Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2008 r.
16:46
Edytuj ten wpis

O co chodzi Palikotowi?

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 12 A A

Uważam prezydenta Kaczyńskiego za chama - obwieścił w TVN24 szef lubelskiej PO Janusz Palikot. Poniosły go emocje? Promuje się?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A może wykonuje misję specjalną dla partii?

Wieczorny program TVN24. Palikot komentuje głośną awanturę między ministrem spraw zagranicznych a prezydentem RP. Chodzi o tarczę antyrakietową. - Uważam prezydenta za chama. Nie można z ministrem rozmawiać tak, jak z agentem obcego wywiadu.

Od wczoraj warszawska prokuratura z urzędu bada czy lubelski poseł znieważył prezydenta, suchej nitki nie zostawili na nim konkurenci z PiS i koledzy z partii. Ale czy Palikota rzeczywiście poniosły emocje?

Polityk przyznaje, że lubi szokować w słusznych, jak podkreśla, sprawach. W ub. roku krytykował lubelską policję wymachując sztucznym penisem i atrapą pistoletu. Później broniąc mniejszości nałożył koszulkę z napisami "Jestem gejem”.

Dopytywał się też, czy prezydent Kaczyński ma kłopoty z alkoholem. Teraz jest rozpoznawalny w całym kraju.

- I tu, moim zdaniem, jest klucz do jego zachowania. Jednak są pewne granice, których profesjonalny polityk, czy po prostu kulturalny człowiek, nie powinien przekraczać. Mógł użyć innych słów - mówi prof. Stanisław Michałowski, dziekan Wydziału Politologii UMCS.

- Język polskich polityków służy poniżeniu przeciwnika - ocenia Gerald Stanisław Abramczyk, który był m.in. członkiem sztabu wyborczego prezydenta Ronalda Reagana. - To odwrotnie niż na Zachodzie. Tam politycy mają przesłanie w sprawach ważnych dla społeczeństwa.

Autopromocja to nie jedyne wytłumaczenie zachowania lubelskiego posła. - Zawsze, gdy Janusz Palikot występuje z czymś skupiającym uwagę, sprawdźmy, co niekorzystnego dla PO stało się pół dnia wcześniej - zauważył w jednym z wywiadów Eryk Mistewicz, specjalista od kreowania wizerunku polityków.

Człowiek dobrze znający Palikota: Janusz wali w telewizji, że Kaczyński to cham, tuż po tym jak wybuchła afera korupcyjna w Sopocie z działaczami PO w roli głównej. Niedawno było tak z Rydzykiem. Nazwał go szatanem i złodziejem. Chwilę wcześniej Tusk miał problem z mediami, krytykującymi go za wyjazd do Peru. Może Janusz teraz przegiął, ale miał powiedzieć coś mocnego.

- Wypowiedź Palikota na dłuższą metę zaszkodzi Platformie - kończy Michałowski.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aga / 26 lipca 2008 o 09:11
0
je,dza napisał:
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram


Cytuję: "zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?"

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poczytaj sobie o znieważeniu wiceprezydenta. Nie wnikam, czy sobie zasłużył, czy nie, jeżeli czymś podpadł to sa procedury prawne a nie chamstwo ala Palikot.

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poc... rozwiń
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 01:48
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...

Niepożądaną*-Przepraszam ,zakradł się błąd.
Avatar
dualis / 26 lipca 2008 o 01:43
0
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
[/quote Najpierw należy baczniej przyjrzeć się własnemu niedorozwojowi,a potem wskazywać na innych.Prezydenta jak wiesz wybrało społeczeństwo i taki Palikot nie będzie mu dyktował ,czy ma się poddać do dymisji ,czy nie. Jak zdążyłaś zauważyć ,każdy następny prezydent jest gorszy od poprzedniego.Palikot walczy w imieniu Tuska ,który aż kipi ,żeby zostać prezydentem . PANIE NIE DOPUSC,ABY TAK SIE STALO !!!!!!!!
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze ... rozwiń
Avatar
je,dza / 26 lipca 2008 o 00:24
0
Aga napisał:
Mądrego to i miło posłuchać.

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu ... rozwiń
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:51
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...


Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:50
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...



Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:49
0
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:45
0
Do STUDENTA MIASTA LUBLINA-no cóż ,pewnie należysz do tych osób ,co to na głowie siedzą ,a d..pą myślą..No cóż? Tylko współczuć. Mam propozycje -zmień kierunek na medycynę, wybierz psychiatrię ,to uratujesz siebie i Palikota, który napisał książkę pt..,P(w)alą koty w Biłgoraju ".
Avatar
Adam / 24 lipca 2008 o 20:01
0
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.


A to już bardzo prywatna sprawa Prezydenta, że sobie mlaska. Inni dłubią w nosie, jeszcze inni nie wymawiają rrrrr..., kolejni chodzą nieuczesani, ....
Avatar
STUDENT MIASTA LUBLIN / 24 lipca 2008 o 19:32
0
mzl napisał:
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!

Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
Avatar
Aga / 26 lipca 2008 o 09:11
0
je,dza napisał:
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram


Cytuję: "zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?"

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poczytaj sobie o znieważeniu wiceprezydenta. Nie wnikam, czy sobie zasłużył, czy nie, jeżeli czymś podpadł to sa procedury prawne a nie chamstwo ala Palikot.

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poc... rozwiń
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 01:48
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...

Niepożądaną*-Przepraszam ,zakradł się błąd.
Avatar
dualis / 26 lipca 2008 o 01:43
0
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
[/quote Najpierw należy baczniej przyjrzeć się własnemu niedorozwojowi,a potem wskazywać na innych.Prezydenta jak wiesz wybrało społeczeństwo i taki Palikot nie będzie mu dyktował ,czy ma się poddać do dymisji ,czy nie. Jak zdążyłaś zauważyć ,każdy następny prezydent jest gorszy od poprzedniego.Palikot walczy w imieniu Tuska ,który aż kipi ,żeby zostać prezydentem . PANIE NIE DOPUSC,ABY TAK SIE STALO !!!!!!!!
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze ... rozwiń
Avatar
je,dza / 26 lipca 2008 o 00:24
0
Aga napisał:
Mądrego to i miło posłuchać.

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu ... rozwiń
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:51
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...


Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:50
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...



Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:49
0
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:45
0
Do STUDENTA MIASTA LUBLINA-no cóż ,pewnie należysz do tych osób ,co to na głowie siedzą ,a d..pą myślą..No cóż? Tylko współczuć. Mam propozycje -zmień kierunek na medycynę, wybierz psychiatrię ,to uratujesz siebie i Palikota, który napisał książkę pt..,P(w)alą koty w Biłgoraju ".
Avatar
Adam / 24 lipca 2008 o 20:01
0
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.


A to już bardzo prywatna sprawa Prezydenta, że sobie mlaska. Inni dłubią w nosie, jeszcze inni nie wymawiają rrrrr..., kolejni chodzą nieuczesani, ....
Avatar
STUDENT MIASTA LUBLIN / 24 lipca 2008 o 19:32
0
mzl napisał:
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!

Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 0 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 6 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 2

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 20 20

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 7 15

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 2 10

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 6 11

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 0 14

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 26 15

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 59 9

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 2

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 7 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze
21 lipca 2018, 20:00

Kuba Karaś wystąpi w Plenerze 1 1

Co Gdzie Kiedy. Gwiazda duetu The Dumplings, Kuba Karaś, wystąpi 21 lipca w Plenerze. Zamiast własnych kawałków artysta sprawdzi się w roli DJ'a i rozkręci gorącą imprezę. Start o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!