Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lipca 2008 r.
16:46
Edytuj ten wpis

O co chodzi Palikotowi?

Autor: Zdjęcie autora Rafał Panas
0 12 A A

Uważam prezydenta Kaczyńskiego za chama - obwieścił w TVN24 szef lubelskiej PO Janusz Palikot. Poniosły go emocje? Promuje się?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A może wykonuje misję specjalną dla partii?

Wieczorny program TVN24. Palikot komentuje głośną awanturę między ministrem spraw zagranicznych a prezydentem RP. Chodzi o tarczę antyrakietową. - Uważam prezydenta za chama. Nie można z ministrem rozmawiać tak, jak z agentem obcego wywiadu.

Od wczoraj warszawska prokuratura z urzędu bada czy lubelski poseł znieważył prezydenta, suchej nitki nie zostawili na nim konkurenci z PiS i koledzy z partii. Ale czy Palikota rzeczywiście poniosły emocje?

Polityk przyznaje, że lubi szokować w słusznych, jak podkreśla, sprawach. W ub. roku krytykował lubelską policję wymachując sztucznym penisem i atrapą pistoletu. Później broniąc mniejszości nałożył koszulkę z napisami "Jestem gejem”.

Dopytywał się też, czy prezydent Kaczyński ma kłopoty z alkoholem. Teraz jest rozpoznawalny w całym kraju.

- I tu, moim zdaniem, jest klucz do jego zachowania. Jednak są pewne granice, których profesjonalny polityk, czy po prostu kulturalny człowiek, nie powinien przekraczać. Mógł użyć innych słów - mówi prof. Stanisław Michałowski, dziekan Wydziału Politologii UMCS.

- Język polskich polityków służy poniżeniu przeciwnika - ocenia Gerald Stanisław Abramczyk, który był m.in. członkiem sztabu wyborczego prezydenta Ronalda Reagana. - To odwrotnie niż na Zachodzie. Tam politycy mają przesłanie w sprawach ważnych dla społeczeństwa.

Autopromocja to nie jedyne wytłumaczenie zachowania lubelskiego posła. - Zawsze, gdy Janusz Palikot występuje z czymś skupiającym uwagę, sprawdźmy, co niekorzystnego dla PO stało się pół dnia wcześniej - zauważył w jednym z wywiadów Eryk Mistewicz, specjalista od kreowania wizerunku polityków.

Człowiek dobrze znający Palikota: Janusz wali w telewizji, że Kaczyński to cham, tuż po tym jak wybuchła afera korupcyjna w Sopocie z działaczami PO w roli głównej. Niedawno było tak z Rydzykiem. Nazwał go szatanem i złodziejem. Chwilę wcześniej Tusk miał problem z mediami, krytykującymi go za wyjazd do Peru. Może Janusz teraz przegiął, ale miał powiedzieć coś mocnego.

- Wypowiedź Palikota na dłuższą metę zaszkodzi Platformie - kończy Michałowski.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Aga / 26 lipca 2008 o 09:11
0
je,dza napisał:
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram


Cytuję: "zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?"

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poczytaj sobie o znieważeniu wiceprezydenta. Nie wnikam, czy sobie zasłużył, czy nie, jeżeli czymś podpadł to sa procedury prawne a nie chamstwo ala Palikot.

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poc... rozwiń
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 01:48
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...

Niepożądaną*-Przepraszam ,zakradł się błąd.
Avatar
dualis / 26 lipca 2008 o 01:43
0
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
[/quote Najpierw należy baczniej przyjrzeć się własnemu niedorozwojowi,a potem wskazywać na innych.Prezydenta jak wiesz wybrało społeczeństwo i taki Palikot nie będzie mu dyktował ,czy ma się poddać do dymisji ,czy nie. Jak zdążyłaś zauważyć ,każdy następny prezydent jest gorszy od poprzedniego.Palikot walczy w imieniu Tuska ,który aż kipi ,żeby zostać prezydentem . PANIE NIE DOPUSC,ABY TAK SIE STALO !!!!!!!!
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze ... rozwiń
Avatar
je,dza / 26 lipca 2008 o 00:24
0
Aga napisał:
Mądrego to i miło posłuchać.

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu ... rozwiń
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:51
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...


Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:50
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...



Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:49
0
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:45
0
Do STUDENTA MIASTA LUBLINA-no cóż ,pewnie należysz do tych osób ,co to na głowie siedzą ,a d..pą myślą..No cóż? Tylko współczuć. Mam propozycje -zmień kierunek na medycynę, wybierz psychiatrię ,to uratujesz siebie i Palikota, który napisał książkę pt..,P(w)alą koty w Biłgoraju ".
Avatar
Adam / 24 lipca 2008 o 20:01
0
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.


A to już bardzo prywatna sprawa Prezydenta, że sobie mlaska. Inni dłubią w nosie, jeszcze inni nie wymawiają rrrrr..., kolejni chodzą nieuczesani, ....
Avatar
STUDENT MIASTA LUBLIN / 24 lipca 2008 o 19:32
0
mzl napisał:
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!

Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
Avatar
Aga / 26 lipca 2008 o 09:11
0
je,dza napisał:
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram


Cytuję: "zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?"

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poczytaj sobie o znieważeniu wiceprezydenta. Nie wnikam, czy sobie zasłużył, czy nie, jeżeli czymś podpadł to sa procedury prawne a nie chamstwo ala Palikot.

Męczą to się ludzie z tobą, kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek pracujesz, przebywasz. Zrozu, marna je,dzo, Prezydenta RP wubralo ponad 50% Polaków akceptując go takim jakim był, jest i będzie. Palikot działa na zlecenie, OŚMIESZYĆ I ZDYSKREDYTOWAĆ KACZYŃSKIEGO, bo przecież to jest kampania prezydencka. Bodajże Schetyna mówił w telewizji, że nie ma czasu na zajmowanie się bieżącymi sprawami bo zaczęła się kampania prezydencka. A ty, jak pisałam, marna je,dzo, głosiszte swoje farmazony. Chamstwo weszło na salony, co jest w lublinie, poc... rozwiń
Avatar
zmija / 26 lipca 2008 o 01:48
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...

Niepożądaną*-Przepraszam ,zakradł się błąd.
Avatar
dualis / 26 lipca 2008 o 01:43
0
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram
[/quote Najpierw należy baczniej przyjrzeć się własnemu niedorozwojowi,a potem wskazywać na innych.Prezydenta jak wiesz wybrało społeczeństwo i taki Palikot nie będzie mu dyktował ,czy ma się poddać do dymisji ,czy nie. Jak zdążyłaś zauważyć ,każdy następny prezydent jest gorszy od poprzedniego.Palikot walczy w imieniu Tuska ,który aż kipi ,żeby zostać prezydentem . PANIE NIE DOPUSC,ABY TAK SIE STALO !!!!!!!!
[quote name='je,dza' date='26.07.2008, 00:24' post='38643']
no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze ... rozwiń
Avatar
je,dza / 26 lipca 2008 o 00:24
0
Aga napisał:
Mądrego to i miło posłuchać.

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu rozwijajmy sie,nie wetuj baranie ustaw!!!!!!!!!!!!!!!mamy kijowego krola,ale stanczyk tez niebardzo sie udal jaki pan taki kram

no wlasnie,o co chodzi palikotowi?WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zeby ten niedorozwoj prezydent podal sie do dymisji,ja tez nie moge na niego patrzec,zrozumiec tez go trudno,palikot nie powiedzial,ze prezydent jest chamem,ale zachowuje sie jak cham/polszczyzno ojczyzno/ i masz babo placek,kolejne dasy w piaskownicy.naprawde jeszcze kilka lat bedziemy sie meczyc z tym kaczynskim?ludzie idzmy do przodu ... rozwiń
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:51
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...


Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
Aga / 24 lipca 2008 o 22:50
0
zmija napisał:
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...



Mądrego to i miło posłuchać.
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:49
0
Mam ogromną prośbę do Rady Miasta--Proszę uchwalić,że Janusz Palikot jest osobą nieporządaną Miasta Lublina (persona non grata). Ta nędzna kreatura przynosi tylko wstyd naszemu miastu. Chyba już dosyć jego błazeństw...
Avatar
zmija / 24 lipca 2008 o 20:45
0
Do STUDENTA MIASTA LUBLINA-no cóż ,pewnie należysz do tych osób ,co to na głowie siedzą ,a d..pą myślą..No cóż? Tylko współczuć. Mam propozycje -zmień kierunek na medycynę, wybierz psychiatrię ,to uratujesz siebie i Palikota, który napisał książkę pt..,P(w)alą koty w Biłgoraju ".
Avatar
Adam / 24 lipca 2008 o 20:01
0
STUDENT MIASTA LUBLIN napisał:
Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.


A to już bardzo prywatna sprawa Prezydenta, że sobie mlaska. Inni dłubią w nosie, jeszcze inni nie wymawiają rrrrr..., kolejni chodzą nieuczesani, ....
Avatar
STUDENT MIASTA LUBLIN / 24 lipca 2008 o 19:32
0
mzl napisał:
Palikot powiedzial to co myśli o prezydencinie przynajmniej połowa Polaków !!!! Palikot masz 100% racji !!!! BRAWO!!!!

Też tak myślę. Palikot nie myli się że Kaczyński nigdy nie powinien być naszym prezydentem. Ten człowiek nawet mówić dobrze nie umie pomimo iż jest profesorem. Za to mlaskać potrafi.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 0 0

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 6 17

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 0 2

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 2 1

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 2 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 14

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawatce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 5

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 10 1

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom

TBV Start II lepszy od Sokoła, a U!NB AZS UMCS od Rosy Radom 0 1

O zwycięstwie rezerw TBV Startu w meczu z Sokołem Ostrów Mazowiecka przesądziły posiłki z pierwszego zespołu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu

"Rozbiłam samochód, uciekam przed policją". Pijana 26-latka z Lublina zdziwiła się kiedy wsiadła do tego samochodu 42 10

26-letnia kobieta odpowie za spowodowanie kolizji po pijanemu. Ale okazało się, że na sumieniu może mieć znacznie więcej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!