Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
16:55
Edytuj ten wpis

Nowe galerie handlowe w Lublinie

0 12 A A
Wiemy już, jak ma wyglądać centrum handlowe IKEA w Lublinie (Materiały inwestora)
Wiemy już, jak ma wyglądać centrum handlowe IKEA w Lublinie (Materiały inwestora)

Sprawdź, na jakim etapie są inwestycje IKEA, Olimp V, Tarasy Zamkowe, oraz Felicity.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
K / 9 grudnia 2012 r. o 14:49
0
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 r. o 10:19
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 r. o 10:17
0
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 r. o 09:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 r. o 08:57
0
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 r. o 07:17
0
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 r. o 01:32
0
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 r. o 01:03
0
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 r. o 21:37
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 r. o 21:35
0
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)
Avatar
K / 9 grudnia 2012 r. o 14:49
0
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 r. o 10:19
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 r. o 10:17
0
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 r. o 09:00
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 r. o 08:57
0
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 r. o 07:17
0
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 r. o 01:32
0
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 r. o 01:03
0
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 r. o 21:37
0
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 r. o 21:35
0
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 9 grudnia 2021 r.

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Makieta starego Lublina przesunięta, bo przeszkadzała taksówkarzom jeździć po chodniku

Na polecenie Ratusza przesunięto makietę starego Lublina zamontowaną niedawno na ul. Królewskiej. Urzędnicy wyjaśniają, że przeszkadzała taksówkarzom w jeździe po chodniku.

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie
galeria

Lublin. Miejsce na uboczu, bez kamer. Od dziś można tu zostawić dziecko i dać mu życie

– Ktoś w momencie beznadziejności swojego życia będzie mógł powiedzieć: wiem, co mam robić, bo w hospicjum jest okno życia – mówi o. Filip Buczyński. Od środy w Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie można zostawić nowo narodzone dziecko.

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Jak nowoczesna wieś wykańcza dzikie ptaki

Za spadek liczby ptaków we wsiach i na polach odpowiada w dużej mierze modernizacja gospodarstw.

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego
10 grudnia 2021, 10:00

Świąteczny jarmark wraca do Kazimierza Dolnego

W najbliższy weekend kazimierski rynek zaświeci tysiącami lampek jarmarkowych straganów. Na gości będą czekały świąteczne, ręczne robione ozdoby, wianki, stroiki, a także regionalne wypieki i przekąski. Zakupy będzie umilała muzyka na żywo w wykonaniu dzieci i młodzieży.

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Lubelskie. Wyciągi narciarskie szykują się do otwarcia

Tegoroczny sezon narciarski rozpocznie się wcześniej, niż w ostatnich latach. Na puławskich stokach pracują już śnieżne armatki i ratraki. Start: w ciągu najbliższych dni

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Wycięli stare drzewa, a obrońcom mówili, że projektu nie można zmieniać. A jednak można

Kilka miesięcy temu, pomimo protestów mieszkańców, na Rynku w Radzyniu Podlaskim wycięto kilkanaście drzew. Wszystko w ramach rewitalizacji tego miejsca. Urzędnicy tłumaczyli wówczas, że nie mogą już zmienić projektu. Okazuje się, że mogą to zrobić… teraz

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Dwóch chętnych na stanowisko szefa DDK "Węglin"

Co najmniej dwie osoby przystąpiły do konkursu na stanowisko dyrektora Dzielnicowego Domu Kultury „Węglin”. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Psiaki będą miały gdzie pobiegać. W Lublinie powstał nowy wybieg

Nowy wybieg dla psów powstał na skraju os. Piastowskiego. Jego budowę zlecił Urząd Miasta za pieniądze przeznaczone przez Radę Dzielnicy Rury, która wyłożyła na ten cel 25 tys. zł

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Uczelnia zaczyna kształcić położne. Szpital już chce przyjąć do pracy cały rocznik

Bialska uczelnia ruszyła z naborem na położnictwo. To nowy kierunek studiów stacjonarnych przygotowany we współpracy ze szpitalem. – Za trzy lata jesteśmy gotowi przyjąć cały rocznik – deklaruje dyrektor Adam Chodziński.

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

Azoty Puławy szykują się do kluczowego spotkania w tej rundzie

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Azoty Puławy zyskały na wygranej Gwardii Opole z Górnikiem Zabrze. Już w sobotę puławianie staną przed szansą powiększenia przewagi nad najgroźniejszym konkurentem do brązowego medalu

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Budżet Lublina 2022. Jest kluczowa opinia

Prezydent miasta może odetchnąć. Regionalna Izba Obrachunkowa uznała, że planowany przez niego wzrost zadłużenia Lublina jest wciąż dozwolony. Orzekła też, że jego projekt budżetu miasta na rok 2022 jest zgodny z prawem.

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Biała Podlaska: Radni dostaną służbowe konta e-mail

Radni miejscy w kontakcie z mieszkańcami posługują się prywatnymi adresami mailowymi. To się jednak zmieni, bo rada uznała właśnie, że petycja mieszkańca w tej sprawie zasługuje na uwzględnienie. Pan Andrzej proponował, by te adresy ujednolicić.

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Miał stanąć nowy blok w Lublinie, ale został przyblokowany

Władze Lublina starają się uniemożliwić budowę bloku mieszkalnego u zbiegu ul. Zemborzyckiej i Wolińskiego. Lubelski deweloper stara się o decyzję, która pozwoli mu na taką inwestycję, ale Ratusz posłał jego wniosek do urzędowej zamrażarki.

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"
11 grudnia 2021, 10:00

Kiermasz świąteczny w "Ładno Pracowni"

Fundacja Piękno Panie zaprasza na kiermasz świąteczny, który będzie odbywał się przez dwa najbliższe weekendy w "Ładno Pracowni" przy ul. Lubartowskiej 30a.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!