Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2019 r.
18:14

Lublin: Pożar w bloku przy Alejach Racławickich. Jest jedna ofiara

32 40 A A

Na rogu Al. Racławickich z ul. Łopacińskiego wybuchł pożar w jednym z mieszkań w bloku. Ze wstępnych informacji wynika, że w płomieniach zginęła jedna osoba.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pożar wybuchł na ostatnim piętrze trzykondygnacyjnego bloku. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, płomienie zajęły już całe mieszkanie.

Nad żywiołem udało się zapanować. Kiedy strażacy weszli do środka, znaleźli zwęglone zwłoki jednej osoby. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2019 r. o 18:20
Do wielu pożarów straż pożarna nie dojedzie. Drogi pożarowe zastawione samochodami.
Avatar
On / 10 grudnia 2019 r. o 18:48
Powinni ukarać tych, co mieli pomysł ogrodzić ten blok!!! Mają pierwszy efekt swojego durnego pomysłu, jak straż kilka minut kręciła sie, żeby móc z którejś strony dostać się do tej klatki! Wyrazy współczucia dla rodziny, a dla tego co miał ten pomysł ma jego pierwsze efekty...
Avatar
ty / 10 grudnia 2019 r. o 18:25
no wlasnie.swiezo ogrodzili
Avatar
Jaaa / 10 grudnia 2019 r. o 18:43
Mieszkam blok dalej. Okropny widok 
Avatar
Zły / 10 grudnia 2019 r. o 23:28
No i tu wychodzi kultura rozpanoszonych właścicieli co to uważają się za ekonomów pobliskich folwarków,skoro tyle lat było dobrze to po co to zmieniać,ludzie mamy XXI wiek a nie XVI,zdeptać,zwyzywać,obić mordę, dobrze że ja tu tylko studiuje. Pochodze ze wsi masz coś do mnie?Myślę że połowy słów nie zrozumiesz bo zatrzymałeś się na epoce kamienia łupanego mieszczuchu!
Avatar
Koleś / 10 grudnia 2019 r. o 22:07
Tak czytam te komentarze i rece mi opadaja,stala się tragedia i zamiast wyrazic smutek to zaczyna się pyskówka na temat ogrodzenia,wiele osiedli i blokow jest ogrodzonych i co w tym zlego,to ze mieszkancy nie chcieli zeby im bezdomni zalatwiali sie pod oknami,sam widzialem jak facet w bialy dzien walil tam pod krzakiem,ludzie zajmijcie się swoimi sprawami, a jak jesteście tacy predcy w jezykach, to trzeba bylo za wiadra łapać i lecieć na pomoc, a nie kazdy cwaniak anonimowy dupsko przed kompem posadzil.
Avatar
To nie tylko chodzi o ogrodzenie. Chodzi o egoizm / 10 grudnia 2019 r. o 22:40
Jak sąsiedzi mogli nie czuć spalenizny? Myślą tylko o tym jak się odgrodzic od ludzi bo mają się za niewiadomo kogo a są zwykłymi egoistami a o to pierwsze efekty.. Przykre w skutkach. 
Avatar
trochę zorientowany / 14 grudnia 2019 r. o 01:25
Droga pożarowa  do bloku w którym paliło się mieszkanie nie jest zagrodzona przez szlaban na drodze do garaży, bo nawet przy otwartym szlabanie  do owego bloku nie da się dojechać ,gdyż  słupki nowo postawionego ogrodzenia na to nie pozwalają.Pozostaje pytanie jaki wpływ na to że szybko udzielono zgody na  dzierzawę ogrodzone go terenu i migiem go ogrodzono  ma to ze właścicielem jednego z mieszkań w tym bloku jest pewien były wice najważnieszy urzednik w mieście , ale to juz zadanie dla prokuratury i nadzoru budowlanego .
Avatar
Mieszkaniec / 10 grudnia 2019 r. o 22:32
Droga p.pożarowa jest od strony poczty na Łopacińskiego, ale została zagrodzona szlabanem i parkującymi samochodami przez mieszkańców sąsiedniego bloku.
Avatar
Warszawiak / 10 grudnia 2019 r. o 21:37
Nie jestem z Lublina ale nie dziwię się tym mieszkańcom, że się odgradzają od niektórych troglodytów,masakra!
Avatar
Kupująca w bananie / 21 grudnia 2019 r. o 15:22
Do kościoła idzie,święta idą, życzenia sobie złóżcie a nie się wyzywacie,nie wstyd Wam,reprezentując takie postawy doprowadzicie naprawdę do tragedii,podsysacie nienawiść,wyzywacie ludzi,co to za samosądy epoki wam się popierdzieliły. Ogarnijcie się bo aż przykro na to patrzeć,blok ogrodzony nikomu nic nie ukradł,nie zabrał,ogrodzili się za własne pieniądze to o co Wam chodzi,zacznijcie żyć swoim życiem,za robotę się weźcie, mieszkania sprzątajcie,uszka lepcie a nie obrażacie ludzi. Ja nie mieszkam w centrum ale od jakiegoś czasu śledzę te wpisy i to co tu się dzieje i to Wy reprezentujecie z bloku chyba nr 3 bandytów,sama na własne uszy słyszałam wczodzac do banana jak jakaś baba krzyczała do kobiety idącej miejskim chodnikiem "spier... nie masz prawa tu chodzić"kulturę wynosi się z domu,więc jaki dom taka kultura. Wesołych Świat!!!
Do kościoła idzie,święta idą, życzenia sobie złóżcie a nie się wyzywacie,nie wstyd Wam,reprezentując takie postawy doprowadzicie naprawdę do tragedii,podsysacie nienawiść,wyzywacie ludzi,co to za samosądy epoki wam się popierdzieliły. Ogarnijcie się bo aż przykro na to patrzeć,blok ogrodzony nikomu nic nie ukradł,nie zabrał,ogrodzili się za własne pieniądze to o co Wam chodzi,zacznijcie żyć swoim życiem,za robotę się weźcie, mieszkania sprzątajcie,uszka lepcie a nie obrażacie ludzi. Ja nie mieszkam w centrum ale od jakiegoś czasu śledzę te w... rozwiń
Avatar
ula / 17 grudnia 2019 r. o 12:15
pleps to milicjanci i dawni czerwoni donosiciele..
Avatar
gaf / 17 grudnia 2019 r. o 12:13
MIlicjanci zawsze myśla roszczeniowo. Niestety, władza ludowa to już historia..
Avatar
mieszkańcy / 17 grudnia 2019 r. o 12:11
Ludzie z Łopacińskiego 3 postawili nieprawnie szlaban koło śmietników na drodze pożarowej. `Ciekawe czy właściciel tej drogi i terenu tj. Urząd Miasta Lublin do którego przylega bok komunalny nr 3. jest świadom zagrożenia pożarowego..?
Avatar
Ela / 16 grudnia 2019 r. o 19:42
Dokładnie! Xero i inne rzeczy..
Avatar
Sąsiedzi / 16 grudnia 2019 r. o 19:40
Facet z Xero, który nawet nie mieszka na Łopacińskiego 3 i przyjeżdża spoza.. zagradza ludziom dojazd do garaży! Czy ktoś się tym zajmie?
Avatar
Znajomy / 16 grudnia 2019 r. o 16:23
Słupki postawił Urząd Miasta bo Straż Miejska nie dawała rady przeganiać parkujących na zakazie. Poza tym dostawy do sklepu cięzarowymi samochodami spowodowały zapadnięcie chodnika. Chodnik jest już ponizej poziomu jezdni. W trakcie deszczu woda wlewa się z jezdni na chodnik i zalewa piwnice. Jezeli chcecie sprawdzić status działek i bloków wejdzcie na geoportal lublin, tam wszystko widać.
Avatar
Obserwator / 15 grudnia 2019 r. o 03:00
Może strajk głodowy urzadzicie na znak protestu.
Avatar
Król / 15 grudnia 2019 r. o 02:53
Kraty nie potrzebne myślę że rolety antywłamaniowe w oknach wystarcza.
Avatar
Generał / 15 grudnia 2019 r. o 02:48
Ludzie to jest ulica a nie parking dla studentów KUL-u z zakazem zatrzymywania to po pierwsze a po drugie po co ludzi nekacie że się ogrodzili jak bym miał takich sąsiadów sam bym się grodzil,z drutem kolczastym do tego, Wy nawet mieszkań na własność wykupionych nie macie to ogrodzenia zazdraszczacie i z tego co wiem to Tych wysoko postawionych to tam mieszka więcej dlatego się ogrodzili kto bogatemu zabroni. Same marszanty tam mieszkają to się ogradzaja hahaha.