Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2012 r.
18:44
Edytuj ten wpis

Lubelski Ursus zarobił prawie 7 mln zł w 2012 roku

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 12 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Jak podaje Puls Biznesu, lubelski Ursus wygenerował pokaźny zysk, a kurs jego akcji na warszawskiej giełdzie poszybował w zeszłym roku o ponad 400 proc.!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Producent ciągników rolniczych nadał blasku jednej z czołowych marek polskiego przemysłu.

Po trzech kwartałach 2012 lubelska wytwórnia traktorów miała 6,8 mln zł zysku – podaje Puls Biznesu. Jest to olbrzymi skok, bo rok wcześniej zysk nie przekraczał 100 tys. zł. To był impuls do emisji i sprzedaży nowych akcji.

Według Pulsu Biznesu zdobyte w ten sposób 8 mln zł zostaną przeznaczone na modernizację ciągników, unowocześnienie lakierni oraz rozwój ośrodka badawczo-rozwojowego w Lublinie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 r. o 11:09
0
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 r. o 00:04
0
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 r. o 23:48
0
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:41
0
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:31
0
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 r. o 22:59
0
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 r. o 22:49
0
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 r. o 22:23
0
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 r. o 20:40
0
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 r. o 20:18
0
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Avatar
mecenas / 31 grudnia 2012 r. o 11:09
0
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote]Następny dobry polski zakład opchnie żydowi za garść srebrników,oszust jeden.
Avatar
foch do Maxellus Łoles / 31 grudnia 2012 r. o 00:04
0
[img]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1343170523_xotyd0_600.jpg[/img]
Avatar
Myśliwy / 30 grudnia 2012 r. o 23:48
0
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[size=4][color=#ff0000]zamknij ryj parszywa świnio :-) [/color]wieje od ciebie frajerstwem, a najlepiej to idź do szkoły bo robisz obciach na lubelskich forach z siebie , zapewne masz 3 klasy podstawowe a może i nie i poćwicz polszczyznę.[/size]
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='13569... rozwiń
Avatar
xero Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:41
0
[quote name='Maxellus Łoles' timestamp='1356906697' post='715033']
Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
[/quote]

mówisz o sobie buraku .. brawo brawo !
Avatar
Maxellus Łoles / 30 grudnia 2012 r. o 23:31
0
[quote name='foch' timestamp='1356904746' post='715023']
dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
[/quote]

Ja czytam taki eposty pustych deb***i, kretynów, frajerow i intelektualnych ciot, to rzygaćsię chce. Powaleńce nawet postawowych spraw nie znacie gnoje dotyczące firm i nie odróżniacie państwowych od prywatnych. WIęc zamknijcie te baranie puste mordy bo wstyd tylko przynosicie Lublinowi. O ile takie cioty mogą mieszkać tutaj . Wstyd , frajertwo i bydło. Buda psy
Avatar
foch / 30 grudnia 2012 r. o 22:59
0
[quote name='ANTYTUSKOZŁODZIEJ' timestamp='1356904160' post='715016']
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
[/quote] dobrze gadasz chłopie, tam gdzie jest jakiś zysk to się to niszczy .. tak jest za PełO
Avatar
ANTYTUSKOZŁODZIEJ / 30 grudnia 2012 r. o 22:49
0
No to aby patrzeć jak złodziej Tusk rozkradnie a następnie zmarnuje następny zakład pracy który daje przychód i utrzymanie rodzinom!!!
Avatar
aaaa / 30 grudnia 2012 r. o 22:23
0
[quote name='To ja' timestamp='1356896410' post='714958']
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
[/quote]
pol- mot warfarma zaczynali od handlu maszynami teraz produkują własne, nie wiem czy wiecie ale mają fabrykę w Bosni i Harcegowinie (jak donek będzie chciał ich wydymać to zamkną biznes w lbn i przeniosą sie na Bałkany :)wiedza jak sobie radzić w polandii
ja im zyczę powodzenia
Avatar
To ja / 30 grudnia 2012 r. o 20:40
0
Ursus - czytaj Pol Mot - czyli kiedyś sponsor Legii jak było każdy wie.......jak można sprywatyzować prywatną firme.....?
Avatar
wie ktos? / 30 grudnia 2012 r. o 20:18
0
Może ktoś wie czy to państwowa firma czy prywatna ?Bo jak państwowa to Panie premierze można by sprywatyzować!!!Zawsze to parę złotych a nóż może ktoś kupi i rozłoży ją jak wiele innych w tym kraju...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Tak będzie lepiej – twierdzą miejscy urzędnicy, którzy chcą zlikwidować podstawówkę przy ul. Szkolnej, a uczniów przenieść do szkoły przy Sierocej. Oburzeni rodzice chcą, żeby Urząd Miasta wycofał się z tych planów.

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Zakończył się proces 39-latka z Lublina oskarżonego o usiłowanie zabójstwa brata. Łukasz Z. rzucił się na niego z siekierą i uderzył mężczyznę w czoło. Powodem napaści była zazdrość o kobietę.

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Już nie tylko pacjentów z udarami i zawałami, ale też z najcięższymi urazami przyjmuje od dzisiaj SOR przy Jaczewskiego w Lublinie. Na finał rozmów pracowników z dyrekcją szpitala nadal się jednak nie zanosi i nie wiadomo kiedy oddział zacznie pracować na pełnych obrotach. Większość załogi jest na zwolnieniach lekarskich.

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej znowu skarżą się na problemy z zakupem biletów przez aplikację na telefon komórkowy. ZTM tłumaczy, że to nie jego wina, a zarazem… zapowiada na dzisiejszą noc kolejne utrudnienia.

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok
zdjęcia
galeria

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok

Niebawem Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie będzie miał SOR z lądowiskiem dla helikopterów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa wykańczanie budynku przy Staszica 16. Za rok trafią tam pierwsi pacjenci.

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Sąd aresztował mężczyznę, który zaatakował byłą żonę i syna. Bliscy uciekli przed nim z domu.

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]
galeria

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]

Na co dzień pomagają innym. Organizują charytatywne akcje, robią świąteczne paczki, opiekują się chorymi i niepełnosprawnymi, walczą o dobrostan zwierząt. Dzisiaj, za swoją aktywności i zaangażowanie otrzymali nagrody "Wolontariusz Roku Powiatu Puławskiego".

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

Tegoroczne Mikołajki w Puławach dzielą się na dwie części. Pierwsza - dla najmłodszych – odbędzie się w niedzielę w Domu Chemika. Drugą część atrakcji zaplanowano na poniedziałek (6 grudnia) na miejskim lodowisku. Tego samego dnia rozbłyśnie świąteczna iluminacja.

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Nie żyje starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Międzyrzecu Podlaskim.

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Piłkarze Górnika Łęczna w sobotnie późne popołudnie zagrają drugi mecz o stawkę w tym tygodniu. Po awansie do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski zespół trenera Kamila Kieresia pojedzie do Białegostoku powalczyć o punkty w lidze

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Zaczepiał pasażerów, wybił szybę w autobusie i uciekł. 25-latek z Lublina został już zatrzymany. Okazało się, że to znany policjantom recydywista.

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino
4 grudnia 2021, 12:00

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino

Weekendy w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim przebiegają pod znakiem świątecznej atmosfery. W te dni wszystkie dzieci mogą tam spotkać św. Mikołaja i jego przyjaciół.

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Gdzie lubelscy przedsiębiorcy z branży architektoniczno-deweloperskiej spotykali się z agentem CBA udającym biznesmena zainteresowanego wybudowaniem pierwszego w mieście drapacza chmur? Kto mógł wejść „z ulicy” do prezydenta Lublina? Jak wyglądało spotkanie biznesmenów i agenta z Krzysztofem Żukiem w jego gabinecie? Kto do kogo dzwonił i jak często? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z materiałów zgromadzonych przez CBA i śledczych Prokuratury Okręgowej w Zamościu w aktach sprawy Piotra Kowalczyka, byłego przewodniczącego Rady Miasta Lublin.

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

104 opłużone solarki i 14 pługów wirnikowych. To ułamek sprzętu, jakim dysponują drogowcy szykujący się nadejścia zimy. Przygotowano już ok. 20 tys. ton soli.

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
3 grudnia 2021, 20:00

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w telewizji będzie można zobaczyć sporo filmów rozrywkowych, m.in. drugą część "Czarownicy", "Miami Vice" czy kontynuację "Pacific Rim". Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!