Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
16:55
Edytuj ten wpis

Nowe galerie handlowe w Lublinie

0 12 A A
Wiemy już, jak ma wyglądać centrum handlowe IKEA w Lublinie (Materiały inwestora)
Wiemy już, jak ma wyglądać centrum handlowe IKEA w Lublinie (Materiały inwestora)

Sprawdź, na jakim etapie są inwestycje IKEA, Olimp V, Tarasy Zamkowe, oraz Felicity.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
K / 9 grudnia 2012 o 14:49
0
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 o 10:19
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 o 10:17
0
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 o 09:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 o 07:17
0
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 o 01:32
0
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 o 01:03
0
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 o 21:37
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 o 21:35
0
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)
Avatar
K / 9 grudnia 2012 o 14:49
0
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 o 10:19
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 o 10:17
0
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 o 09:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 o 08:57
0
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 o 07:17
0
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 o 01:32
0
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 o 01:03
0
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 o 21:37
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 o 21:35
0
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę

Ferie w Lublinie 2020. Ruszają zapisy na "Zimę w mieście". Sprawdź ofertę 8 0

W poniedziałek ruszą zapisy na feryjne zajęcia dla dzieci organizowane na zlecenie miasta. Na miejsca trzeba polować szybko, bo będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 28:26. Porażka na koniec roku 0 2

W ostatnim spotkaniu w 2019 roku zespół Puław przegrał w Lubinie z tamtejszym Zagłębiem choć do przerwy miał trzy gole zaliczki

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie
galeria

Festiwal Bożego Narodzenia w galerii Vivo! w Lublinie 0 4

Jeszcze w niedzielę można wziąć udział w Festiwalu Bożego Narodzenia w centrum handlowym Vivo! w Lublinie. W godz. 11.00-18.00 dzieci poznają bajki o popularnym zielonym złośniku - Grinchu. Czekać na nich będzie ozdabianie choinki własnoręcznie wykonanymi zabawkami, wielki kalendarz adwentowy z ukrytymi niespodziankami, przygotowywanie świątecznych słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa, seans kinowy z przygodami Minionków oraz taneczne maty, na których trzeba się będzie wykazać sprytem, refleksem i sprawnością.

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo]
film

"Nietolerancja trwa". Byli więźniowie Majdanka z apelem w nowym filmie muzeum [wideo] 0 11

- Tym filmem chcieliśmy przypomnieć tragedię tego miejsca, zarazem podkreślić misję i zadanie, jakie sobie stawiamy - mówi Krzysztof Stanek z Państwowego Muzeum na Majdanku. Film "Pamiętam" powstał z okazji 75. rocznicy likwidacji byłego niemieckiego nazistowskiego obozu KL Lublin.

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zbudowali choinkę z klocków Lego [zdjęcia] 0 0

W galerii handlowej Skende przy IKEA w Lublinie powstała choinka zbudowana z klocków Lego. "Drzewko" ma 5 metrów wysokości, a udekorowały je dzieci. Zabawa z klockami Lego będzie miała miejsce także w niedzielę. Na najmłodszych czeka także wspólne budowanie kilkumetrowych, trójwymiarowych figur, konkursy z nagrodami oraz baseny z klockami. Wstęp jest bezpłatny

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator
galeria

Nocna szarża po chodniku w Chełmie. Staranował znak, latarnię i sygnalizator 20 10

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Szwoleżerów w Chełmie

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal!
film

Skoki narciarskie. "Biało-Czerwoni" wygrywają w Klingenthal! 0 0

Reprezentacja Polski zakończyła zawody drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal na pierwszym miejscu

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach
pilne
galeria

Duża awaria prądu w Lublinie i okolicach 95 59

Lublin jest częściowo bez prądu. Po godz. 18 doszło do dużej awarii energetycznej w mieście i w kilku miejscowościach poza nim

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Wystawa psów rasowych w Lublinie [zdjęcia] 13 2

Wystawa psów rasowych odbywa się w ten weekend w Targach Lublin

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019
14 grudnia 2019, 8:00

Najlepsze fotografie minionego roku do zobaczenia w Lublinie. Wystawa Grand Press Photo 2019 0 0

Jak co roku organizatorzy prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Grand Press Photo zapraszają na lubelską odsłonę wystawy prezentującej najlepsze fotografie prasowe wyłonione w inicjatywie magazynu "Press". Ekspozycję będzie można podziwiać w Centrum Spotkania kultur w dniach 14 grudnia - 6 stycznia.

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19
galeria

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka trasy S19 18 13

Mogą ruszać prace budowlane na kolejnym odcinku trasy S19 między Lublinem a Rzeszowem. Tym razem chodzi fragment przyszłej ekspresówki po stronie woj. podkarpackiego

Świąteczny Kiermasz w Nałęczowie
15 grudnia 2019, 10:00

Świąteczny Kiermasz w Nałęczowie 0 2

15 grudnia o godz. 10 na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury rozpocznie się Świąteczny Kiermasz Produktów Lokalnych.

Dla Oli i Dawidka. Charytatywna impreza w ZSO przy ul. Radzyńskiej [zdjęcia]
galeria

Dla Oli i Dawidka. Charytatywna impreza w ZSO przy ul. Radzyńskiej [zdjęcia] 106 0

Świąteczny kiermasz, pokaz mody sylwestrowej, maraton zumby, pokazy sztuk walki i występy taneczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na imprezę charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji W Dobrych Rękach. Piątkowe wydarzenie w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Radzyńskiej w Lublinie przyciągnęło wiele osób.

Włamywacz "recydywista” trafił za kraty. Policja odzyskała część skradzionych rzeczy

Włamywacz "recydywista” trafił za kraty. Policja odzyskała część skradzionych rzeczy 0 1

Ukradł elektronarzędzia i przedmioty ogrodnicze o łącznej wartości 3 tys. zł. Sprawca włamania na terenie gminy Piaski (powiat świdnicki) został tymczasowo aresztowany.

Nowy żłobek w Chełmie. Ruszyły zapisy do Chełmskich Niedźwiadków

Nowy żłobek w Chełmie. Ruszyły zapisy do Chełmskich Niedźwiadków 4 2

Ruszyły zapisy do nowego chełmskiego żłobka. Póki co miejsc jest sporo, bo w żłobku powstaną dwie grupy w atrakcyjnie i nowocześnie urządzonych salach, a wszystko za sprawą programu Maluch Plus, dzięki któremu placówka powstała.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!