Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 grudnia 2012 r.
16:55
Edytuj ten wpis

Nowe galerie handlowe w Lublinie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
K / 9 grudnia 2012 r. o 14:49
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 r. o 10:19
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 r. o 10:17
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 r. o 09:00
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 r. o 08:57
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 r. o 07:17
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 r. o 01:32
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 r. o 01:03
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 r. o 21:37
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 r. o 21:35
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)
Avatar
K / 9 grudnia 2012 r. o 14:49
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[/quote]

Zgadza się, firmy budowlane zyskają na tym - ale tylko sezonowo na czas budowy a dalej co? Centra handlowe będą zatrudniać setki ludzi, na umowach śmieciowy 1200zł i to takie jest cudowne i super?
Co do Rzeszowa to ciekawe porównanie, bo tam jeszcze i w okolicy istnieje przemysł.
[quote name='andy' timestamp='1354999025' post='706964']
znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się... rozwiń
Avatar
zx / 9 grudnia 2012 r. o 10:19
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syndyk i możesz się z nim dogadać.
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]
Proponuję ci reaktywować FSC przecież jest tam Syn... rozwiń
Avatar
yhu / 9 grudnia 2012 r. o 10:17
[quote name='warm' timestamp='1355039872' post='707014']
a kto buduje te galerie. Ślązacy?
[/quote]
No ani Ślązacy ani Ruscy a na pweno nie P.Prezydent Żuk jak się niektórym wydaje.
Avatar
warszawiak / 9 grudnia 2012 r. o 09:00
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
[/quote]

śmieszny jesteś.
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1355013126' post='706999']
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło s... rozwiń
Avatar
warm / 9 grudnia 2012 r. o 08:57
[quote name='Mirek z Kanady' timestamp='1355011423' post='706996']
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
[/quote]

a kto buduje te galerie. Ślązacy?
Avatar
can / 9 grudnia 2012 r. o 07:17
To super, że się tyle buduje w lublinie. Bo powoli Lublin zaczął zostawać w tyle za Rzeszowem i Białystokiem. A nieudaczników nie ma co słuchać, zawsze będzie im źle i bedą narzekać.
Avatar
S Y L W E S T E R / 9 grudnia 2012 r. o 01:32
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINIAN- . W realizacje tego Programu zaangażują się Biznes meni z własnymi nie tylko pomysłami ale i pieniędzmi !. Ten Program PRACY będzie gwarantem Ich suk cesu finansowemu i powiększaniu Ich biznesów w Lublinie . Obecne informacje o...nowych Galeriach to zakrawa na kpiny z Mieszkańców Lublina !. Pa prezydent Zuk robi sobie "jaja" z uczciwych Mieszkańców Lublina !. Nie ładnie Panie prezydencie!, bardzo nie ładnie !.
Prezydent Lublina OSZUKUJE BIZNESMENÓW, bo nie uprzedza Inwestorów, iż setki milionów wyłożo nych w budowe Galerii na 100% NIGDY IM SIĘ NIE ZWRÓCĄ !. To nie jest uczciwe Prezydencie Zuk , bo należy w pierwszej kolejności zadbać o PRACĘ DLA LUBLINIAN a dopiero póżniej wydawać zezwolenia na budowy różnego typu Galerii czy Hipermarkatów . Pan chce Inwestorów doprowadzić do bankructwa !. Już najwyższy czas aby w Ratuszu odbyło się Spotkanie obecnych Biznesmenów i przyszłych Inwestorow w tamacie - NOWE MIEJSCA PRACY DLA LUBLINI... rozwiń
Avatar
Mirek z Kanady / 9 grudnia 2012 r. o 01:03
Pajace dajcie ludziom prace a nie budujecie blaszaki!!!!!!!!!
Avatar
andy / 8 grudnia 2012 r. o 21:37
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich galerii to spore inwestycje w wysokości setek milionów złotych. Da to zatrudnienie licznym rzeszom robotników, poprawi układ komunikacyjny w mieście, zwiększy się ilość sklepów i sieci handlowych. Koszty budowy i funkcjonowania tychże galerii biorą na siebie ich inwestorzy, więc za przeproszeniem na ch*j się matrwisz kto tam będzie kupował, to raczej nie twój problem.

Niestety, ale w Lublinie utarło się myślenie "po co nam tyle tych galerii handlowych". A tak naprawdę co my właściwie mamy?? Dwie galerie z prawdziwego zdarzenia - plaza i olimp. I to wszystko. Na 380 tys ludzi. No gratulacje. Na 380 tys ludzi jest także jedno porządne kino - w plazie. I tyle. Ale lepiej nawijać dalej - "po co tyle tych galerii, nie budujcie, nie potrzeba" a później jeździć do wawy na zakupy. Najlepiej do IKEI

Jakoś w Rzeszowie nabudowali wiele wielkopowierzchniowych galerii sklepowych, przy czym samo miasto ma dwa razy mniej ludnosci niż Lublin i jakoś nikt z tego powodu tam nie cierpi. Nie wiem zatem, po co wciąż formułować w kółko te same narzekania
[quote name='K' timestamp='1354997479' post='706948']
Szkoda że nie powstają prawdziwe miejsca pracy zatrudniające po kilka tysięcy osób. Pytanie czy będzie Nas stać robić tam zakupy? Ciemna, szara i zapomniana ściana wschodnia a Lublin jej stolicą Uniwersytetów (fabryki bezrobotnych) oraz Centr Handlowych. A gdzie Ursus, gdzie FSO i gdzie reszta firm która gwarantowała nam zatrudnienie i przypływ gotówki aby wydać ją w nowym super markecie?
[/quote]

znowu to samo pier***enie. Budowa takich ga... rozwiń
Avatar
paweX / 8 grudnia 2012 r. o 21:35
głosujmy 72480 o treści mp.18 Ewelina Suproń z Hrubieszowa- Miss Polski Internetu (2,46)