Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2013 r.
20:18
Edytuj ten wpis

Na ulicach Lublina coraz ciaśniej. Przybyło 6,5 tys. samochodów

0 22 A A
Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. (Dorota Awiorko-Klimek)
Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. (Dorota Awiorko-Klimek)

Mieszkańcy Lublina są właścicielami 218 tys. aut. Tylko w mijającym roku w mieście przybyło ponad 6,5 tysiąca nowych pojazdów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W mijającym 2013 roku liczba samochodów zarejestrowanych w Lublinie wzrosła z ponad 211 tys. do blisko 218 tys.

– Największą popularnością cieszyły się volkswageny. Samochodów tej marki przybyło w naszym mieście ponad 1700. Zanotowaliśmy także 1400 rejestracji renault oraz 1300 opli. Lublinianie lubią także peugeoty, skody i fordy. Zarejestrowaliśmy po blisko 900 samochodów z każdej z tych marek – wylicza Michał Kmieć, analityk w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Lublin.

Te preferencje nie zmieniają się od lat. Z lubelską rejestracją jeżdżą głownie volkswageny, renault, skody, fordy i oraz peugeoty. Ale zdarzają się również perełki. – Z naszych danych wynika, że mieszkańcy Lublina są posiadaczami dwóch bentleyów, trzech maserati, czterech ferrari, pięciu buicków oraz siedmiu rolls royców. Część z nich to auta zabytkowe, co najmniej 25-letnie. Część to nowsze modele – dodaje Michał Kmieć.

A skoro już o luksusowych autach mowa, to warto dodać, że lublinianie nie gardzą ekskluzywnymi autami. Zwłaszcza tymi niemieckimi. – W minionym roku najdroższe auto kupione w naszym salonie to model 750 xD. Nabywca zapłacił za ten samochód blisko 700 tys. zł – mówi Paweł Waligórski, kierownik działu marketingu w lubelskim salonie BMW Best Auto.
Natomiast w salonie mercedesa za najdroższe sprzedane auto zapłacono blisko 520 tys. zł. – Był to model GL AMG – mówi Agnieszka Błaziak, specjalista ds. marketingu w salonie Lenartowicz Mercedes. Auto było wyposażone we wszystko, co może sobie kierowca wymarzyć. – Jak nawigacja reagująca na komendy głosowe czy system kamer 360 stopni, pokazujący obraz wokół samochodu – dodaje Błaziak.

Co lubią złodzieje

Volkswageny, fiaty, fordy i mazdy – auta tych marek ginęły najczęściej na terenie naszego województwa w 2012 roku. łącznie w ubiegłym roku w Lubelskiem skradziono 258 samochodów. Mijającego roku policja jeszcze nie podsumowała.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
można se pomarzyć / 30 grudnia 2013 o 19:26
0

Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast


Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bardzo kupisz używanej, bo jest to za dobre auto, aby ktoś kilkuletnie zdecydowal się sprzedawać. Chyba, że ma strzaskaną i "wyczerowaną" na nowo przez mechanika-magika, wtedy możliwe, że ją sprzeda. W komisie przy salonie Renówki na ul.Lwowskiej jest Dżezówka za niecałe 40 tys.zł -ale czemu tak tanio ? Chyba jakaś kombinowana...

Tak więc rynek używanych Hond czy Toyot jest jak najbardziej zrozumiały: bo są to za dobre auta.

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bard... rozwiń

Avatar
dihdodihdiod / 30 grudnia 2013 o 18:45
0

Dzisiejszy dzień jest przykładem jak już mocno przeciążone są miejskie arterie. Dziś ok. 14:00 stała Głęboka w jedną stronę, Uniwersytecka, Popiełuszki i inne - a mamy dzień między świętami, gdzie i tak ruch jest mniejszy.

Zobaczycie co się zacznie na wiosnę.

Avatar
frankofill / 30 grudnia 2013 o 17:57
0

RENAULT UBER ALLES !!!

Avatar
fr / 30 grudnia 2013 o 16:40
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki deb***u!!!!!

Jeśli do mnie pijesz, to nie trafiłeś. Ja bardzo bym chciał, żeby wszystkie nowe (nowo zarejestrowane) były z salonu, ale niestety tak nie jest.

Avatar
passat 2003 rok :) / 30 grudnia 2013 o 15:55
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki debilu!!!!!

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0

A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0
A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.
Avatar
gd / 30 grudnia 2013 o 15:47
0

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

A ja rękami i nogami takie kretyńskie pomysły będę deptał.

Ludzie decydując sie na mieszkanie w mieście, decydują się nie tylko na bliskość sklepu czy szkoły ale również towarzyszący miasu hałas i smog !! A co do "winietki" to ludziom na wsi bu się przydała, oni przecież zatruwają wiejskie powietrze !!

Avatar
kriss / 30 grudnia 2013 o 15:29
0

W Urzędzie przy rejestracji powinni zadawać obowiązkowo pytania:
-Czy ma Pan/i opłacone indywidualne miejsce parkingowe przy miejscu zamieszkania i ewentualnie miejscu pracy?
-Czy będzie Pan/i dojeżdżała do pracy i opłacił/a Pan/i już vinietę miejską za zanieczyszczenie powietrza spalinami i hałasem?

Teoretycznie w koszcie paliwa jest jakiś procent pieniędzy, który powinien być przeznaczany na remonty dróg, ale ile otrzymują z tego samorządy?

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

rozwiń
Avatar
lop / 30 grudnia 2013 o 14:10
0

a podobno taka bida w mieście...

Avatar
można se pomarzyć / 30 grudnia 2013 o 19:26
0

Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast


Po markach widać że Lublin to biedota wszystkie te auta to max 20 tys za model najczęściej koło 10-13 tys. Wystarczy pochodzić po komisach tam nic nie ma nie mówiąc o pseudo giełdzie, która przypomina szrotowisko.

W Lublinie bardzo brakuje aut w przedziale 25-35 tys w zależności od marki 4-8 letnich.

Kupienie Mazdy 3, Hondy Jazz, Toyoty Corolli/Auris lub Verso, Mitsubisi Lancer..A mówimy nie o zajechanym złomie ale o autach plus minus z przebiegiem 80-120 tys/ serwisowanych z niewielkimi otarciami, pęknięciami.

Tu lubelski rynek nie istnieje. Japońca trzeba kupować w Wawie lub dalej. Nie zrozumiały jest brak używanych samochodów z gwarancją głównie w Toyocie czy Hondzie. A potem masa Hond Jazz czy Toyot Corolli/Auris jeździ na plastikach z innych miast

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bardzo kupisz używanej, bo jest to za dobre auto, aby ktoś kilkuletnie zdecydowal się sprzedawać. Chyba, że ma strzaskaną i "wyczerowaną" na nowo przez mechanika-magika, wtedy możliwe, że ją sprzeda. W komisie przy salonie Renówki na ul.Lwowskiej jest Dżezówka za niecałe 40 tys.zł -ale czemu tak tanio ? Chyba jakaś kombinowana...

Tak więc rynek używanych Hond czy Toyot jest jak najbardziej zrozumiały: bo są to za dobre auta.

Tu jesteś trochę w błędzie. Ostatnio jestem trochę zorientowany w samochodach Honda i Toyota. Kupiłem sobie kilka tygodni temu nowiutką Hondę Dżezówkę -i powiem szczerze, że Toyoty i Hondy idą "jak swieże bułeczki". W ostatnich tygodniach wiele razy bywałem w salonach Toyota oraz Honda obok Tesco (nawet i dzisiaj). Więc gdzie tu "bieda"? Dodam jeszcze, że nie jestem nowobogacki, lecz potrafiący liczyć pieniądze -a to jest szalona różnica! Z Hondą Dżezówką ogólnie są problemy -bo było więcej chetnych niż aut. Poza tym: Hondy Jazz nie bard... rozwiń

Avatar
dihdodihdiod / 30 grudnia 2013 o 18:45
0

Dzisiejszy dzień jest przykładem jak już mocno przeciążone są miejskie arterie. Dziś ok. 14:00 stała Głęboka w jedną stronę, Uniwersytecka, Popiełuszki i inne - a mamy dzień między świętami, gdzie i tak ruch jest mniejszy.

Zobaczycie co się zacznie na wiosnę.

Avatar
frankofill / 30 grudnia 2013 o 17:57
0

RENAULT UBER ALLES !!!

Avatar
fr / 30 grudnia 2013 o 16:40
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki deb***u!!!!!

Jeśli do mnie pijesz, to nie trafiłeś. Ja bardzo bym chciał, żeby wszystkie nowe (nowo zarejestrowane) były z salonu, ale niestety tak nie jest.

Avatar
passat 2003 rok :) / 30 grudnia 2013 o 15:55
0

Jak żeś taki bogaty to sobie kup w salonie i nie krytykuj ludzi których na takie auta stać nowobogacki debilu!!!!!

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0

A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.

Avatar
WuJo / 30 grudnia 2013 o 15:49
0
A może większym problemem są samochody spoza Lublina? Proszę tylko zaobserwować ile samochodów każdego rana wjeżdża do miasta. Kierowcy "zagraniczni" głośno dopominają się o tanie parkingi, tanie bilety komunikacji miejskiej itp. Dlaczego to mieszkaniec Lublina ma finansować takie potrzeby, skoro ci ludzie płacą swoje podatki w sąsiednich gminach a dodatkowo ograniczają możliwości zatrudnienia tubylcom? Przykład idzie z góry - patrz Zarząd Miasta.
Avatar
gd / 30 grudnia 2013 o 15:47
0

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

A ja rękami i nogami takie kretyńskie pomysły będę deptał.

Ludzie decydując sie na mieszkanie w mieście, decydują się nie tylko na bliskość sklepu czy szkoły ale również towarzyszący miasu hałas i smog !! A co do "winietki" to ludziom na wsi bu się przydała, oni przecież zatruwają wiejskie powietrze !!

Avatar
kriss / 30 grudnia 2013 o 15:29
0

W Urzędzie przy rejestracji powinni zadawać obowiązkowo pytania:
-Czy ma Pan/i opłacone indywidualne miejsce parkingowe przy miejscu zamieszkania i ewentualnie miejscu pracy?
-Czy będzie Pan/i dojeżdżała do pracy i opłacił/a Pan/i już vinietę miejską za zanieczyszczenie powietrza spalinami i hałasem?

Teoretycznie w koszcie paliwa jest jakiś procent pieniędzy, który powinien być przeznaczany na remonty dróg, ale ile otrzymują z tego samorządy?

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

Rękami i nogami podpisuję się pod tym pomysłem!

rozwiń
Avatar
lop / 30 grudnia 2013 o 14:10
0

a podobno taka bida w mieście...

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert w Domu Słów: Mazut, Palcolor i TPPS 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Domu Słów (ul. Żmigród 1 / Królewska 17) odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Mazut, Palcolor i TPPS.

Odnowiony ford mustang galopuje z emocjami

Odnowiony ford mustang galopuje z emocjami 0 0

Brak mu ogłady, ale swą pierwotną dzikością potrafi czarować. Odnowiony ford mustang wciąga, jak seks. Po pierwszym razie trudno zapomnieć. I to na długie lata.

Pół gminy bez czystej wody. W wodociągu wykryto groźne bakterie
Alarm 24

Pół gminy bez czystej wody. W wodociągu wykryto groźne bakterie 9 0

Blisko 2 tysiące mieszkańców gminy Janowiec ma problem z wodą. W dwóch wodociągach wykryto bakterie z grupy coli i enterokoków. – Informacja o skażeniu wody poszła za późno. Pojawiła się dopiero w poniedziałek, a przez cały weekend piliśmy wodę! – denerwują się mieszkańcy, którzy poinformowali nas o sprawie.

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek „Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko”

Jerzy Vetulani, Maria Mazurek „Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko” 0 0

Trochę wstyd, ale zanim sięgnąłem po tę książkę, wydaną już po śmierci Jerzego Vetulaniego, nie miałem pojęcia jak ciekawy naukowcem był profesor. Zagłębiając się w lekturę tym bardziej byłem zaskoczony: jak bezpośrednio, bez niepotrzebnych niedomówień ale i jak pięknie można mówić o seksie. Jednej z najpiękniejszych rzeczy jaka nas w życiu spotyka.

Święto Marii w Domu Kuncewiczów w Kazimierzu Dolnym
18 sierpnia 2018, 15:00

Święto Marii w Domu Kuncewiczów w Kazimierzu Dolnym 0 0

W dniach 18-19 sierpnia w oddziale Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym - Dom Kuncewiczów, odbędzie się święto Marii Kuncewiczowej. Organizatorzy szykują atrakcje, a wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

Lubelskie: Kierowcy się niecierpliwią, dlaczego ekspresowa S12 jeszcze nie została otwarta?
Alarm 24
film

Lubelskie: Kierowcy się niecierpliwią, dlaczego ekspresowa S12 jeszcze nie została otwarta? 27 0

Nadal nie znamy terminu oddania do użytku 12 kilometrów S12. W czwartek na miejsce po raz kolejny przyjadą inspektorzy z wojewódzkiego nadzoru. Wtedy zapadnie decyzja o ewentualnym warunkowym dopuszczeniu trasy do ruchu.

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku
12 października 2018, 16:00

Festiwal Fantastyki Falkon 2018 tym razem w październiku 3 0

Co Gdzie Kiedy. Nie w listopadzie, jak dotychczas, ale w październiku odbędzie się XIX edycja Festiwalu Fantastyki Falkon. Nie zmieni się lokacja - tradycyjnie impreza dla miłośników fantastyki odbędzie się w siedzibie Targów Lublin.

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza

Dwie nowe siłownie całodobowe powstaną w Lublinie. Zmiany w Lublin Plaza 39 2

Już w październiku zakończą się prace w Centrum Handlowym Plaza. Zmieni się układ pasażu. Przybędzie też nowe wejście. Jedną ze zmian będzie otwarcie nowej, całodobowej siłowni. Ale to nie jedyne centrum handlowe w Lublinie, gdzie otwiera się tego typu klub.

Ludzkie szczątki znaleziono na budowie drogi. Pochówek po 155 latach

Ludzkie szczątki znaleziono na budowie drogi. Pochówek po 155 latach 1 1

Jeszcze wiosną ubiegłego roku w rejonie Żyrzyna drogowcy modernizujący tamtejszy odcinek krajowej „siedemnastki” natknęli się na ludzkie szczątki. W związku z tym, że byli to carscy żołnierze, wojewoda lubelski podjął wstępną decyzję o pochowaniu ich na wojennym cmentarzu w Pokrówce pod Chełmem.

Feral Rite w Próba Cafe
17 sierpnia 2018, 22:00

Feral Rite w Próba Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. Mieszcząca się w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) Próba Cafe zaprasza na koncert duety Feral Rite, który odbędzie się 17 sierpnia o godz. 22.

Dramat w Darłówku nad Bałtykiem. Fala porwała trójkę dzieci, znaleziono tylko chłopca [wideo]
film

Dramat w Darłówku nad Bałtykiem. Fala porwała trójkę dzieci, znaleziono tylko chłopca [wideo] 118 2

Dramatyczna akcja ratunkowa w Darłówku nad Bałtykiem. Fala morska porwała trójkę rodzeństwa.

Nadal nie znaleziono 49-latka z Lublina. ITAKA włącza się do poszukiwań

Nadal nie znaleziono 49-latka z Lublina. ITAKA włącza się do poszukiwań 140 1

Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na prośbę rodziny i we współpracy z policją, prowadzi poszukiwania zaginionego Adama Zenona Łebkowskiego z Lublina.

W środę rusza nowy sezon IV ligi. Kto zagrozi Hetmanowi Zamość?

W środę rusza nowy sezon IV ligi. Kto zagrozi Hetmanowi Zamość? 9 1

Nietypowo, bo w środku tygodnia rozpocznie się sezon 2018/2019. Wielkim faworytem do wygrania ligi jest Hetman Zamość. Drużyna Jacka Ziarkowskiego dokonała solidnych wzmocnień, a na dodatek wydaje się, że nie ma tak mocnych rywali, jakimi w ostatnich latach były: Chełmianka i Stal Kraśnik

Agata Fisz po raz czwarty chce być prezydentem Chełma. W planach „miejski skuter elektryczny”

Agata Fisz po raz czwarty chce być prezydentem Chełma. W planach „miejski skuter elektryczny” 8 16

Kiedy politycy rekomendowali kolejnych kandydatów na stanowisko prezydenta Chełma, Agata Fisz, która sprawuje tę funkcję już trzecią kadencję, zachowywała milczenie. Przerwała je dopiero w ostatni piątek, kiedy znane były już nazwiska trzech jej rywali.

Warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w DDK Węglin
1 września 2018, 0:00

Warsztaty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) ogłosił listę warsztatów i zajęć, które odbywać się będą w placówce w nowym sezonie kulturalnym od września. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie w ofercie coś dla siebie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!