Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2012 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Mariusz W. aresztowany ws. gwałtu. 20-latkę poznał przez Internet

Autor: Zdjęcie autora er
0 20 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Lubelska prokuratura podejrzewa Mariusza W. o zgwałcenie 20-letniej kobiety poznanej przez Internet na portalu randkowym. Mężczyzna utrzymuje, że kobieta na wszystko się zgodziła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obydwoje zgodnie przyznają, że poznali się przez Internet. Początkowo wymieniali maile. Potem wymienili także numerami telefonów i zdjęciami. 10 grudnia spotkali się w centrum Lublina. Dalszy ciąg zdarzeń kobieta i mężczyzna relacjonują już inaczej.

20-latka zeznała w prokuraturze, że wsiadła do samochodu mężczyzny. On jednak nie wysadził jej tam gdzie chciała. Wyjechał poza Lublin. Twierdził, że chce jej pokazać działkę, którą zamierza kupić. Mariusz W. zatrzymał samochód, a potem przemocą miał ją wykorzystał seksualnie. Dziewczyna prosiła, żeby jej nie krzywdził. Wystraszona wróciła z nim do Lublina. Potem o wszystkim opowiedziała bliskim i zawiadomiła policję.

Policjanci poszukiwali mężczyzny w miejscu zamieszkania jego bliskich. Mariusz W. się o tym dowiedział. Sam zgłosił się na policję.

Prokuratura zabezpieczyła jego telefon. Kobieta twierdzi, że wyciągnął w samochodzie aparat i mógł wszystko nagrywać.

Mężczyzna potwierdza, że pojechał na przejażdżkę z 20–latką. Twierdzi, że uprawiał z nią seks za jej zgodą. Kobieta miała się dopiero zdenerwować gdy zobaczyła w jego ręku telefon.

Prokuratura wystąpiła o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 r. o 20:28
0

Co za absurd... i jakie są niby dowody tego gwałtu ? Zeznania pokrzywdzonej i to wszystko ? Przecież to zwykłe pomówienie...

Avatar
BaraBara / 19 grudnia 2012 r. o 14:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1355915728' post='711428']
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
[/quote]
Czyżbyś był pederastą że po postach w internecie rozpoznajesz gejów?Jak widać-masz wprawę
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 12:15
0
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355844967' post='711031']
Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
[/quote]

...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 11:51
0
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[/quote]

Zaiste powiadam ci, błądzisz, błądzisz i wciąż nie możesz się odnaleźć w swoim życiu.
Również odpowiem ci krótko, chociaż nie jestem księdzem ale tylko skromnym organistą i kościelnym jednocześnie. Zatem odpowiadam ci na twoje rozterki, tak jak zaznaczyłem wcześniej nie jestem księdzem, ani też zboczeńcem, w przeciwieństwie do ciebie oczywiście. Chodzi mi o to że jesteś zboczeńcem, a nie księdzem oczywiście, bo gdybyś był księdzem to skończyłbyś seminarium i nie pisałbyś na tak niskim poziomie.
Po twoim sposobie wypowiedzi, jeśli można tak to nazywać wnioskuję że faktycznie pedofilem nie jesteś.
Tylko zwyczajnym osiedlowym głupkiem, każde osiedle takowego wszak posiada. Niestety obawiam się jednak, że twoja psychika troszeczkę niebezpiecznie lawiruje w kierunku samogwałcenia się na różne wymyślne sposoby. Wiele rzeczy w twoim poście na to wskazuje. Czy pisząc te swoje przemyślenia jedziesz na ręcznym ? Jest to całkiem możliwe, gdyż wciąż piszesz o jednym i tym samym.
Jak również wynika z twojego postu, bardzo dobrze orientujesz się w wyszukiwarkach internetowych. Musisz zmienić swój styl życia chooopaku, bo się wykończysz i może ci pęknąć serducho. Tak długo się nie da, zadbaj o siebie, przespaceruj się na podwórzu, przewietrz się. Może i tobie uda się spotkać kiedyś jakąs kobietę która się tobą zainteresuje. Tylko najpierw musisz o siebie zadbać, umyć się, czysto ubrać. Wiesz, życie nie kończy się na wyszukiwarkach i trzepaniu kapucyna przed monitorem.
Dodajesz na koniec że popierasz wiele haseł tej znanej ostatnio partyi dewiantów.
Nie musisz o tym pisać, to się rozumie samo przez sie, to widać po twoim poście.
Nie martw się jednak, może kiedyś uda ci sie spotkać jakąś kobietę, wszak życie to nie tylko targanie bagiety kolegom, jak to jest w twoim przypadku.
Tylko musisz o siebie troszeczkę zadbać i wyjść na spacer.
Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora. Tylko nie zaczepiaj dzieci/chłopców i zwierząt, trzymaj się i życzę ci powodzenia 23.
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję s... rozwiń
Avatar
Pan Kościelny / 19 grudnia 2012 r. o 10:59
0
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktyw... rozwiń
Avatar
Marta / 19 grudnia 2012 r. o 10:49
0
I jeszcze wrocila z nim potulnie do Lublina,smiech na sali,wiedziala po co pojechala a teraz mowi ze gwalt,umowila sie z obcym facetem ktorego nie znala,wsiadla do niego do samochodu,czyli dobrze to o niej nie swiadczy,sciemnia jak nic!!!!!!!!!!!
Avatar
Zbyszek / 19 grudnia 2012 r. o 10:04
0
cos nie bardzo wierze tej młodej kobiecie, ja miałem podobny problem ale w ostaniech chwili partnerka wycofała się
Avatar
lońka / 19 grudnia 2012 r. o 09:59
0
Z artykułu nie wynika, że były wystarczające dowody na to by go aresztować.
A potem może się okazać, że to dziewczynę należało aresztować za pomówienie o gwałt.
Avatar
SIWY / 19 grudnia 2012 r. o 08:41
0
Najpierw suki dają a póżniej z głaszają gwałt. To po co do niego przyjechała?
Avatar
stary jebaka / 18 grudnia 2012 r. o 23:04
0
Jakby ją zgwałcił to by się gdzieś ukrywał, a nie zgłaszał na komisariat, nie wierze ten dziewczynie.
Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 r. o 20:28
0

Co za absurd... i jakie są niby dowody tego gwałtu ? Zeznania pokrzywdzonej i to wszystko ? Przecież to zwykłe pomówienie...

Avatar
BaraBara / 19 grudnia 2012 r. o 14:45
0
[quote name='Gość' timestamp='1355915728' post='711428']
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
[/quote]
Czyżbyś był pederastą że po postach w internecie rozpoznajesz gejów?Jak widać-masz wprawę
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 12:15
0
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355844967' post='711031']
Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
[/quote]

...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 11:51
0
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[/quote]

Zaiste powiadam ci, błądzisz, błądzisz i wciąż nie możesz się odnaleźć w swoim życiu.
Również odpowiem ci krótko, chociaż nie jestem księdzem ale tylko skromnym organistą i kościelnym jednocześnie. Zatem odpowiadam ci na twoje rozterki, tak jak zaznaczyłem wcześniej nie jestem księdzem, ani też zboczeńcem, w przeciwieństwie do ciebie oczywiście. Chodzi mi o to że jesteś zboczeńcem, a nie księdzem oczywiście, bo gdybyś był księdzem to skończyłbyś seminarium i nie pisałbyś na tak niskim poziomie.
Po twoim sposobie wypowiedzi, jeśli można tak to nazywać wnioskuję że faktycznie pedofilem nie jesteś.
Tylko zwyczajnym osiedlowym głupkiem, każde osiedle takowego wszak posiada. Niestety obawiam się jednak, że twoja psychika troszeczkę niebezpiecznie lawiruje w kierunku samogwałcenia się na różne wymyślne sposoby. Wiele rzeczy w twoim poście na to wskazuje. Czy pisząc te swoje przemyślenia jedziesz na ręcznym ? Jest to całkiem możliwe, gdyż wciąż piszesz o jednym i tym samym.
Jak również wynika z twojego postu, bardzo dobrze orientujesz się w wyszukiwarkach internetowych. Musisz zmienić swój styl życia chooopaku, bo się wykończysz i może ci pęknąć serducho. Tak długo się nie da, zadbaj o siebie, przespaceruj się na podwórzu, przewietrz się. Może i tobie uda się spotkać kiedyś jakąs kobietę która się tobą zainteresuje. Tylko najpierw musisz o siebie zadbać, umyć się, czysto ubrać. Wiesz, życie nie kończy się na wyszukiwarkach i trzepaniu kapucyna przed monitorem.
Dodajesz na koniec że popierasz wiele haseł tej znanej ostatnio partyi dewiantów.
Nie musisz o tym pisać, to się rozumie samo przez sie, to widać po twoim poście.
Nie martw się jednak, może kiedyś uda ci sie spotkać jakąś kobietę, wszak życie to nie tylko targanie bagiety kolegom, jak to jest w twoim przypadku.
Tylko musisz o siebie troszeczkę zadbać i wyjść na spacer.
Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora. Tylko nie zaczepiaj dzieci/chłopców i zwierząt, trzymaj się i życzę ci powodzenia 23.
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję s... rozwiń
Avatar
Pan Kościelny / 19 grudnia 2012 r. o 10:59
0
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktyw... rozwiń
Avatar
Marta / 19 grudnia 2012 r. o 10:49
0
I jeszcze wrocila z nim potulnie do Lublina,smiech na sali,wiedziala po co pojechala a teraz mowi ze gwalt,umowila sie z obcym facetem ktorego nie znala,wsiadla do niego do samochodu,czyli dobrze to o niej nie swiadczy,sciemnia jak nic!!!!!!!!!!!
Avatar
Zbyszek / 19 grudnia 2012 r. o 10:04
0
cos nie bardzo wierze tej młodej kobiecie, ja miałem podobny problem ale w ostaniech chwili partnerka wycofała się
Avatar
lońka / 19 grudnia 2012 r. o 09:59
0
Z artykułu nie wynika, że były wystarczające dowody na to by go aresztować.
A potem może się okazać, że to dziewczynę należało aresztować za pomówienie o gwałt.
Avatar
SIWY / 19 grudnia 2012 r. o 08:41
0
Najpierw suki dają a póżniej z głaszają gwałt. To po co do niego przyjechała?
Avatar
stary jebaka / 18 grudnia 2012 r. o 23:04
0
Jakby ją zgwałcił to by się gdzieś ukrywał, a nie zgłaszał na komisariat, nie wierze ten dziewczynie.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!