Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2012 r.
18:53
Edytuj ten wpis

Lubelskie morsy oficjalnie rozpoczęły sezon (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 7 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Blisko czterdzieści osób w samo południe wykąpało się w lodowatej wodzie w Zalewie Zemborzyckim. Na podobne spotkania organizatorzy zapraszają w każdą niedzielę.

- Dobrym treningiem przed taką kąpielą będą zimne prysznice, ale nie jest to konieczne do rozpoczęcia swojej przygody z zimowymi kąpielami – mówi Piotr Mierzwiński z Lubelskiego Klubu Morsów i dodaje:

- Może do nas dołączyć niemal każdy, kto nie ma kłopotów z krążeniem i oddychaniem. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego stanu zdrowia, przed kąpielą powinniśmy zasięgnąć opinii lekarza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 11 stycznia 2013 r. o 20:22
0
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Avatar
Karol / 10 grudnia 2012 r. o 13:20
0
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Avatar
Marek / 10 grudnia 2012 r. o 09:00
0
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Avatar
mlodydoswiadczony / 10 grudnia 2012 r. o 08:34
0
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 grudnia 2012 r. o 02:59
0
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Avatar
mlodywyksztalcony / 9 grudnia 2012 r. o 22:22
0
Czy ludzi w Polsce B nie stać na normalne wczasy nad morzem? To jest nie do wiary!
Avatar
Przemek / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
0
Ale po co takie zdjęcia jak 13/21 wrzucać do galerii to ja nie wiem, lepiej mniej a dobre, a nie każdą gnidę. straszny gniot. trzeba dbać o jakoś!!
Avatar
Piotrek / 11 stycznia 2013 r. o 20:22
0
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Avatar
Karol / 10 grudnia 2012 r. o 13:20
0
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Avatar
Marek / 10 grudnia 2012 r. o 09:00
0
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Avatar
mlodydoswiadczony / 10 grudnia 2012 r. o 08:34
0
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 grudnia 2012 r. o 02:59
0
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Avatar
mlodywyksztalcony / 9 grudnia 2012 r. o 22:22
0
Czy ludzi w Polsce B nie stać na normalne wczasy nad morzem? To jest nie do wiary!
Avatar
Przemek / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
0
Ale po co takie zdjęcia jak 13/21 wrzucać do galerii to ja nie wiem, lepiej mniej a dobre, a nie każdą gnidę. straszny gniot. trzeba dbać o jakoś!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pompy membranowe – szeroki wybór, efektywne działanie

Pompy membranowe – szeroki wybór, efektywne działanie

Pneumatyczne pompy membranowe są niezwykle uniwersalne dzięki czemu znajdują zastosowanie w różnorodnych obszarach przemysłu. Odpowiednia budowa pompy z wykorzystaniem solidnych i trwałych materiałów są wytrzymałe i wykorzystywane w szerokim zakresie głównie w przemyśle spożywczym oraz chemicznym. Ich szczególna konstrukcja daje możliwość przesyłania materiałów lepkich i agresywnych chemikaliów, jak również materiałów o silnych właściwościach ściernych.

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Jaka glebogryzarka będzie najlepsza dla małego i średniego ogrodu?

Czy warto kupować glebogryzarkę do swojego przydomowego ogrodu? Jak najbardziej! Może ona znacząco poprawić jakość gleby, a co za tym idzie ułatwić Ci uprawę warzyw, a także polepszyć warunki dla kwiatów czy trawnika. Sprawdź jakiego rodzaju urządzenie będzie najlepsze dla małych i średnich powierzchni.

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

Kolejny dzień i ponad 500 ofiar śmiertelnych. Koronawirus w Polsce, 2 grudnia

W całej Polsce jest 27 356 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 2 grudnia 2021 r. Zmarły 502 osoby zakażone koronawirusem.

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny Teatru Starego w Lublinie. Najciekawsze wydarzenia

200. urodziny będzie świętować w przyszłym roku Teatr Stary, chociaż działa zaledwie 10 lat. Dziś zaczyna się sprzedaż biletów na wydarzenia ujęte w repertuarze na pierwsze jubileuszowe półrocze.

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Myśliwi chcą rekompensat za stan wyjątkowy

Straty ponoszą koła łowieckie i rolnicy. Na obszarze objętym stanem wyjątkowym obowiązuje zakaz polowań. Starosta bialski, Mariusz Filipiuk (PSL) apeluje do rządu o zmianę przepisów, choćby w zakresie rekompensat.

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Osłabiona Pszczółka Polski Cukier jedzie na Białoruś po awans do play-off EuroCup

Albo koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będą kowalami swojego losu, albo będą musiały liczyć na łut szczęścia. W czwartek podopieczne Krzysztofa Szewczyka zmierzą się w ostatnim grupowym spotkaniu z BC Horizont Mińsk. Stawka tego starcia jest bardzo duża, a zespół z Lublina osłabiony

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Kolejne miasto w regionie ze strefą płatnego parkowania

Bez dyskusji przyjęli radni pomysł by miasto brało pieniądze za zostawienie auta na niektórych ulicach. To pierwsza strefa parkowania w historii Biłgoraja, który bardzo narzeka na brak miejsc w centrum.

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Pszczółka Start Lublin zagra dzisiaj z Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Ten mecz będzie debiutem w „czerwono-czarnych” Elijaha Wilsona

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Pomaganie to nie polityka. LAS Christmas, czyli kiermasz, warsztaty i spotkania

Własnoręcznie wykonana lalka może być prezentem pod choinkę. Ale lalka nie wygląda jak zwykła szmacianka, bo ma na sobie koc termiczny. To nawiązanie do sytuacji imigrantów, którzy koczują na granicy polsko-białoruskiej. Tegoroczna akcja przedświąteczna pracowni Sztuczka jest poświęcona właśnie im.

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski
galeria

Marek Saganowski (Motor Lublin): Niedosyt po meczu z mistrzem Polski

Niemal 15 tysięcy widzów na trybunach, świetna atmosfera i doping od pierwszej do ostatniej minuty. Zabrakło tylko jednego - lepszego wyniku. Chociaż gospodarze i tak pokazali się z bardzo dobrej strony. Motor prowadził z Legią 1:0, ale ostatecznie przegrał 1:2 i to mistrzowie Polski awansowali do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Jak środowe zawody oceniają trenerzy obu ekip?

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka
galeria

Książnica Zamojska otwiera nowoczesną filię na osiedlu Karolówka

W czwartek czytelnicy po raz pierwszy przyjdą do nowej siedziby biblioteki na osiedlu Karolówka. W pomieszczeniach po byłej aptece znajdą nowoczesną placówkę, na jaką czekali od dawna. Koniec z chodzeniem po niewygodnych schodach!

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Właściciele domów chcieli parkować też przy ulicy. Ta decyzja ich nie ucieszy

Mieszkańcy ulicy Sławacińskiej w Białej Podlaskiej skarżyli się, że znaki zakazu zatrzymywania się uprzykrzają im życie. Na nic jednak zdały się ich petycje w sprawie ich demontażu. Urzędnicy, po zasięgnięciu opinii policji, postanowili znaki pozostawić.

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach
3 grudnia 2021, 12:00

Powiatowy Dzień Wolontariatu w Puławach

W piątek, 3 grudnia o godz. 12 w Hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) zostanie zorganizowany III Powiatowy Dzień Wolontariatu.

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu
Pierwsza strona Dziennika

Lubelskie. Mały Mikołaj ma poparzoną twarz, a chciał tylko zdezynfekować ręce w przedszkolu

5-letni Mikołaj wrócił do domu z poparzonym policzkiem. Płyn do dezynfekcji rąk ze szkolnego dystrybutora prysnął mu w twarz. – Nie wiadomo co tam było! – alarmuje mama chłopca. Sprawę wyjaśnia policja i sanepid.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 2 grudnia 2021 roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!