Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2008 r.
13:05
Edytuj ten wpis

Lublin znów tonie w korkach

Autor: Zdjęcie autora (drs łm)
0 7 A A

Dużych utrudnień muszą się dziś spodziewać kierowcy wyjeżdżający na ulice Lublina. W całym mieście ruch jest wzmożony, na wielu ulicach tworzą się korki. Omijać trzeba al. Sikorskiego, gdzie ciężarówka wjechała w trzy osobowe auta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kierowcy mają problemy nawet z tym, żeby przemieścić się w obrębie jednej dzielnicy - usłyszeliśmy od dyspozytorki Radio Taxi 9191.

Długie sznury aut stoją m.in. na Krakowskim Przedmieściu, Al. Racławickich, al. Długosza przed Al. Racławickimi, Północnej przed al. Solidarności, Lubartowskiej (na zdjęciu), al. Spółdzielczości Pracy, Sowińskiego, Poniatowskiego.



Policjanci informują, że kierowcy omijać powinni al. Sikorskiego. Około godz. 12.40, na wysokości LPEC, ciężarówka zderzyła się z trzema samochodami osobowymi. Nikomu nic się nie stało, ale zablokowany jest jeden pas ruchu jadąc w stronę al. Solidarności.

- Część kierowców zgłaszała nam już opóźnienia - informuje dyspozytor z zajezdni MPK na Majdanie Tatarskim. - Dotyczy to głównie linii 13, 31 i 44 - dodaje.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
qoozy / 22 grudnia 2008 r. o 17:46
35 minut trwało zanim wyjechałem parkingu przy z Leclercu (na Zana) w Zana.
A dodam, ze jakoś daleko (pod sklepem) nie zaparkowałem.
O 15:20 zapakowałem zakupy i odpaliłem samochód, a na Zana wjechałem o 15:55.

Proponuję, żeby Leclerc postawił znak zakazu skrętu w lewo (w Zana).
Dzięki czemu ruch by się upłynnił.
Bo dwa samochody "chcące" skręcić w lewo potrafią zablokować całą resztę oczekujących/chcących wyjechać (w prawo).

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia
Avatar
ui-0 / 22 grudnia 2008 r. o 17:15
Niech żyje prezydent miasta! Dziękujemy za obwodnice, tunel-jest super.
ps co to za korki 50 minit z jednej dzielnicy do drugiej! Niech pan bedzie tak dalej konsekwentny w działaniu panie gospodarzu!
Avatar
mel / 22 grudnia 2008 r. o 16:19
Co do Paryża to ile się nie mylę władze tego miasta postanowiły w ciągu kilku lat zredukować ilość samochodów o połowę. Tak więc tam nie będzie problemu korków.
Avatar
yu / 22 grudnia 2008 r. o 15:34
No patrz pan, a w Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku budują drogi i budują, a korki jak były tak są...
Avatar
anty pic, mondzik, wasal.. / 22 grudnia 2008 r. o 15:13
Poczekajcie aż nasza ekipa miejskich bezmózgich urzędasó z prezydentem na czele zamknie krakowskie bo obywatelka mądzik ma kamienice io chce deptak. To się zacznie a co. Wogóle tam gdzie sie tworza korki trzeba zamykać ulice jak najszybciej i robić deptaki. PO co nam nowe ulice, skoro na tych co są i tak korki będą... Witamy w Nowym Lublinie.
Avatar
drB / 22 grudnia 2008 r. o 14:41
TO JEST EFEKT RADOSNEJ TWóRCZOśCI MIEJSKICH URZęDASóW...
Avatar
asd333 / 22 grudnia 2008 r. o 14:15
TAKI OKRES JAK ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, POKAZUJE WIELOLETNIE ZANIEDBANIA NIEUDOLNYCH DECYDENTOW LUBLESZCZYZNY W MATERII BUDOWY NOWYCH DRÓG I OBOWDNICY STOLICY WOJEWÓDZTWA,KÓRA ODRZUCIŁABY TRANZYT POZA JEJ OBRĘB!!JAK ZAWSZE DOSTAJĄ PO D....KIEROWCY, KTÓRZY WYPALAJĄ LITRY PALIWA, NERWÓW STOJĄC BEZ SENSU W KORKACH, ITD!!ALE KOGO TO OBCHODZI,PRZECIEŻ NIE DECYDENTÓW!!!???ONI JUŻ MYŚLĄ O SWIĘTACH JAK CO ROKU!!!KTOBY SIE NA LUBELSZCZYZŃIE PRZEJMOWAŁ DROGAMI,TYLKO GŁUPEK,CHA,CHA!!!
Avatar
qoozy / 22 grudnia 2008 r. o 17:46
35 minut trwało zanim wyjechałem parkingu przy z Leclercu (na Zana) w Zana.
A dodam, ze jakoś daleko (pod sklepem) nie zaparkowałem.
O 15:20 zapakowałem zakupy i odpaliłem samochód, a na Zana wjechałem o 15:55.

Proponuję, żeby Leclerc postawił znak zakazu skrętu w lewo (w Zana).
Dzięki czemu ruch by się upłynnił.
Bo dwa samochody "chcące" skręcić w lewo potrafią zablokować całą resztę oczekujących/chcących wyjechać (w prawo).

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia
Avatar
ui-0 / 22 grudnia 2008 r. o 17:15
Niech żyje prezydent miasta! Dziękujemy za obwodnice, tunel-jest super.
ps co to za korki 50 minit z jednej dzielnicy do drugiej! Niech pan bedzie tak dalej konsekwentny w działaniu panie gospodarzu!
Avatar
mel / 22 grudnia 2008 r. o 16:19
Co do Paryża to ile się nie mylę władze tego miasta postanowiły w ciągu kilku lat zredukować ilość samochodów o połowę. Tak więc tam nie będzie problemu korków.
Avatar
yu / 22 grudnia 2008 r. o 15:34
No patrz pan, a w Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku budują drogi i budują, a korki jak były tak są...
Avatar
anty pic, mondzik, wasal.. / 22 grudnia 2008 r. o 15:13
Poczekajcie aż nasza ekipa miejskich bezmózgich urzędasó z prezydentem na czele zamknie krakowskie bo obywatelka mądzik ma kamienice io chce deptak. To się zacznie a co. Wogóle tam gdzie sie tworza korki trzeba zamykać ulice jak najszybciej i robić deptaki. PO co nam nowe ulice, skoro na tych co są i tak korki będą... Witamy w Nowym Lublinie.
Avatar
drB / 22 grudnia 2008 r. o 14:41
TO JEST EFEKT RADOSNEJ TWóRCZOśCI MIEJSKICH URZęDASóW...
Avatar
asd333 / 22 grudnia 2008 r. o 14:15
TAKI OKRES JAK ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, POKAZUJE WIELOLETNIE ZANIEDBANIA NIEUDOLNYCH DECYDENTOW LUBLESZCZYZNY W MATERII BUDOWY NOWYCH DRÓG I OBOWDNICY STOLICY WOJEWÓDZTWA,KÓRA ODRZUCIŁABY TRANZYT POZA JEJ OBRĘB!!JAK ZAWSZE DOSTAJĄ PO D....KIEROWCY, KTÓRZY WYPALAJĄ LITRY PALIWA, NERWÓW STOJĄC BEZ SENSU W KORKACH, ITD!!ALE KOGO TO OBCHODZI,PRZECIEŻ NIE DECYDENTÓW!!!???ONI JUŻ MYŚLĄ O SWIĘTACH JAK CO ROKU!!!KTOBY SIE NA LUBELSZCZYZŃIE PRZEJMOWAŁ DROGAMI,TYLKO GŁUPEK,CHA,CHA!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone
Pierwsza strona dziennika
galeria

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone

Ponad 2,2 mln złotych kosztowała prezentacja naszego regionu podczas tygodnia lubelskiego na Expo 2020 w Dubaju. Mimo braku wymiernych gospodarczych efektów tej misji, 13 pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymało nagrody uznaniowe.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus
galeria

MKS FunFloor Perła Lublin wygrał turniej towarzyski w hali Globus

Podopieczne Moniki Marzec pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski oraz słowacką Iuventę Michalovce

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!