Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 stycznia 2011 r.
19:24
Edytuj ten wpis

Mąż napisał do żony na billboardzie w centrum Lublina

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 29 A A
Taki billboard stanął na rogu ul. Czechowskiej i Lubomelskiej w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)
Taki billboard stanął na rogu ul. Czechowskiej i Lubomelskiej w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)

Były już wyznania miłosne, apel do mecenasa, a teraz na billboardzie pojawiła się sprawa rodzinna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie wiadomo, czy chodzi o kryzys małżeński, zdradę, czy różnicę charakterów. W nietypowy sposób na plakacie (na zdjęciu) ustawionym na rogu ul. Czechowskiej i Lubomelskiej mąż poprosił żonę o rozsądek i zgodę przy okazji życzeń świątecznych.

Czy ten apel przyniósł skutek? Postaramy się wyjaśnić to w najbliższym czasie.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lol / 7 stycznia 2011 o 22:15
0
ludzie igła w stogu siana leży łepkiem w dół toż to skandal!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gość / 7 stycznia 2011 o 22:03
0
[quote name='gość 2' timestamp='1294388365' post='418381']
Gdybyś znał tą panią kilka lat oboje z porządnych rodzin chłopak nawet nie głupi jakoś sobie radził - i racja oboje uczeszczeli na te lekcje religii, ale tatuś mu quada nie kupował, co ma to doszedł sam, i nie jednemu pomagał, a tak klęcząca w kościele zaraz po ślubie się puszcza jak i nie w trakcie
Ale masz racje skundliła się , wartości wywaliła do kosza i w du*** ma - I że Cię nie opuszczę aż...- dla niej aż znajdę sobie nowego a wtedy spier... dziadzie już mi nie jesteś potrzebny - ot dzisiejsza nowoczesna Pani
[/quote]
niezła musi być, skoro puszczała się w trakcie ślubu
[quote name='gość 2' timestamp='1294388365' post='418381']
Gdybyś znał tą panią kilka lat oboje z porządnych rodzin chłopak nawet nie głupi jakoś sobie radził - i racja oboje uczeszczeli na te lekcje religii, ale tatuś mu quada nie kupował, co ma to doszedł sam, i nie jednemu pomagał, a tak klęcząca w kościele zaraz po ślubie się puszcza jak i nie w trakcie
Ale masz racje skundliła się , wartości wywaliła do kosza i w du*** ma - I że Cię nie opuszczę aż...- dla niej aż znajdę sobie nowego a wtedy spier...... rozwiń
Avatar
Anna / 7 stycznia 2011 o 22:00
0
Olej tą wredną suke znajdziesz kogoś kto Cię obdarzy miłoscią
Avatar
_AGA_ / 7 stycznia 2011 o 19:11
0
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]


a może gdyby go kochała to by coś próbowała robić a nie uciekać - prosto jest się rozwieść bo to nie wymaga wysiłku, ale już powalczyć o małżeństwo - wolność i swoboda, sponsor i kasa - a nie miłość, dom rodzina, wielu facetów to dziwkarze i żony u nich to akceptują, pozwalają wręcz na to, ale nie ma nic gorszego jak ludzie są lata pobierają się a zaraz po ślubie ona bierze się za innego jak jej lata pasowało, a teraz dziwka i tyle - czytam tu komentarze i co jeden to lepszy, a co z ... i nie opuszczę Cię aż do śmierci ... kolejny przeżytek epoki

A pan to pewnie jeden z tych co lubi pocieszać cudze żony, żeby miały coś z życia, omotać i zrobić z głupiutkiej panienki dziwkę, ale cóż może niektóre tego chcą
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]


a może gdyby go kochała to by coś próbowała robić a nie uciekać - prosto jest się rozwieść bo to nie wymaga wysiłku, ale już powalczyć o małżeństwo - wolność i swoboda, sponsor i kasa - a nie miłość, dom rodzina, wielu facetów to dziwkarze i żony u nich to akceptują, pozwalają wręcz na to, ale nie ma nic gorszego jak ludzie są lata pobierają ... rozwiń
Avatar
gość / 7 stycznia 2011 o 16:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]
nawet jak sie maz spisuje to zona zawsze sobie znajdzie pretekst ze cos jest nie tak
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 16:25
0
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 14:02
0
Jak by trzymał ją krótko i raz na jakis czas przetłumaczył po męsku to nie było by teraz problemu.
Avatar
gosc / 7 stycznia 2011 o 11:57
0
[quote name='Mężczyzna.' timestamp='1294396963' post='418487']
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
[/quote]


Nareszcie ma ktoś racje za kilka lat będzie się cieszył że zostawił k...we bo jak szmata raz spróbuje to nawet jak się pogodzą to zaraz mu numerek wytnie ( to samo tyczy się mężczyzn ) jak czytam tu komentarze opisy ( gościa 2 ) to po co iść do ołtarza dla publiki - kryzys i po małżeństwie a jak jeszcze jakiś skur....się do żony dobiera a ona poza pupą i portfelem niczym innym nie myśli to i po małżeństwie z tym na całe życie to wielka ściema, dlatego trzeba podziwiać ludzi którzy w tum wytrwali, bo życie to nie bajka i w najlepszym małżeństwie zdarzają się chwile trudne, ale to nie powód żeby podkulić ogonek i zwiać od trudnych spraw, a tym bardziej do innego ..........
[quote name='Mężczyzna.' timestamp='1294396963' post='418487']
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
[/quote]


Nareszcie ma ktoś racje za kilka lat będzie się cieszył że zostawił k...we bo jak szmata raz spróbuje to nawet jak się pogodzą to zaraz mu numerek wyt... rozwiń
Avatar
Mężczyzna. / 7 stycznia 2011 o 11:42
0
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 10:05
0
kiedyś małżeństwa trwały całe życie a teraz pierwszy większy kryzys i po wszystkim " najlepszym" lekiem rozwód.Może następny będzie lepszy...
Avatar
lol / 7 stycznia 2011 o 22:15
0
ludzie igła w stogu siana leży łepkiem w dół toż to skandal!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gość / 7 stycznia 2011 o 22:03
0
[quote name='gość 2' timestamp='1294388365' post='418381']
Gdybyś znał tą panią kilka lat oboje z porządnych rodzin chłopak nawet nie głupi jakoś sobie radził - i racja oboje uczeszczeli na te lekcje religii, ale tatuś mu quada nie kupował, co ma to doszedł sam, i nie jednemu pomagał, a tak klęcząca w kościele zaraz po ślubie się puszcza jak i nie w trakcie
Ale masz racje skundliła się , wartości wywaliła do kosza i w du*** ma - I że Cię nie opuszczę aż...- dla niej aż znajdę sobie nowego a wtedy spier... dziadzie już mi nie jesteś potrzebny - ot dzisiejsza nowoczesna Pani
[/quote]
niezła musi być, skoro puszczała się w trakcie ślubu
[quote name='gość 2' timestamp='1294388365' post='418381']
Gdybyś znał tą panią kilka lat oboje z porządnych rodzin chłopak nawet nie głupi jakoś sobie radził - i racja oboje uczeszczeli na te lekcje religii, ale tatuś mu quada nie kupował, co ma to doszedł sam, i nie jednemu pomagał, a tak klęcząca w kościele zaraz po ślubie się puszcza jak i nie w trakcie
Ale masz racje skundliła się , wartości wywaliła do kosza i w du*** ma - I że Cię nie opuszczę aż...- dla niej aż znajdę sobie nowego a wtedy spier...... rozwiń
Avatar
Anna / 7 stycznia 2011 o 22:00
0
Olej tą wredną suke znajdziesz kogoś kto Cię obdarzy miłoscią
Avatar
_AGA_ / 7 stycznia 2011 o 19:11
0
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]


a może gdyby go kochała to by coś próbowała robić a nie uciekać - prosto jest się rozwieść bo to nie wymaga wysiłku, ale już powalczyć o małżeństwo - wolność i swoboda, sponsor i kasa - a nie miłość, dom rodzina, wielu facetów to dziwkarze i żony u nich to akceptują, pozwalają wręcz na to, ale nie ma nic gorszego jak ludzie są lata pobierają się a zaraz po ślubie ona bierze się za innego jak jej lata pasowało, a teraz dziwka i tyle - czytam tu komentarze i co jeden to lepszy, a co z ... i nie opuszczę Cię aż do śmierci ... kolejny przeżytek epoki

A pan to pewnie jeden z tych co lubi pocieszać cudze żony, żeby miały coś z życia, omotać i zrobić z głupiutkiej panienki dziwkę, ale cóż może niektóre tego chcą
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]


a może gdyby go kochała to by coś próbowała robić a nie uciekać - prosto jest się rozwieść bo to nie wymaga wysiłku, ale już powalczyć o małżeństwo - wolność i swoboda, sponsor i kasa - a nie miłość, dom rodzina, wielu facetów to dziwkarze i żony u nich to akceptują, pozwalają wręcz na to, ale nie ma nic gorszego jak ludzie są lata pobierają ... rozwiń
Avatar
gość / 7 stycznia 2011 o 16:55
0
[quote name='Gość' timestamp='1294413930' post='418641']
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
[/quote]
nawet jak sie maz spisuje to zona zawsze sobie znajdzie pretekst ze cos jest nie tak
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 16:25
0
Jak sie mąż nie spisuje to ktoś go musi zastapić żeby kobitka miała coś z życia
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 14:02
0
Jak by trzymał ją krótko i raz na jakis czas przetłumaczył po męsku to nie było by teraz problemu.
Avatar
gosc / 7 stycznia 2011 o 11:57
0
[quote name='Mężczyzna.' timestamp='1294396963' post='418487']
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
[/quote]


Nareszcie ma ktoś racje za kilka lat będzie się cieszył że zostawił k...we bo jak szmata raz spróbuje to nawet jak się pogodzą to zaraz mu numerek wytnie ( to samo tyczy się mężczyzn ) jak czytam tu komentarze opisy ( gościa 2 ) to po co iść do ołtarza dla publiki - kryzys i po małżeństwie a jak jeszcze jakiś skur....się do żony dobiera a ona poza pupą i portfelem niczym innym nie myśli to i po małżeństwie z tym na całe życie to wielka ściema, dlatego trzeba podziwiać ludzi którzy w tum wytrwali, bo życie to nie bajka i w najlepszym małżeństwie zdarzają się chwile trudne, ale to nie powód żeby podkulić ogonek i zwiać od trudnych spraw, a tym bardziej do innego ..........
[quote name='Mężczyzna.' timestamp='1294396963' post='418487']
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
[/quote]


Nareszcie ma ktoś racje za kilka lat będzie się cieszył że zostawił k...we bo jak szmata raz spróbuje to nawet jak się pogodzą to zaraz mu numerek wyt... rozwiń
Avatar
Mężczyzna. / 7 stycznia 2011 o 11:42
0
Ten Facet ma jaja ? Bo wg mnie to zwykły desperat, który nie potrafi zaakceptować istniejącej sytuacji.
Chłopie !!! Spójrz na siebie co Ty robisz ? Ciekawe co o tym pomyślisz za kilka lat.

Zachowuj się przynajmniej GODNIE !!!
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 10:05
0
kiedyś małżeństwa trwały całe życie a teraz pierwszy większy kryzys i po wszystkim " najlepszym" lekiem rozwód.Może następny będzie lepszy...
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 13

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 17 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 31 13

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!