Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2012 r.
14:44
Edytuj ten wpis

"Małpa" skazany na 9 lat więzienia za włamania

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
patryk j / 10 grudnia 2012 r. o 16:17
dobrze małpa okradaj dalej tak jak panstwo okrada nas !!!!!!
Avatar
pb23 / 11 stycznia 2012 r. o 23:05
Temu małpiszonowi powinni poobcinać łapska i giczoły, a potem do najcięższego zakładu karnego na CO NAJMNIEJ 25 lat. I od razu by mu ten idiotyczny uśmieszek, który widać na zdjęciu, z pyska zniknął. I twarz tego typa powinna być pokazana, żeby wszyscy mogli zobaczyć tę zakazaną mordę!
Avatar
polak / 11 stycznia 2012 r. o 21:30
Nie napisano czy oddał poszkodowanym fanty i jestem za przyjęciem klienta do policji jako instruktora..
Nauczy,a że sprawny fizycznie może występować jako tancerz.
Avatar
Marcel / 11 stycznia 2012 r. o 18:45
Kradł pieniądze, biżuterię i gotówkę. co idiota to pisal. wnioskuje z tego ze pieniadze i gotowka to dwie rozne rzeczy
Avatar
Pinio / 11 stycznia 2012 r. o 18:17
wziąść go do policji niech łapie takich jak on skoro taki specjalista. Złapałby wszystkich złodziei łańcuszków na Lubartowskiej itp. Odrobiłby dług społeczeństwu a nie będziemy go żywić 9 lat
Avatar
Łukasz / 11 stycznia 2012 r. o 17:49
Kradł pieniądze, biżuterie i gotówke... A gotówka to nie pieniądzę i odwrotnie? Poziom dziennikarstwa żenujący...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 r. o 17:41
MAŁPA NA 9 LAT DO PUCHY, PEDOFIL TYLKO NA 3 I DO IZOLATKI. BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
Avatar
SSD / 11 stycznia 2012 r. o 15:55
A czemu brak danych osobowych? W Wielkiej Brytani czy USA nie ma deblnej polityki ochrony danych osobowych przestępców. Tam każdy zna mendę z imienia i nazwiska...
Avatar
orion / 11 stycznia 2012 r. o 15:43
to w Orionie Niedrzwica tak źle płacili?
Avatar
Janek / 11 stycznia 2012 r. o 15:40
Panie redaktorze napisał Pan .. kradł pieniądze.. i gotówkę. Proszę mi wyjaśnić różnicę między gotówką a pieniędzmi.
Avatar
patryk j / 10 grudnia 2012 r. o 16:17
dobrze małpa okradaj dalej tak jak panstwo okrada nas !!!!!!
Avatar
pb23 / 11 stycznia 2012 r. o 23:05
Temu małpiszonowi powinni poobcinać łapska i giczoły, a potem do najcięższego zakładu karnego na CO NAJMNIEJ 25 lat. I od razu by mu ten idiotyczny uśmieszek, który widać na zdjęciu, z pyska zniknął. I twarz tego typa powinna być pokazana, żeby wszyscy mogli zobaczyć tę zakazaną mordę!
Avatar
polak / 11 stycznia 2012 r. o 21:30
Nie napisano czy oddał poszkodowanym fanty i jestem za przyjęciem klienta do policji jako instruktora..
Nauczy,a że sprawny fizycznie może występować jako tancerz.
Avatar
Marcel / 11 stycznia 2012 r. o 18:45
Kradł pieniądze, biżuterię i gotówkę. co idiota to pisal. wnioskuje z tego ze pieniadze i gotowka to dwie rozne rzeczy
Avatar
Pinio / 11 stycznia 2012 r. o 18:17
wziąść go do policji niech łapie takich jak on skoro taki specjalista. Złapałby wszystkich złodziei łańcuszków na Lubartowskiej itp. Odrobiłby dług społeczeństwu a nie będziemy go żywić 9 lat
Avatar
Łukasz / 11 stycznia 2012 r. o 17:49
Kradł pieniądze, biżuterie i gotówke... A gotówka to nie pieniądzę i odwrotnie? Poziom dziennikarstwa żenujący...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 r. o 17:41
MAŁPA NA 9 LAT DO PUCHY, PEDOFIL TYLKO NA 3 I DO IZOLATKI. BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.
Avatar
SSD / 11 stycznia 2012 r. o 15:55
A czemu brak danych osobowych? W Wielkiej Brytani czy USA nie ma deblnej polityki ochrony danych osobowych przestępców. Tam każdy zna mendę z imienia i nazwiska...
Avatar
orion / 11 stycznia 2012 r. o 15:43
to w Orionie Niedrzwica tak źle płacili?
Avatar
Janek / 11 stycznia 2012 r. o 15:40
Panie redaktorze napisał Pan .. kradł pieniądze.. i gotówkę. Proszę mi wyjaśnić różnicę między gotówką a pieniędzmi.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Strach się myć, drożyzna także w kranach. Czeka nas fala podwyżek

Strach się myć, drożyzna także w kranach. Czeka nas fala podwyżek

Jesienią czeka nas fala podwyżek opłat za wodę i ścieki. Wodociągi mogą „w specjalnym trybie” prosić o zatwierdzenie nowych taryf. Część z nich przymierza się do drastycznych podwyżek, ale państwowy regulator twierdzi, że do takowych nie dopuści

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 sierpnia 2022 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 sierpnia 2022 roku

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:1. Pierwszy punkt na wyjeździe

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:1. Pierwszy punkt na wyjeździe

Górnik Łęczna zdobył pierwszy w tym sezonie wyjazdowy punkt. Zespół trenera Marcina Prasoła zremisował w Chorzowie z tamtejszym Ruchem

Lublin: Coś nowego powstanie na skraju Czubów

Lublin: Coś nowego powstanie na skraju Czubów

Dwa piętra będzie mieć obiekt usługowy, którego budowa rozpoczęła się przy ul. Agatowej na skraju dzielnicy Czuby Południowe. Prace mają potrwać ponad rok

Nie będzie pływania. Zamykają basen w Zamościu

Nie będzie pływania. Zamykają basen w Zamościu

Nie na zawsze, ale na miesiąc, a może nawet dwa zostanie zamknięta Kryta Pływalnia w Zamościu. Bo obiekt jest w trakcie termomodernizacji, a w najbliższym czasie mają w nim być m.in. wymieniane okna.

Lubelskie: Urwana ręka, śmierć pod kołami kombajnu. Ponad 800 wypadków przy pracach rolniczych

Lubelskie: Urwana ręka, śmierć pod kołami kombajnu. Ponad 800 wypadków przy pracach rolniczych

W okresie prac polowych niemal nie ma dnia, żeby policja nie informowała o kolejnej tragedii. Od początku roku lubelska KRUS zarejestrował już ponad 800 wypadków. W środę jeden z rolników zginął pod kołami kombajnu

Lublin: Chcą zbudować tutaj sklep

Lublin: Chcą zbudować tutaj sklep

Nowy obiekt handlowy może powstać przy ul. Turystycznej 7, niedaleko hipermarketu E.Leclerc. Sklep ma być zbudowany w miejscu kilkunastu rozebranych niedawno obiektów.

Wykopują skarby i chcą stworzyć stację badawczą. Liczą nie tylko na wsparcie duchów przodków, ale i sponsorów
galeria

Wykopują skarby i chcą stworzyć stację badawczą. Liczą nie tylko na wsparcie duchów przodków, ale i sponsorów

Archeolodzy w Chodliku byli wcześniej, niż mieszkańcy w czynie społecznym postawili sobie szkołę. Uczniów nie ma w budynku już ze dwadzieścia lat, a naukowcy pracują tu nadal. Jest pomysł, że stworzyć w Chodliku stację badawczą z częścią muzealną i noclegową. – Łatwiej znaleźć wczesnośredniowieczny dom zmarłych niż pieniądze na nasze przedsięwzięcie – ironizują archeolodzy

Mazowsze w Zamościu. Koncerty są za darmo
15 sierpnia 2022, 12:00

Mazowsze w Zamościu. Koncerty są za darmo

Prawdziwa gratka dla miłośników folkloru oraz słynnego Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Muzycy, śpiewacy i tancerze tej grupy będą w poniedziałek w Zamościu. Wystąpią w dwóch miejscach. Biletów kupować nie trzeba.

Lubelski dworzec dostanie wyświetlacze. Ale niezbyt prędko

Lubelski dworzec dostanie wyświetlacze. Ale niezbyt prędko

Kolej zapowiada zamontowanie wyświetlaczy na peronach stacji Lublin Główny. Ekrany z informacjami o najbliższych odjazdach mają się pojawić również na innych stacjach na trasie Lublin-Warszawa. Na udogodnienia poczekamy wiele miesięcy

Mieszkańcy długo czekali na ten chodnik. Ale będzie krótszy

Mieszkańcy długo czekali na ten chodnik. Ale będzie krótszy

Kazimierscy radni, na prośbę Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie, zmienili uchwałę o pomocy finansowej na budowę chodnika przy drodze nr 824 w Parchatce. Pieniędzy dadzą tyle samo, ale wystarczą na mniej.

LKS Stróża czeka trudna batalia o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

LKS Stróża czeka trudna batalia o utrzymanie w lubelskiej klasie okręgowej

To może być sezon, kiedy bardzo szybko poznamy spadkowiczów. Jednym z kandydatów do degradacji jest LKS Stróża

Lublin: MOSiR na zakupach. Nowy sprzęt na siłowni i na lodowisku

Lublin: MOSiR na zakupach. Nowy sprzęt na siłowni i na lodowisku

Nowy sprzęt do swoich obiektów kupuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W siłowni pojawią się nowe urządzenia do ćwiczeń, a na lodowisko trafią dodatkowe łyżwy.

Niby krach, ale po cenach mieszkań nie widać. W Lublinie urosły nawet o kilkanaście procent

Niby krach, ale po cenach mieszkań nie widać. W Lublinie urosły nawet o kilkanaście procent

Deweloperzy załamują ręce. Sprzedaż mieszkań momentalnie spadła, ale okazuje się, że i tak drożeją. W Lublinie nawet kilkanaście procent

40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa

40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa

Prawie połowa Europejczyków deklaruje, że znacznie ograniczyła spożycie mięsa, a prawie 40 proc. zamierza spożywać go mniej w najbliższej przyszłości – wynika z badania Smart Protein. Podobne tendencje ujawniają się wśród Polaków. Do motywacji prozdrowotnych i etycznych konsumentów ostatnio dochodzą także względy środowiskowe. Roślinne alternatywy dla mięsa i nabiału zyskują więc na popularności, ale w opinii konsumentów wciąż są one zbyt drogie, a w supermarketach i restauracjach brakuje dostatecznego wyboru produktów roślinnych.