Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 sierpnia 2012 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Lubelska Lista Płac. Gdzie można zarobić najwięcej?

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 19 A A

Jaki zawód gwarantuje dziś godziwą pensję? Bez naszych Czytelników nie dowiemy się, jak statystyki mają się do rzeczywistości. Dzwońcie i piszcie do nas; tel. 81 46 26 859, e-mail: listaplac@dziennikwschodni.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dlatego czekamy na Wasze e-maile i telefony, żeby stworzyć IV edycję Lubelskiej Listy Płac. Dzięki temu każdego dnia przeczytacie w naszej gazecie, kto ile zarabia.

Dziś pierwsze wpisy:

• Pracuję jako kasjerka w jednym z oddziałów pewnego banku w Radzyniu Podlaskim. Mam wyższe wykształcenie i 15 lat stażu i zarabiam 1800 zł netto (w tym już dodatek kasjerski).

• Pracuję w LW Bogdanka od 4 lat jako elektryk p/z, mam wyższe wykształcenie kierunkowe i kilka ukończonych kursów branżowych. Zarobki koło 3400 zł w zależności od premii plus ok. 1100–1300 zł za pracę w weekendy (ok. 5–6 dni w miesiącu) i inne: Barbórka, czternastka, wczasy pod gruszą.

• Jestem sumiennym pracownikiem naukowo-dydaktycznym uniwersytetu w Lublinie z 12-letnim stażem na stanowisku adiunkta. Moja podstawowa płaca to 3129 zł brutto... Jak myślicie czy to dużo czy mało...? Czy naukowiec i nauczyciel akademicki na takim stanowisku powinien zarabiać poniżej średniej krajowej, a jak się okazuje także poniżej średniej na Lubelszczyźnie? Oczywiście, nie narzekam, wiem, że wiele ludzi w ogóle nie ma pracy, ale chciałbym poznać opinie społeczności dziennikarskiej i nie tylko.

• Jestem kierowcą-robotnikiem w Zarządzie Dróg Powiatowych w Lubartowie. Po 35 latach pracy zarabiam 1412 zł netto. Czy to trzeba komentować?

Wpisz się na Listę Płac

Nie musicie nam się przedstawiać. Wystarczy, że podacie miejsce pracy (np. restauracja w Puławach, prywatna firma w Lublinie), stanowisko, lata pracy i pensję (netto, czyli na rękę). Wasze zarobki będziemy publikować codziennie.


Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bez pracy nie ma kołaczy / 27 sierpnia 2012 o 22:35
0
Kursy to ściema - nikt tam nie uczy na serio niczego, tym bardziej, że często prowadzą je teoretycy, którzy wiedzą jak z Unii wyciągać kasę za przygotowanie ładnego projektu och i ach. Tak naprawdę problem leży w tym, że pracy jest jak na lekarstwo i pracodawcy wydziwiają i marudzą. Słonia można nauczyć tańczyć i każdego z wykształceniem wyższym i zawodowym (to bez różnicy) można postawić przy praktycznie przy 90 procentach stanowisk pracy, by po tygodniu był w tym dobry, rzecz by można "niezastąpiony". Liczy się spryt. Nigdzie nie nauczysz się pracy dopóki się do niej nie załapiesz i nie zobaczysz na czym to tak naprawdę polega.
Kursy to ściema - nikt tam nie uczy na serio niczego, tym bardziej, że często prowadzą je teoretycy, którzy wiedzą jak z Unii wyciągać kasę za przygotowanie ładnego projektu och i ach. Tak naprawdę problem leży w tym, że pracy jest jak na lekarstwo i pracodawcy wydziwiają i marudzą. Słonia można nauczyć tańczyć i każdego z wykształceniem wyższym i zawodowym (to bez różnicy) można postawić przy praktycznie przy 90 procentach stanowisk pracy, by po tygodniu był w tym dobry, rzecz by można "niezastąpiony". Liczy się spryt. Nigdzie nie... rozwiń
Avatar
kelnerka / 27 sierpnia 2012 o 14:59
0
kelnerka w jednej z sieciowych pizzerii na D. - 500-600zł plus "napiwki" których coraz mniej się dostaje. Ludzie DAWAJCIE NAPIWKI !!! W restauracjach czy pizzeriach pracodawcy płacą mało, bo myślą, że kelnerki mają niewiadomo jakie napiwki.
Avatar
olo / 27 sierpnia 2012 o 13:10
0
Po co ludzi dołowac tymi tematami? Wiadomo, że większość uczciwych ludzi zarabia grosze...
...w odrużnieniu od POlityków i ich kolegów w radach nadzorczych...
Avatar
roman / 27 sierpnia 2012 o 13:02
0
A listę umieścicie w treści Premium...
Avatar
aka / 27 sierpnia 2012 o 12:45
0
Wpisywanie płac netto nie ma sensu , bo ludzie mają pożyczki i składki na związki czy inne organizacje
ale uważają ,że to również mogą odjąć od brutto i w rezultacie podają to co mają na pasku płacowym.
Jedyne sensowne porównania można robić w odniesieniu do płac brutto.
Avatar
jjjj / 27 sierpnia 2012 o 11:40
0
[quote name='mash' timestamp='1346059118' post='667941']
Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[/quote]Lipa i tyle w temacie! Żeby załapać się na kurs trzeba ileś tam miesięcy być bezrobotny a jak brakuje ci miesiąca lub za długo jesteś o miesiąc to do widzenia. oza tym mnie nie interesuje praca w Niemczech - mówimy o polskim rynku pracy tutaj na lubelszczyźnie. W Niemczech można sobie znaleźć pracę bez kursów. W USA swego czasu jak byłem nikt mnie o żadne papierki nie pytał - byłą tylko kwestia: umiesz albo nie: stawałeś przy spawarce i musiałeś sobie radzić. Nie radziłeś sobie - po dwóch, trzech dniach dostawałś czek za te dni pracy i - do widzenia. To tylko w Polsce "rzeczpospolita papierkowa" i tylko firmy szkoleniowe zbierają kokosy na tych lipnych szkoleniach. Dla przykłądu podam sytuację, gdzie dziewczyna mojego kumpla wychowana w Szwecji (tam też uczęszczała do szkół) musiała w Polsce ukończyć szkołę j. szwedzkiego (dojeżdżała do Warszawy), bo nie miałą papierka, że zna j. szwedzki a był on warunkiem przyjęcia do pracy. W szkole tej lepiej mówiła po szwedzku niż jej nauczyciele.
[quote name='mash' timestamp='1346059118' post='667941']
Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[/q... rozwiń
Avatar
mash / 27 sierpnia 2012 o 11:18
0
[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - wykształcenie jest doceniane przez pracodawców. U nas często pracodawca (często ten prywatny) to półanalfabeta, który funkcjonuje na rynku, bo ma "kolesi", którzy za "działkę" umożliwiajją korzystanie z lukratywnych kontraktów. Winą za brak pracy na rynku należy obarczyć patologiczną przemianę gospodarczą na przestrzeni 23 lat jaka odbyła się w Polsce. Dopóki rządzący będą tacy jacy są, dopóty nic się nie zmieni. Potrzeba nam w rządzie i wśród pracodawców "ludzi sumienia", o których nawoływał między innymi Jan Paweł II. Na razie jest to głos wołającego na pustyni ale kiedyś musi się to zmienić.
[/quote]

[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - wykształcenie jest doceniane przez pracodawców. U nas często pracodawca (często ten prywatny) to półanalfabeta, który funkcjonuje na rynku, bo ma "kolesi", którzy za "działkę" umożliwiajją korzystanie z lukratywnych kontraktów. Winą za brak pracy na rynku należy obarczyć patologiczną przemianę gospodarczą na przestrzeni 23 lat jaka odbyła się w Polsce. Dopóki rządzący będą tacy jacy są, dopóty nic się nie zmieni. Potrzeba nam w rządzie i wśród pracodawców "ludzi sumienia", o których nawoływał między innymi Jan Paweł II. Na razie jest to głos wołającego na pustyni ale kiedyś musi się to zmienić.
[/quote]

Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - ... rozwiń
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 o 11:15
0
[quote name='mash' timestamp='1346053946' post='667916']
Jeżeli nie masz pracy tzn. jesteś bezrobotym zarejestrowanym w urzędzie pracy możesz się ubiegać o całkowicie bezpłatne szkolenia-kursy w swojej gminie. Np. mój ośrodek pomocy społecznej co roku organizuje takowe w ramach Działania 7.1 współfinansowane ze środków UE . Co chcesz?... Koparko-ładowarka, prawo-jazdy kat B, C, wózki widłowe+magazynier, spawacz, komputerowe, językowe etc. etc. Do tego obiad, zwrot kosztów dojazdu lub zapewniony transport, wsparcie finansowe w postaci zasiłku ok. 1000 zł. A mimo to naprawdę trudno o chętnych do uczestnictwa.
[/quote]

Mozeswz napisać na priv? Interesuja mnie kursy komputerowe i chciałabym sie dokształcic w tym temacie.
[quote name='mash' timestamp='1346053946' post='667916']
Jeżeli nie masz pracy tzn. jesteś bezrobotym zarejestrowanym w urzędzie pracy możesz się ubiegać o całkowicie bezpłatne szkolenia-kursy w swojej gminie. Np. mój ośrodek pomocy społecznej co roku organizuje takowe w ramach Działania 7.1 współfinansowane ze środków UE . Co chcesz?... Koparko-ładowarka, prawo-jazdy kat B, C, wózki widłowe+magazynier, spawacz, komputerowe, językowe etc. etc. Do tego obiad, zwrot kosztów dojazdu lub zapewniony transport, wsparc... rozwiń
Avatar
edek / 27 sierpnia 2012 o 11:08
0
Jak pokazuje przykład właściciela firmy Amber Gold najwięcej zarabia się jako oszust !
Avatar
arkady / 27 sierpnia 2012 o 10:58
0
IPN lublin 3,5 tys netto mozna?
Avatar
bez pracy nie ma kołaczy / 27 sierpnia 2012 o 22:35
0
Kursy to ściema - nikt tam nie uczy na serio niczego, tym bardziej, że często prowadzą je teoretycy, którzy wiedzą jak z Unii wyciągać kasę za przygotowanie ładnego projektu och i ach. Tak naprawdę problem leży w tym, że pracy jest jak na lekarstwo i pracodawcy wydziwiają i marudzą. Słonia można nauczyć tańczyć i każdego z wykształceniem wyższym i zawodowym (to bez różnicy) można postawić przy praktycznie przy 90 procentach stanowisk pracy, by po tygodniu był w tym dobry, rzecz by można "niezastąpiony". Liczy się spryt. Nigdzie nie nauczysz się pracy dopóki się do niej nie załapiesz i nie zobaczysz na czym to tak naprawdę polega.
Kursy to ściema - nikt tam nie uczy na serio niczego, tym bardziej, że często prowadzą je teoretycy, którzy wiedzą jak z Unii wyciągać kasę za przygotowanie ładnego projektu och i ach. Tak naprawdę problem leży w tym, że pracy jest jak na lekarstwo i pracodawcy wydziwiają i marudzą. Słonia można nauczyć tańczyć i każdego z wykształceniem wyższym i zawodowym (to bez różnicy) można postawić przy praktycznie przy 90 procentach stanowisk pracy, by po tygodniu był w tym dobry, rzecz by można "niezastąpiony". Liczy się spryt. Nigdzie nie... rozwiń
Avatar
kelnerka / 27 sierpnia 2012 o 14:59
0
kelnerka w jednej z sieciowych pizzerii na D. - 500-600zł plus "napiwki" których coraz mniej się dostaje. Ludzie DAWAJCIE NAPIWKI !!! W restauracjach czy pizzeriach pracodawcy płacą mało, bo myślą, że kelnerki mają niewiadomo jakie napiwki.
Avatar
olo / 27 sierpnia 2012 o 13:10
0
Po co ludzi dołowac tymi tematami? Wiadomo, że większość uczciwych ludzi zarabia grosze...
...w odrużnieniu od POlityków i ich kolegów w radach nadzorczych...
Avatar
roman / 27 sierpnia 2012 o 13:02
0
A listę umieścicie w treści Premium...
Avatar
aka / 27 sierpnia 2012 o 12:45
0
Wpisywanie płac netto nie ma sensu , bo ludzie mają pożyczki i składki na związki czy inne organizacje
ale uważają ,że to również mogą odjąć od brutto i w rezultacie podają to co mają na pasku płacowym.
Jedyne sensowne porównania można robić w odniesieniu do płac brutto.
Avatar
jjjj / 27 sierpnia 2012 o 11:40
0
[quote name='mash' timestamp='1346059118' post='667941']
Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[/quote]Lipa i tyle w temacie! Żeby załapać się na kurs trzeba ileś tam miesięcy być bezrobotny a jak brakuje ci miesiąca lub za długo jesteś o miesiąc to do widzenia. oza tym mnie nie interesuje praca w Niemczech - mówimy o polskim rynku pracy tutaj na lubelszczyźnie. W Niemczech można sobie znaleźć pracę bez kursów. W USA swego czasu jak byłem nikt mnie o żadne papierki nie pytał - byłą tylko kwestia: umiesz albo nie: stawałeś przy spawarce i musiałeś sobie radzić. Nie radziłeś sobie - po dwóch, trzech dniach dostawałś czek za te dni pracy i - do widzenia. To tylko w Polsce "rzeczpospolita papierkowa" i tylko firmy szkoleniowe zbierają kokosy na tych lipnych szkoleniach. Dla przykłądu podam sytuację, gdzie dziewczyna mojego kumpla wychowana w Szwecji (tam też uczęszczała do szkół) musiała w Polsce ukończyć szkołę j. szwedzkiego (dojeżdżała do Warszawy), bo nie miałą papierka, że zna j. szwedzki a był on warunkiem przyjęcia do pracy. W szkole tej lepiej mówiła po szwedzku niż jej nauczyciele.
[quote name='mash' timestamp='1346059118' post='667941']
Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[/q... rozwiń
Avatar
mash / 27 sierpnia 2012 o 11:18
0
[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - wykształcenie jest doceniane przez pracodawców. U nas często pracodawca (często ten prywatny) to półanalfabeta, który funkcjonuje na rynku, bo ma "kolesi", którzy za "działkę" umożliwiajją korzystanie z lukratywnych kontraktów. Winą za brak pracy na rynku należy obarczyć patologiczną przemianę gospodarczą na przestrzeni 23 lat jaka odbyła się w Polsce. Dopóki rządzący będą tacy jacy są, dopóty nic się nie zmieni. Potrzeba nam w rządzie i wśród pracodawców "ludzi sumienia", o których nawoływał między innymi Jan Paweł II. Na razie jest to głos wołającego na pustyni ale kiedyś musi się to zmienić.
[/quote]

[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - wykształcenie jest doceniane przez pracodawców. U nas często pracodawca (często ten prywatny) to półanalfabeta, który funkcjonuje na rynku, bo ma "kolesi", którzy za "działkę" umożliwiajją korzystanie z lukratywnych kontraktów. Winą za brak pracy na rynku należy obarczyć patologiczną przemianę gospodarczą na przestrzeni 23 lat jaka odbyła się w Polsce. Dopóki rządzący będą tacy jacy są, dopóty nic się nie zmieni. Potrzeba nam w rządzie i wśród pracodawców "ludzi sumienia", o których nawoływał między innymi Jan Paweł II. Na razie jest to głos wołającego na pustyni ale kiedyś musi się to zmienić.
[/quote]

Sam jesteś ściema! Po ukończeniu takiego kursu operator koparko-ładowarki przy ośrodku szkolenia ustawiają się werbownicy do pracy np. w Niemczech. Warunek znajomość języka obcego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby taki uczestnik przystąpił do kursu językowego w przyszłym roku. Uprzedzając odpowiedź. W ciągu kilku minut mogę wyszukać oferty pracy dla pracownikia z uprawnieniami na terenie kraju, lubelszczyzny za ok 2000-2500 zł netto na start.
[quote name='analityk rynku pracy' timestamp='1346055285' post='667922']
Jestem pracownikiem urzędu miasta w jednym z miast lubelszczyzny i chcę powiedzieć, że te szkolenia organizowane przez ośrodki pomocy spolecznej to ściema, bo jest ich jak na lekarstwo a z przeszkolenia i zdobcia papierka (kolejnego w wielu przypadkach) nic nie wynika, bo na rynku pracy i tak brak wakatów. Proszę porównać rynki innych państw europejskich - tam jeden fakultet to jet COŚ i po byle jakich studiach zarabia się duże pieniądze - ... rozwiń
Avatar
folkatka / 27 sierpnia 2012 o 11:15
0
[quote name='mash' timestamp='1346053946' post='667916']
Jeżeli nie masz pracy tzn. jesteś bezrobotym zarejestrowanym w urzędzie pracy możesz się ubiegać o całkowicie bezpłatne szkolenia-kursy w swojej gminie. Np. mój ośrodek pomocy społecznej co roku organizuje takowe w ramach Działania 7.1 współfinansowane ze środków UE . Co chcesz?... Koparko-ładowarka, prawo-jazdy kat B, C, wózki widłowe+magazynier, spawacz, komputerowe, językowe etc. etc. Do tego obiad, zwrot kosztów dojazdu lub zapewniony transport, wsparcie finansowe w postaci zasiłku ok. 1000 zł. A mimo to naprawdę trudno o chętnych do uczestnictwa.
[/quote]

Mozeswz napisać na priv? Interesuja mnie kursy komputerowe i chciałabym sie dokształcic w tym temacie.
[quote name='mash' timestamp='1346053946' post='667916']
Jeżeli nie masz pracy tzn. jesteś bezrobotym zarejestrowanym w urzędzie pracy możesz się ubiegać o całkowicie bezpłatne szkolenia-kursy w swojej gminie. Np. mój ośrodek pomocy społecznej co roku organizuje takowe w ramach Działania 7.1 współfinansowane ze środków UE . Co chcesz?... Koparko-ładowarka, prawo-jazdy kat B, C, wózki widłowe+magazynier, spawacz, komputerowe, językowe etc. etc. Do tego obiad, zwrot kosztów dojazdu lub zapewniony transport, wsparc... rozwiń
Avatar
edek / 27 sierpnia 2012 o 11:08
0
Jak pokazuje przykład właściciela firmy Amber Gold najwięcej zarabia się jako oszust !
Avatar
arkady / 27 sierpnia 2012 o 10:58
0
IPN lublin 3,5 tys netto mozna?
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 9 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 39 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 24 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 7

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!