Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 lutego 2009 r.
16:11
Edytuj ten wpis

Lubelscy działacze opuszczają Platformę

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 12 A A

Jakub Łosoś-Czernicki i Maciej Skwarcz żegnają się z PO. Przechodzą od Stronnictwa Demokratycznego Pawła Piskorskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Rząd Platformy rozczarowuje: zamiast robić reformy grzęźnie w bieżącym administrowaniu. Miała być partią demokratyczną, centrową, otwartą. Tymczasem teraz to PiS-bis, który różni się od partii Kaczyńskiego tylko lepszym stylem działania - stwierdza Łosoś-Czernicki, członek rady regionu lubelskiego Platformy. Dodaje: - Partia jest rządzona autorytarnie, także w regionach, przykładem jest poseł Janusz Palikot.

Razem ze Skwarczem (członek zarządu PO w Lublinie) odchodzą do Stronnictwa Demokratycznego, na czele którego stanął Paweł Piskorski, były działacz PO.
Palikot: - Bez komentarza. To nie ma znaczenia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gerard / 12 sierpnia 2009 o 22:39
0
A kim ten Łosoś jest? Już nie mają o kim pisać tylko o jakichś dzieciakach, które bawią się w politykę? Mature oni mają?
Avatar
liberał / 24 lutego 2009 o 11:39
0
nikt za łososiem płakać nie bedzie w smd też nic nie zrobił
Avatar
bezpartyjny / 24 lutego 2009 o 11:01
0
Jestem bezpartyjny, więc uważam, że nie potraktuje mnie nikt jako "naganiacza". Wydaje mi się jednak, że w PO to nie ostatnie odejścia do SD, bo PO z PiSem na spółkę zawaliły tak wiele spraw, ze tylko nowa partia (może być odświeżona jak SD) może coś zmienić w tych układach. PO ma gębę pełną frazesów, a PiS narodowosocjalistyczne hasła. Może SD będzie dla nich alternatywą????
Avatar
michał 23 / 24 lutego 2009 o 06:38
0
Lubelskie PO,to dno? Cała partia PO,to totalne dno!!!
Avatar
pstrąg / 23 lutego 2009 o 21:18
0
szkoda kuby łososia, był moim ulubionym działaczem platformy w lublinie. ale będę na niego głosować w wyborach prezydenckich
Avatar
Gość / 23 lutego 2009 o 19:39
0
Kolejni którzy przejrzeli na oczy. Nie sympatyzuje z Piskorskim, ale wydaje mi się, że jedo organizacja i tak edzie dużo lepsza od PO.
Avatar
KUBANIEDAWAJDUPY / 23 lutego 2009 o 19:17
0
Chłopaki - Nieudaczniaki, zabierzcie ze sobą Marcina Nowaka, będzie komplet
Avatar
młodydesperata / 23 lutego 2009 o 17:51
0
Instrukcja została opisana pod koniec lipca ubiegłego roku w prasie.
Młodzi desperaci sie do niej cały czas stosują i wypisują bzdury na forach.

Poniżej cały artykuł:

Tajna instrukcja Schetyny?
Jak chwalić PO
Słowa kluczowe: Grzegorz Schetyna, PO, SMD, Młodzi Demokraci, instrukcje
25.07.2008, 03:01
Poznaliśmy sekret medialnego sukcesu Platformy Obywatelskiej. Stoi za nim tajna instrukcja firmowana nazwiskiem szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. Wynika z niej, że polecił on działaczom młodzieżówki wpisywać na internetowych forach pozytywne komentarze o Platformie

Skąd o tym wiemy? Gdy dotarliśmy do informacji o tworzeniu przez Młodych Demokratów grup ds. monitoringu internetu, podaliśmy się za młodych działaczy partii i zadzwoniliśmy do koordynującego akcję Dariusza Słodkowskiego. To zastępca sekretarza generalnego młodzieżówki Platformy. Szczegółowe informacje obiecał wysłać pocztą elektroniczną. I wysłał.
„Młodzi Demokraci, sekretarz generalny PO Grzegorz Schetyna zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie grupy ds. monitoringu sieci. Nie muszę chyba tłumaczyć jak wiele dla Stowarzyszenia znaczy prośba z tej strony” – czytamy w instrukcji, którą dostaliśmy. Dalej padają szczegóły: „Praca grupy miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych polskich portalach (WP, Onet, Gazeta, Dziennik, Interia) komentarzy życzliwych PO”. Działacze mieliby na to poświęcić nie więcej niż 30 minut dziennie. A na koniec prośba o zachowanie najwyższego stopnia dyskrecji...
Z instrukcją w ręku zapytaliśmy o akcję jej inicjatorów. Dariusz Słodkowski wił się jak piskorz. – Jest to gruba przesada. Przecież to byłaby propaganda – mówił o akcji. Gdy przeczytaliśmy mu treść dokumentu, zaczął ewidentnie mijać się z prawdą. – Uczciwie przyznaję, że ten tekst jest podkoloryzowany. My nigdy nie podpieralibyśmy się postacią wicepremiera Schetyny – przekonywał.
Wiceminister Schetyna mówi zaś krótko. - Nigdy w życiu nie wydawałem takich dyspozycji. Jeśli ktoś użył mojego nazwiska, to wyciągnę wobec niego konsekwencje – powiedział nam oburzony wicepremier.
Smutne, że politycy nie uczą się na własnych błędach. Jakiś czas temu Polskę obiegła informacja, że posłowie PiS codziennie dostają SMS-y z oceną telewizyjnych materiałów. Tak, by sami nie musieli zastanawiać się, czy pokazano ich w pozytywnym świetle. Potem wyszło na jaw, że parlamentarzyści PO dzień w dzień dostawali specjalne instrukcje opracowane z publicznych pieniędzy przez Centrum Informacyjne Rządu. Mieli tam wysmarowane czarno na białym nie tylko to, jak zostali ocenieni w mediach, ale również, co w rozmowach z dziennikarzami mają mówić. Instrukcja dla działaczy młodzieżówki jest więc kolejną odsłoną tego żenującego spektaklu. Politycy są po prostu gotowi zrobić wiele, by poprawić swój wizerunek i zakłamać rzeczywistość.
Instrukcja została opisana pod koniec lipca ubiegłego roku w prasie.
Młodzi desperaci sie do niej cały czas stosują i wypisują bzdury na forach.

Poniżej cały artykuł:

Tajna instrukcja Schetyny?
Jak chwalić PO
Słowa kluczowe: Grzegorz Schetyna, PO, SMD, Młodzi Demokraci, instrukcje
25.07.2008, 03:01
Poznaliśmy sekret medialnego sukcesu Platformy Obywatelskiej. Stoi za nim tajna instrukcja firmowana nazwiskiem szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. Wynika z niej, że polecił on działaczom młodzi... rozwiń
Avatar
pawełek / 23 lutego 2009 o 17:32
0
Schetyna to nawet nie wie kto to jest łosoś, więc o jakiej instrukcji możecie mówić
Avatar
1D104C / 23 lutego 2009 o 17:08
0
Bardzo dobrze!!! Lubeslkie PO to dno!!!
adas nieudolny, jego głupkowaty zastępca wołodia bezzębny i wreszcie król Januszek Pryta 1
Avatar
Gerard / 12 sierpnia 2009 o 22:39
0
A kim ten Łosoś jest? Już nie mają o kim pisać tylko o jakichś dzieciakach, które bawią się w politykę? Mature oni mają?
Avatar
liberał / 24 lutego 2009 o 11:39
0
nikt za łososiem płakać nie bedzie w smd też nic nie zrobił
Avatar
bezpartyjny / 24 lutego 2009 o 11:01
0
Jestem bezpartyjny, więc uważam, że nie potraktuje mnie nikt jako "naganiacza". Wydaje mi się jednak, że w PO to nie ostatnie odejścia do SD, bo PO z PiSem na spółkę zawaliły tak wiele spraw, ze tylko nowa partia (może być odświeżona jak SD) może coś zmienić w tych układach. PO ma gębę pełną frazesów, a PiS narodowosocjalistyczne hasła. Może SD będzie dla nich alternatywą????
Avatar
michał 23 / 24 lutego 2009 o 06:38
0
Lubelskie PO,to dno? Cała partia PO,to totalne dno!!!
Avatar
pstrąg / 23 lutego 2009 o 21:18
0
szkoda kuby łososia, był moim ulubionym działaczem platformy w lublinie. ale będę na niego głosować w wyborach prezydenckich
Avatar
Gość / 23 lutego 2009 o 19:39
0
Kolejni którzy przejrzeli na oczy. Nie sympatyzuje z Piskorskim, ale wydaje mi się, że jedo organizacja i tak edzie dużo lepsza od PO.
Avatar
KUBANIEDAWAJDUPY / 23 lutego 2009 o 19:17
0
Chłopaki - Nieudaczniaki, zabierzcie ze sobą Marcina Nowaka, będzie komplet
Avatar
młodydesperata / 23 lutego 2009 o 17:51
0
Instrukcja została opisana pod koniec lipca ubiegłego roku w prasie.
Młodzi desperaci sie do niej cały czas stosują i wypisują bzdury na forach.

Poniżej cały artykuł:

Tajna instrukcja Schetyny?
Jak chwalić PO
Słowa kluczowe: Grzegorz Schetyna, PO, SMD, Młodzi Demokraci, instrukcje
25.07.2008, 03:01
Poznaliśmy sekret medialnego sukcesu Platformy Obywatelskiej. Stoi za nim tajna instrukcja firmowana nazwiskiem szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. Wynika z niej, że polecił on działaczom młodzieżówki wpisywać na internetowych forach pozytywne komentarze o Platformie

Skąd o tym wiemy? Gdy dotarliśmy do informacji o tworzeniu przez Młodych Demokratów grup ds. monitoringu internetu, podaliśmy się za młodych działaczy partii i zadzwoniliśmy do koordynującego akcję Dariusza Słodkowskiego. To zastępca sekretarza generalnego młodzieżówki Platformy. Szczegółowe informacje obiecał wysłać pocztą elektroniczną. I wysłał.
„Młodzi Demokraci, sekretarz generalny PO Grzegorz Schetyna zwrócił się do nas z prośbą o utworzenie grupy ds. monitoringu sieci. Nie muszę chyba tłumaczyć jak wiele dla Stowarzyszenia znaczy prośba z tej strony” – czytamy w instrukcji, którą dostaliśmy. Dalej padają szczegóły: „Praca grupy miałaby polegać na dodawaniu na kilkunastu największych polskich portalach (WP, Onet, Gazeta, Dziennik, Interia) komentarzy życzliwych PO”. Działacze mieliby na to poświęcić nie więcej niż 30 minut dziennie. A na koniec prośba o zachowanie najwyższego stopnia dyskrecji...
Z instrukcją w ręku zapytaliśmy o akcję jej inicjatorów. Dariusz Słodkowski wił się jak piskorz. – Jest to gruba przesada. Przecież to byłaby propaganda – mówił o akcji. Gdy przeczytaliśmy mu treść dokumentu, zaczął ewidentnie mijać się z prawdą. – Uczciwie przyznaję, że ten tekst jest podkoloryzowany. My nigdy nie podpieralibyśmy się postacią wicepremiera Schetyny – przekonywał.
Wiceminister Schetyna mówi zaś krótko. - Nigdy w życiu nie wydawałem takich dyspozycji. Jeśli ktoś użył mojego nazwiska, to wyciągnę wobec niego konsekwencje – powiedział nam oburzony wicepremier.
Smutne, że politycy nie uczą się na własnych błędach. Jakiś czas temu Polskę obiegła informacja, że posłowie PiS codziennie dostają SMS-y z oceną telewizyjnych materiałów. Tak, by sami nie musieli zastanawiać się, czy pokazano ich w pozytywnym świetle. Potem wyszło na jaw, że parlamentarzyści PO dzień w dzień dostawali specjalne instrukcje opracowane z publicznych pieniędzy przez Centrum Informacyjne Rządu. Mieli tam wysmarowane czarno na białym nie tylko to, jak zostali ocenieni w mediach, ale również, co w rozmowach z dziennikarzami mają mówić. Instrukcja dla działaczy młodzieżówki jest więc kolejną odsłoną tego żenującego spektaklu. Politycy są po prostu gotowi zrobić wiele, by poprawić swój wizerunek i zakłamać rzeczywistość.
Instrukcja została opisana pod koniec lipca ubiegłego roku w prasie.
Młodzi desperaci sie do niej cały czas stosują i wypisują bzdury na forach.

Poniżej cały artykuł:

Tajna instrukcja Schetyny?
Jak chwalić PO
Słowa kluczowe: Grzegorz Schetyna, PO, SMD, Młodzi Demokraci, instrukcje
25.07.2008, 03:01
Poznaliśmy sekret medialnego sukcesu Platformy Obywatelskiej. Stoi za nim tajna instrukcja firmowana nazwiskiem szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. Wynika z niej, że polecił on działaczom młodzi... rozwiń
Avatar
pawełek / 23 lutego 2009 o 17:32
0
Schetyna to nawet nie wie kto to jest łosoś, więc o jakiej instrukcji możecie mówić
Avatar
1D104C / 23 lutego 2009 o 17:08
0
Bardzo dobrze!!! Lubeslkie PO to dno!!!
adas nieudolny, jego głupkowaty zastępca wołodia bezzębny i wreszcie król Januszek Pryta 1
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 17 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 42 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 76 14

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 30 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 62 101

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!