Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
18:44
Edytuj ten wpis

Lubelski Ursus zarobił prawie 7 mln zł w 2012 roku

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 12 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Jak podaje Puls Biznesu, lubelski Ursus wygenerował pokaźny zysk, a kurs jego akcji na warszawskiej giełdzie poszybował w zeszłym roku o ponad 400 proc.!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Producent ciągników rolniczych nadał blasku jednej z czołowych marek polskiego przemysłu.

Po trzech kwartałach 2012 lubelska wytwórnia traktorów miała 6,8 mln zł zysku – podaje Puls Biznesu. Jest to olbrzymi skok, bo rok wcześniej zysk nie przekraczał 100 tys. zł. To był impuls do emisji i sprzedaży nowych akcji.

Według Pulsu Biznesu zdobyte w ten sposób 8 mln zł zostaną przeznaczone na modernizację ciągników, unowocześnienie lakierni oraz rozwój ośrodka badawczo-rozwojowego w Lublinie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 r. o 11:09
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 r. o 00:04
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 r. o 23:48
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:41
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:31
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 r. o 22:59
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 r. o 22:49
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 r. o 22:23
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 r. o 20:40
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 r. o 20:18
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 r. o 11:09
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 r. o 00:04
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 r. o 23:48
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:41
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:31
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 r. o 22:59
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 r. o 22:49
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 r. o 22:23
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 r. o 20:40
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 r. o 20:18
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Lublin. Ratusz chce zagwarantować mieszkańcom, że targowisko jest nie do ruszenia

Teren targowiska przy ul. Krańcowej nie będzie mógł być przeznaczony na inny cel – taką gwarancję ma dawać plan zagospodarowania Bronowic, którego nowy projekt został ogłoszony przez Ratusz. Pierwsza wersja projektu nie zawierała takiej gwarancji.

Trzeci koncert Festiwalu Adventus
11 grudnia 2022, 19:00

Trzeci koncert Festiwalu Adventus

Chór Katedry Prawosławnej Przemienienia Pańskiego w Lublinie wystąpi w ramach trzeciego z koncertów Ekumenicznego Festiwalu Wokalnego Adventus. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia o godz. 19 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Platformy transportowe – jak z ich pomocą usprawnić pracę?

Wybór odpowiednich rozwiązań do optymalizacji transportu w magazynie, sortowni, sklepie czy warsztacie samochodowym pozwala nie tylko znacznie oszczędzić czas, ale także znacząco poprawić wydajność pracy i ją ułatwić. Jednym z urządzeń, w które warto zainwestować, jest platforma transportowa. W artykule przedstawiamy, jak wybrać zestaw transportowy dopasowany do potrzeb firmy.

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Zmarł Jan Nowicki. Wielki Szu odszedł w wieku 83 lat

Nie żyje wybitny aktor, Jan Nowicki. O jego śmierci poinformowano w środę rano.

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Przynajmniej 119 mln zł na stole. Tyle chcą za przebudowę drogi i budowę nowej obwodnicy w Lubelskiem

Pięć ofert złożono w przetargu na przebudowę drogi krajowej od Janowa Lubelskiego do Frampola. Tylko dwie propozycje mieszczą się w budżecie GDDKiA.

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

LUK Lublin kontra Cuprum Lubin. Okazja do marszu w górę tabeli

W środę LUK Lublin podejmie Cuprum Lubin. Pierwszy gwizdek w hali Globus im. Tomasza Wójtowicza o godz. 18.30.

Uniwersalne prezenty na święta. Oto nasze sprawdzone propozycje

Uniwersalne prezenty na święta. Oto nasze sprawdzone propozycje

Boże Narodzenie już coraz bliżej. Wielkimi krokami nadchodzi czas, w którym obdarowujemy naszych bliskich nietuzinkowymi prezentami. Chcesz w tym roku zaskoczyć rodziców niebanalnymi upominkami, które dostarczą wielu emocji i wzruszeń? W takim razie zamiast perfum, biżuterii i skarpet, podaruj im coś z przygotowanej przez nas listy. Czytaj dalej, aby poznać nasze propozycje na uniwersalne prezenty na święta.

Tomaszów Lubelski. Świąteczne spotkanie mieszkańców o pomoc dla Gabrysi
18 grudnia 2022, 14:00

Tomaszów Lubelski. Świąteczne spotkanie mieszkańców o pomoc dla Gabrysi

W przedświąteczną niedzielę 18 grudnia w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla mieszkańców. Do udziału w nim zaprasza burmistrz miasta.

Najlepsza metoda przedłużania włosów – estetyczna i wygodna

Najlepsza metoda przedłużania włosów – estetyczna i wygodna

Posiadanie naturalnych gęstych i długich włosów to cel wielu kobiet. Jednak nie zawsze jest to cel, który łatwo można osiągnąć. Przedłużanie włosów to sposób, by sobie w tym dopomóc i zadbać nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale i o dobre samopoczucie psychiczne.

Zamość. Z kolędą przez Polskę. Zamojszczyzna zaprasza na koncert
30 grudnia 2022, 18:00

Zamość. Z kolędą przez Polskę. Zamojszczyzna zaprasza na koncert

Do koncertu jest jeszcze sporo czasu, ale bilety już są w sprzedaży. Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna zaprasza na wspólną podróż "Z kolędą przez Polskę".

Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej w Chatce Żaka
14 grudnia 2022, 12:00

Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej w Chatce Żaka

W dniach 14-15 grudnia (godz. 12-19) w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędą się Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej.

Prezydent Lublina chce iść do sądu. Chodzi o atrakcyjną działkę

Prezydent Lublina chce iść do sądu. Chodzi o atrakcyjną działkę

Czy między siedzibą ZUS a nowymi biurowcami będą mogły powstać mieszkania? O tym może zdecydować sąd. Prezydent proponuje Radzie Miasta zaskarżenie decyzji wojewody, który orzekł, że zgoda na 70 proc. mieszkań w obszarze usług narusza prawo.

Polski Cukier AZS UMCS gra z Crveną Zvezdą Belgrad. Wygrana da awans

Polski Cukier AZS UMCS gra z Crveną Zvezdą Belgrad. Wygrana da awans

Polski Cukier AZS UMCS w środę może sobie zapewnić awans do fazy play-off. Musi jednak pokonać na wyjeździe Crvenę Zvezdę Belgrad. Mecz rozpocznie się o godz. 19.

Młodzieżowe Słowo Roku 2022.  Znamy wyniki

Młodzieżowe Słowo Roku 2022. Znamy wyniki

Wiadomo już, jakie wyrażenie zostało Młodzieżowym Słowem Roku 2022. Co oznacza essa?

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Opady deszczu ze śniegiem utrudniają jazdę w regionie. Wszystkie drogi są przejezdne, ale drogowcy apelują o ostrożność.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!