Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2013 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Na ulicach Lublina coraz ciaśniej. Przybyło 6,5 tys. samochodów

0 22 A A
Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. (Dorota Awiorko-Klimek)
Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. (Dorota Awiorko-Klimek)

Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. Tylko w mijającym roku w mieście przybyło ponad 6,5 tysiąca nowych pojazdów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W mijającym 2013 roku liczba samochodów zarejestrowanych w Lublinie wzrosła z ponad 211 tys. do blisko 218 tys.

– Największą popularnością cieszyły się volkswageny. Samochodów tej marki przybyło w naszym mieście ponad 1700. Zanotowaliśmy także 1400 rejestracji renault oraz 1300 opli. Lublinianie lubią także peugeoty, skody i fordy. Zarejestrowaliśmy po blisko 900 samochodów z każdej z tych marek – wylicza Michał Kmieć, analityk w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Lublin.

Te preferencje nie zmieniają się od lat. Z lubelską rejestracją jeżdżą głownie volkswageny, renault, skody, fordy i oraz peugeoty. Ale zdarzają się również perełki. – Z naszych danych wynika, że mieszkańcy Lublina są posiadaczami dwóch bentleyów, trzech maserati, czterech ferrari, pięciu buicków oraz siedmiu rolls royców. Część z nich to auta zabytkowe, co najmniej 25-letnie. Część to nowsze modele – dodaje Michał Kmieć.

A skoro już o luksusowych autach mowa, to warto dodać, że lublinianie nie gardzą ekskluzywnymi autami. Zwłaszcza tymi niemieckimi. – W minionym roku najdroższe auto kupione w naszym salonie to model 750 xD. Nabywca zapłacił za ten samochód blisko 700 tys. zł – mówi Paweł Waligórski, kierownik działu marketingu w lubelskim salonie BMW Best Auto.
Natomiast w salonie mercedesa za najdroższe sprzedane auto zapłacono blisko 520 tys. zł. – Był to model GL AMG – mówi Agnieszka Błaziak, specjalista ds. marketingu w salonie Lenartowicz Mercedes. Auto było wyposażone we wszystko, co może sobie kierowca wymarzyć. – Jak nawigacja reagująca na komendy głosowe czy system kamer 360 stopni, pokazujący obraz wokół samochodu – dodaje Błaziak.

Co lubią złodzieje

Volkswageny, fiaty, fordy i mazdy – auta tych marek ginęły najczęściej na terenie naszego województwa w 2012 roku. łącznie w ubiegłym roku w Lubelskiem skradziono 258 samochodów. Mijającego roku policja jeszcze nie podsumowała.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
można se pomarzyć / 30 grudnia 2013 o 19:26
0

Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast


Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bardzo kupisz używanej, bo jest to za dobre auto, aby ktoś kilkuletnie zdecydowal się sprzedawać. Chyba, że ma strzaskaną i "wyczerowaną" na nowo przez mechanika-magika, wtedy możliwe, że ją sprzeda. W komisie przy salonie Renówki na ul.Lwowskiej jest Dżezówka za niecałe 40 tys.zł -ale czemu tak tanio ? Chyba jakaś kombinowana...

Tak więc rynek używanych Hond czy Toyot jest jak najbardziej zrozumiały: bo są to za dobre auta.

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bard... rozwiń

Avatar
dihdodihdiod / 30 grudnia 2013 o 18:45
0

Dzisiejszy dzień jest przykładem jak już mocno przeciążone są miejskie arterie. Dziś ok. 14:00 stała Głęboka w jedną stronę, Uniwersytecka, Popiełuszki i inne - a mamy dzień między świętami, gdzie i tak ruch jest mniejszy.

Zobaczycie co się zacznie na wiosnę.

Avatar
frankofill / 30 grudnia 2013 o 17:57
0

RENAULT UBER ALLES !!!

Avatar
fr / 30 grudnia 2013 o 16:40
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki deb***u!!!!!

Jeśli do mnie pijesz, to nie trafiłeś. Ja bardzo bym chciał, żeby wszystkie nowe (nowo zarejestrowane) były z salonu, ale niestety tak nie jest.

Avatar
passat 2003 rok :) / 30 grudnia 2013 o 15:55
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki debilu!!!!!

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0

A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0
A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.
Avatar
gd / 30 grudnia 2013 o 15:47
0

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

A ja rękami i nogami takie kretyńskie pomysły będę deptał.

Ludzie decydując sie na mieszkanie w mieście, decydują się nie tylko na bliskość sklepu czy szkoły ale również towarzyszący miasu hałas i smog !! A co do "winietki" to ludziom na wsi bu się przydała, oni przecież zatruwają wiejskie powietrze !!

Avatar
kriss / 30 grudnia 2013 o 15:29
0

W Urzędzie przy rejestracji powinni zadawać obowiązkowo pytania:
-Czy ma Pan/i opłacone indywidualne miejsce parkingowe przy miejscu zamieszkania i ewentualnie miejscu pracy?
-Czy będzie Pan/i dojeżdżała do pracy i opłacił/a Pan/i już vinietę miejską za zanieczyszczenie powietrza spalinami i hałasem?

Teoretycznie w koszcie paliwa jest jakiś procent pieniędzy, który powinien być przeznaczany na remonty dróg, ale ile otrzymują z tego samorządy?

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

rozwiń
Avatar
lop / 30 grudnia 2013 o 14:10
0

a podobno taka bida w mieście...

Avatar
można se pomarzyć / 30 grudnia 2013 o 19:26
0

Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast


Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bardzo kupisz używanej, bo jest to za dobre auto, aby ktoś kilkuletnie zdecydowal się sprzedawać. Chyba, że ma strzaskaną i "wyczerowaną" na nowo przez mechanika-magika, wtedy możliwe, że ją sprzeda. W komisie przy salonie Renówki na ul.Lwowskiej jest Dżezówka za niecałe 40 tys.zł -ale czemu tak tanio ? Chyba jakaś kombinowana...

Tak więc rynek używanych Hond czy Toyot jest jak najbardziej zrozumiały: bo są to za dobre auta.

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bard... rozwiń

Avatar
dihdodihdiod / 30 grudnia 2013 o 18:45
0

Dzisiejszy dzień jest przykładem jak już mocno przeciążone są miejskie arterie. Dziś ok. 14:00 stała Głęboka w jedną stronę, Uniwersytecka, Popiełuszki i inne - a mamy dzień między świętami, gdzie i tak ruch jest mniejszy.

Zobaczycie co się zacznie na wiosnę.

Avatar
frankofill / 30 grudnia 2013 o 17:57
0

RENAULT UBER ALLES !!!

Avatar
fr / 30 grudnia 2013 o 16:40
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki deb***u!!!!!

Jeśli do mnie pijesz, to nie trafiłeś. Ja bardzo bym chciał, żeby wszystkie nowe (nowo zarejestrowane) były z salonu, ale niestety tak nie jest.

Avatar
passat 2003 rok :) / 30 grudnia 2013 o 15:55
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki debilu!!!!!

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0

A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0
A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.
Avatar
gd / 30 grudnia 2013 o 15:47
0

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

A ja rękami i nogami takie kretyńskie pomysły będę deptał.

Ludzie decydując sie na mieszkanie w mieście, decydują się nie tylko na bliskość sklepu czy szkoły ale również towarzyszący miasu hałas i smog !! A co do "winietki" to ludziom na wsi bu się przydała, oni przecież zatruwają wiejskie powietrze !!

Avatar
kriss / 30 grudnia 2013 o 15:29
0

W Urzędzie przy rejestracji powinni zadawać obowiązkowo pytania:
-Czy ma Pan/i opłacone indywidualne miejsce parkingowe przy miejscu zamieszkania i ewentualnie miejscu pracy?
-Czy będzie Pan/i dojeżdżała do pracy i opłacił/a Pan/i już vinietę miejską za zanieczyszczenie powietrza spalinami i hałasem?

Teoretycznie w koszcie paliwa jest jakiś procent pieniędzy, który powinien być przeznaczany na remonty dróg, ale ile otrzymują z tego samorządy?

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

rozwiń
Avatar
lop / 30 grudnia 2013 o 14:10
0

a podobno taka bida w mieście...

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przed świętami. Koncert i jarmark w Białej Podlaskiej
20 grudnia 2018, 17:30

Przed świętami. Koncert i jarmark w Białej Podlaskiej 0 0

Świąteczny koncert i Jarmark Bożonarodzeniowy, to przedświąteczne atrakcje dla mieszkańców Białej Podlaskiej.

Tajemnicze paczki na płocie, na miejscu pracują saperzy. Zablokowana obwodnica Lublina
PILNE
galeria

Tajemnicze paczki na płocie, na miejscu pracują saperzy. Zablokowana obwodnica Lublina 36 8

Sześć podejrzanych paczek na płocie znaleźli policjanci przy drodze między obwodnicą Lublina, a ul. Piasecką w Świdniku. Istnieje podejrzenie, że mogą to być materiały wybuchowe.

Sportowiec Roku - nominowani: Aleksandra Tecław i Iwona Podkościelna. Chcą kolejnych sukcesów

Sportowiec Roku - nominowani: Aleksandra Tecław i Iwona Podkościelna. Chcą kolejnych sukcesów 0 0

Aleksandra Tecław i Iwona Podkościelna kandydują na Sportowca Roku 2018. Cyklistki Hetmana Lublin w minionym roku wywalczyły dwa brązowe medale mistrzostw świata. Ich prawdziwym celem są jednak Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio

Biała Podlaska: Miasto zrywa umowę z wykonawcą przebudowy stadionu

Biała Podlaska: Miasto zrywa umowę z wykonawcą przebudowy stadionu 0 1

Miasto ostatecznie zrywa umowę z wykonawcą przebudowy stadionu. Główny powód to opóźnienia w pracach budowlanych.

Przeciętny start Mateusza Lutego w Pucharze Europy w Konigssee

Przeciętny start Mateusza Lutego w Pucharze Europy w Konigssee 0 0

Mateusz Luty znacznie lepiej spisał się w dwójkach niż w czwórkach. Pilot AZS Lublin w czwartek ukończył rywalizację na 9 miejscu, a dzień później był 7

Fani lubelskiego żużla obdarowali potrzebujące dzieci prezentami [zdjęcia]
galeria

Fani lubelskiego żużla obdarowali potrzebujące dzieci prezentami [zdjęcia] 0 0

Sympatycy Speed Car Motoru Lublin lubią nie tylko żużel. Mają też smykałkę do pomagania innym – obdarowali dzieci z domów dziecka górą prezentów. Wszystko w ramach akcji „Żużlowcy dzieciom”

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2018. Czego dotyczyły zadania na języku polskim?
zdjęcia
galeria

Próbny Egzamin Ósmoklasisty 2018. Czego dotyczyły zadania na języku polskim? 6 1

Rozprawka, opowiadanie i „Quo vadis” jako główna lektura – z tym musieli zmierzyć się uczniowie ósmych klas szkół podstawowych na próbnym egzaminie z języka polskiego. Następne w kolejności są matematyka oraz język obcy

Na Czarciej Łapie pojawiła się rękawiczka. Wiemy czyja to sprawka [zdjęcia]
galeria

Na Czarciej Łapie pojawiła się rękawiczka. Wiemy czyja to sprawka [zdjęcia] 0 5

Po mikołajkowych czapeczkach kolejna grudniowa instalacja grupy Bombardowanie włóczką. – Podjęłyśmy tę rękawicę – donoszą autorki 

DRONMAT - usługi bezzałogowcami, filmowanie z drona

DRONMAT - usługi bezzałogowcami, filmowanie z drona 0 0

DRONMAT to lubelska firma działająca w branży bezzałogowych statków powietrznych. Jej oferta dotyczy usług wykonywanych dronami. To m.in. filmy oraz zdjęcia z powietrza, filmowe i zdjęciowe materiały reklamowe dla szerokiego grona odbiorców, materiały dokumentacyjne oraz inspekcje

Zły stan powietrza w Lublinie. Lepiej ograniczyć aktywność na dworze

Zły stan powietrza w Lublinie. Lepiej ograniczyć aktywność na dworze 61 20

Od poniedziałkowego wieczora utrzymuje się zły stan powietrza w Lublinie.

Cudem uniknęli śmierci, stracili dom w pożarze. Dzięki pomocy ludzi udało się postawić nowy

Cudem uniknęli śmierci, stracili dom w pożarze. Dzięki pomocy ludzi udało się postawić nowy 42 4

Rodzina z Wronowa (gm. Końskowola) cudem uniknęła śmierci uciekając z płonącego budynku tuż przed eksplozją butli gazowej. Dom został zniszczony, ale dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach udało się postawić nowy

Koncert w CK: Jerzy Małek Black Sheep
12 stycznia 2019, 20:00

Koncert w CK: Jerzy Małek Black Sheep 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 12 stycznia o godz. 19 na scenie Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) wystąpi Jerzy Małek z projektem Black Sheep.

Stand-up: Zbychu Grabowski w Puławach
22 grudnia 2018, 19:00

Stand-up: Zbychu Grabowski w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-upowy występ komika Zbycha Grabowskiego, który odbędzie się 22 grudnia o godz. 19.

Znana instagramerka zarabia rozbierając się na "kamerkach". Co z jej dzieckiem?
film

Znana instagramerka zarabia rozbierając się na "kamerkach". Co z jej dzieckiem? 33 9

Kilka miesięcy temu pokazaliśmy historię popularnej instagramerki Oliwii P. Jej mąż Mariusz P. ujawnił nagrania, na których słychać, jak kobieta krzyczy na córkę i grozi, że zrobi jej krzywdę. Mimo dwóch toczących się postępowań, wzajemnych oskarżeń i walki o dziecko, para znów mieszka razem. Internauci odkryli, że małżonkowie zaczęli działać na tzw. kamerkach erotycznych, w ten sposób zarabiając pieniądze.

Chleb i wino. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Zajrzeliśmy do środka [zdjęcia]
galeria

Chleb i wino. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Lublina. Zajrzeliśmy do środka [zdjęcia] 28 12

Kapucyńska 2 to nowy adres na kulinarnej mapie Lublina. „Chleb i wino” to wspólna inicjatywa Piekarni Europiek i słynącej z długich kolejek po lody Cukierni Bosko. Powstało miejsce, w którym można smacznie zjeść, kupić coś wyjątkowego i niebanalnie spędzić czas.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!