Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 marca 2012 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Lublin: Nastolatkowie napadnięci na ulicy, nikt nie chciał pomóc

Autor: Zdjęcie autora policja łm
0 10 A A

Dwaj bandyci grozili 14 i 15-latkowi, że ich dotkliwie pobiją, jeżeli nie oddadzą im telefonu komórkowego i pieniędzy. Zajście widziało kilka osób, ale nikt nie chciał pomóc chłopcom. Zrobił to dopiero policjant po służbie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwaj mężczyźni napadli nastolatków wczoraj przy sklepie przy ul. Leszetyckiego. Przystawili w tył głowy 15-latka przedmiot przypominający nóż i zażądali pieniędzy.

- Od jednego z nieletnich sprawcy zabrali niecałe 2 zł, od drugiego 7 zł. Po chwili zażądali od 15-latka wydania telefonu komórkowego. Grozili, że jeśli tego nie uczyni, pobiją go i zmasakrują mu twarz. Nieletni w obawie przed spełnieniem groźby napastników oddał swoją własność wartą 500 złotych - wyjaśnia Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Zajście widziało kilka osób. - Chłopcy zwrócili się o pomoc do grupy stojących w pobliżu mężczyzn, jednak nikt nie zareagował. Nastolatkowe postanowili udać się za sprawcami - dodaje Anna Smarzak.

Jeden z bandytów wszedł do klatki schodowej pobliskiego bloku. 15-latek zaczął krzyczeć, by złodziej oddał mu telefon. - Wtedy dwójką chłopców zainteresował się stojący nieopodal mężczyzna. Jak się okazało, był to funkcjonariusz Komendy Stołecznej Policji - mówi Anna Smarzak.

Policjant pobiegł za złodziejem i zatrzymał go. 27-letni mieszkaniec Lublina był pod wpływem alkoholu. Trafił do aresztu.

- Skradziony telefon komórkowy wrócił już do właściciela. Wkrótce zatrzymany odpowie za rozbój, za co kodeks karny przewiduje karę do 12 lat więzienia. Stróże prawa ustalają tożsamość drugiego ze sprawców - kończy Anna Smarzak

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stefan / 25 marca 2012 o 20:07
0
mieliśmy mieć duży majątek pod warunkiem, że tacy jak Ty się wezmą do roboty (Ci którzy się wzieli - mają i to więcej niż im obiecywano), ale chyba nikt wówczas nie przewidział, że w naszym spragnionym wolnego rynku kraju jest tylu leworęcznych jełopów...
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 19:49
0
Po pierwsze to prawo chroni bandziorów lub właśnie takich oprychów.

Bo jak nazwać to, jeśli przykładowo wykręciłbym mu rękę (temu napastnikowi), a potem odpowiedziałbym za to, bo to nie on na mnie napadł tylko wychodzi, że ja na niego. A co miałbym mu powiedzieć "przepraszam, ale proszę zostawić przechodnia w spokoju", a on w tym czasie 10x by mnie skopał. Trzeba od razu atakować, bo kto się bawi na czas, ten zmienia się w ofiarę.
Avatar
czytelnik / 25 marca 2012 o 17:47
0
Nie chciałbym być niemiły, ale g..no mnie obchodzą wasze rozważania bez związku z tematem.
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 12:42
0
[quote name='iar' timestamp='1332671816' post='614200']
Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
[/quote]
po pierwsze to było ok. 30 lat temu, po drugie i tego nie dostałam, a tu czytam, że mamy zadłużenie i ileś tam wypada na "głowę' w naszym kraju, także nie dość, że nie dostałam tych pieniędzy to pop.... rządzący zrobili jeszcze zadłużenie min.
Avatar
iar / 25 marca 2012 o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1332670304' post='614194']
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[/quote]

Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
[quote name='Gość' timestamp='1332670304' post='614194']
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[/quote]

Po 100 milionów mieliśmy dost... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 12:11
0
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 ... rozwiń
Avatar
przytomny / 25 marca 2012 o 12:03
0
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
Rzeczywiście jesteś idiotą.
Avatar
beata / 25 marca 2012 o 12:02
0
To prawdziwy policjant!!! Brawo!!!
Avatar
idiota / 25 marca 2012 o 11:48
0
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 11:36
0
dziwicie się, w tym naszym popieprzonym kraju do winny jest uniewinniony, a niewinny odpowiada, a jeszcze jak winny ma kasę to już niewinny na 100 % odpowiada, to wina tego naszego pop.... rządu, bo oni to akceptują wśród siebie o to przenosi się na "dół". Kto ma kasę ten żyje.
Avatar
stefan / 25 marca 2012 o 20:07
0
mieliśmy mieć duży majątek pod warunkiem, że tacy jak Ty się wezmą do roboty (Ci którzy się wzieli - mają i to więcej niż im obiecywano), ale chyba nikt wówczas nie przewidział, że w naszym spragnionym wolnego rynku kraju jest tylu leworęcznych jełopów...
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 19:49
0
Po pierwsze to prawo chroni bandziorów lub właśnie takich oprychów.

Bo jak nazwać to, jeśli przykładowo wykręciłbym mu rękę (temu napastnikowi), a potem odpowiedziałbym za to, bo to nie on na mnie napadł tylko wychodzi, że ja na niego. A co miałbym mu powiedzieć "przepraszam, ale proszę zostawić przechodnia w spokoju", a on w tym czasie 10x by mnie skopał. Trzeba od razu atakować, bo kto się bawi na czas, ten zmienia się w ofiarę.
Avatar
czytelnik / 25 marca 2012 o 17:47
0
Nie chciałbym być niemiły, ale g..no mnie obchodzą wasze rozważania bez związku z tematem.
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 12:42
0
[quote name='iar' timestamp='1332671816' post='614200']
Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
[/quote]
po pierwsze to było ok. 30 lat temu, po drugie i tego nie dostałam, a tu czytam, że mamy zadłużenie i ileś tam wypada na "głowę' w naszym kraju, także nie dość, że nie dostałam tych pieniędzy to pop.... rządzący zrobili jeszcze zadłużenie min.
Avatar
iar / 25 marca 2012 o 12:36
0
[quote name='Gość' timestamp='1332670304' post='614194']
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[/quote]

Po 100 milionów mieliśmy dostać, czyli po 10 tys
[quote name='Gość' timestamp='1332670304' post='614194']
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[/quote]

Po 100 milionów mieliśmy dost... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 12:11
0
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 lat, jak sie dożyje. Także brawo solidarność z jego przywódca
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
co za różnica, przecież rządził nami już wielki katolik tj. przywódca solidarności i mieliśmy dostać po 100 tys. i mieć druga Japonie i co mamy, gdzie inne rodziny gdyby miały tyle dzieci to żyliby w wielkiej biedziea, on co, ma się dobrze z ta swoja gromadką, a my co mamy, mamy zapier***ać do 67 lat, jak dobrze pójdzie i może i do 70-80 ... rozwiń
Avatar
przytomny / 25 marca 2012 o 12:03
0
[quote name='idiota' timestamp='1332668886' post='614186']
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
[/quote]
Rzeczywiście jesteś idiotą.
Avatar
beata / 25 marca 2012 o 12:02
0
To prawdziwy policjant!!! Brawo!!!
Avatar
idiota / 25 marca 2012 o 11:48
0
tak masz rację. gdyby kaczor był premierem do by do tej napaści nie doszło! co za idiota...
Avatar
Gość / 25 marca 2012 o 11:36
0
dziwicie się, w tym naszym popieprzonym kraju do winny jest uniewinniony, a niewinny odpowiada, a jeszcze jak winny ma kasę to już niewinny na 100 % odpowiada, to wina tego naszego pop.... rządu, bo oni to akceptują wśród siebie o to przenosi się na "dół". Kto ma kasę ten żyje.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 4 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 2

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 1 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 5

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 5 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie

Praca w Europie. Najlepiej zarabiają Duńczycy i Belgowie 0 0

Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w Unii Europejskiej wyniosło w 2017 roku 23,1 euro, natomiast w strefie euro 26,9 euro. Najwyższą stawkę otrzymali pracownicy w Luksemburgu, Danii i Belgii, a najniższą - w Bułgarii i Rumunii. W Polsce średnia stawka godzinowa to 6,3 euro – podaje Europejski Urząd Statystyczny.

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open

W weekend w Zamościu odbędzie się turniej Plaża Open 3 0

Siatkówka plażowa W weekend w Zamościu odbędzie się Plaża Open, największy w naszym kraju turniej w tej dyscyplinie

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce: Powstaną dwie nowe hale pod konkretnych najemców 1 0

Budowa dwóch hal oraz instalacja systemu kontroli wjazdów i wyjazdów samochodów z giełdy. Na Lubelskim Rynku Hurtowym szykują się nowe inwestycje.

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było

Kapsuła życia będzie służyć pacjentom z woj. lubelskiego. Takiego sprzętu jeszcze u nas nie było 39 1

Daje możliwość całkowitej izolacji chorego od otoczenia. Ma też własne zasilanie, dzięki czemu transport pacjenta zakażonego np. wirusem Ebola do specjalistycznego szpitala będzie łatwiejszy. Od czwartek Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe na nowy sprzęt. To kapsuła życia.

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski

W piątek w Lublinie ruszają 94 PZLA Mistrzostwa Polski 1 0

Od piątku w naszym mieście kibice będą mieli okazję obserwować zmagania najlepszych lekkoatletów w kraju. Na stadionie przy al. Piłsudskiego do rywalizacji przystąpi ponad 400 zawodników

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt
21 lipca 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Tam gdzie teraz 2018" w Galerii Labirynt 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 lipca o godz. 17 w Galerii Labirynt (ul. Popiełuszki 5) odbędzie się wernisaż wystawy Tam gdzie teraz 2018.

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina
galeria

Nowe perony i krótsza podróż. Po wakacjach otworzą przebudowywaną linię z Lublina 22 3

Bez opóźnień powinna się zakończyć przebudowa linii kolejowej między Lublinem a Kraśnikiem. Na szlaku budowane są nowe perony: wygodniejsze dla pasażerów i dostępne dla osób niepełnosprawnych. Po wakacjach robotnicy przeniosą się na odcinek między Kraśnikiem a Zaklikowem.

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej

W Lubliniance ze składem mogło być gorzej 1 1

Trener Lublinianki Dariusz Bodak buduje w lecie nowy zespół. Cieszy się jednak, że w klubie zostało kilku zawodników ze „starej” gwardii

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!