Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 lipca 2009 r.
19:59
Edytuj ten wpis

O. Rydzyk publicznie wykpił Murzyna

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 42 A A

Ojciec Tadeusz Rydzyk, szef Radia Maryja, wyśmiał czarnoskórego słuchacza, który przyszedł na Jasną Górę z XVII Pielgrzymką Rodziny Radia Maryja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do incydentu doszło, gdy pielgrzymi wychodzili na podium z podziękowaniami. – Kochani, jeszcze Murzyn! Boże, gdzieś ty się nie mył? Chodź tutaj, bracie. On się nie mył wcale, zobaczcie – powiedział o. Tadeusz Rydzyk na widok czarnoskórego pielgrzyma. Słowa "poszły w świat”, m.in. poprzez TV Trwam. Sprawę nagłośnił portal Mediafm.net.

– To taka jawnie dyskryminująca, rasistowska wypowiedź. Może księdzu wydawało się, że to śmieszny żart, ale ja to traktuję podobnie jak słynną wypowiedź Leppera, gdy śmiał się, jak to można zgwałcić prostytutkę – komentuje Michał Wolny, lubelski działacz Amnesty International.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
O BOSZ... / 16 lipca 2009 o 22:26
0
Chyba zniżę sie do poziomu tego czlowieka i podyskutuję.Ten wypas kleryka zakrawa na sektę,czy każdy wierny oddzielnie też nie skrytykowalby tekstów tego cienkiego promotora wiary chrześcijańskiej,bo razem wszyscy są otumanioną silą,jak piorun kulisty.I niebezpieczną zarazem.A w ogóle to dziwię się bardzo ze w mediach wypowiedzi tego czlowieka urosly do takiej wielkości,ze aż zasluzyly na wyniesienie na forum każdej niemalże prasy.A czy nie mogla być tylko wzmianka na ten temat z tylu w malym rogu?No tak, tu chodzi o sprzedaż nakladu.Odnosze wrażenie ,że ten spęd ludzi na Jasnej Górze to tzw OAZA wieku dojrzalego,jeżeli ci wyznawcy naszej wiary sycą się takimi ZARTAMI,to mocno zastanawiam się w jakim kierunku to wszystko zmierza.A odpowiedz jest prosta - ku zagladzie i rozpadowi i upadkowi tego wyznania w naszym Państwie.CHyba sie wyRZygam na tych katolików i ich nauczycieli chyba nie tylko mi ręce opadly.Po co ten caly szum wokól MADONNY?Przecież ona tym bardziej zrobi na przekór pseudoortodoksyjnym wiernym i przyjedzie fuck,fuck,fuck
Chyba zniżę sie do poziomu tego czlowieka i podyskutuję.Ten wypas kleryka zakrawa na sektę,czy każdy wierny oddzielnie też nie skrytykowalby tekstów tego cienkiego promotora wiary chrześcijańskiej,bo razem wszyscy są otumanioną silą,jak piorun kulisty.I niebezpieczną zarazem.A w ogóle to dziwię się bardzo ze w mediach wypowiedzi tego czlowieka urosly do takiej wielkości,ze aż zasluzyly na wyniesienie na forum każdej niemalże prasy.A czy nie mogla być tylko wzmianka na ten temat z tylu w malym rogu?No tak, tu chodzi o sprzedaż nakladu.Odnosze... rozwiń
Avatar
P. / 16 lipca 2009 o 15:44
0
V napisał:
A czy ten czarnoskóry jakoś zareagował? Wkurzył się? A może wręcz przeciwnie? Chyba jego trzeba zapytać, a nie gadać, że to rasizm.

Rasizm to rasizm, niezależnie od tego, czy ktoś się wkurza, czy nie. Obrażany może być na takim poziomie kultury, że się nie wkurza, nawet jak go obrażają i poniżają. A w tym przypadku to raczej nie jest rasizm, tylko brak rozsądku (przez niektórych nazywany głupotą).
Avatar
Czarny / 16 lipca 2009 o 14:36
0
[color="#FF0000"]CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
Jak polączyc te wydarzenia? najlepiej przez Rydzykowną Telefonie - jako ostatni wynalazek wysokiego rydzyka.
Dlaczego wysokiego rydzyka? ktoś zapyta.
Dlatego, że jest to KULejny pomysł na totalna inwigilacje społeczeństwa oprócz już prowadzonej w konfesjonałach, w kancelariach prarafalnych...
co to ma wspólnego z czrnym humorem? - tez ma, bo w odniesieniu do ministerialnego i rydzykownego czarnego humoru nikomu - oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC - nie przyszło do głowy, że WŁAŚNIE CZARNI po dziś dzień wpierniczają Jezusa, pija Jego krew, i serwują to swoim wiernyym na specjalnych warunkach zwanych łaską uświęcającą (!) a to świadczy o specyficzynym KANIBALIXMIE - bezmięsnym! A jak każdy wie kanibalizm jest zakazany przez międzynarodowe organizacje humanitarne i wszystkich uidało sie UCYWILIZOWAC oprócz CZARNYCH!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rekorem ASC jest ******************* **********************, www.***********************************/*******, tel. +** *** *** ***, e-mail ***********@**********.

(PODPIASANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieu... rozwiń
Avatar
Czarny / 16 lipca 2009 o 14:31
0
CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
Jak polączyc te wydarzenia? najlepiej przez Rydzykowną Telefonie - jako ostatni wynalazek wysokiego rydzyka.
Dlaczego wysokiego rydzyka? ktoś zapyta.
Dlatego, że jest to KULejny pomysł na totalna inwigilacje społeczeństwa oprócz już prowadzonej w konfesjonałach, w kancelariach prarafalnych...
co to ma wspólnego z czrnym humorem? - tez ma, bo w odniesieniu do ministerialnego i rydzykownego czarnego humoru nikomu - oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC - nie przyszło do głowy, że WŁAŚNIE CZARNI po dziś dzień wpierniczają Jezusa, pija Jego krew, i serwują to swoim wiernyym na specjalnych warunkach zwanych łaską uświęcającą (!) a to świadczy o specyficzynym KANIBALIXMIE - bezmięsnym! A jak każdy wie kanibalizm jest zakazany przez międzynarodowe organizacje humanitarne i wszystkich uidało sie UCYWILIZOWAC oprócz CZARNYCH!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rekorem ASC jest ******************* **********************, www.***********************************/*******, tel. +** *** *** ***, e-mail ***********@**********.

(PODPIASANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
J... rozwiń
Avatar
Andrzej / 16 lipca 2009 o 13:41
0
Ile jeszcze ta kanalia będzie szkodzić Polsce i samemu kościołowi.
Gdzie są zwierzchnicy tego kretyna? Czy są aż tak zafascynowani kasą jaką pośrednio dla nich robi?
Jestem na 100% pewny że jeżeli będą tak postępować dalej, to będą zarabiać tylko na turystach ze sprzedaży biletów wstępu do starych kościołów bo nikt przy zdrowych zmysłach na żadną mszę nie pójdzie a i ten ogłupiający przedmiot nauczany przez nich w szkołach zniknie wreszcie raz na zawsze
Avatar
dix / 16 lipca 2009 o 13:16
0
Masakra! co za idiota, ale takiemu i tak sie upiecze, powie żę żartował i ujdzie mu płazem jak wszystkim kretynom w tym kraju co publicznie innych obśmiewają...
Avatar
Mera / 16 lipca 2009 o 12:47
0
IPIIAP napisał:
ZA O. RYDZYKIEM KROK W KROK PODĄŻAJĄ PODGLĄDACZE Z GAZETY WYBORCZEJ I TVN- CHCĄ GO SKOMPROWITOWAĆ LUB SPROWOKOWAĆ - TE KOMUNISTYCZNE KANALIE ATAKUJĄ OJCA NA KAŻDYM KROKU, KŁAMIĄ, OPLUWAJĄ !!!!!! ZIEJĄ NIENAWIŚCIĄ I JEDZĄ NASZ, POLSKI KATOLICKI CHLEB !!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO- KATOLICY, W KATOLICKIEJ POLSCE SĄ W WIĘKSZOŚCI I NIE POZWOLIMY OBRAŻAĆ NASZYCH KAPŁANÓW I KOŚCIOŁA- BO KOŚCIÓŁ TO MY !!!!


Siać, siać i do przodu !Zjadaczu Kpolskiego katolickiego chleba - może nie chciało ci się poczytać to jeszcze raz siebie zacytuję:
"Do tumanów i tak nic nie dotrze. Bo oni są "Katolikami z krwi i kości" którzy nie wierzą w Boga tylko w tego pajaca z Torunia. I głoszą jedynie słuszną prawdę. Prawdę o totalnej nienawiści. Kilka miesięcy temu taka jedna moja "znajoma" co należy do tej sekty też mnie próbowała nawrócić na ichniejszą wiarę udowadniając mi, że 3 najwyższych polskich purpuratów zarządzających do dzisiaj tą Sp.z o.o. pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki w Polsce jest z dziada - pradziada Żydami. Nie wymienię nazwisk bo NORMALNEMU człowiekowi w pale sie to nie mieści. Taka to jest ichniejsza wiara i miłość do bliźniego. Takie prawdy chłoną spędzając połowę życia z uchem przy radyjku."

PS. A o chlebie to wiem, że jest żytni, pszenny, razowy itp. Nigdy nie trafiłem na markę "polsko - katolicki". Dlatego obawiam się, że telefonia komórkowa "wRodzinie" ruszyła z galopa to klecha z biznesowym zacięciem wziął się może za piekarnictwo. Żaden pieniądz przecie jemu nie śmierdzi. Ratował ( wiadomo jak) stocznie, w ziemi dziury wierci ( musi chce się do piekła dowiercić bo mu tam śpieszno) to można teraz i chleby i drożdżówki powypiekać. Co tam Wojtyłowe kremówki! Będzie chlebuś "polsko-katolicki" posypywany suszonymi rydzami.


Siać, siać i do przodu !Zjadaczu Kpolskiego katolickiego chleba - może nie chciało ci się poczytać to jeszcze raz siebie zacytuję:
"Do tumanów i tak nic nie dotrze. Bo oni są "Katolikami z krwi i kości" którzy nie wierzą w Boga tylko w tego pajaca z Torunia. I głoszą jedynie słuszną prawdę. Prawdę o totalnej nienawiści. Kilka miesięcy temu taka jedna moja "znajoma" co należy do tej sekty też mnie próbowała nawrócić na ichniejszą wiarę udowadniając mi, że 3 najwyższych polskich pur... rozwiń
Avatar
za-konnica / 16 lipca 2009 o 12:26
0
Czy to prawda,że Rydzyk jest dzieckiem z nieprawego łoża (czyli najduchem) i dlatego wstąił do niższego seminarium duchopwnego (czyli w zako0nie,gdzie robił średnie wykształcenie)?.Podobno takich nie przyjmują do normalego seminarium
Avatar
IPIIAP / 16 lipca 2009 o 12:21
0
ZA O. RYDZYKIEM KROK W KROK PODĄŻAJĄ PODGLĄDACZE Z GAZETY WYBORCZEJ I TVN- CHCĄ GO SKOMPROWITOWAĆ LUB SPROWOKOWAĆ - TE KOMUNISTYCZNE KANALIE ATAKUJĄ OJCA NA KAŻDYM KROKU, KŁAMIĄ, OPLUWAJĄ !!!!!! ZIEJĄ NIENAWIŚCIĄ I JEDZĄ NASZ, POLSKI KATOLICKI CHLEB !!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO- KATOLICY, W KATOLICKIEJ POLSCE SĄ W WIĘKSZOŚCI I NIE POZWOLIMY OBRAŻAĆ NASZYCH KAPŁANÓW I KOŚCIOŁA- BO KOŚCIÓŁ TO MY !!!!
Avatar
czrny chałat / 16 lipca 2009 o 12:20
0
zy ten czarny na zdjęciu w ciemnych okularach nie wygląda jak sam Mefistofeles?Tyle że jest od nieo trochę głupszy.Po prostu chamisko0.Amen
Avatar
O BOSZ... / 16 lipca 2009 o 22:26
0
Chyba zniżę sie do poziomu tego czlowieka i podyskutuję.Ten wypas kleryka zakrawa na sektę,czy każdy wierny oddzielnie też nie skrytykowalby tekstów tego cienkiego promotora wiary chrześcijańskiej,bo razem wszyscy są otumanioną silą,jak piorun kulisty.I niebezpieczną zarazem.A w ogóle to dziwię się bardzo ze w mediach wypowiedzi tego czlowieka urosly do takiej wielkości,ze aż zasluzyly na wyniesienie na forum każdej niemalże prasy.A czy nie mogla być tylko wzmianka na ten temat z tylu w malym rogu?No tak, tu chodzi o sprzedaż nakladu.Odnosze wrażenie ,że ten spęd ludzi na Jasnej Górze to tzw OAZA wieku dojrzalego,jeżeli ci wyznawcy naszej wiary sycą się takimi ZARTAMI,to mocno zastanawiam się w jakim kierunku to wszystko zmierza.A odpowiedz jest prosta - ku zagladzie i rozpadowi i upadkowi tego wyznania w naszym Państwie.CHyba sie wyRZygam na tych katolików i ich nauczycieli chyba nie tylko mi ręce opadly.Po co ten caly szum wokól MADONNY?Przecież ona tym bardziej zrobi na przekór pseudoortodoksyjnym wiernym i przyjedzie fuck,fuck,fuck
Chyba zniżę sie do poziomu tego czlowieka i podyskutuję.Ten wypas kleryka zakrawa na sektę,czy każdy wierny oddzielnie też nie skrytykowalby tekstów tego cienkiego promotora wiary chrześcijańskiej,bo razem wszyscy są otumanioną silą,jak piorun kulisty.I niebezpieczną zarazem.A w ogóle to dziwię się bardzo ze w mediach wypowiedzi tego czlowieka urosly do takiej wielkości,ze aż zasluzyly na wyniesienie na forum każdej niemalże prasy.A czy nie mogla być tylko wzmianka na ten temat z tylu w malym rogu?No tak, tu chodzi o sprzedaż nakladu.Odnosze... rozwiń
Avatar
P. / 16 lipca 2009 o 15:44
0
V napisał:
A czy ten czarnoskóry jakoś zareagował? Wkurzył się? A może wręcz przeciwnie? Chyba jego trzeba zapytać, a nie gadać, że to rasizm.

Rasizm to rasizm, niezależnie od tego, czy ktoś się wkurza, czy nie. Obrażany może być na takim poziomie kultury, że się nie wkurza, nawet jak go obrażają i poniżają. A w tym przypadku to raczej nie jest rasizm, tylko brak rozsądku (przez niektórych nazywany głupotą).
Avatar
Czarny / 16 lipca 2009 o 14:36
0
[color="#FF0000"]CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
Jak polączyc te wydarzenia? najlepiej przez Rydzykowną Telefonie - jako ostatni wynalazek wysokiego rydzyka.
Dlaczego wysokiego rydzyka? ktoś zapyta.
Dlatego, że jest to KULejny pomysł na totalna inwigilacje społeczeństwa oprócz już prowadzonej w konfesjonałach, w kancelariach prarafalnych...
co to ma wspólnego z czrnym humorem? - tez ma, bo w odniesieniu do ministerialnego i rydzykownego czarnego humoru nikomu - oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC - nie przyszło do głowy, że WŁAŚNIE CZARNI po dziś dzień wpierniczają Jezusa, pija Jego krew, i serwują to swoim wiernyym na specjalnych warunkach zwanych łaską uświęcającą (!) a to świadczy o specyficzynym KANIBALIXMIE - bezmięsnym! A jak każdy wie kanibalizm jest zakazany przez międzynarodowe organizacje humanitarne i wszystkich uidało sie UCYWILIZOWAC oprócz CZARNYCH!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rekorem ASC jest ******************* **********************, www.***********************************/*******, tel. +** *** *** ***, e-mail ***********@**********.

(PODPIASANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
[color="#FF0000"]CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieu... rozwiń
Avatar
Czarny / 16 lipca 2009 o 14:31
0
CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
Jak polączyc te wydarzenia? najlepiej przez Rydzykowną Telefonie - jako ostatni wynalazek wysokiego rydzyka.
Dlaczego wysokiego rydzyka? ktoś zapyta.
Dlatego, że jest to KULejny pomysł na totalna inwigilacje społeczeństwa oprócz już prowadzonej w konfesjonałach, w kancelariach prarafalnych...
co to ma wspólnego z czrnym humorem? - tez ma, bo w odniesieniu do ministerialnego i rydzykownego czarnego humoru nikomu - oprócz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC - nie przyszło do głowy, że WŁAŚNIE CZARNI po dziś dzień wpierniczają Jezusa, pija Jego krew, i serwują to swoim wiernyym na specjalnych warunkach zwanych łaską uświęcającą (!) a to świadczy o specyficzynym KANIBALIXMIE - bezmięsnym! A jak każdy wie kanibalizm jest zakazany przez międzynarodowe organizacje humanitarne i wszystkich uidało sie UCYWILIZOWAC oprócz CZARNYCH!

Zostańcie z B(L)OGIEM.

Rekorem ASC jest ******************* **********************, www.***********************************/*******, tel. +** *** *** ***, e-mail ***********@**********.

(PODPIASANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
CZARNY HUMOR czyli RYDZYKOWNA GRA:

Nie od dziś wiadomo jak traktowani są czarni - o Murzynów w tym przypadku chodzi - choc nie tylko.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIE POLACY pozwoli przypomniec, że zaraz powyborze Prezydenta USA Baracka OBANY jakiiś polski Minister strzelil kawal o polskich korzeniach Prezydenta, bo Jego dziadek zjadł polskiego misjonarza!
Teraz Rydzyk wyskoczył z czarnym, że nieumyty!
J... rozwiń
Avatar
Andrzej / 16 lipca 2009 o 13:41
0
Ile jeszcze ta kanalia będzie szkodzić Polsce i samemu kościołowi.
Gdzie są zwierzchnicy tego kretyna? Czy są aż tak zafascynowani kasą jaką pośrednio dla nich robi?
Jestem na 100% pewny że jeżeli będą tak postępować dalej, to będą zarabiać tylko na turystach ze sprzedaży biletów wstępu do starych kościołów bo nikt przy zdrowych zmysłach na żadną mszę nie pójdzie a i ten ogłupiający przedmiot nauczany przez nich w szkołach zniknie wreszcie raz na zawsze
Avatar
dix / 16 lipca 2009 o 13:16
0
Masakra! co za idiota, ale takiemu i tak sie upiecze, powie żę żartował i ujdzie mu płazem jak wszystkim kretynom w tym kraju co publicznie innych obśmiewają...
Avatar
Mera / 16 lipca 2009 o 12:47
0
IPIIAP napisał:
ZA O. RYDZYKIEM KROK W KROK PODĄŻAJĄ PODGLĄDACZE Z GAZETY WYBORCZEJ I TVN- CHCĄ GO SKOMPROWITOWAĆ LUB SPROWOKOWAĆ - TE KOMUNISTYCZNE KANALIE ATAKUJĄ OJCA NA KAŻDYM KROKU, KŁAMIĄ, OPLUWAJĄ !!!!!! ZIEJĄ NIENAWIŚCIĄ I JEDZĄ NASZ, POLSKI KATOLICKI CHLEB !!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO- KATOLICY, W KATOLICKIEJ POLSCE SĄ W WIĘKSZOŚCI I NIE POZWOLIMY OBRAŻAĆ NASZYCH KAPŁANÓW I KOŚCIOŁA- BO KOŚCIÓŁ TO MY !!!!


Siać, siać i do przodu !Zjadaczu Kpolskiego katolickiego chleba - może nie chciało ci się poczytać to jeszcze raz siebie zacytuję:
"Do tumanów i tak nic nie dotrze. Bo oni są "Katolikami z krwi i kości" którzy nie wierzą w Boga tylko w tego pajaca z Torunia. I głoszą jedynie słuszną prawdę. Prawdę o totalnej nienawiści. Kilka miesięcy temu taka jedna moja "znajoma" co należy do tej sekty też mnie próbowała nawrócić na ichniejszą wiarę udowadniając mi, że 3 najwyższych polskich purpuratów zarządzających do dzisiaj tą Sp.z o.o. pod nazwą Kościół Rzymsko-Katolicki w Polsce jest z dziada - pradziada Żydami. Nie wymienię nazwisk bo NORMALNEMU człowiekowi w pale sie to nie mieści. Taka to jest ichniejsza wiara i miłość do bliźniego. Takie prawdy chłoną spędzając połowę życia z uchem przy radyjku."

PS. A o chlebie to wiem, że jest żytni, pszenny, razowy itp. Nigdy nie trafiłem na markę "polsko - katolicki". Dlatego obawiam się, że telefonia komórkowa "wRodzinie" ruszyła z galopa to klecha z biznesowym zacięciem wziął się może za piekarnictwo. Żaden pieniądz przecie jemu nie śmierdzi. Ratował ( wiadomo jak) stocznie, w ziemi dziury wierci ( musi chce się do piekła dowiercić bo mu tam śpieszno) to można teraz i chleby i drożdżówki powypiekać. Co tam Wojtyłowe kremówki! Będzie chlebuś "polsko-katolicki" posypywany suszonymi rydzami.


Siać, siać i do przodu !Zjadaczu Kpolskiego katolickiego chleba - może nie chciało ci się poczytać to jeszcze raz siebie zacytuję:
"Do tumanów i tak nic nie dotrze. Bo oni są "Katolikami z krwi i kości" którzy nie wierzą w Boga tylko w tego pajaca z Torunia. I głoszą jedynie słuszną prawdę. Prawdę o totalnej nienawiści. Kilka miesięcy temu taka jedna moja "znajoma" co należy do tej sekty też mnie próbowała nawrócić na ichniejszą wiarę udowadniając mi, że 3 najwyższych polskich pur... rozwiń
Avatar
za-konnica / 16 lipca 2009 o 12:26
0
Czy to prawda,że Rydzyk jest dzieckiem z nieprawego łoża (czyli najduchem) i dlatego wstąił do niższego seminarium duchopwnego (czyli w zako0nie,gdzie robił średnie wykształcenie)?.Podobno takich nie przyjmują do normalego seminarium
Avatar
IPIIAP / 16 lipca 2009 o 12:21
0
ZA O. RYDZYKIEM KROK W KROK PODĄŻAJĄ PODGLĄDACZE Z GAZETY WYBORCZEJ I TVN- CHCĄ GO SKOMPROWITOWAĆ LUB SPROWOKOWAĆ - TE KOMUNISTYCZNE KANALIE ATAKUJĄ OJCA NA KAŻDYM KROKU, KŁAMIĄ, OPLUWAJĄ !!!!!! ZIEJĄ NIENAWIŚCIĄ I JEDZĄ NASZ, POLSKI KATOLICKI CHLEB !!!!!! DOŚĆ JUŻ TEGO- KATOLICY, W KATOLICKIEJ POLSCE SĄ W WIĘKSZOŚCI I NIE POZWOLIMY OBRAŻAĆ NASZYCH KAPŁANÓW I KOŚCIOŁA- BO KOŚCIÓŁ TO MY !!!!
Avatar
czrny chałat / 16 lipca 2009 o 12:20
0
zy ten czarny na zdjęciu w ciemnych okularach nie wygląda jak sam Mefistofeles?Tyle że jest od nieo trochę głupszy.Po prostu chamisko0.Amen