Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2013 r.
20:05
Edytuj ten wpis

Nadal czekamy na loty do Mediolanu

Autor: Zdjęcie autora (MAG)
0 26 A A
Zainteresowanie pasażerów połączeniem Lublin–Gdańsk przerosło oczekiwania Eurolotu (Jacek Świerczyńs
Zainteresowanie pasażerów połączeniem Lublin–Gdańsk przerosło oczekiwania Eurolotu (Jacek Świerczyńs

Wciąż nie wiadomo, kiedy Eurolot uruchomi zapowiadane połączenie z Mediolanem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zgodnie z wcześniejszymi informacjami to połączenie zaistnieje w zimowej siatce – mówi Anna Rusajczyk, rzecznik Eurolotu. – Nie mogę jednak odpowiedzieć, czy będzie to jeszcze przed końcem 2013 roku. Sezon zimowy kończy się 27 marca i na pewno przed tą datą uruchomimy połączenie z Mediolanem.

O nowym kierunku z lubelskiego portu prezes Eurolotu poinformował w Lublinie na początku września. – Zainteresowanie pasażerów połączeniem Lublin–Gdańsk przerosło nasze oczekiwania. Pokazuje potencjał regionu lubelskiego i stąd nasze przekonanie, że warto tu otwierać nowe połączenia – mówił Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

– Pierwsze połączenie, które chcemy uruchomić już w sezonie zimowym będzie z Mediolanem. Szczegóły podamy wkrótce.

Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy, a zapowiadane szczegóły nie są wciąż znane. – Wiemy jedynie, że do Mediolanu polecimy w sezonie zimowym. Czekamy na kolejne informacje ze strony operatora – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Wiemy jedynie, że do Włoch polecimy Bombardierami, które mają zastąpić mniejsze ATR-y. Loty z Lublina do Mediolanu mają odbywać się dwa razy w tygodniu.

Na początku tego roku zarząd spółki informował Radę Nadzorczą, że dla lubelskiego portu priorytetowe są połączenia z Rzymem, Frankfurtem i Telawiwem. W Polsce pożądanym kierunkiem miał być Wrocław i Gdańsk. Wspomniane kierunki miały być uruchomione w tym roku. Z tych planów udało się dotąd zrealizować jedynie Gdańsk.

W tej chwili z Portu Lotniczego Lublin polecimy do Londynu (Luton, Stansted), Oslo, Dublina i Gdańska.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 10:12

 

Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :)

Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz

 
Mega :D Dzięki wielkie :)

Avatar
uk never ever / 1 grudnia 2013 r. o 23:31

chyba sobie poczekamy:(

Avatar
ekipa / 1 grudnia 2013 r. o 17:35

Najnowsze odcinki Ekipy z Warszawy Warsaw Shore za darmo bez limitu i reklam -

http://tnij.org/ekipa-shore

Avatar
sebek / 30 listopada 2013 r. o 18:58

Kiedy w końcu polecimy do Warszawy?????????????????????????

Hagahhahahhahahahahahahahahahah śmiech na sali ;D hahahhahahha

Avatar
Tadeusz Podsiadło / 28 listopada 2013 r. o 12:15

Czy nie można wziąć pod uwagę że są i będą chętni latać z Lubelszczyzny do Szkocji. Proponuje lot chociaż raz w tygodniu do Glasgow lub Edynburga, Manchesteru (Anglia), Paryża (Francja) Barcelony (Hiszpania) i Rzymu(Włochy). I kierunek lotów Kraków, Poznań, Szczecin.

Pozdrawiam

Avatar
Ewa K. / 28 listopada 2013 r. o 12:08

Co z tego że są chętni latać do Edynburga, Brukseli, Paryża, Kijowa i do Wrocławia czy Szczecina z lotniska Lublin-Świdnik  jak "kacykowie" nie planują takich połączeń. Bez poszanowania.

Avatar
Aaaaaa / 28 listopada 2013 r. o 10:40
A ja chce do Dubaju, to moze raz na kwartał bede korzystać... I jeszcze na Maltę, bo może kiedyś jeszcze raz polecę. Co za ludzie...
Avatar
Adam / 27 listopada 2013 r. o 21:38

Loty do Mediolanu ruszą 28 lutego, dziś napisał o tym portal aeronews.pl - tu macie link http://www.aeronews.pl/pl/aktualnosci/informacje-z-kraju/nowa-trasa-eurolotu-z-lublina-w-lutym-1506/

Avatar
zainteresowany / 27 listopada 2013 r. o 19:17

Mediolan na święta , Polacy czekają...

Avatar
Anna / 27 listopada 2013 r. o 17:00

Mediolan, Włochy,Londyn a co z Paryżem ????? Tam też ludzie chcą doleciec.

Avatar
Gość / 2 grudnia 2013 r. o 10:12

 

Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu.
Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :)

Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz

 
Mega :D Dzięki wielkie :)

Avatar
uk never ever / 1 grudnia 2013 r. o 23:31

chyba sobie poczekamy:(

Avatar
ekipa / 1 grudnia 2013 r. o 17:35

Najnowsze odcinki Ekipy z Warszawy Warsaw Shore za darmo bez limitu i reklam -

http://tnij.org/ekipa-shore

Avatar
sebek / 30 listopada 2013 r. o 18:58

Kiedy w końcu polecimy do Warszawy?????????????????????????

Hagahhahahhahahahahahahahahahah śmiech na sali ;D hahahhahahha

Avatar
Tadeusz Podsiadło / 28 listopada 2013 r. o 12:15

Czy nie można wziąć pod uwagę że są i będą chętni latać z Lubelszczyzny do Szkocji. Proponuje lot chociaż raz w tygodniu do Glasgow lub Edynburga, Manchesteru (Anglia), Paryża (Francja) Barcelony (Hiszpania) i Rzymu(Włochy). I kierunek lotów Kraków, Poznań, Szczecin.

Pozdrawiam

Avatar
Ewa K. / 28 listopada 2013 r. o 12:08

Co z tego że są chętni latać do Edynburga, Brukseli, Paryża, Kijowa i do Wrocławia czy Szczecina z lotniska Lublin-Świdnik  jak "kacykowie" nie planują takich połączeń. Bez poszanowania.

Avatar
Aaaaaa / 28 listopada 2013 r. o 10:40
A ja chce do Dubaju, to moze raz na kwartał bede korzystać... I jeszcze na Maltę, bo może kiedyś jeszcze raz polecę. Co za ludzie...
Avatar
Adam / 27 listopada 2013 r. o 21:38

Loty do Mediolanu ruszą 28 lutego, dziś napisał o tym portal aeronews.pl - tu macie link http://www.aeronews.pl/pl/aktualnosci/informacje-z-kraju/nowa-trasa-eurolotu-z-lublina-w-lutym-1506/

Avatar
zainteresowany / 27 listopada 2013 r. o 19:17

Mediolan na święta , Polacy czekają...

Avatar
Anna / 27 listopada 2013 r. o 17:00

Mediolan, Włochy,Londyn a co z Paryżem ????? Tam też ludzie chcą doleciec.

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Ostatnie mecze w grupie B zakończyły się bez niespodzianki. Dalej grają Anglia i USA. Pierwsza z ekip bez większych problemów ograła Walię 3:0. Drugie spotkanie pomiędzy Amerykanami i Iranem zakończyło się wynikiem 1:0, a „złotego” gola zdobył Christian Pulisić.

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów
zdjęcia
galeria

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów

Po ponad sześciu latach płk Tadeusz Nastarowicz pożegnał się z funkcją dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Od 1 grudnia będzie dowodził słynną 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich.

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia
Zdjęcia
galeria

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Lublin, które rozdano już po raz czternasty.

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Leszek Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości zostanie nowym posłem z województwa lubelskiego. Dotychczasowy radny sejmiku województwa ślubowanie złoży podczas środowego posiedzenia Sejmu.

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Maciej Z. stanie przed sądem i będzie odpowiadał za wydarzenia z jesieni 2019 roku. Wtedy właśnie rzucił się na szczeniaka o imieniu Koks.

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!