Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2013 r.
17:20
Edytuj ten wpis

Mełgiewska: Koncern Sulzer stawia nową halę i biura

0 9 A A
 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

Przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie nową halę i biura stawia koncern Sulzer.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Grupa Sulzer jest już obecna w Lublinie. Działa przy ul. Garbarskiej i Mełgiewskiej. Teraz zabiera się za rozbudowę. Nowy kompleks, o powierzchni 4 tys. mkw. powstaje przy ul. Mełgiewskiej 80.

– Będziemy się tam zajmować przede wszystkim regeneracją turbin gazowych – zapowiada Paweł Król, szef lubelskiego oddziału Sulzer. – Dzięki tej inwestycji będziemy w stanie wprowadzić nowe procesy, zaoferować nowe produkty i usługi. Rozbudowa daje możliwości rynkowej ekspansji. Dla nas oznacza to również znacznie lepsze warunki pracy.

Turbiny serwisowane przez firmę stosowane są przede wszystkim w energetyce. Większość tych urządzeń ma moc grubo ponad 100 MW. Ma również spore gabaryty. Stąd konieczność budowy bardziej nowoczesnego zakładu. Nowa hala będzie odpowiednio wysoka i wyposażona w specjalne suwnice do przenoszenia urządzeń.

– To obiekt o wysokim standardzie, połączony z częścią biurową – dodaje Edward Leńczuk, prezes lubelskiej firmy Orion, która jest generalnym wykonawcą inwestycji. – Wszystkie prace idą zgodnie z planem. Pod koniec przyszłego roku cały obiekt będzie gotowy.
Nowy gospodarz wprowadzi się tam na początku 2015 roku.

– Na tym etapie ciężko jeszcze mówić o nowych miejscach pracy – dodaje Król. – Wszystko zależy od sytuacji na rynku. Nowy obiekt pozwala nam jednak na rozwój i zwiększenie zatrudnienia.

Sulzer to grupa o zasięgu globalnym. Jej historia sięga XIX w. Koncern dostarcza produkty i usługi m.in. dla branży energetycznej, wydobywczej i transportowej. Obsługuje również firmy zajmujące się dostarczaniem wody i oczyszczaniem ścieków.

Nie tylko Sulzer

Wraz z przebudową ul. Mełgiewskiej, okolica przyciąga kolejnych inwestorów. Wprowadzi się tam nie tylko Sulzer, ale i ABM Greiffenberger. To niemiecki producent silników i skrzyń biegów. ABM zatrudnia ok. 970 osób na całym świecie. W lubelskim zakładzie ma pracować 120 osób.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 21 kwietnia 2013 o 11:23
0
[quote name='Marian Koniuszko' timestamp='1366484442' post='760605']
Robi sie gorąco w rejonie lotniska.
Sulzer, ABM, Augusta, Koreanczycy w dawnym Daewoo, Konsorcjum montujace trolejbusy, Norwegowie z elektrocieplownią, Galeria outletowa i to pewnie nie koniec...
W końcu w Lublinie coś naprawde się dzieje!
[/quote]Tak dzieje się. Żydzi was tam osaczają,wycisną was jak bruxelkę !!!
Avatar
lepiej nie będzie / 21 kwietnia 2013 o 11:06
0
a ja dalej tu pracuje niestety ale nie ma gdzie odejśc bo wszedzie trzeba miec znajomości:) kochana polska:)solidarnośc sie dobrała do władzy podzieliła sie i zyją jak paniska teraz i robia wieksze swinie jak im kiedys robili, nie ma sie co oszukiwać:/. nadgodziny nie płatne tylko za wolne hahah kpina i pracy teraz nie ma to wysyłaja na przestoje lub każą remontować swoje pokoje i klaść gładz na sciany za darmo oczywiście potem kasa za robocizne jest dzielona i kazdy jest szczesliwy, a tu piszecie że sie cos rozrasta jak nie wiemy czy jutro jak kolega napisał za 10 czternasta nie dostane wypowiedzenia hahahaha tak tu jest niestety ale PAŃSTWU INSPEKCJI I PADU KRÓLOWI SZEFOWI I INNYM ZIOMALOM to pasi bo zarządzają ta firma pod siebie KPINA kto robi w tych inspekcjach że tego nie widzi ale norma polska ma swoje prawo które ustawiaja ci na górze więc co mamy sie dziwić klasa srednia zanika jak WY pogoniliście kiedyś komune tak za jakiś czas my pogonimy was i nie nazywajcie sie Polakami lub patriotami bo nimi nie jesteście tylko żerujecie na obywatelach jak z nich wycisnąć ostatni grosz i szacunek DO WSZYTKICH POLITYKÓW I ZARZĄDU FIRMY SULZER nara sprzedawczyki . nie pozdrawiam
a ja dalej tu pracuje niestety ale nie ma gdzie odejśc bo wszedzie trzeba miec znajomości:) kochana polska:)solidarnośc sie dobrała do władzy podzieliła sie i zyją jak paniska teraz i robia wieksze swinie jak im kiedys robili, nie ma sie co oszukiwać:/. nadgodziny nie płatne tylko za wolne hahah kpina i pracy teraz nie ma to wysyłaja na przestoje lub każą remontować swoje pokoje i klaść gładz na sciany za darmo oczywiście potem kasa za robocizne jest dzielona i kazdy jest szczesliwy, a tu piszecie że sie cos rozrasta jak nie wiemy czy ... rozwiń
Avatar
były LAS / 21 kwietnia 2013 o 10:55
0
kolego masz racje też tam robiłem, starałem się, chciałem tam pracować nawet jak kasa śmieszna zwolnili mnie z dnia na dzień bo taka daja umowe ze bez podania przyczyny cię mogą zwolnić pozwalniali ludzi i za jakiś czas znowu przyjmowali nie rozumię tego?????????????????? więc kolego zapewne pracowałeś tam po mnie heheh i juz nie pracujesz ale beda nastepni bo wiadomo jaka jest sytuacja w lublinie i jakie bezrobocie
Avatar
zwolniony ale zadowolony:) / 21 kwietnia 2013 o 10:45
0
TO są jakieś kpiny SULZER bedzie miał nowa siedzibe a czemu nie napiszą ile ludzi zwolnili z pracy z dnia na dzień "robiłeś od 6 a za dziesięć 14 dostawali ludzie wypowiedzenia" jakos to nikogo nie interesowało i to nie byli ludzie z rocznym doswiadczeniem tylko np: 10-cio letnim inni sami sie pozwalniali bo nie mogli już psychicznie wytrzymać mobingu jaki firma im dawała na codzień czemu nie napiszecie ze nikt tam nie przestrzeba BHP a norm jest tam masa tylko dla przykrywki. Wpada instepkcja pracy to zaraz sa naklejki ze hałas ze zapylenie i jest wszystko Ok , swiadczy to tez o tym kto pracuje w tej niby inspekcji i sobie dorabia do wypłaty bo żadne normy tam sie nie trzymają, ale na papierkach wszystko jest OK:) co do pana króla to niezły cwaniaczek poustawial swoich znajomych na stanowiskach i jest spoko sami nic nie robią a wymagają od ludzi cudów, majsty wiadomo znajomki lub ci co ogon podwinie i ludzi ma za nic a sami chodza z głowani do góry:), szef produkcji ledwo zdał mature a w kotroli ludzie po politechnice działu mechanicznego mgr inż ale co tam nie ma pleców masz robić i zamknąc jadaczke:) Co do panów inżynierów to polowa jest oczywiscie po znajoimości po ochronie środowiska po UP:) ale co tam.Teraz przejde do płac:) teraz chyba zaczynasz od 1600 PLN na umowe dwie zmiany :warunków szkodliwych nie ma hehe oni tak myślą ale idz i sie przekonasz przy robocie jak wygląda szlifowana turbina "nierdzewka:)" chcesz podwyżki zapomnij nie ma opcji raz na rok dostaniesz na reke 60 pln lub 9 pln:)hhehe. i nie jest wymyslone przeze mnie tylko pracownicy w tym roku nawet dostali tyle kasiory a pan król i jego badna zarabiaja i podwyzki maja w tysiącach:) ludzie co robia tam 10 lat lub wiecej maja na reke okolo 2600 pln ludzie sa bez wykształcenia tylko po podstawowce:) ale niektórzy maja szacunek do innego człowieka nie wszyscy:) po ostatnich rozmowach z kolegami którzy tam jeszcze zostali mówia ze sami nie są pewni czy nie beda zwolnieni bo nikt tam z z nimi sie nie liczy a tu nagle piszecie że sie hala na mełgiewskiej robi heheh firma PATOLOGIA nic więcej.
TO są jakieś kpiny SULZER bedzie miał nowa siedzibe a czemu nie napiszą ile ludzi zwolnili z pracy z dnia na dzień "robiłeś od 6 a za dziesięć 14 dostawali ludzie wypowiedzenia" jakos to nikogo nie interesowało i to nie byli ludzie z rocznym doswiadczeniem tylko np: 10-cio letnim inni sami sie pozwalniali bo nie mogli już psychicznie wytrzymać mobingu jaki firma im dawała na codzień czemu nie napiszecie ze nikt tam nie przestrzeba BHP a norm jest tam masa tylko dla przykrywki. Wpada instepkcja pracy to zaraz sa naklejki ze hała... rozwiń
Avatar
Marian Koniuszko / 20 kwietnia 2013 o 21:00
0
Robi sie gorąco w rejonie lotniska.
Sulzer, ABM, Augusta, Koreanczycy w dawnym Daewoo, Konsorcjum montujace trolejbusy, Norwegowie z elektrocieplownią, Galeria outletowa i to pewnie nie koniec...
W końcu w Lublinie coś naprawde się dzieje!
Avatar
Nc+ / 20 kwietnia 2013 o 18:58
0
Brawo wikana, brawo orion - sciagneli do Lublina powaznych inwestorow!
Avatar
ktoś / 20 kwietnia 2013 o 18:51
0
[url="http://facet.wp.pl/kat,1034185,title,Im-jestes-glupszy-tym-bardziej-pasujesz-do-korporacji,wid,15510167,wiadomosc.html"]http://facet.wp.pl/k...,wiadomosc.html[/url]
Avatar
n / 20 kwietnia 2013 o 17:23
0
A jeszcze Norwegowie ze swoja elektrociepłownią na słomę za Castoramą iiiii...... jest O.K.
Avatar
Seba / 20 kwietnia 2013 o 15:46
0
Jakby Sulzer i te niemieckie silniki wyppaliły plus Świdnik nowy kontrakt na helikoptery dla wojska plus koreańczycy w starym daewoo to jeszcze by ten rynek jakoś wyglądał. W końcu tę galerię ktoś musi utrzymać.
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 21 kwietnia 2013 o 11:23
0
[quote name='Marian Koniuszko' timestamp='1366484442' post='760605']
Robi sie gorąco w rejonie lotniska.
Sulzer, ABM, Augusta, Koreanczycy w dawnym Daewoo, Konsorcjum montujace trolejbusy, Norwegowie z elektrocieplownią, Galeria outletowa i to pewnie nie koniec...
W końcu w Lublinie coś naprawde się dzieje!
[/quote]Tak dzieje się. Żydzi was tam osaczają,wycisną was jak bruxelkę !!!
Avatar
lepiej nie będzie / 21 kwietnia 2013 o 11:06
0
a ja dalej tu pracuje niestety ale nie ma gdzie odejśc bo wszedzie trzeba miec znajomości:) kochana polska:)solidarnośc sie dobrała do władzy podzieliła sie i zyją jak paniska teraz i robia wieksze swinie jak im kiedys robili, nie ma sie co oszukiwać:/. nadgodziny nie płatne tylko za wolne hahah kpina i pracy teraz nie ma to wysyłaja na przestoje lub każą remontować swoje pokoje i klaść gładz na sciany za darmo oczywiście potem kasa za robocizne jest dzielona i kazdy jest szczesliwy, a tu piszecie że sie cos rozrasta jak nie wiemy czy jutro jak kolega napisał za 10 czternasta nie dostane wypowiedzenia hahahaha tak tu jest niestety ale PAŃSTWU INSPEKCJI I PADU KRÓLOWI SZEFOWI I INNYM ZIOMALOM to pasi bo zarządzają ta firma pod siebie KPINA kto robi w tych inspekcjach że tego nie widzi ale norma polska ma swoje prawo które ustawiaja ci na górze więc co mamy sie dziwić klasa srednia zanika jak WY pogoniliście kiedyś komune tak za jakiś czas my pogonimy was i nie nazywajcie sie Polakami lub patriotami bo nimi nie jesteście tylko żerujecie na obywatelach jak z nich wycisnąć ostatni grosz i szacunek DO WSZYTKICH POLITYKÓW I ZARZĄDU FIRMY SULZER nara sprzedawczyki . nie pozdrawiam
a ja dalej tu pracuje niestety ale nie ma gdzie odejśc bo wszedzie trzeba miec znajomości:) kochana polska:)solidarnośc sie dobrała do władzy podzieliła sie i zyją jak paniska teraz i robia wieksze swinie jak im kiedys robili, nie ma sie co oszukiwać:/. nadgodziny nie płatne tylko za wolne hahah kpina i pracy teraz nie ma to wysyłaja na przestoje lub każą remontować swoje pokoje i klaść gładz na sciany za darmo oczywiście potem kasa za robocizne jest dzielona i kazdy jest szczesliwy, a tu piszecie że sie cos rozrasta jak nie wiemy czy ... rozwiń
Avatar
były LAS / 21 kwietnia 2013 o 10:55
0
kolego masz racje też tam robiłem, starałem się, chciałem tam pracować nawet jak kasa śmieszna zwolnili mnie z dnia na dzień bo taka daja umowe ze bez podania przyczyny cię mogą zwolnić pozwalniali ludzi i za jakiś czas znowu przyjmowali nie rozumię tego?????????????????? więc kolego zapewne pracowałeś tam po mnie heheh i juz nie pracujesz ale beda nastepni bo wiadomo jaka jest sytuacja w lublinie i jakie bezrobocie
Avatar
zwolniony ale zadowolony:) / 21 kwietnia 2013 o 10:45
0
TO są jakieś kpiny SULZER bedzie miał nowa siedzibe a czemu nie napiszą ile ludzi zwolnili z pracy z dnia na dzień "robiłeś od 6 a za dziesięć 14 dostawali ludzie wypowiedzenia" jakos to nikogo nie interesowało i to nie byli ludzie z rocznym doswiadczeniem tylko np: 10-cio letnim inni sami sie pozwalniali bo nie mogli już psychicznie wytrzymać mobingu jaki firma im dawała na codzień czemu nie napiszecie ze nikt tam nie przestrzeba BHP a norm jest tam masa tylko dla przykrywki. Wpada instepkcja pracy to zaraz sa naklejki ze hałas ze zapylenie i jest wszystko Ok , swiadczy to tez o tym kto pracuje w tej niby inspekcji i sobie dorabia do wypłaty bo żadne normy tam sie nie trzymają, ale na papierkach wszystko jest OK:) co do pana króla to niezły cwaniaczek poustawial swoich znajomych na stanowiskach i jest spoko sami nic nie robią a wymagają od ludzi cudów, majsty wiadomo znajomki lub ci co ogon podwinie i ludzi ma za nic a sami chodza z głowani do góry:), szef produkcji ledwo zdał mature a w kotroli ludzie po politechnice działu mechanicznego mgr inż ale co tam nie ma pleców masz robić i zamknąc jadaczke:) Co do panów inżynierów to polowa jest oczywiscie po znajoimości po ochronie środowiska po UP:) ale co tam.Teraz przejde do płac:) teraz chyba zaczynasz od 1600 PLN na umowe dwie zmiany :warunków szkodliwych nie ma hehe oni tak myślą ale idz i sie przekonasz przy robocie jak wygląda szlifowana turbina "nierdzewka:)" chcesz podwyżki zapomnij nie ma opcji raz na rok dostaniesz na reke 60 pln lub 9 pln:)hhehe. i nie jest wymyslone przeze mnie tylko pracownicy w tym roku nawet dostali tyle kasiory a pan król i jego badna zarabiaja i podwyzki maja w tysiącach:) ludzie co robia tam 10 lat lub wiecej maja na reke okolo 2600 pln ludzie sa bez wykształcenia tylko po podstawowce:) ale niektórzy maja szacunek do innego człowieka nie wszyscy:) po ostatnich rozmowach z kolegami którzy tam jeszcze zostali mówia ze sami nie są pewni czy nie beda zwolnieni bo nikt tam z z nimi sie nie liczy a tu nagle piszecie że sie hala na mełgiewskiej robi heheh firma PATOLOGIA nic więcej.
TO są jakieś kpiny SULZER bedzie miał nowa siedzibe a czemu nie napiszą ile ludzi zwolnili z pracy z dnia na dzień "robiłeś od 6 a za dziesięć 14 dostawali ludzie wypowiedzenia" jakos to nikogo nie interesowało i to nie byli ludzie z rocznym doswiadczeniem tylko np: 10-cio letnim inni sami sie pozwalniali bo nie mogli już psychicznie wytrzymać mobingu jaki firma im dawała na codzień czemu nie napiszecie ze nikt tam nie przestrzeba BHP a norm jest tam masa tylko dla przykrywki. Wpada instepkcja pracy to zaraz sa naklejki ze hała... rozwiń
Avatar
Marian Koniuszko / 20 kwietnia 2013 o 21:00
0
Robi sie gorąco w rejonie lotniska.
Sulzer, ABM, Augusta, Koreanczycy w dawnym Daewoo, Konsorcjum montujace trolejbusy, Norwegowie z elektrocieplownią, Galeria outletowa i to pewnie nie koniec...
W końcu w Lublinie coś naprawde się dzieje!
Avatar
Nc+ / 20 kwietnia 2013 o 18:58
0
Brawo wikana, brawo orion - sciagneli do Lublina powaznych inwestorow!
Avatar
ktoś / 20 kwietnia 2013 o 18:51
0
[url="http://facet.wp.pl/kat,1034185,title,Im-jestes-glupszy-tym-bardziej-pasujesz-do-korporacji,wid,15510167,wiadomosc.html"]http://facet.wp.pl/k...,wiadomosc.html[/url]
Avatar
n / 20 kwietnia 2013 o 17:23
0
A jeszcze Norwegowie ze swoja elektrociepłownią na słomę za Castoramą iiiii...... jest O.K.
Avatar
Seba / 20 kwietnia 2013 o 15:46
0
Jakby Sulzer i te niemieckie silniki wyppaliły plus Świdnik nowy kontrakt na helikoptery dla wojska plus koreańczycy w starym daewoo to jeszcze by ten rynek jakoś wyglądał. W końcu tę galerię ktoś musi utrzymać.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 57 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!