Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2012 r.
18:53
Edytuj ten wpis

Lubelskie morsy oficjalnie rozpoczęły sezon (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 7 A A
 (Wojciech Nieśpiałowski)
(Wojciech Nieśpiałowski)

Blisko czterdzieści osób w samo południe wykąpało się w lodowatej wodzie w Zalewie Zemborzyckim. Na podobne spotkania organizatorzy zapraszają w każdą niedzielę.

- Dobrym treningiem przed taką kąpielą będą zimne prysznice, ale nie jest to konieczne do rozpoczęcia swojej przygody z zimowymi kąpielami – mówi Piotr Mierzwiński z Lubelskiego Klubu Morsów i dodaje:

- Może do nas dołączyć niemal każdy, kto nie ma kłopotów z krążeniem i oddychaniem. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego stanu zdrowia, przed kąpielą powinniśmy zasięgnąć opinii lekarza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 11 stycznia 2013 r. o 20:22
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Avatar
Karol / 10 grudnia 2012 r. o 13:20
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Avatar
Marek / 10 grudnia 2012 r. o 09:00
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Avatar
mlodydoswiadczony / 10 grudnia 2012 r. o 08:34
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 grudnia 2012 r. o 02:59
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Avatar
mlodywyksztalcony / 9 grudnia 2012 r. o 22:22
Czy ludzi w Polsce B nie stać na normalne wczasy nad morzem? To jest nie do wiary!
Avatar
Przemek / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
Ale po co takie zdjęcia jak 13/21 wrzucać do galerii to ja nie wiem, lepiej mniej a dobre, a nie każdą gnidę. straszny gniot. trzeba dbać o jakoś!!
Avatar
Piotrek / 11 stycznia 2013 r. o 20:22
I tak paszczury ze zdjęcia 13 wymiatają
Avatar
Karol / 10 grudnia 2012 r. o 13:20
Przy minusowej temperaturze wszystkie bakterie wymieraja! Kapiel w takich warunkach to przelamanie pewnych barier i niesamowity hart ! Ludzie, ktorzy umieszczaja komentarze w stylu "po co ? dlaczego ?" to zwykli TCHORZE ! Pozdrawiam wszystkich morsow
Avatar
Marek / 10 grudnia 2012 r. o 09:00
Na zdjęciu 13 wśród morsów znalazł sie też kaszalot
Avatar
mlodydoswiadczony / 10 grudnia 2012 r. o 08:34
Jakoś kilka lat się kąpie i żadnych problemów nie miałem ze skórą i nie słyszałem bynajmniej żeby ktoś z nas miał. A jeśli chodzi o to ''mlodywyksztalcony" czy nie stać Polskę B na normalne wczasy to nie wiem czy chciałoby Ci się co tydzień jeździć na wczasy na jeden dzień nawet nad morze.
Avatar
S Y L W E S T E R / 10 grudnia 2012 r. o 02:59
-----------MORSY Z BRUDNEGO ZALEWU DO ... DERMATOLOGA ! ---------------- LUDZIE MORSY ! dlaczego weszliście do Zalewu Zemborzyckiego w którym jest "syf , kiła i mogiła" ?. Zalew Zemborzycki nie został oczyszczony i jest w nim istne SZAMBO !. W razie wizyty u Dermatologa rachunki kierować do Ratusza lubelskiego, bo to Ratusz jest odpowiedzialny za NIE oczyszczenie Zalewu!.
Avatar
mlodywyksztalcony / 9 grudnia 2012 r. o 22:22
Czy ludzi w Polsce B nie stać na normalne wczasy nad morzem? To jest nie do wiary!
Avatar
Przemek / 9 grudnia 2012 r. o 22:15
Ale po co takie zdjęcia jak 13/21 wrzucać do galerii to ja nie wiem, lepiej mniej a dobre, a nie każdą gnidę. straszny gniot. trzeba dbać o jakoś!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rada podzielona w sprawie skargi na dyrektorkę. "Pan Bóg czuwa nad szkołami"

Rada podzielona w sprawie skargi na dyrektorkę. "Pan Bóg czuwa nad szkołami"

Po długiej dyskusji podczas czwartkowej sesji rady miasta samorządowcy uznali skargę na dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 za zasadną. Zdaniem przewodniczącej rady, Małgorzata Tarłowska chciała "zniszczyć" nauczycielkę. Ona sama tłumaczy, że działała w zgodzie z przepisami.

Drony i pies tropiący. Poszukiwania trwają już kilka tygodni

Drony i pies tropiący. Poszukiwania trwają już kilka tygodni

Już kilka tygodni policjanci poszukują zaginionego Jarosława Banacha z Terespola. Ostatnio, przeczesywano koryto rzeki Czapelka.

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon
Zdjęcia
galeria

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon

Szef MON Mariusz Błaszczak wziął udział w zaprzysiężeniu 68 żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady OT. Zapowiedział też powstanie nowego garnizonu na Lubelszczyźnie.

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

W weekend możemy się spodziewać więcej policjantów na drogach. Wszystko dlatego, że to koniec ferii w województwie lubelskim.

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Miał być ciągnik z Hiszpanii, a wyszło oszustwo. Małżeństwo z Komarówki Podlaskiej straciło 53 tys. zł.

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

Ośmiotorowa, czterystumetrowa bieżnia, nowa skocznia w dal, rzutnia do pchnięcia kulą i wymiana krzesełek - to część nowości, jakie czekają Stadion im. Henryka Frąckiewicza w Stężycy. Zadanie warte jest prawie 4 mln zł. Roboty ruszą w lutym.

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

29 stycznia będzie pierwszą niedzielą handlową w tym roku. Tego dnia odbędzie się też finał WOŚP.

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Nie mam pojęcia, co mogło się z nim stać. Jakby się rozpłynął... Ale nie tracę nadziei i wierzę, że niedługo się odnajdzie – mówi mama 38-letniego Konrada Klima. Mieszkaniec Zamościa zaginął przed tygodniem. Intensywnie szukają go znajomi, własne czynności wykonuje również policja.

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Spór o korzystanie z boiska przy SP nr 4 na osiedlu Włostowice trwa. Dwoje mieszkańców domaga się ukarania miasta grzywną za udostępnianie obiektu po godzinach lekcyjnych. Sąd ich pozew w całości odrzucił. Tymczasem Ratusz planuje prawną kontrę, która ma zabezpieczyć Puławy przed roszczeniami.

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Po blisko 3 miesiącach od pożaru mogli wreszcie wrócić do swojego domu, który dzięki zaangażowaniu gminy i lokalnej społeczności udało się przywrócić do właściwego stanu. Ale pogorzelcy z Majdanu-Sielec w gminie Krynice wciąż potrzebują wsparcia.

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!