Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 listopada 2010 r.
20:59
Edytuj ten wpis

Nowe radio "Freee" w Lublinie. Muzycznie ma być jak Radio Eska

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 35 A A

Nowe radio w Lublinie wystartuje jutro na częstotliwości 89,9 MHz. Swój program zacznie nadawać o godz. 22. Radio Freee to nowy kanał Polskiego Radia Lublin. Ma być adresowany do młodych ludzi, a muzycznie przypominać Radio Eska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Radio zainauguruje swą działalność wielką imprezą, która rozpocznie się w sobotę o godz. 22 w klubie Fashion przy Okopowej w Lublinie. Stamtąd też wyemitowana zostanie pierwsza audycja. Publiczne Radio Lublin zdecydowało się na uruchomienie takiego kanału, by pozyskać nowych, młodszych słuchaczy.

– Chcemy, żeby programy nie były względem siebie konkurencyjne, ale się uzupełniały – wyjaśnia Mariusz Herman, szef nowego radia. Rozgłośnia adresowana jest do słuchaczy między 20 a 35 rokiem życia. – Takich, którzy interesują się kulturą i muzyką.

Krótkie serwisy informacyjne mają być poświęcone wydarzeniom z terenu Lublina. Ale nie będzie w nich polityki. – Bo nią nadal zajmować się będzie stacja-matka, czyli Radio Lublin – zastrzega Herman. – Będą też szybkie relacje z miasta.

Muzyka ma być zdominowana przez pop i dance, stacja chce grać najnowsze utwory, co w specjalistycznym języku określane jest jako format CHR (z ang. Contemporary Hit Radio – radio ze współczesnymi przebojami). Taki sam format ma też Radio Eska.

– Grupa, do której kierujemy program, jest podobna do tej, którą ma Eska, czy wręcz ta sama. Ale chcemy odróżniać się przede wszystkim lokalnością. Eska jest stacją radiową z Warszawy, my jesteśmy z Lublina. Eska ma tylko krótkie wejścia z miasta, a my będziemy dawać niewspółmiernie więcej tematów – dodaje Herman.

W lutym lub marcu na antenie Freee pojawią się też audycje autorskie. Ich lista zostanie ustalona po zaplanowanym na luty badaniu gustów muzycznych słuchaczy. Na początku nocne pasmo ma być emitowane automatycznie przez system komputerowy, docelowo wszystkie audycje przez całą dobę mają być prowadzone na żywo.

Załogę nowej stacji stanowią młodzi ludzie wybrani w trzech castingach, na które zgłosiło się ponad 300 osób. Wybrano z nich osiem, dołączyły do nich osoby z Radia Lublin, które były tam stażystami. Większość prezenterów jest z naboru, za to zdecydowaną większość dziennikarzy informacyjnych przejęto od Radia Lublin.


Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
donkojot / 16 marca 2011 o 08:19
0
Dokładnie tak.
Szefem waszego ukochanego rafia Free jest M.Herman
Znany nie tylko w Częstochowie z przekrętów i oszustw.
Niedawno był założycielem Częstochowskiego portalu dziennik.cz
Jak szybko powstał tak szybko padł.
Pan M.Herman napełni kieszenie i ulotni się z Lublina zostawiając je z długami a ludziom nie zapłaci pełnych wypłat.
proponuje skontaktować się z ludźmi którzy pracowali dl M.H w portalu dziennik.cz.
Avatar
terefere / 1 grudnia 2010 o 12:18
0
Jeśli zajmuje się tym Herman, to szybko radio upadnie, będzie miało nieziemskie długi, a on sam się przeniesie w inny koniec Polski. Polecam historię Radia City w Częstochowie.
Avatar
SUPER / 30 listopada 2010 o 18:38
0
to radio żądzi a ci co sie nie znaja niech sie nie odzywaja...
RADIO FREEE ŻĄDZI!!!!
Avatar
Dariusz / 28 listopada 2010 o 12:37
0
Ja też zgadzam się z moimi przedmówczami. Zwłaszcza że weszli w format CHR. To trudny format tak naprawdę bo młody słuchacz ma zmienne gusty i trudno go przywiązać do jednej stacji. A pozatym ten tort z tym formatem radia już jest podzielony.
A tu nagle pstryk weszło nowe radio, prawie że z kosmosu, ni stąd nie zowąd i gra.
Nie przygotowali nawet żadnej akcji informacyjnej, marketingowej... więc promocja w radiu leży. Nawet nigdzie się nie reklamowali sami z siebie. Promocji nie ma w ogóle nawet gdy już wystartowali na pół gwizdka (brak strony www, brak reklamy własnej, brak transmisji on-line).

Tort CHR już jest tak naprawdę podzielony.
1. bo jest wierna grupa słuchaczy RMF Maxxx która słucha przez internet lub na 106,5MHz (południe i zachód Lublina odbiera normalnie). Maxx to sprawdzona marka.
2. jest wierna grupa Radia Eska, która wiernie wspiera tę stację bo Radio Eska ma świetny marketing (np. swój portal społeczenościowy na eska.pl) i umie przywiązać młodego słuchacza do siebie (głównie dzięki popisom prowadzących i różnym śmieszno-głupim audycjom) no i ma zaplecze wiedzy i kasy.
3. Jest Polskie Radio Program Czwarty który też ma podobny format tyle że jest tam więcej muzyki właśnie "nie eskowej i nie maxowej" wg. mnie ma najlepszy kontakt ze słuchaczem (liczne konkursy codziennie, kontakt-komentarze sms, audycje młodzieżowo-tematyczne). Sam ich słucham ostatnio i uważam że są dobrze zorganizowani, wiedzą co chcą robić i umieją to robić..
Więc gdzie tu ten kawałęk tortu co można ugryźć? Samą muzyką łupanką nic się nie zrobi.

No i ta nazwa - nie przekonywująca, która nie wiadomo co oznacza (freewolne radio? freewolna muzyka? kicz.) - nowa stacja która nie ma żadnego zaplecza, żadnego know-how zaczyna kompletnie od zera, stacja po której nie wiadomo czego się spodziewać. No i nie te pieniądze - Radio Lublin nie ma tyle kasy co Broker.FM czy GrupaRadiowa TIME. No i ta nowa stacja ciągnie na swoich plecach za sobą banner "Radio Lublin" który więcej szkodzi niż pomaga. Młody człowiek na słowo "Radio Lublin" robi kwaśną minę.
Najlepiejby zrobili jakby ogłosili przetarg na tę wolną częstotliwość 89,9 i sprzedali ją temu który wystawi najlepszą cenę... chociażby grubą kasiorę zarobili. Uważam że rok "pograją sobie" i radio zostanie sprzedane. I tyle.
Ja też zgadzam się z moimi przedmówczami. Zwłaszcza że weszli w format CHR. To trudny format tak naprawdę bo młody słuchacz ma zmienne gusty i trudno go przywiązać do jednej stacji. A pozatym ten tort z tym formatem radia już jest podzielony.
A tu nagle pstryk weszło nowe radio, prawie że z kosmosu, ni stąd nie zowąd i gra.
Nie przygotowali nawet żadnej akcji informacyjnej, marketingowej... więc promocja w radiu leży. Nawet nigdzie się nie reklamowali sami z siebie. Promocji nie ma w ogóle nawet gdy już wystartowali na pół gwizdk... rozwiń
Avatar
marla / 27 listopada 2010 o 14:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1290854420' post='392000']
[color="#FF0000"]ZLIKWIDOWALIŚCIE BARACHOŁKĘ TO WAS NIE SŁUCHAM ![/color]
[/quote]



Zlikwidowali? Serio! NARESZCIE! Toż to totalna obora była ,żeby w radiu publicznym (za moje pieniądze, bo płacę abonament)promować tego typu "muzykę"
Avatar
oooooo / 27 listopada 2010 o 13:45
0
polecam program 4 polskieg radia!!!!!! naprawde!
Avatar
Gość / 27 listopada 2010 o 11:40
0
[color="#FF0000"]ZLIKWIDOWALIŚCIE BARACHOŁKĘ TO WAS NIE SŁUCHAM ![/color]
Avatar
obiektywny / 27 listopada 2010 o 10:56
0
[quote name='Stefan' timestamp='1290851619' post='391960']
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
[/quote]


nie chcesz to nie sluchaj tej czestotliwości proste jak drut, ale nie w burakowie, tutaj kazda inicjatywa skazana jest na porazke przez takie tepe lby jak wy, wam nic nie bedzie pasowac, a ja sie ciesze ze choc te 8 osob znalazlo prace, i kilka nastepnych z radia lublin nie zostalo zwolnionych, mimo iz nie slucham takiej muzyki to cos sie dzieje, zrozumcie to tluki jedne
[quote name='Stefan' timestamp='1290851619' post='391960']
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
[/quote]


nie chcesz to nie sluchaj tej czestotliwości proste jak drut, ale nie w burakowie, tutaj kazda inicjatywa skazana jest na porazke przez takie tepe lby jak w... rozwiń
Avatar
Stefan / 27 listopada 2010 o 10:53
0
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
Avatar
Ździcha / 27 listopada 2010 o 10:48
0
Bydą audycje typu NASZE SPRAWY NA WASZEJ ANTENIE ? Bo u Nas w Lublynie to jezd hid radjowy ! I waszne audycje z drogi TRAFICKS jak to Taskufkasze w korkach stojom i płaczom że nie zarabiajom złotówek !
Avatar
donkojot / 16 marca 2011 o 08:19
0
Dokładnie tak.
Szefem waszego ukochanego rafia Free jest M.Herman
Znany nie tylko w Częstochowie z przekrętów i oszustw.
Niedawno był założycielem Częstochowskiego portalu dziennik.cz
Jak szybko powstał tak szybko padł.
Pan M.Herman napełni kieszenie i ulotni się z Lublina zostawiając je z długami a ludziom nie zapłaci pełnych wypłat.
proponuje skontaktować się z ludźmi którzy pracowali dl M.H w portalu dziennik.cz.
Avatar
terefere / 1 grudnia 2010 o 12:18
0
Jeśli zajmuje się tym Herman, to szybko radio upadnie, będzie miało nieziemskie długi, a on sam się przeniesie w inny koniec Polski. Polecam historię Radia City w Częstochowie.
Avatar
SUPER / 30 listopada 2010 o 18:38
0
to radio żądzi a ci co sie nie znaja niech sie nie odzywaja...
RADIO FREEE ŻĄDZI!!!!
Avatar
Dariusz / 28 listopada 2010 o 12:37
0
Ja też zgadzam się z moimi przedmówczami. Zwłaszcza że weszli w format CHR. To trudny format tak naprawdę bo młody słuchacz ma zmienne gusty i trudno go przywiązać do jednej stacji. A pozatym ten tort z tym formatem radia już jest podzielony.
A tu nagle pstryk weszło nowe radio, prawie że z kosmosu, ni stąd nie zowąd i gra.
Nie przygotowali nawet żadnej akcji informacyjnej, marketingowej... więc promocja w radiu leży. Nawet nigdzie się nie reklamowali sami z siebie. Promocji nie ma w ogóle nawet gdy już wystartowali na pół gwizdka (brak strony www, brak reklamy własnej, brak transmisji on-line).

Tort CHR już jest tak naprawdę podzielony.
1. bo jest wierna grupa słuchaczy RMF Maxxx która słucha przez internet lub na 106,5MHz (południe i zachód Lublina odbiera normalnie). Maxx to sprawdzona marka.
2. jest wierna grupa Radia Eska, która wiernie wspiera tę stację bo Radio Eska ma świetny marketing (np. swój portal społeczenościowy na eska.pl) i umie przywiązać młodego słuchacza do siebie (głównie dzięki popisom prowadzących i różnym śmieszno-głupim audycjom) no i ma zaplecze wiedzy i kasy.
3. Jest Polskie Radio Program Czwarty który też ma podobny format tyle że jest tam więcej muzyki właśnie "nie eskowej i nie maxowej" wg. mnie ma najlepszy kontakt ze słuchaczem (liczne konkursy codziennie, kontakt-komentarze sms, audycje młodzieżowo-tematyczne). Sam ich słucham ostatnio i uważam że są dobrze zorganizowani, wiedzą co chcą robić i umieją to robić..
Więc gdzie tu ten kawałęk tortu co można ugryźć? Samą muzyką łupanką nic się nie zrobi.

No i ta nazwa - nie przekonywująca, która nie wiadomo co oznacza (freewolne radio? freewolna muzyka? kicz.) - nowa stacja która nie ma żadnego zaplecza, żadnego know-how zaczyna kompletnie od zera, stacja po której nie wiadomo czego się spodziewać. No i nie te pieniądze - Radio Lublin nie ma tyle kasy co Broker.FM czy GrupaRadiowa TIME. No i ta nowa stacja ciągnie na swoich plecach za sobą banner "Radio Lublin" który więcej szkodzi niż pomaga. Młody człowiek na słowo "Radio Lublin" robi kwaśną minę.
Najlepiejby zrobili jakby ogłosili przetarg na tę wolną częstotliwość 89,9 i sprzedali ją temu który wystawi najlepszą cenę... chociażby grubą kasiorę zarobili. Uważam że rok "pograją sobie" i radio zostanie sprzedane. I tyle.
Ja też zgadzam się z moimi przedmówczami. Zwłaszcza że weszli w format CHR. To trudny format tak naprawdę bo młody słuchacz ma zmienne gusty i trudno go przywiązać do jednej stacji. A pozatym ten tort z tym formatem radia już jest podzielony.
A tu nagle pstryk weszło nowe radio, prawie że z kosmosu, ni stąd nie zowąd i gra.
Nie przygotowali nawet żadnej akcji informacyjnej, marketingowej... więc promocja w radiu leży. Nawet nigdzie się nie reklamowali sami z siebie. Promocji nie ma w ogóle nawet gdy już wystartowali na pół gwizdk... rozwiń
Avatar
marla / 27 listopada 2010 o 14:15
0
[quote name='Gość' timestamp='1290854420' post='392000']
[color="#FF0000"]ZLIKWIDOWALIŚCIE BARACHOŁKĘ TO WAS NIE SŁUCHAM ![/color]
[/quote]



Zlikwidowali? Serio! NARESZCIE! Toż to totalna obora była ,żeby w radiu publicznym (za moje pieniądze, bo płacę abonament)promować tego typu "muzykę"
Avatar
oooooo / 27 listopada 2010 o 13:45
0
polecam program 4 polskieg radia!!!!!! naprawde!
Avatar
Gość / 27 listopada 2010 o 11:40
0
[color="#FF0000"]ZLIKWIDOWALIŚCIE BARACHOŁKĘ TO WAS NIE SŁUCHAM ![/color]
Avatar
obiektywny / 27 listopada 2010 o 10:56
0
[quote name='Stefan' timestamp='1290851619' post='391960']
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
[/quote]


nie chcesz to nie sluchaj tej czestotliwości proste jak drut, ale nie w burakowie, tutaj kazda inicjatywa skazana jest na porazke przez takie tepe lby jak wy, wam nic nie bedzie pasowac, a ja sie ciesze ze choc te 8 osob znalazlo prace, i kilka nastepnych z radia lublin nie zostalo zwolnionych, mimo iz nie slucham takiej muzyki to cos sie dzieje, zrozumcie to tluki jedne
[quote name='Stefan' timestamp='1290851619' post='391960']
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
[/quote]


nie chcesz to nie sluchaj tej czestotliwości proste jak drut, ale nie w burakowie, tutaj kazda inicjatywa skazana jest na porazke przez takie tepe lby jak w... rozwiń
Avatar
Stefan / 27 listopada 2010 o 10:53
0
Ech, całe szczęście można posłuchać przez internet normalnego radia, jak chodźby Chillizet.

No mogło być nieźle, tymczasem znowu jakaś masakra...to już lepiej posłuchać odgłosów pralki, niż kolejnego formatu typu Eska, pralka przynajmniej nie przeklina.
Avatar
Ździcha / 27 listopada 2010 o 10:48
0
Bydą audycje typu NASZE SPRAWY NA WASZEJ ANTENIE ? Bo u Nas w Lublynie to jezd hid radjowy ! I waszne audycje z drogi TRAFICKS jak to Taskufkasze w korkach stojom i płaczom że nie zarabiajom złotówek !
Zobacz wszystkie komentarze 35

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ruszają Mistrzostwa Świata FIFA U-20. Jak dojechać wygodnie na mecze w Lublinie?
galeria

Ruszają Mistrzostwa Świata FIFA U-20. Jak dojechać wygodnie na mecze w Lublinie? 1 0

Kibice będą mieć do dyspozycji wyznaczone miejsca parkingowe i nie zapłacą za przejazdy komunikacją miejską. Dodatkowo po Lublinie będzie kursować specjalna linia autobusowa, która ma zwozić fanów piłki nożnej na stadion Arena Lublin. W jego pobliżu zmieniona zostanie organizacja ruchu.

Ruszyła wielka wycinka drzew na placu w Parczewie. Co z ptakami?
galeria

Ruszyła wielka wycinka drzew na placu w Parczewie. Co z ptakami? 0 2

Wczoraj stanęło ogrodzenie, dziś ruszyła wycinka. Czy to możliwe, by na żadnym z 58 drzew rosnących na Placu Wolności w Parczewie nie było ptasich gniazd?

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Balon był zbyt mocno pompowany

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Balon był zbyt mocno pompowany 0 2

Rozmowa z Tomaszem Midzierskim, obrońcą Górnika Łęczna

Spadek przychodów miasta, wzrost kosztów inspekcji? Poseł pyta o przenosiny oddziału GITD w Białej Podlaskiej

Spadek przychodów miasta, wzrost kosztów inspekcji? Poseł pyta o przenosiny oddziału GITD w Białej Podlaskiej 4 2

Wraca sprawa zmiany siedziby oddziału Głównej Inspekcji Transportu Drogowego. Stratne będzie na tym miasto, ale GITD wylicza wady obecnej lokalizacji.

Dla każdego coś amerykańskiego. III Piknik Sportów Amerykańskich w sobotę w Lublinie

Dla każdego coś amerykańskiego. III Piknik Sportów Amerykańskich w sobotę w Lublinie 0 0

Futbol amerykański, baseball, a na dokładkę jeszcze koszykówka i siatkówka – każdą z tych dyscyplin będzie można zobaczyć w sobotę (od godz. 10) na Błoniach pod Zamkiem w ramach III Pikniku Sportów Amerykańskich. Warto dodać, że dzień później w Lublinie odbędą się również dwa historyczne mecze baseballa

Dziś duże utrudnienia w centrum Lublina. Przyjedzie wielu polityków i samorządowców

Dziś duże utrudnienia w centrum Lublina. Przyjedzie wielu polityków i samorządowców 16 7

W czwartek organizowane jest w Lublinie Samorządowe Forum Województwa Lubelskiego. W związku z tym w centrum Lublina będzie dużo utrudnień w ruchu.

Koncert Grzegorza Janczaka w Puławach
24 maja 2019, 19:00

Koncert Grzegorza Janczaka w Puławach 0 0

To będzie koncert dla miłośników szant. Z wyjątkowym koncertem pieśni żeglarskich w puławskim Rejsie (ul. Portowa 2) wystąpi Grzegorz Janczak. Wydarzenie odbędzie się 24 maja o godz. 19.

Podtopienia na południu Polski. Strażacy walczyli z wodą zalewającą posesje
film

Podtopienia na południu Polski. Strażacy walczyli z wodą zalewającą posesje 0 1

Ulewne deszcze doprowadziły do podtopień w wielu rejonach kraju. Ucierpiały m.in. miejscowości Oleśnica w woj. świętokrzyskim oraz Kolbuszowa i Brzostek w woj. podkarpackim.

Duże zmiany nad zalewem Żółtańce koło Chełma

Duże zmiany nad zalewem Żółtańce koło Chełma 3 2

Koniec z parkowaniem gdzie popadnie nad najpopularniejszym chełmskim kąpieliskiem w Żółtańcach. Zalew, który w sezonie letnim ściąga tłumy plażowiczów z całej okolicy, zyska nowoczesny parking, promenadę i ścieżki rowerowe.

Mieszkańcy Lublina będą płacić mniej za parkowanie?

Mieszkańcy Lublina będą płacić mniej za parkowanie? 12 24

Czy mieszkańcy Lublina będą płacić za parkowanie mniej niż kierowcy spoza miasta? Proponują to członkowie klubu radnych prezydenta Krzysztofa Żuka. Oczekują też, że obsługa płatnej strefy będzie przejęta przez jedną z miejskich spółek, żeby na lubelskich parkingach nie zarabiała już wynajęta firma z zewnątrz.

MŚ U-20: Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie
film

MŚ U-20: Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i internecie 0 0

Dzisiaj rozpoczynają się mistrzostwa świata U-20. Na murawie w Łodzi pojawią się Polacy, którzy będą rywalizować z Kolumbią. Początek meczu o godz. 20.30. Transmisję z meczu przeprowadzą stacje: TVP Sport i TVP 2. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP.

Jakie pytanie zadał Adam w raju?
Wiersze między newsami

Jakie pytanie zadał Adam w raju? 3 1

W czwartek zaczyna się w Lublinie festiwal Miasto Poezji. Tradycyjnie bierzemy udział „Wierszami między newsami”.

Wystawa "Do raju jeszcze daleko" w Zamościu
24 maja 2019, 17:00

Wystawa "Do raju jeszcze daleko" w Zamościu 0 0

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy Mateusza Kowalika "Do raju jeszcze daleko". Otwarcie ekspozycji zaplanowano na 24 maja o godz. 17 w Galerii Fotografii Ratusz.

Zamość: Tablety od radnych dla dzieci
film

Zamość: Tablety od radnych dla dzieci 0 5

Chcieli oddać potrzebującym dzieciom służbowe tablety, ale ich inicjatywa nie spotkała się z poparciem kolegów radnych. Sami więc kupili sprzęt przekazali go do Pogotowia Opiekuńczego w Zamościu.

Ulica Sowińskiego w Lublinie od lat czeka na przebudowę. Kierowcy jeżdżący tędy nie będą zadowoleni

Ulica Sowińskiego w Lublinie od lat czeka na przebudowę. Kierowcy jeżdżący tędy nie będą zadowoleni 2 28

Pod znakiem zapytania stanęła planowana od wielu lat odnowa ul. Sowińskiego. Prezydent jest gotów porzucić tę inwestycję, żeby zdobyć pieniądze, których zabrakło do przebudowy Al. Racławickich, ul. Lipowej i Poniatowskiego. Decyzje w tej sprawie mają zapaść na posiedzeniu Rady Miasta, która zbierze się za tydzień.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!