Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2012 r.
14:39
Edytuj ten wpis

Lublin bez prądu. Awaria w stacji transformatorowej przy ul. Abramowickiej

Autor: Zdjęcie autora łm mb drs dudi
0 36 A A
Awaria w stacji transformatorowej Abramowice (Kamil Łosiewicz)
Awaria w stacji transformatorowej Abramowice (Kamil Łosiewicz)

Po południu w Lublinie zanikł prąd. Co było powodem awarii?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Artykuł aktualizowany

Prąd zanikł w tych częściach miasta, za których zasilanie odpowiadają cztery stacje. - To Lublin Dziesiąta, Śródmieście, Wrotków i Elektrownia - mówi Dorota Gajewska z PGE Dystrybucja w Lublinie. - Zasilanie zostało już przywrócone. Przerwa trwała 21 minut. Przyczyny awarii wyjaśni powołana do tego komisja. Za wszelkie niedogodności przepraszamy wszystkich odbiorców.

Prądu nie miało ok. 45-50 tys. odbiorców. - Szacujemy, że to 1/3 zapotrzebowania na prąd w tym czasie - wyjaśnia Gajewska.

- Przyczyną awarii było uszkodzenie przekładnika prądowego na stacji Abramowice - dodaje Dorota Szkodziak z PGE Dystrybucja w Lublinie.

W stacji transformatorowej przy ul. Abramowickiej wybuchł niewielki pożar. - Pracownicy ZE wymieniali jeden z elementów, przez który płynie prąd o bardzo dużym natężeniu. Nowy element popracował 20 minut, po czym wybuchł. Stąd pożar - wyjaśnia Michał Badach, z Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Dodaje, że ogień już ugaszono, a strażacy wrócili do bazy.

Krótka awaria spowodowała utrudnienia drogowe w mieście. Prawdopodobnie w całym Lublinie przestała działać sygnalizacja świetlna.

Zarząd Dróg i Mostów nie ma kontroli nad sytuacją. - Mamy na monitorach połowę sygnalizacji w mieście, ale pod warunkiem, że mamy prąd. A sami go nie mamy - mówi Stanisław Wąsiel z Zarządu Dróg i Mostów.

Wasze zgłoszenia

Nasi czytelnicy informują na Facebooku o kolejnych miejscach w których zabrakło prądu. Wygląda na to, że skok napięcia odczuli nie tylko mieszkańcy Lublina.

- U mnie w Świdniku przez ułamek sekundy nie było prądu potem wszystko się włączyło - pisze Bartłomiej.

- W Poniatowej też przez ułamek sekundy nie było prądu - informuje Mariusz.

- W Ćmiłowie też nie było prądu przez jakieś 20 minut - poinformowała Monika.

- W Chodlu spadło napięcie na dosłownie 5 sekund, ciekawe czy to też ma coś wspólnego z brakiem prądu w Lublinie - pyta Axel.

- Nie tylko Lublin, Krasnystaw i okolice tez kilka sekund bez prądu - napisał doc, na naszym forum.

- W Bełżycach też był skok napięcia. Komputery się zrestartowały - informuje pan Stanisław.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pawwel / 5 czerwca 2013 o 11:09
0

A ciekawe kto by mi oddał za piec np. jakby się popsuł od nagłego spadku napięcia.... jedyne *000zł z montarzem kosztuje. Komputer z *00zł i kur... nima mądrego. Bo "im" się awaria kur... zrobiła a chu... mnie to obchodzi płace to wymagam.
I JA sie nie chwale

Przeciesz Ty nie pracujesz to nie płacisz. jeżeli potrzebujesz kasy na używki to płaci JW

Avatar
Jan / 27 czerwca 2012 o 06:38
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340722048' post='642264']
Mistrzuniu ja Ci do kieszeni nie zaglądam więc poluzuj i idź spać.... 3k kostował a za te Twoje 1,5k to sobie możesz koze kupić co najwyżej mistrzuniu.
[/quote]
Coś koledze dolega, a może otworzyły się zamki elektryczne na coniektórych oddziałach w pewnym szpitalu niedaleko tej feralnej podstacji ???
Avatar
ojtam ojtam / 27 czerwca 2012 o 00:08
0
lubie jak ludzie nie majacy pojecia o temacie zabieraja glos. to takie typowo polskie
Avatar
pavliq / 26 czerwca 2012 o 23:20
0
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Z tego co czytam na forum SZR zadziałał prawidłowo i w większości miejsc wróciło napięcie po kilku sekundach, a dłużej nie było tylko na uszkodzonych obwodach, nie wiem dokładnie bo nie pracuje w PGE. Z tego co wiem Biłgoraj, Bełżyce, Stalowa Wola i możliwe, że jeszcze Zamość i Chełm są zasilane właśnie z tej rozdzielni w której była awaria. A do tych co piszą, że wyłączyły im się komputery, kupcie sobie UPS-y, bo kilku sekundowe przerwy łączeniowe są normalne w sieci elektrycznej, nawet jak nie ma awarii. Inna sprawa to brak modernizaji infrastuktury od kilkudziesięciu lat, większość pamięta Gierka lub jest jeszcze starsza.
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Z tego co czytam na forum SZR zadziałał prawidłowo i w większości miejsc wróciło napięcie po kilku sekundach, a dłużej nie było tylko na uszkodzonych obwodach, nie wiem dokładnie bo nie pracuje w PGE. Z tego co wiem Biłgoraj, Bełżyce, Stalowa Wola i możliwe, że jeszcze Zamość i Chełm są zasilane właśnie z tej rozdzielni w której był... rozwiń
Avatar
olo / 26 czerwca 2012 o 22:48
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340739956' post='642454']
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas...
Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre.
I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
[/quote]
O matko!
Ale bełkot...
[quote name='smutny marian' timestamp='1340739956' post='642454']
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuc... rozwiń
Avatar
smutny marian / 26 czerwca 2012 o 21:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1340736061' post='642410']
Jesteś człowieku żałosny
[/quote]
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas...
Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre.
I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
[quote name='Gość' timestamp='1340736061' post='642410']
Jesteś człowieku żałosny
[/quote]
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ więk... rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2012 o 20:41
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340735376' post='642400']
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
[/quote]Jesteś człowieku żałosny
Avatar
smutny marian / 26 czerwca 2012 o 20:29
0
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!! rozwiń
Avatar
elektryk / 26 czerwca 2012 o 19:45
0
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
Avatar
generation_next / 26 czerwca 2012 o 17:30
0
Nieporozumieniem jest to co wyprawia PGE z regionem wschodnim. Jeśli ktoś ma słabą pamięć to przypominam prawie identyczną sytuację z 2011 roku, gdzie oprócz oficjalnych informacji (załagodzonych i zagłaskanych) awarię w Lublinie odczuwano nawet w Stalowej Woli i dalej. Przypominam redaktorom Dziennika Wschodniego temat: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110110/LUBLIN/602469384"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110110/LUBLIN/602469384[/url] . Widzicie podobieństwo ? Czy ja mam jakieś Déjà vu???
Avatar
pawwel / 5 czerwca 2013 o 11:09
0

A ciekawe kto by mi oddał za piec np. jakby się popsuł od nagłego spadku napięcia.... jedyne *000zł z montarzem kosztuje. Komputer z *00zł i kur... nima mądrego. Bo "im" się awaria kur... zrobiła a chu... mnie to obchodzi płace to wymagam.
I JA sie nie chwale

Przeciesz Ty nie pracujesz to nie płacisz. jeżeli potrzebujesz kasy na używki to płaci JW

Avatar
Jan / 27 czerwca 2012 o 06:38
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340722048' post='642264']
Mistrzuniu ja Ci do kieszeni nie zaglądam więc poluzuj i idź spać.... 3k kostował a za te Twoje 1,5k to sobie możesz koze kupić co najwyżej mistrzuniu.
[/quote]
Coś koledze dolega, a może otworzyły się zamki elektryczne na coniektórych oddziałach w pewnym szpitalu niedaleko tej feralnej podstacji ???
Avatar
ojtam ojtam / 27 czerwca 2012 o 00:08
0
lubie jak ludzie nie majacy pojecia o temacie zabieraja glos. to takie typowo polskie
Avatar
pavliq / 26 czerwca 2012 o 23:20
0
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Z tego co czytam na forum SZR zadziałał prawidłowo i w większości miejsc wróciło napięcie po kilku sekundach, a dłużej nie było tylko na uszkodzonych obwodach, nie wiem dokładnie bo nie pracuje w PGE. Z tego co wiem Biłgoraj, Bełżyce, Stalowa Wola i możliwe, że jeszcze Zamość i Chełm są zasilane właśnie z tej rozdzielni w której była awaria. A do tych co piszą, że wyłączyły im się komputery, kupcie sobie UPS-y, bo kilku sekundowe przerwy łączeniowe są normalne w sieci elektrycznej, nawet jak nie ma awarii. Inna sprawa to brak modernizaji infrastuktury od kilkudziesięciu lat, większość pamięta Gierka lub jest jeszcze starsza.
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Z tego co czytam na forum SZR zadziałał prawidłowo i w większości miejsc wróciło napięcie po kilku sekundach, a dłużej nie było tylko na uszkodzonych obwodach, nie wiem dokładnie bo nie pracuje w PGE. Z tego co wiem Biłgoraj, Bełżyce, Stalowa Wola i możliwe, że jeszcze Zamość i Chełm są zasilane właśnie z tej rozdzielni w której był... rozwiń
Avatar
olo / 26 czerwca 2012 o 22:48
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340739956' post='642454']
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas...
Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre.
I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
[/quote]
O matko!
Ale bełkot...
[quote name='smutny marian' timestamp='1340739956' post='642454']
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuc... rozwiń
Avatar
smutny marian / 26 czerwca 2012 o 21:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1340736061' post='642410']
Jesteś człowieku żałosny
[/quote]
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ większe prondy i trafo czasem nawet wybuchnie, ale prąd ludzie mają cały czas...
Mniej płacą jest konserwacja na poziomie wszystko gra. A tu to jest poraszka SZR kur... zardzewiały prąd drogi. Łuk poszet i całe miasto bez prądu. To co ci konserwatorzy z lubzelu robią... chleją wóde i jadą jak sie coś spier... na dobre.
I taka prawda.A za utrzymanie też się płaci nie mało.
[quote name='Gość' timestamp='1340736061' post='642410']
Jesteś człowieku żałosny
[/quote]
To dlaczego nie zadziałało jak powinno co?... ja jestem żałosny czy te obiboki z lubzelu którym nic niedziała jak powinno. Mieszkam w centrum i to standard że jaz na 2 miesiące niema prądu przez pół godziny. I tylko płać bo jak nie to już leci Heniek z plombom na esa bo tyke umie kur... ich raz. PŁACE I WYMAGAM!!!.
Taki burdel to tylko w Polsce.
I jeszcze jedno, w USA np. jest 110V~ więk... rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2012 o 20:41
0
[quote name='smutny marian' timestamp='1340735376' post='642400']
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
[/quote]Jesteś człowieku żałosny
Avatar
smutny marian / 26 czerwca 2012 o 20:29
0
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!!
[quote name='elektryk' timestamp='1340732759' post='642373']
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
[/quote]
Pewnie zardzewiało się i niebyło samoczynnie, a że dym był to i strach podchodzić żeby samemu włączyć.... bo lepiej rozpić 0,7 póki kierownik niewidzi. TAKIE FACHOWCE!!! rozwiń
Avatar
elektryk / 26 czerwca 2012 o 19:45
0
ciekawe co sie stalo z instalacją SZR bo wydaje mi sie ze powinna sie załączyc pozdro dla kumatych
Avatar
generation_next / 26 czerwca 2012 o 17:30
0
Nieporozumieniem jest to co wyprawia PGE z regionem wschodnim. Jeśli ktoś ma słabą pamięć to przypominam prawie identyczną sytuację z 2011 roku, gdzie oprócz oficjalnych informacji (załagodzonych i zagłaskanych) awarię w Lublinie odczuwano nawet w Stalowej Woli i dalej. Przypominam redaktorom Dziennika Wschodniego temat: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110110/LUBLIN/602469384"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110110/LUBLIN/602469384[/url] . Widzicie podobieństwo ? Czy ja mam jakieś Déjà vu???
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 0 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 7 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 3

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 34 15

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 30 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 7

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!