Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 stycznia 2012 r.
12:27
Edytuj ten wpis

Lublin: Protest kierowców przeciwko cenom paliw (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm mc pp js
0 44 A A
Kolumna samochodów na al. Warszawskiej w Lublinie (Łukasz Minkiewicz [MoDO])
Kolumna samochodów na al. Warszawskiej w Lublinie (Łukasz Minkiewicz [MoDO])

Z Lublina w stronę Garbowa wyjechała kolumna około stu samochodów. Prowadzący je kierowcy protestują przeciwko rosnącym cenom paliw. Jadą bardzo wolno. To nie jedyne miejsce w województwie lubelskim, gdzie protestują dziś kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Protestujący zebrali się o godz. 12 na parkingu pod McDonaldem przy ul. Puławskiej. Zebrało się tam ok. stu kierowców. Pojechali wolnym tempem w stronę Garbowa. W samym Lublinie nie spowodowali utrudnień w ruchu.

Utrudnień w ruchu spowodowanych protestami kierowców można spodziewać się nie tylko na trasie Lublin-Warszawa, ale także w centrum Chełma, trasie w kierunku Rzeszowa i na odcinku Lublin-Łęczna. Kolumny samochodów mają poruszać się w ślimaczym tempie (30-40 km/godz) po głównych drogach regionu.

Na drodze z Lublina do Łęcznej protest nie spowodował wielkich korków i utrudnień, bo w mroźną sobotę ruch był bardzo mały. Na tej trasie większe zamieszanie potrafi zrobić jeden ciągnik, którego nie można wyprzedzić.
Protest na drodze Lublin - Łęczna:


Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kierowca Bombowca / 29 stycznia 2012 o 22:13
0
Podałem liczby i fakty.
Proszę o to samo. Zaprzeczcie proszę faktowi, że za płacę minimalną więcej benzyny da się kupić w styczniu 2012 roku, niż w październiku 2007.
Nie proszę o puste frazesy i obelgi. Nie proszę o dane na temat zadłużenia RP, je znam doskonale i też się zaczynam zastanawiać: "kiedy to wszystko w końcu pieprznie?".

Przy okazji zaś:
To, że nie podoba mi się forma protestu, nie oznacza jednocześnie, że podoba mi się rząd Tuska.
To, że robicie ze mnie, na siłę, jakiegoś zboczonego Tuskofila, posługując się do tego całą masą inwektyw, bardziej opisuje was i wasze zdolności poznawcze, niż moją osobę.
Najchętniej Tuska i całą jego karierowiczowską, wypraną z jakiejkolwiek wyrazistości, mdłą do porzygania i rozpościerającą się ideowo od Arłukowicza po Gowina PO wpakowałbym w rakietę i wysłał na księżyc... tyle tylko, że Kaczuchę i spółkę w sąsiedniej rakiecie posłałbym przynajmniej za orbitę Jowisza.
Podałem liczby i fakty.
Proszę o to samo. Zaprzeczcie proszę faktowi, że za płacę minimalną więcej benzyny da się kupić w styczniu 2012 roku, niż w październiku 2007.
Nie proszę o puste frazesy i obelgi. Nie proszę o dane na temat zadłużenia RP, je znam doskonale i też się zaczynam zastanawiać: "kiedy to wszystko w końcu pieprznie?".

Przy okazji zaś:
To, że nie podoba mi się forma protestu, nie oznacza jednocześnie, że podoba mi się rząd Tuska.
To, że robicie ze mnie, na siłę, jakiegoś zboczoneg... rozwiń
Avatar
gość / 29 stycznia 2012 o 17:41
0
[quote name='ACTA' timestamp='1327854837' post='589905']
Policz łajzo ile mieliśmy długu za Kaczyńskiego a ile teraz mamy za obecnej ŻYDO-KOMUNY, jak umiesz liczyć.
[/quote]

Człowiek umiejący liczyć dzisiaj może liczyć tylko na siebie,a łajza zaręczam nie umie liczyć.ZŁODZIEJSTWO I DZIKI KAITALIZM.
Avatar
ACTA / 29 stycznia 2012 o 17:33
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
[/quote]
Policz łajzo ile mieliśmy długu za Kaczyńskiego a ile teraz mamy za obecnej ŻYDO-KOMUNY, jak umiesz liczyć.
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia:... rozwiń
Avatar
Harnaś / 29 stycznia 2012 o 17:28
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
[/quote]
Nie bij piany CZERWONA CIOTO,to już jest początek końca ryżego i wszystkich POjebów. hej
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia:... rozwiń
Avatar
Jarrro / 29 stycznia 2012 o 17:21
0
Podoba mi się to, że ludzie potrafią się zebrać (podobnie ws. ACTA) i wyjść na ulicę, pokazać swoje niezadowolenie. Czasami chyba tylko to pozostaje, jeśli ktoś jest głuchy na prośby. Szkoda tylko, że zbyt często nie potrafimy ze sobą rozmawiać, a łączą nas JEDYNIE takie happeningi. Potem i tak wiele osób siada do komputera i obsmarowuje się na forach.
Avatar
Kierowca Bombowca / 29 stycznia 2012 o 13:05
0
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena ben... rozwiń
Avatar
Kolka / 29 stycznia 2012 o 12:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Tylko kaczka i Ziobro mogą przywrócić NORMALNOŚĆ w tym dzikim kraju. Tylko oni mogą ten kraj oczyścić z komuchów, konfidentów, czy takich jak palikot, niesiołoski i przeprowadzić w końcu prawdziwą DEKOMUNIZACJE-odstawić tych ludzi od władzy na boczny tor. STRACH KOMUCHÓW PRZED TYM JEST WIELKI.
Avatar
Styx / 29 stycznia 2012 o 11:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Będziesz jeszcze kaczkę i ziobre w D.U.P.E cwelu całował żeby się tamte czasy wróciły.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 11:50
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Jeszcze cię ryży trochę przykręci a będziesz cienko pierdział.
Avatar
Igor / 29 stycznia 2012 o 11:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]


Straszenie kaczką i ziobro było " NIE GŁOSUJCIE NA NICH BO PALIWO BĘDZIE PO 5 ZŁ" teraz twój ryży idol zafundował Ci po 6, a ty dalej bij mu pokłony i szukaj winnych w kosmosie OSZOŁOMIE
Avatar
Kierowca Bombowca / 29 stycznia 2012 o 22:13
0
Podałem liczby i fakty.
Proszę o to samo. Zaprzeczcie proszę faktowi, że za płacę minimalną więcej benzyny da się kupić w styczniu 2012 roku, niż w październiku 2007.
Nie proszę o puste frazesy i obelgi. Nie proszę o dane na temat zadłużenia RP, je znam doskonale i też się zaczynam zastanawiać: "kiedy to wszystko w końcu pieprznie?".

Przy okazji zaś:
To, że nie podoba mi się forma protestu, nie oznacza jednocześnie, że podoba mi się rząd Tuska.
To, że robicie ze mnie, na siłę, jakiegoś zboczonego Tuskofila, posługując się do tego całą masą inwektyw, bardziej opisuje was i wasze zdolności poznawcze, niż moją osobę.
Najchętniej Tuska i całą jego karierowiczowską, wypraną z jakiejkolwiek wyrazistości, mdłą do porzygania i rozpościerającą się ideowo od Arłukowicza po Gowina PO wpakowałbym w rakietę i wysłał na księżyc... tyle tylko, że Kaczuchę i spółkę w sąsiedniej rakiecie posłałbym przynajmniej za orbitę Jowisza.
Podałem liczby i fakty.
Proszę o to samo. Zaprzeczcie proszę faktowi, że za płacę minimalną więcej benzyny da się kupić w styczniu 2012 roku, niż w październiku 2007.
Nie proszę o puste frazesy i obelgi. Nie proszę o dane na temat zadłużenia RP, je znam doskonale i też się zaczynam zastanawiać: "kiedy to wszystko w końcu pieprznie?".

Przy okazji zaś:
To, że nie podoba mi się forma protestu, nie oznacza jednocześnie, że podoba mi się rząd Tuska.
To, że robicie ze mnie, na siłę, jakiegoś zboczoneg... rozwiń
Avatar
gość / 29 stycznia 2012 o 17:41
0
[quote name='ACTA' timestamp='1327854837' post='589905']
Policz łajzo ile mieliśmy długu za Kaczyńskiego a ile teraz mamy za obecnej ŻYDO-KOMUNY, jak umiesz liczyć.
[/quote]

Człowiek umiejący liczyć dzisiaj może liczyć tylko na siebie,a łajza zaręczam nie umie liczyć.ZŁODZIEJSTWO I DZIKI KAITALIZM.
Avatar
ACTA / 29 stycznia 2012 o 17:33
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
[/quote]
Policz łajzo ile mieliśmy długu za Kaczyńskiego a ile teraz mamy za obecnej ŻYDO-KOMUNY, jak umiesz liczyć.
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia:... rozwiń
Avatar
Harnaś / 29 stycznia 2012 o 17:28
0
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
[/quote]
Nie bij piany CZERWONA CIOTO,to już jest początek końca ryżego i wszystkich POjebów. hej
[quote name='Kierowca Bombowca' timestamp='1327838743' post='589817']
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia:... rozwiń
Avatar
Jarrro / 29 stycznia 2012 o 17:21
0
Podoba mi się to, że ludzie potrafią się zebrać (podobnie ws. ACTA) i wyjść na ulicę, pokazać swoje niezadowolenie. Czasami chyba tylko to pozostaje, jeśli ktoś jest głuchy na prośby. Szkoda tylko, że zbyt często nie potrafimy ze sobą rozmawiać, a łączą nas JEDYNIE takie happeningi. Potem i tak wiele osób siada do komputera i obsmarowuje się na forach.
Avatar
Kierowca Bombowca / 29 stycznia 2012 o 13:05
0
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena benzyny brutto, czyli z VAT).

Czyli "najbiedniejszy" mógł sobie kupić, za swoją "pensję" aż 170 litrów benzyny za szczytowego "kaczyzmu"... i tylko 199 litrów za "kryzysowego" "słońca Peru" AD 2012.

Krótka pamięć... to na pewno można wam zarzucić.
Jednego PiS-dzielce nie zauważają w swej wiecznej obronie "najbiedniejszych".
Jak Kaczory kończyły łaskawie, to płaca minimalna w Polsce (druga połowa 2007 roku) była poniżej 700 zeta (dokładnie 697 z groszami), a benzyna po 4,08 (mam gdzieś nawet jakąś fakturę za paliwo z 2007 roku, która to potwierdza).
Teraz tankowałem ostatnio po 5,62... ale płaca minimalna w Polsce (od nowego roku) to 1116 zeta (wszystkie wyliczenia: płaca minimalna netto, a nie brutto, czyli tyle ile pracownik dostaje "na rękę", cena ben... rozwiń
Avatar
Kolka / 29 stycznia 2012 o 12:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Tylko kaczka i Ziobro mogą przywrócić NORMALNOŚĆ w tym dzikim kraju. Tylko oni mogą ten kraj oczyścić z komuchów, konfidentów, czy takich jak palikot, niesiołoski i przeprowadzić w końcu prawdziwą DEKOMUNIZACJE-odstawić tych ludzi od władzy na boczny tor. STRACH KOMUCHÓW PRZED TYM JEST WIELKI.
Avatar
Styx / 29 stycznia 2012 o 11:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Będziesz jeszcze kaczkę i ziobre w D.U.P.E cwelu całował żeby się tamte czasy wróciły.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 11:50
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]
Jeszcze cię ryży trochę przykręci a będziesz cienko pierdział.
Avatar
Igor / 29 stycznia 2012 o 11:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1327824390' post='589718']
wystarczy że kaczka przybiegnie z ziobro i paliwko skoczy do 7 zł
[/quote]


Straszenie kaczką i ziobro było " NIE GŁOSUJCIE NA NICH BO PALIWO BĘDZIE PO 5 ZŁ" teraz twój ryży idol zafundował Ci po 6, a ty dalej bij mu pokłony i szukaj winnych w kosmosie OSZOŁOMIE
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 408 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!