Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2012 r.
17:20
Edytuj ten wpis

Nowe apartamenty powstaną przy ul. Niecałej

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 9 A A
 (Wizualizacja)
(Wizualizacja)

W ścisłym centrum Lublina powstaną nowe mieszkania. Przy ul. Niecałej Wikana planuje postawienie dwóch budynków o łącznej powierzchni 9 tys. mkw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Projekt przygotowała pracownia MWM Architekci. Bloki będą miały zróżnicowaną liczbę kondygnacji. Na dachach zaplanowano zielone tarasy. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy rozpocznie się budowa. – Jesteśmy w stadium projektowania. Nie ma jeszcze decyzji o terminie rozpoczęcia prac – mówi Ewa Tęczak, rzecznik Wikany.

Firma realizuje w tej chwili kilka dużych projektów. Przy ul. Unickiej buduje kompleks Unicity. Powstaje tam ponad 90 mieszkań. Najtańsze kosztują 4750 zł za mkw. Niemal gotowy jest już Rupes, gmach u zbiegu Al. Racławickich i ul. Żwirki i Wigury. Oprócz biur powstały tam również trzy apartamenty. To najdroższy adres w mieście. Za metr kwadratowy trzeba zapłacić 10 tys. zł.

Mieszkania z widokiem na śródmieście powstaną również w miejscu dawnego kina Kosmos. Inwestor kończy prace projektowe. Budowa apartamentowca powinna się rozpocząć w przyszłym roku.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
klient / 28 grudnia 2012 r. o 10:08
0
Buhaha wikana moze nie dozyc konca tej budowy, stracili juz dawno plynnosc i pozyczaja pieniadze, z niecierpliwoscia czekam na raport z badania sprawozdania finansowego za rok 2012.
Avatar
Kama / 27 grudnia 2012 r. o 20:43
0
[quote name='sbac' timestamp='1356634590' post='713807']
Też już mnie męczą tę męczybuły co ględzą w kółko jaka tu bieda.... Jeszcze nie zauważyliście, że jednym się powodzi gorzej a innym lepiej? Jak się Lublin nie podoba to jazda na saksy albo do innego miasta i nie jęczeć już jak ofiary losu bo się niedobrze robi.
[/quote]

Na kredyt to każdego stać stać. Zdolność kredytoa to wspaniała sprawa przy zarobkach na rodzinę rzędu 10 tysięcy bez problemu można dostać 1 milion kredytu :-)
Avatar
sbac / 27 grudnia 2012 r. o 19:56
0
Też już mnie męczą tę męczybuły co ględzą w kółko jaka tu bieda.... Jeszcze nie zauważyliście, że jednym się powodzi gorzej a innym lepiej? Jak się Lublin nie podoba to jazda na saksy albo do innego miasta i nie jęczeć już jak ofiary losu bo się niedobrze robi.
Avatar
maks89 / 27 grudnia 2012 r. o 15:45
0
Na te apartamenty to będzie chyba tylko stać ale tylko urzędników !
Bo reszta lubelaków i tak wyjedzie zagranicę za pracą.
Zostaną tylko pociotki co mają załatwiona pracę po znajomości.

Władza nawet zrobiła im nie dawno prezent w postaci lotniska aby nie mieli za daleko.
Avatar
Marcin z pięknego Lublina / 27 grudnia 2012 r. o 14:13
0
Pani Barbaro za dużo chyba się w święta wypiło )) a Pani skąd ??? z sadurek pancernych ??)))
Avatar
Piotr / 27 grudnia 2012 r. o 14:05
0
Chcesz wiedzieć, jak wyglądają aktualne inwestycje mieszkaniowe w Lublinie i na Lubelszczyźnie? [url="http://investmap.pl/"]http://investmap.pl/inwestycje/domy,mieszkania,lubelskie,w,3,0.html[/url]
Avatar
folkatka / 27 grudnia 2012 r. o 12:33
0
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356607737' post='713679']
To chore.Trzeba być niespełna rozumu żeby płacić taki szmal za wątpliwą przyjemność mieszkania w Lublinie.
[/quote]

Nudna jesteś....
Avatar
Barbara Ubryk / 27 grudnia 2012 r. o 12:28
0
To chore.Trzeba być niespełna rozumu żeby płacić taki szmal za wątpliwą przyjemność mieszkania w Lublinie.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 12:16
0
Apartamenty w "najdzikszych" dzielnicach

adrenalina na całe życie...............
Avatar
klient / 28 grudnia 2012 r. o 10:08
0
Buhaha wikana moze nie dozyc konca tej budowy, stracili juz dawno plynnosc i pozyczaja pieniadze, z niecierpliwoscia czekam na raport z badania sprawozdania finansowego za rok 2012.
Avatar
Kama / 27 grudnia 2012 r. o 20:43
0
[quote name='sbac' timestamp='1356634590' post='713807']
Też już mnie męczą tę męczybuły co ględzą w kółko jaka tu bieda.... Jeszcze nie zauważyliście, że jednym się powodzi gorzej a innym lepiej? Jak się Lublin nie podoba to jazda na saksy albo do innego miasta i nie jęczeć już jak ofiary losu bo się niedobrze robi.
[/quote]

Na kredyt to każdego stać stać. Zdolność kredytoa to wspaniała sprawa przy zarobkach na rodzinę rzędu 10 tysięcy bez problemu można dostać 1 milion kredytu :-)
Avatar
sbac / 27 grudnia 2012 r. o 19:56
0
Też już mnie męczą tę męczybuły co ględzą w kółko jaka tu bieda.... Jeszcze nie zauważyliście, że jednym się powodzi gorzej a innym lepiej? Jak się Lublin nie podoba to jazda na saksy albo do innego miasta i nie jęczeć już jak ofiary losu bo się niedobrze robi.
Avatar
maks89 / 27 grudnia 2012 r. o 15:45
0
Na te apartamenty to będzie chyba tylko stać ale tylko urzędników !
Bo reszta lubelaków i tak wyjedzie zagranicę za pracą.
Zostaną tylko pociotki co mają załatwiona pracę po znajomości.

Władza nawet zrobiła im nie dawno prezent w postaci lotniska aby nie mieli za daleko.
Avatar
Marcin z pięknego Lublina / 27 grudnia 2012 r. o 14:13
0
Pani Barbaro za dużo chyba się w święta wypiło )) a Pani skąd ??? z sadurek pancernych ??)))
Avatar
Piotr / 27 grudnia 2012 r. o 14:05
0
Chcesz wiedzieć, jak wyglądają aktualne inwestycje mieszkaniowe w Lublinie i na Lubelszczyźnie? [url="http://investmap.pl/"]http://investmap.pl/inwestycje/domy,mieszkania,lubelskie,w,3,0.html[/url]
Avatar
folkatka / 27 grudnia 2012 r. o 12:33
0
[quote name='Barbara Ubryk' timestamp='1356607737' post='713679']
To chore.Trzeba być niespełna rozumu żeby płacić taki szmal za wątpliwą przyjemność mieszkania w Lublinie.
[/quote]

Nudna jesteś....
Avatar
Barbara Ubryk / 27 grudnia 2012 r. o 12:28
0
To chore.Trzeba być niespełna rozumu żeby płacić taki szmal za wątpliwą przyjemność mieszkania w Lublinie.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 r. o 12:16
0
Apartamenty w "najdzikszych" dzielnicach

adrenalina na całe życie...............
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Lublin. Rodzice bronią szkoły, władze miasta już oficjalnie mówią o likwidacji

Tak będzie lepiej – twierdzą miejscy urzędnicy, którzy chcą zlikwidować podstawówkę przy ul. Szkolnej, a uczniów przenieść do szkoły przy Sierocej. Oburzeni rodzice chcą, żeby Urząd Miasta wycofał się z tych planów.

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Lublin. Poszło o kobietę. Brat rzucił się z sierkierą na brata

Zakończył się proces 39-latka z Lublina oskarżonego o usiłowanie zabójstwa brata. Łukasz Z. rzucił się na niego z siekierą i uderzył mężczyznę w czoło. Powodem napaści była zazdrość o kobietę.

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Lublin. Medycy kolejny dzień na L4. Zamieszanie podczas negocjacji

Już nie tylko pacjentów z udarami i zawałami, ale też z najcięższymi urazami przyjmuje od dzisiaj SOR przy Jaczewskiego w Lublinie. Na finał rozmów pracowników z dyrekcją szpitala nadal się jednak nie zanosi i nie wiadomo kiedy oddział zacznie pracować na pełnych obrotach. Większość załogi jest na zwolnieniach lekarskich.

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Lublin. Znów są problemy z zakupem biletów. Tej nocy mogą się pojawić kolejne

Pasażerowie lubelskiej komunikacji miejskiej znowu skarżą się na problemy z zakupem biletów przez aplikację na telefon komórkowy. ZTM tłumaczy, że to nie jego wina, a zarazem… zapowiada na dzisiejszą noc kolejne utrudnienia.

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok
zdjęcia
galeria

Nowy SOR i lądowisko szpitala w Lublinie prawie gotowe. Pacjenci dopiero za rok

Niebawem Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie będzie miał SOR z lądowiskiem dla helikopterów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa wykańczanie budynku przy Staszica 16. Za rok trafią tam pierwsi pacjenci.

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Międzyrzec Podlaski. Rzucił się z nożem na byłą żonę. „Usiłowanie zabójstwa”

Sąd aresztował mężczyznę, który zaatakował byłą żonę i syna. Bliscy uciekli przed nim z domu.

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]
galeria

Puławscy wolontariusze mają dobre serca. Otrzymali nagrody [zdjęcia]

Na co dzień pomagają innym. Organizują charytatywne akcje, robią świąteczne paczki, opiekują się chorymi i niepełnosprawnymi, walczą o dobrostan zwierząt. Dzisiaj, za swoją aktywności i zaangażowanie otrzymali nagrody "Wolontariusz Roku Powiatu Puławskiego".

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

W Puławach Mikołaj przyjdzie dwa razy

Tegoroczne Mikołajki w Puławach dzielą się na dwie części. Pierwsza - dla najmłodszych – odbędzie się w niedzielę w Domu Chemika. Drugą część atrakcji zaplanowano na poniedziałek (6 grudnia) na miejskim lodowisku. Tego samego dnia rozbłyśnie świąteczna iluminacja.

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Lubelskie. Kolejna śmierć na pasach. Teraz starsza pani

Nie żyje starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Międzyrzecu Podlaskim.

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Górnik Łęczna jedzie na mecz z Jagiellonią Białystok powalczyć o wygraną w Barbórkę

Piłkarze Górnika Łęczna w sobotnie późne popołudnie zagrają drugi mecz o stawkę w tym tygodniu. Po awansie do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski zespół trenera Kamila Kieresia pojedzie do Białegostoku powalczyć o punkty w lidze

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Lublin. Wybił szybę w autobusie i uciekł. Nie na długo

Zaczepiał pasażerów, wybił szybę w autobusie i uciekł. 25-latek z Lublina został już zatrzymany. Okazało się, że to znany policjantom recydywista.

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino
4 grudnia 2021, 12:00

Spotkania ze św. Mikołajem w Portofino

Weekendy w Restauracji Portofino nad Zalewem Zemborzyckim przebiegają pod znakiem świątecznej atmosfery. W te dni wszystkie dzieci mogą tam spotkać św. Mikołaja i jego przyjaciół.

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Spotkanie w Kartoflisku i akcja "Chryzantema". Co kryją akta najgłośniejszej afery w Lublinie

Gdzie lubelscy przedsiębiorcy z branży architektoniczno-deweloperskiej spotykali się z agentem CBA udającym biznesmena zainteresowanego wybudowaniem pierwszego w mieście drapacza chmur? Kto mógł wejść „z ulicy” do prezydenta Lublina? Jak wyglądało spotkanie biznesmenów i agenta z Krzysztofem Żukiem w jego gabinecie? Kto do kogo dzwonił i jak często? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z materiałów zgromadzonych przez CBA i śledczych Prokuratury Okręgowej w Zamościu w aktach sprawy Piotra Kowalczyka, byłego przewodniczącego Rady Miasta Lublin.

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

Lubelskie. Żart o drogowcach zaskoczonych przez zimę ma być nieaktualny

104 opłużone solarki i 14 pługów wirnikowych. To ułamek sprzętu, jakim dysponują drogowcy szykujący się nadejścia zimy. Przygotowano już ok. 20 tys. ton soli.

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
3 grudnia 2021, 20:00

Program TV 3-5 grudnia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w telewizji będzie można zobaczyć sporo filmów rozrywkowych, m.in. drugą część "Czarownicy", "Miami Vice" czy kontynuację "Pacific Rim". Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!