Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2012 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Mariusz W. aresztowany ws. gwałtu. 20-latkę poznał przez Internet

Autor: Zdjęcie autora er
0 20 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Lubelska prokuratura podejrzewa Mariusza W. o zgwałcenie 20-letniej kobiety poznanej przez Internet na portalu randkowym. Mężczyzna utrzymuje, że kobieta na wszystko się zgodziła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obydwoje zgodnie przyznają, że poznali się przez Internet. Początkowo wymieniali maile. Potem wymienili także numerami telefonów i zdjęciami. 10 grudnia spotkali się w centrum Lublina. Dalszy ciąg zdarzeń kobieta i mężczyzna relacjonują już inaczej.

20-latka zeznała w prokuraturze, że wsiadła do samochodu mężczyzny. On jednak nie wysadził jej tam gdzie chciała. Wyjechał poza Lublin. Twierdził, że chce jej pokazać działkę, którą zamierza kupić. Mariusz W. zatrzymał samochód, a potem przemocą miał ją wykorzystał seksualnie. Dziewczyna prosiła, żeby jej nie krzywdził. Wystraszona wróciła z nim do Lublina. Potem o wszystkim opowiedziała bliskim i zawiadomiła policję.

Policjanci poszukiwali mężczyzny w miejscu zamieszkania jego bliskich. Mariusz W. się o tym dowiedział. Sam zgłosił się na policję.

Prokuratura zabezpieczyła jego telefon. Kobieta twierdzi, że wyciągnął w samochodzie aparat i mógł wszystko nagrywać.

Mężczyzna potwierdza, że pojechał na przejażdżkę z 20–latką. Twierdzi, że uprawiał z nią seks za jej zgodą. Kobieta miała się dopiero zdenerwować gdy zobaczyła w jego ręku telefon.

Prokuratura wystąpiła o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do wniosku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 r. o 20:28

Co za absurd... i jakie są niby dowody tego gwałtu ? Zeznania pokrzywdzonej i to wszystko ? Przecież to zwykłe pomówienie...

Avatar
BaraBara / 19 grudnia 2012 r. o 14:45
[quote name='Gość' timestamp='1355915728' post='711428']
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
[/quote]
Czyżbyś był pederastą że po postach w internecie rozpoznajesz gejów?Jak widać-masz wprawę
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 12:15
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355844967' post='711031']
Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
[/quote]

...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 11:51
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[/quote]

Zaiste powiadam ci, błądzisz, błądzisz i wciąż nie możesz się odnaleźć w swoim życiu.
Również odpowiem ci krótko, chociaż nie jestem księdzem ale tylko skromnym organistą i kościelnym jednocześnie. Zatem odpowiadam ci na twoje rozterki, tak jak zaznaczyłem wcześniej nie jestem księdzem, ani też zboczeńcem, w przeciwieństwie do ciebie oczywiście. Chodzi mi o to że jesteś zboczeńcem, a nie księdzem oczywiście, bo gdybyś był księdzem to skończyłbyś seminarium i nie pisałbyś na tak niskim poziomie.
Po twoim sposobie wypowiedzi, jeśli można tak to nazywać wnioskuję że faktycznie pedofilem nie jesteś.
Tylko zwyczajnym osiedlowym głupkiem, każde osiedle takowego wszak posiada. Niestety obawiam się jednak, że twoja psychika troszeczkę niebezpiecznie lawiruje w kierunku samogwałcenia się na różne wymyślne sposoby. Wiele rzeczy w twoim poście na to wskazuje. Czy pisząc te swoje przemyślenia jedziesz na ręcznym ? Jest to całkiem możliwe, gdyż wciąż piszesz o jednym i tym samym.
Jak również wynika z twojego postu, bardzo dobrze orientujesz się w wyszukiwarkach internetowych. Musisz zmienić swój styl życia chooopaku, bo się wykończysz i może ci pęknąć serducho. Tak długo się nie da, zadbaj o siebie, przespaceruj się na podwórzu, przewietrz się. Może i tobie uda się spotkać kiedyś jakąs kobietę która się tobą zainteresuje. Tylko najpierw musisz o siebie zadbać, umyć się, czysto ubrać. Wiesz, życie nie kończy się na wyszukiwarkach i trzepaniu kapucyna przed monitorem.
Dodajesz na koniec że popierasz wiele haseł tej znanej ostatnio partyi dewiantów.
Nie musisz o tym pisać, to się rozumie samo przez sie, to widać po twoim poście.
Nie martw się jednak, może kiedyś uda ci sie spotkać jakąś kobietę, wszak życie to nie tylko targanie bagiety kolegom, jak to jest w twoim przypadku.
Tylko musisz o siebie troszeczkę zadbać i wyjść na spacer.
Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora. Tylko nie zaczepiaj dzieci/chłopców i zwierząt, trzymaj się i życzę ci powodzenia 23.
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję s... rozwiń
Avatar
Pan Kościelny / 19 grudnia 2012 r. o 10:59
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktyw... rozwiń
Avatar
Marta / 19 grudnia 2012 r. o 10:49
I jeszcze wrocila z nim potulnie do Lublina,smiech na sali,wiedziala po co pojechala a teraz mowi ze gwalt,umowila sie z obcym facetem ktorego nie znala,wsiadla do niego do samochodu,czyli dobrze to o niej nie swiadczy,sciemnia jak nic!!!!!!!!!!!
Avatar
Zbyszek / 19 grudnia 2012 r. o 10:04
cos nie bardzo wierze tej młodej kobiecie, ja miałem podobny problem ale w ostaniech chwili partnerka wycofała się
Avatar
lońka / 19 grudnia 2012 r. o 09:59
Z artykułu nie wynika, że były wystarczające dowody na to by go aresztować.
A potem może się okazać, że to dziewczynę należało aresztować za pomówienie o gwałt.
Avatar
SIWY / 19 grudnia 2012 r. o 08:41
Najpierw suki dają a póżniej z głaszają gwałt. To po co do niego przyjechała?
Avatar
stary jebaka / 18 grudnia 2012 r. o 23:04
Jakby ją zgwałcił to by się gdzieś ukrywał, a nie zgłaszał na komisariat, nie wierze ten dziewczynie.
Avatar
Marcin / 5 lutego 2014 r. o 20:28

Co za absurd... i jakie są niby dowody tego gwałtu ? Zeznania pokrzywdzonej i to wszystko ? Przecież to zwykłe pomówienie...

Avatar
BaraBara / 19 grudnia 2012 r. o 14:45
[quote name='Gość' timestamp='1355915728' post='711428']
...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
[/quote]
Czyżbyś był pederastą że po postach w internecie rozpoznajesz gejów?Jak widać-masz wprawę
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 12:15
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355844967' post='711031']
Ostatnio tygodnik nieklerykalny FiM opisywał metody podrywu chłopców przez plebanów.Ciekawe artykuły
[/quote]

...a co, czujesz się odrzucony geju i teraz wylewasz swoje żale na forum ?!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 11:51
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[/quote]

Zaiste powiadam ci, błądzisz, błądzisz i wciąż nie możesz się odnaleźć w swoim życiu.
Również odpowiem ci krótko, chociaż nie jestem księdzem ale tylko skromnym organistą i kościelnym jednocześnie. Zatem odpowiadam ci na twoje rozterki, tak jak zaznaczyłem wcześniej nie jestem księdzem, ani też zboczeńcem, w przeciwieństwie do ciebie oczywiście. Chodzi mi o to że jesteś zboczeńcem, a nie księdzem oczywiście, bo gdybyś był księdzem to skończyłbyś seminarium i nie pisałbyś na tak niskim poziomie.
Po twoim sposobie wypowiedzi, jeśli można tak to nazywać wnioskuję że faktycznie pedofilem nie jesteś.
Tylko zwyczajnym osiedlowym głupkiem, każde osiedle takowego wszak posiada. Niestety obawiam się jednak, że twoja psychika troszeczkę niebezpiecznie lawiruje w kierunku samogwałcenia się na różne wymyślne sposoby. Wiele rzeczy w twoim poście na to wskazuje. Czy pisząc te swoje przemyślenia jedziesz na ręcznym ? Jest to całkiem możliwe, gdyż wciąż piszesz o jednym i tym samym.
Jak również wynika z twojego postu, bardzo dobrze orientujesz się w wyszukiwarkach internetowych. Musisz zmienić swój styl życia chooopaku, bo się wykończysz i może ci pęknąć serducho. Tak długo się nie da, zadbaj o siebie, przespaceruj się na podwórzu, przewietrz się. Może i tobie uda się spotkać kiedyś jakąs kobietę która się tobą zainteresuje. Tylko najpierw musisz o siebie zadbać, umyć się, czysto ubrać. Wiesz, życie nie kończy się na wyszukiwarkach i trzepaniu kapucyna przed monitorem.
Dodajesz na koniec że popierasz wiele haseł tej znanej ostatnio partyi dewiantów.
Nie musisz o tym pisać, to się rozumie samo przez sie, to widać po twoim poście.
Nie martw się jednak, może kiedyś uda ci sie spotkać jakąś kobietę, wszak życie to nie tylko targanie bagiety kolegom, jak to jest w twoim przypadku.
Tylko musisz o siebie troszeczkę zadbać i wyjść na spacer.
Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora. Tylko nie zaczepiaj dzieci/chłopców i zwierząt, trzymaj się i życzę ci powodzenia 23.
[quote name='Pan Kościelny' timestamp='1355911142' post='711385']
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję s... rozwiń
Avatar
Pan Kościelny / 19 grudnia 2012 r. o 10:59
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktywność na forach, co można było dowiedzieć się z pewnego bardzo szokującego reportażu z TV? To ty?[/size]


[size=5]Ja też tylko pytam. Ja nie twierdze, ani nie sugeruje, że jesteś pedofilem. Nieważne, że nawet jeśli sie nie przyznasz, to niesmak i tak pozostanie. I nie muszę podawać źródeł skąd to wiem, bo przecież każdy kto to przeczyta, też już to wie.[/size]


[size=5]I co. Nie czujesz się zaszczuty i obrzucony błotem? A ja przecież tylko pytam. [/size]


[size=5]I co, już załapałeś?[/size]

P.S.
Co to znaczy sporo gwałtów? - wskaż ile te sporo. Bo ja jakoś nie słyszałem o tym. Odwołuj się do konkretnych danych i wskaż ich źródła.

Odnosze wrażenie, że masz coś wspólnego z tzw. partią paligłupów. Zgadłem?
[/quote]
Proszę księdza.Odpowiem krótko.Znowu czytasz niezbyt uważnie.Czyżby w seminarium nie nauczyli cię myśleć?Ja nie pytałem czy to był ksiądz taki czy owaki i czy toi ty jesteś tym księdzem.Zapytałem tylko,czy to przypadkiem nie był ksiądz.Jeśli chiałeś zapytać czy to ja nie jestem pedofilem,to już trochę przesada.Ale cóż,.Aby odwrócić uwagę od księży (do których z pewnością i ty się zaliczasz),szukasz winnych poza sukienkowymi.Ale mimo to nie czuję się obrzucony błotem.To tak samo jakby ktoś powiedział,że mogę być potencjalnym gwałcicielem ponieważ posiadam odpowiedni narząd do gwałtu
Dla zaspokojenia twej ciekawości odpowiem,że pedofilem nie jestem.Mam sporo koleżanek które tak jak i ja lubią pobarszkować co nieco,więc dzieciaki i ministranci mnie nie interesują (tak jak księży).
A skąd o tym wiem?A od kleryków którzy odbywają praktyki w naszym kościele.A jaki procent (spory) jest zboczonych księży-wystarczy w wyszukiwace internetowej wpisać ksiądz-pedofil (lub homoseksualista) i odpowiedzi znajdziesz.
A teraz brewiarz do łapki (nie dziecięcego ptaszka) i pora na codzienną modlitwę a nie buszowanie po internecie.
P.S.Dodam,że bardzo nie lubię polemizować z mało rozgarniętymi,ale dodam również,że do palikotowców nie należe,ale przyznam,że wiele haseł ich popieram
[quote name='~' timestamp='1355858310' post='711135']
[size=5]Nie bądź bezczelny. Ja też mogę zapytać czy to ty jesteś tym pedofilem, o którym jakiś czas temu było bardzo głośno w różnych mediach. Tym pedofilem, który skrzywdził swoją 3-letnią siostrzenicę i wymknął się organom ścigania. Tym pedofilem, który oprócz wyszukiwania swoich nieletnich ofiar w internecie lubił spędzać czas na zaspokajaniu swoich chorych niespełnionych potrzeb, w bardzo obrzydliwy sposób atakując wszelkie autorytety, w tym poprzez aktyw... rozwiń
Avatar
Marta / 19 grudnia 2012 r. o 10:49
I jeszcze wrocila z nim potulnie do Lublina,smiech na sali,wiedziala po co pojechala a teraz mowi ze gwalt,umowila sie z obcym facetem ktorego nie znala,wsiadla do niego do samochodu,czyli dobrze to o niej nie swiadczy,sciemnia jak nic!!!!!!!!!!!
Avatar
Zbyszek / 19 grudnia 2012 r. o 10:04
cos nie bardzo wierze tej młodej kobiecie, ja miałem podobny problem ale w ostaniech chwili partnerka wycofała się
Avatar
lońka / 19 grudnia 2012 r. o 09:59
Z artykułu nie wynika, że były wystarczające dowody na to by go aresztować.
A potem może się okazać, że to dziewczynę należało aresztować za pomówienie o gwałt.
Avatar
SIWY / 19 grudnia 2012 r. o 08:41
Najpierw suki dają a póżniej z głaszają gwałt. To po co do niego przyjechała?
Avatar
stary jebaka / 18 grudnia 2012 r. o 23:04
Jakby ją zgwałcił to by się gdzieś ukrywał, a nie zgłaszał na komisariat, nie wierze ten dziewczynie.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Straż miejska „nieefektywna” i już nie obsługuje fotoradaru. Zostanie rozwiązana

Nałęczowska straż miejska w przyszłym roku zostanie rozwiązana. Formację tworzą obecnie trzy osoby. Samorząd liczy na oszczędności, bo utrzymanie straży kosztuje nałęczowskich podatników ok. 300 tys. zł rocznie.

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

LNBA: Rozgrywki w Konferencji A wchodzą w decydującą fazę

Tabeli przewodzą Symbit oraz Matematyka

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Ślisko na drogach. Nie wszyscy kierowcy sobie poradzili

Z powodu oblodzonej nawierzchni dróg dzisiaj w wielu miejscach regionu było bardzo ślisko.

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej
10 grudnia 2022, 18:00

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu". Ukraińskie i polskie kompozycje w Filharmonii Lubelskiej

"Pogranicze sztuki. Dwa narody w jednym brzmieniu" to tytuł koncertu, który zostanie zorganizowany już w najbliższą sobotę o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5). Tego wieczora będzie można usłyszeć muzykę kompozytorów z Polski i Ukrainy.

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować
Alarm 24

Lublin. Okazałej lipy nie udało się uratować

Nie ma ratunku dla kilkudziesięcioletniej lipy rosnącej przy ul. Chopina. Drzewo praktycznie pozbawiono korony, bo stwarzało zagrożenie dla ludzi. Miasto obiecuje nowe.

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin
10 grudnia 2022, 18:00

Festiwal filmów snowboardowych w DDK Węglin

Przed nami 15. edycja popularnego festiwalu filmów snowboardowych "Winter Is My Love". W Lublinie wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godz. 18 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a).

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Nowoczesne meble ogrodowe – wygodne i stylowe dodatki do każdego ogrodu

Meble ogrodowe to niezbędny element wyposażenia każdego ogrodu. Służą do wypoczynku i relaksu oraz stanowią doskonałe miejsce do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje mebli ogrodowych, w tym nowoczesne modele, które łączą w sobie wygodę i funkcjonalność z eleganckim designem.

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Polski Cukier Start Lublin dziś podejmie u siebie King Szczecin

Czy podopiecznym Artura Gronka uda się wreszcie przełamać serię porażek?

Ruszyła rozbiórka pomnika pierwszego rektora KUL. Uczelnia zapewnia, że to nie przez przyszłe sąsiedztwo
Zdjęcia
galeria

Ruszyła rozbiórka pomnika pierwszego rektora KUL. Uczelnia zapewnia, że to nie przez przyszłe sąsiedztwo

W czwartek rano rozpoczęły się prace przy rozbiórce pomnika ks. Idziego Radziszewskiego. O zgodę na jego demontaż wystąpiły władze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Docelowo monument ma stanąć na terenie uczelnianego kampusu.

Powstanie nowa parafia w Białej Podlaskiej. A zamiast parku będą bloki

Powstanie nowa parafia w Białej Podlaskiej. A zamiast parku będą bloki

W Białej Podlaskiej ma powstać nowa parafia przy dużym osiedlu blokowisk. W tym celu, trzeba było opracować nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Mobilne zasilanie - powerbanki, stacje, panele - przygotuj się na problemy z prądem

Mobilne zasilanie - powerbanki, stacje, panele - przygotuj się na problemy z prądem

Stacja ładująca, power bank czy panel solarny to proste rozwiązanie wszystkich możliwych problemów w dostępie do energii elektrycznej - czy to w domu, na biwaku czy w podróży. Poznaj różne możliwości ładowania urządzeń i zapewnienia sobie awaryjnego zasilania w każdej sytuacji.

Zagłosowała na mural w budżecie obywatelskim. Nawet nie wiedziała, że będzie na nim jej dziadek
galeria

Zagłosowała na mural w budżecie obywatelskim. Nawet nie wiedziała, że będzie na nim jej dziadek

Zagłosowałam w budżecie obywatelskim na mural, nie mając świadomości, że będzie na nim mój dziadek. Był bardzo ciepłym, serdecznym człowiekiem. Tworzyli z babcią cudowną parę – mówi pani Anna, wnuczka Andrzeja Żubra ps. Jędruś. Wczoraj oficjalnie odsłonięto ścienne malowidło upamiętniające trójkę bohaterów z czasów II wojny światowej, związanych z polskim podziemiem niepodległościowym. Projekt BO „Świdnicki mural wizytówką miasta” zdobył poparcie 363 mieszkańców.