawiać kościół?A wówczas istnieje zakaz sprzedaży alkoholu w pobliżu miejsc kultu religijnego.
P.S.A może to chodzi o radę dzielnicy (tej podległej magistratowi,a rada dzielnicy wydaje opinie w sprawie sprzedaży alkoholu).Dzisiejsze rady dzielnic w ogromnej większości są również radami parafialnymi ,więc wykonują wszelkie zachcianki lokalnych plebanów.
W tekście jest napisane:To efekt ubiegłorocznej decyzji [color=#ff0000]Rady Osiedla Piastowskiegorozwiń
Avatar
eva / 25 lipca 2012 o 13:09
0
Jakiś czas temu palant z rady osiedla zbierał podpisy aby skrócić czas sprzedaży alkoholu. No im się udało. Uchwała rady osiedla to przepisy niższej rangi niż Ustawa (nie pamiętam nazwy: chyba o wychowaniu w trzeźwości), czyli jest to działanie bezprawne. Teraz chcą likwidacji sklepu. Jak znam życie, wkrótce otworzy ktoś inny. Może nawet całodobowy. A Pan Prezes LSM-u twierdzi że nic nie może zrobić. Liczy się z radą osiedla a nie liczy się z mieszkańcami? A może to ma być sklep Pana Prezesa? Chociaż słysząc tyle o tym człeku, nie wydaje mi się to prawdopodobne.
Jakiś czas temu palant z rady osiedla zbierał podpisy aby skrócić czas sprzedaży alkoholu. No im się udało. Uchwała rady osiedla to przepisy niższej rangi niż Ustawa (nie pamiętam nazwy: chyba o wychowaniu w trzeźwości), czyli jest to działanie bezprawne. Teraz chcą likwidacji sklepu. Jak znam życie, wkrótce otworzy ktoś inny. Może nawet całodobowy. A Pan Prezes LSM-u twierdzi że nic nie może zrobić. Liczy się z radą osiedla a nie liczy się z mieszkańcami? A może to ma być sklep Pana Prezesa? Chociaż słysząc tyle o tym człeku, nie wydaje mi... rozwiń
Avatar
Bogu / 25 lipca 2012 o 12:35
0
A później płacz, że pracy nie ma... Jeśli właściciel ma wykupioną koncesję to legalnie może sprzedawać alkohol nawet jeśli to sklep "mięsny". Prawdopodobnie "konkurencja obok" we współpracy z radą kręci temat.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 0 0

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 14 1

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 6 2

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 10 3

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela

Czyj to pies? Policjanci szukają właściciela 1 3

W czerwcu w lesie w miejscowości Rokitno (pow. bialski) przypadkowy świadek zauważył błąkające się w rejonie leśnej ścieżki zwierzę.

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej

Sejm zdecydował. 2019 rokiem Unii Lubelskiej 0 3

Sejm w piątek przyjął uchwałę o ustanowieniu patronów 2019 roku. Jednym z uhonorowanych w ten sposób wydarzeń jest Unia Lubelska. W przyszłym roku przypada 450. rocznica jej zawarcia.

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego

94 PZLA MP. Srebro Karoliny Kołeczek i Piotra Tarkowskiego 0 0

Karolina Kołeczek z AZS UMCS Lublin i Piotr Tarkowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach podczas trzeciego dnia mistrzostw Polski w lekkiej atletyce rozgrywanych w Lublinie

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę

Motor Lublin powinien być finansowany tylko z pieniędzy prywatnych? Proponują zrzutkę 78 20

Motor Lublin miałby wyemitować akcje do kupienia przez wszystkich zainteresowanych, dzięki temu zyskałby pieniądze na działalność. Taką propozycję podsuwa prezydentowi lubelska Fundacja Wolności, która woli, żeby klub nie był – jak obecnie – finansowany z pieniędzy podatników.

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 10 13

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 4 1

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie